atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Tev nebūs nokaut
Karlīna
Iesūtīts: 2010.11.05 11:31:22
Ko nozīmē bauslis Tev nebūs nokaut , ir dzirdēts un lasīts daudz. Tas attiecināms ne tikai uz otru personu, bet arī uz sevi. Tad nu jautājums - ja apzināti kontaktējamies ar kādu, kam ir lipīga slimība, vai tādā gadījumā pārkāpjam arī 5. bausli?
DISKUSIJA TIKAI KRISTIEŠIEM
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2010.11.10 17:26:15
Vienkārši balss
Nu HIV jau nav no tām STS, kas rada iekaisumus, kas nav ar reproduktīvās sistēmas funkcionēšanu savienojami. Savādāk jau nebūtu neviena HIV pozitīva zīdaiņa. Bet te ir konkrēts gadījums, kur laikam gan nevajadzētu minēt daudz, kas kā varētu būt, bet potenciālam pārim aiziet tiešām pie padomdevēja un lēnītēm izrunāt ļaunāko scenāriju, vai ir gatavi arī to pieņemt.
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2010.11.10 17:48:30
Aivars
Ši ir mana atbilde karlīnai un koments armilo .
Es jau arī visu laiku atkārtoju, ka jākonsultējas ar speciālistiem, bet viņi abi pauž viedokli, ka laulībā šādi cilvēki nedrīkstētu doties, resp. , normāli dzīvot, bet gan praktiski jādzīvo kā celibātā.
Karlīna
# Iesūtīts: 2010.11.10 20:40:14
armilo
Es pats esmu dziedināts no nedziedināmas slimības, ar kuru sirgu vairāk kā 10 gadus. Kristus ir zāles!
Slava Dievam! Negribi pastāstīt sīkāk?

Vienkārši balss
Esmu lasījusi par bērniem, kas ir dzimuši šādās laulībās. Tātad laikam jau attiecības laulībā ar nopietnu attieksmi, sargājoties no inficēšanās, ir iespējamas.
Es saprotu, ka pāris var nedzīvot celibātā bet izsargāties no otra inficēšanas. Bet nespēju saprast, kā neaplipinot otru, iespējams radīt bērnus?
Vienkārši balss
# Labojis Vienkārši balss: 2010.11.10 21:33:01
Karlīna
Vēlreiz: Pozitīvai mātei ir tuvu 100 % iespēja dzemdēt bērnu, to neinficējot. Pozitīvam (inficētam) vīram gan laikam jāpaliek bez bērniem, ja nepieļauj domu par anonīmu donoru.
Inficēta māte var ieņemt bērnu no sava veselā vīra ar ginekologa palīdzību.
Taču, kā jau teicu, visjēdzīgāk ir šos jautājumus izrunāt ar speciālistiem.
armilo
# Iesūtīts: 2010.11.10 22:13:04
Karlīna
"Slava Dievam! Negribi pastāstīt sīkāk?"

Vai dieniņ, labrāt, bet tas ir garš stāsts... kā nekā 10 gadi Kad būs vairāk laika, tad uzrakstīšu... ja atgādināsi
Karlīna
# Iesūtīts: 2010.11.13 19:07:53
armilo
Kad būs vairāk laika, tad uzrakstīšu... ja atgādināsi
atgādinu
armilo
# Iesūtīts: 2010.11.13 22:02:30
Nu, labi. Kas solīts, tas jādara. Agrā jaunībā saindējos ar alkoholu. Smagi cieta nervu sistēma. Tas izpaudās tā, ka baidījos iziet no mājām, aiz bailēm, ka nenomirstu. Panikas lēkmes uznāca visnegaidītākajos brīžos. Likās, ka stājās sirds, un tūdaļ nomiršu. Ārsti deva diagnozi veģetatīvā distonija. Ja kādam ir bijusi šī slimība, tad tie zinās, ka ar to cīnīties ir bezcerīgi. Pāris gadu laikā biju izstaigājis visus iespējamos ārstus, un visbeidzot atzinu, ka esmu neārstējami slims. Tomēr biju vēl ļoti jauns un ļoti gribējās dzīvot normālu dzīvi. Kad biju vīlies tradicionālajā medicīnā, tad devos dziedināšanu meklēt netradicionālajā. Biju pie vairākiem Rīgā pieejamiem dziedniekiem, ekstrasensiem, astrologiem. Kad tas nelīdzēja, sāku pats praktizēt dažādas ezotēriskas tehnikas. Pabiju arī pie krišnaītiem un budistiem. Visur viens un tas pats – uz īsu brīdi itkā paliek labāk, bet pēc tam nāk smags aplauziens. Un ar katru reizi smagāks. Tā es no nomocījos apmēram 10. gadus. Viss ieguvums – totāla bezcerība.

