atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Visuaugstākais
pich_
Iesūtīts: 2010.10.28 10:55:06
Nolēmu izveidot atsevišķu diskusiju par šo tēmu.

Tātad- kas ir tas visuaugstākais? Artūrs_ deva piemēru, ka tas ir Dieva tituls, bet šīs rindiņas pieprasa papildus paskaidrojumu:

"Kad tu redzi, kā apspiež nabagu un cik bēdīgā stāvoklī valstī ir tiesa un taisnība, tad neuztraucies par to, jo ir vēl viens augstāks par augsto, kas visu novēro. Bet viens, Visuaugstākais, ir nomodā pār viņiem visiem"

"Dievs stāv vareno sanāksmē"

"Jūs esat dievi un visi esat Visuaugstākā dēli"
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .
AutorsZiņas teksts
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2010.10.29 19:10:28
Aivars

..... bet tur taču manuprāt ir svarīga informācija - tieši par to kas ir gudrība un kas ir muļķība ! To ir svarīgi zināt - tautai, bet ja izņem ārā - tad protams - neizglītotā tauta nevar iepazīties ar informāciju par to kas ir gudrība !
Un Tauta paliek neziņā ! Šis ir viens no iemesliem kāpēc es neesmu protestants !

Jo uzskatu ka informācijai par gudrību ir jābūt pieejamai - ikvienam - bet šie izņem ārā !
Tas protams ir mans personīgais viedoklis !


Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2010.10.29 19:36:10
Svēto rakstu vieta:

Sal. māc. 5:7 Kad tu redzi, kā apspiež nabagu un cik bēdīgā stāvoklī valstī ir tiesa un taisnība, tad neuztraucies par to, jo ir vēl viens augstāks[2] par augsto[1], kas visu novēro. Bet viens, Visuaugstākais[3], ir nomodā pār viņiem visiem.

pich_ jautājumi:

Kas ir augstais ?
Kas ir augstākais ?
Kas ir Visu augstākais ?


Atbildes versija no Muldera realitātes:

7 Kad tu redzi, kā apspiež nabagu
kas apspiezh? un cik bēdīgā stāvoklī valstī ir tiesa un taisnība
taatad tie, kam buutu jaabuut labiem paarvaldniekiem no dieva ieceltiem - tiesneshi un vara ir korumpeeta un sabojaata, tad neuztraucies par to, jo ir vēl viens augstāks par augsto
..bet arii shiis varas ir pakljautas vienai varai - kjeeninjam, kas visu novēro. Bet viens, Visuaugstākais, ir nomodā pār viņiem visiem.
Bet Dievs valda paar visu, jo Valsts vara ir no Dieva
8 Taču ieguvums kādai zemei ir šāds: ķēniņš, kas rūpējas, lai zeme būtu apkopta.
Taapeec ir labi kad ir labs kjeeninjsh, kas visus korumpantus izgainjaa


&

Atbildes versija no Aiko_Saules realitātes Supratendra:

[1] - Augstais ir Augstākā tiesa - Augstais tiesnesis
[2] - Augstākais ir Ķēniņš
[3] - Visu augstākais ir JHVH

Secinājums:

Muldera kungs man nākas secināt - ka esam īstenībā, katrs savā realitātē interpretējuši
šo svēto rakstu vietu - identiski !

Aivars
# Iesūtīts: 2010.10.29 20:36:52
Aiko_Saule
Skaidrs ka neesi. Luterāņi Sv. Rakstiem pieiet daudz nopietnāk nekā Tu
Artūrs_
# Iesūtīts: 2010.10.29 20:56:47
pich_
"interesants veids, kā atšūt. paldies"

Tas, ko Tev uzrakstiju ir atbilde uz Tevis teikto:"Tad sanāk, ka Sātans ir Yahweh!! (1:6)" Vēlot Tev tikai labu, es brīdinu, ka ikviens, kas paliek šādos uzskatos tiks atzīts par vieglu. Ne es Tevi atšuju, bet Tu pats sevi atšuj, nolādēdams sevi ar paša vārdiem. Tu vēlies, lai Tev izskaidro Rakstus, taču ticēt tiem nevēlies. Kā lai es Tev vēl varu palīdzēt?
Artūrs_
# Iesūtīts: 2010.10.29 21:02:19
netto [87.110.253.229]

" tu esi svērts svaru kausā un atrasts par vieglu.
Nožēlojama rīcība - nodēvēt oponentu par atbildes necienīgu. Tā liecina vienīgi par paša tukšumu.
Un tāds būšot tas īstais svērājs!!!"

Tev ir taisnība, ka es nebūšu tas, kas svērs. Katra cilvēka mutes liecība būs tā, kas pati sevi izsvērs. Oponentus neizskatu par atbilžu necienīgiem. Man vienkārši nav ko teikt cilvēkam, kas publiski sevi ir pasludinājis par neticīgo.
Artūrs_
# Iesūtīts: 2010.10.29 21:07:43
masik, ar Tevi ir tas pats, nu nav man Tev ko teikt šīs tēmas sakarā, piedod.
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.29 23:05:22
Artūrs_

nu un manu nākošo komentāru arī izlasīji?
Artūrs_
# Iesūtīts: 2010.10.29 23:10:21
pich_

Kuru?
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.29 23:12:17
Artūrs_

to, kur es atzīstu, ka esmu pārskatījies, jo tulkojumā sātans netiek saukts par sātanu, bet gan par pretinieku... tāpēc arī pārpratums
Artūrs_
# Iesūtīts: 2010.10.29 23:15:28
pich_

īsti nesapratu ko Tu esi pārskatījies, bet sātans tieši to arī nozīmē - ebr. "pretinieks"
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.29 23:18:02
Artūrs_

tu neapskatījies to linku, kuru es biju ielicis, vai ne?
Artūrs_
# Labojis Artūrs_ : 2010.10.29 23:27:58
pich_

Apskatījos, bet ko tas maina? Tu šeit esi pietiekoši daudz reižu paudis, ka Dievam netici. Ja tā ir, tad lūdzu neaizņem manu un citu kristiešu laiku tukšām sarunām.
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.30 22:02:45
Artūrs_

man likās, ka tavs mērķis ir darīt visu iespējamo, lai pārliecinātu mani par pretējo, un pārvilinātu savās rindās... jeb tu neesi īsts kristietis?
Artūrs_
# Iesūtīts: 2010.10.30 22:19:16
pich_
"man likās, ka tavs mērķis ir darīt visu iespējamo, lai pārliecinātu mani par pretējo, un pārvilinātu savās rindās... jeb tu neesi īsts kristietis?"

Kādu kaut kur pārvilināt ir vienkārši zemiski. Es ar tādām viltībām nenodarbojos. Mans mērķis ir glābt dvēseles pasludinot Kristus evaņģēliju. Tu esi dzirdējis par Dieva mīlestību, sūtot pasaulē savu vienpiedzimušo Dēlu, lai neviens, kas Viņam tic nepazustu, bet iemantotu mūžīgo dzūvību (Jņ.3:16). Tas ir spēcīgs vārds, kas neatstāj vienaldzīgos. Evaņģēliju vai nu pieņem vai noraida. Pie kuriem Tu sevi pieskaiti ir lasāms Tavos komentāros. Es nesaku, ka Tu esi jau norakstīts manās acīs. Tev vēl dzīve jādzīvo, un es ceru, ka reiz ticību satversi.
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.30 23:00:08
Artūrs_

esmu jau satvēris- ticību sev!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 30 , pavisam kopa bijuši: 82