Kad visu biju izmēģinājis, un nebija vairs ne spēka, ne ticības, ne ideju, kur vēl lai meklē atbildi, tad nāca Viņš, Jēzus Kristus. Nezinu kādā veidā, bet manās rokās nokļuva mazā, zilā, gideonu Jaunās derības grāmatiņa. Es to nevis izlasīju, bet apriju, kā nekad nebūtu ēdis. Baznīca! Jā, šo lietu es vēl nebiju mēģinājis. Izgāju iesvētes mācību, un iesvētību dienā izmetu ārā visas zāles, no kurām 10. gadus ne uz brīdi nešķīros. Kopš tā laika ir pagājuši 9. gadi. Ne reizi neesmu vairs tās zāles lietojis. Kristus mani dziedināja no neārstējamas slimības. Ja viņš varēja izārstēt mani, tad Viņš varēs izārstēt arī Tevi, kas lasi šo liecību. Jēzus var daudz vairāk. Viņš var dziedināt ne vien veģetatīvo distoniju, vēzi un AIDS, bet Viņš var atmodināt arī mirušos un darīt tos atkal dzīvus. Jēzus tev vaicā: ko tu gribi, lai es Tev daru? Vai tu tici, ka Es To varu? Jā Kungs, es ticu. Palīdzi manai neticībai!
Karlīna
# Iesūtīts: 2010.11.13 23:25:45
armilo
Slava Dievam!!!
un Tev paldies par liecību
sen atpakaļ dzirdēju liecinām kādu mūziķi no Zilā krusta. Vairs neatceros īsti kur un kā, bet viņi bija aizdevušies uz ārzemēm spēlēt-dziedāt-liecināt par Dieva darbiem, un pēc laika saņēma ziņu no kādas sievietes, kas šī `koncerta` laikā tika dziedināta no Aids.
Šādas ziņas stiprina un ielīksmo. Tomēr vienmēr jāpatur prātā "ja Tu, Kungs, gribi, tad...."
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2010.11.14 00:05:36
Karlīna
Piedod, ja armilo stāstam ticu, tad šādi pastāstiņi...
Karlīna
# Iesūtīts: 2010.11.14 00:13:05
Vienkārši balss
Piedod, ja armilo stāstam ticu, tad šādi pastāstiņi...
man Tev nekas nav jāpiedod
var jau būt, ka Tu pazīsti armilo, un vari pārbaudīt viņa teikto. Bet man viņš ir tikpat nepazīstams, kā tā sieviete Francijā (vai kaut kur citur, neatceros kur)
Un es ticu abiem, un vēl desmitiem citu cilvēku - gan personīgi pazīstamiem, gan svešiem - jo Dievs ir visuvarens, nevis limitēts mana prātiņa `izmēros`
bitukas
# Iesūtīts: 2010.11.14 09:01:49
Koncerta laikā!!! Slava mūsdienu medicīnai, kas spēj tik precīzi noteikt laiku!!! Ne ātrāk, ne vēlāk.....
jaanis
# Labojis jaanis: 2010.11.14 10:19:08
Karlīna Ir, ir. Dievs dara brīnumlietas man ar ir viens stāstiņš un ne viens vien.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.11.14 22:00:02
ja apzināti kontaktējamies ar kādu, kam ir lipīga slimība, vai tādā gadījumā pārkāpjam arī 5. bausli?
ja to dara ar mērķi lai saslimtu un nomirtu tad tā pati pašnāvība vien sanāk. Pretējā gadījumā viss atkarīgs no ticības un imūnsistēmas.
Karlīna
# Iesūtīts: 2010.11.17 21:07:32
bitukas
Koncerta laikā!!! Slava mūsdienu medicīnai, kas spēj tik precīzi noteikt laiku!!! Ne ātrāk, ne vēlāk.....
nebiju klāt, un pat lāga vairs neatceros, kurā valstī tas notika. Bet man, nez kāpēc liekas, ka medicīna konstatēja faktu - dziedināts!, nevis precīzu laiku, kad tas notika. Savukārt laiku gan varētu zināt pats dziedinātais - līdzīgi kā armilo - iesvētību dienā.
p.s. un slavu gan jebkādos apstākļos labāk dot Dievam, nevis medicīnai
rainars
# Iesūtīts: 2010.11.21 17:29:32
Redzu šādu ainu:
Lk.12:Jums, Saviem draugiem, Es saku: nebīstieties no tiem, kas nonāvē miesu un pēc tam vairs nespēj neko darīt. Es jums teikšu, no kā jums būs bīties: bīstieties no tā, kam ir vara nonāvēt un pēc tam iemest ellē. Tiešām Es saku: to bīstieties.
Mt.5: Jūs esat dzirdējuši, ka vecajiem ir sacīts: tev nebūs nokaut, un, kas nokauj, tas sodāms tiesā. Bet Es jums saku: kas uz savu brāli dusmo, tas sodāms tiesā; bet, kas saka uz savu brāli: ģeķis! - tas sodāms augstā tiesā; bet, kas saka: bezdievis! - tas sodāms elles ugunī.
Gal.: Brāļi, ja arī kāds cilvēks ir pienākts kādā pārkāpumā, tad jūs, kas esat garīgi, atgrieziet tādu uz pareiza ceļa ar lēnprātīgu garu, un lūkojies pats uz sevi, ka arī tu nekrīti kārdināšanā.
Bauslības piepildījums ir Mīlestība. Katra netaisnība ir grēks.
danar
# Labojis danar: 2010.11.22 09:40:24
armilo
Paldies par liecibu!Es ar zinu ko nozime vegetativa distonijaman tada paradijas pec dzemdibam.Kad aizgaju pie psihiatra,man pateica,ka ar nerviem man viss kartiba,lai sakartojot savu dziviAri izrakstija zales uz neilgu laiku,kuras darija mani vairak slimu neka es bijuButiba si slimiba ari mani bija nomocijusi...tad ari sakaas mani meklejumi,radi uzdavinaja Bibeli un neilgi pec tam naca ari uzaicinajums uz Iesvetes macibam.Es neteiktu ka man pec kristibam-iesvetibam pazuda trauksme un tas divainas izjutas,bet nu es vismaz zinaju ko darit-lugt DievuMan ari sis dziedinasanas process daudz garaks...jo dabuju stradat tiesi tados apstaklos,kur ir daudz cilveki(no ka es visu laiku izvairijos,jo ta bija laba augsne lai saktos panika),stavet garas rindas...butiba iet cauri tam,kur man radas si trauksmes sajuta.Vairaku gadu garumaa kopa ar Dievu soli pa solitim,caur nemitigam lugsanam un ari ar sevis lausanu...Es zinu,ka Dievs var dziedinat momenta,bet es zinu un esmu parliecinata par to,ka Dievs caur kadu musu vajumu slimibu mus veido par ticibas cilvekiem,kas ir diezgan smags,bet vertigs process.
Ar savu liecibu gribeju pateikt to,ka tas nav ari nepareizi,ja netiekam uzreiz dziedinati...un varbut,pat iespejams nekad ari nebusim pilniba dziedinati...bet svarigakais tas,ka tu atrodi Labu Draugu un Paligu,ka tu piekeries Dievam,ka mazais dadzitis....ka,lai kada tava slimiba,ciesanas nebutu..tev ir Dievs.Si apzina biezi vien daudz lielaku mieru dod,neka tad, ja esi vesels un isti nezini kas Dievs ir.
Alfrēds [85.15.232.34]
# Iesūtīts: 2010.11.22 09:59:30
Veģetatīvā distonija NAV SLIMĪBA. Tas ir simptoms nesakārtotai dzīvei uz ko arī organisms attiecīgi reaģē. Teikt, ka Dievs tevi no tās ir izārstējis nozīmē tikai to, ka tu atradi nodarbi, kas tev sniedz mieru un iekšēju harmoniju. Kādam citam tā varbūt būs filiatēlija, bet vēl kādām nodarbošanās ar sportu vai citas reliģijas praktizēšana. Respektīvi, Dievs te ņi pričom. Par tiem koncertā no AIDS dziedinātajiem - nice story, bro.
alberts [213.226.141.44]
# Iesūtīts: 2010.11.22 10:07:56
Alfrēd[85.15.232.34] , vai arī tu esi palicis par Dievs te ņi pričom fanu klubiņa locekli? Ko tu vispār zini par Dievu? Vai tā tu savu atkritēja sirdsapziņu pūlies mierināt?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.11.22 10:11:49
Alfreeds, shai sakaraa mana klasiskaa anekdote, ko pa briizham staastu...

Satiekas divi polaarpeetnieki, viens ticiigs, otrs neticiigs. Neticiigais staasta, ehh paarliecinaajos - tas juusu Dievs neexistee...
Otrs prasa : Nunu?
Pirmais: Nu kaa vienreiz sanaaca man nokliist no grupas polaarajaa purgaa, maldiijos divas dienas, nevienu nevareeju atrast. Izdomaaju... neko jau nezaudeeshu un saaku luugt to juusu Dievu, lai mani izglaabj.
Pirmais: Nu redzi, tu tachu esi dziivs, kaa tad tu saki, ka Dieva nav.
Pirmais: Da nekaads Dievs mani neizglaaba, kaut kaads eskimoss mani atrada un aizvilka liidz apdziivotai vietai.



Pareizi alberts teica, neko tu par Dievu nezini... pat jau kaut ko zini par vegjetatiivo distoniju.
danar
# Iesūtīts: 2010.11.22 10:19:07
Alfrēds [85.15.232.34]
Es neteicu,ka Dievs mani no ta izarsteja,jo es nezinu vai pie apstaklu,vides mainas ta man neatkartosies atkal.Liku uzsvaru uz to,ka ta palidzeja man atrast Dievu..sakartot dzivi-nokristities,iesvetitiesto es ari uzskatu par ieguvumu...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 37 , pavisam kopa bijuši: 1535