atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Pārdod visu, kas tev pieder...
pich_
Iesūtīts: 2010.10.25 17:19:33
Viņš teica: "Vienas lietas tev vēl trūkst: pārdod visu, kas tev pieder, un izdali to starp nabagiem, tad tev būs manta debesīs, un tad nāc Man līdzi!"

Kā kristieši uztver šo Jēzus aicinājumu un vai tā arī tiek darīts?
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
pich_
# Labojis pich_: 2010.10.25 17:19:47
Vai kristietis drīkst nepaklausīt šim aicinājumam?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.10.25 17:22:52
Šis aicinājums bija norāde jaunajam puisim, ka viņš mīl naudu vairāk nekā Dievu, jo nespēja paklausīt Dieva aicinājumam viņam sekot. Ta noradidams, ka "dievs" šā pusisa izpratne bija manta, un ka tiek parkapts pats pirmais bauslis.Jēzus neteica visiem pēc kārtas šos vārdus, tāpēc tas nav vispārināms. No tā iziret secinājums ar kādu motivāciju Jēzus šos vārdus teica. Piemēram, muitniekam Jēzus visp``ar neko neteica, un tas pats mīlēdams Dievu deva pusi no savas mantas un 4kartigi tiem, kam bija atnemis. Vina sirds bija pareiza un Jezum pat nebija jasaka sie vardi.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.25 17:24:20
Šai sakarā - atdod mēteli, pagriez otru vaigu - tie ir tikai tādi simboli un pārspīlējumi, vai arī instrukcijas reālām darbībām?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.10.25 17:28:35
EzītisMiglā
Jezus teica, ka jus tiksiet vajati evangelija del. Ja kads tev evangelija del liek atdot meteli un pagriezt otru vaigu, tad jaa. Nenoliedzami, ka ticiba stiprakie var ari atdot savu meteli un griezt otru vaigu tiem, kas viniem pari dara, jo sanem algu debesis. Bet tadu cilveku ir loti maz. No otras puses, ja kads grib launpratigi izmantot tavu ticibu, tad tu vari staties vinam pretim likumiski, ko nosaka katras valsts likumdosanas. Jo vara nes zobenu, tadejadi, ja kads naks laupit mani un darit pari manai gimenei es izmantosu likumisko varu , taapat kaa to dariija Pavils savaa laikaa budams romietis.
pich_
# Labojis pich_: 2010.10.25 17:31:29
Svētais

tad jau visu, ko Jēzus teica, var attiecināt tikai uz kādu konkrētu cilvēku (vai grupu ar cilvēkiem, kas viņā tajā brīdī klausījās).

kā nošķirt to, ko Jēzus teica konkrētam cilvēkam no tā, ko Viņš teica visām nākošajām paaudzēm?
Valentīnis
# Iesūtīts: 2010.10.25 17:33:52
tas jāsaprot tā - jāveido , kommūna, kopiena , koinoia kā pirmajiem kristiešiem! es jau sen par to cīnos, bet neizdodas!
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.25 17:35:23
Valentīnis

vai Jēzus aicinājumu pārdot visu, kas pieder, tu uztver personiski un to ievēro, vai arī vispārināti, un šo konkrēto aicinājumu neņem vērā?
Valentīnis
# Iesūtīts: 2010.10.25 17:35:38
41 Kas viņa vārdus uzņēma, tos kristīja, un tanī dienā tiem pievienojās ap trīs tūkstoši dvēseļu;
42 un tie pastāvēja apustuļu mācībā un sadraudzībā, maizes laušanā un lūgšanās.
43 Visus pārņēma bailes, un apustuļi darīja daudz brīnumu un zīmju.
44 Bet visi ticīgie turējās kopā, un viss tiem bija kopīgs;
45 viņi pārdeva savus īpašumus un rocību un izdalīja visiem, kā kuram vajadzēja.
46 Viņi mēdza ik dienas vienprātīgi sanākt Templī, pa mājām tie lauza maizi un baudīja barību ar gavilēm un vientiesīgu sirdi,
47 slavēdami Dievu, un viņi bija ieredzēti visā tautā. Bet Tas Kungs ik dienas pievienoja viņiem tos, kas tika izglābti.
Ap. d. 2:42
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.25 17:37:45
Valentīnis

tātad es saprotu, ka tev nekas nepieder?
Valentīnis
# Labojis Valentīnis : 2010.10.25 17:38:54
pich_
man ir sarežģīti - dzīvoklis ir uz mana vārda, teikšana man tur tikai par savu istabu maximums?
vecas (ne antīkas) mēbeles, ritenis, vecs dators 10 g, Laptops 3 g, apnēsātas drēbes...
Svētais
# Iesūtīts: 2010.10.25 17:38:59
pich_
Dieva vards ir jaskata caur atklasmi katraa konkretaja gadijumaa, un tas ir jaapluko kopumaa( visas konkretas rakstu vietas), nemot vienu sfēru, lai iegutu pilnigu ainu.

Piemers: Dievs saka, ka apmierina visas vajadzibas. Nenobriedis kristietis panems so apsolijumu, aplicinas to ikdienas, bet vina dzives nekas finases nemainisies. Jautajum kapec? Vai apsolijums nedarbojas? Darbojas, bet janem vera Jezus varid, kas saka dodiet un jums taps dots. ja tu nedod, tad tu ari nesanem, tas nedarbosies vienkarsi tuksi to apliecinot. Dosanas akts ir ticibas apliecinajuma akts, kas apliecina to, ka Dieva apmierinas visas vajadzibas. Nakamais, vai tu dod milestibas motivacijas vadits jeb tapec lai dabutu savu naudu atpakal no Dieva ar uzviju? Ja nedod milestibas motivacijas vadits, tad to ko esi kadam iedevis, tas tam cilvekam naks par labu, bet tev pasam nelidzes nenieka un neatnaks atpakal pa citiem celiem. Ir loti daudz tadu piemeru dazaadaas sferas, kur kristiesi ir diezgan apjukusi kapec kas darbojas un kapec nee.
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.25 17:42:40
Svētais

neiet runa par došanu vairāk vai mazāk. Jēzus aicina pārdot visu mantu
Svētais
# Iesūtīts: 2010.10.25 17:43:49
pich_
Vins noradija pardot visu savu mantu, lai uzraditu jaunekla sirdii, ka manta aiznem vina sirdi un vins to ir nostadijis augstak par Dievu. Citos piemeros Jezus neliek mantu pardot, jo sirds nostaja ir pareiza.
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.25 17:46:00
Svētais

tad jau sanāk, ka kristietis nemaz nedrīkst ņemt kredītu- iestāsies grūti laiki, domas par kredītu aizņems sirdi un netiks debesīs
Svētais
# Iesūtīts: 2010.10.25 17:46:38
Piemera par rokas nocirsanu, kas ir labak neka ieiet elle. tas ir salidzinajums, ka elle ir briesmigaka, neka kad tu ar vienu roku dzivo. tas nav domats burtiski, jo tad visi kristiesi butu bez rokam un acim. Sim pantam vel ir ari citas piemerojamibas.
Valentīnis
# Iesūtīts: 2010.10.25 17:47:13
Svētais
par šo nerunāsim!
Svētais
# Iesūtīts: 2010.10.25 17:48:09
pich_
aiznemoties naudu Dievs norada, ka tu klusti par aidzeveja kalpu uz daudziem gadiem. taa nav noliegta pilniba, bet jarekinas ar sekaam uz daudziem gadiem, kad neesi finansiali brivs. varbut, ka jastrada tur kur negribi utt, un ir pa vidam finansu grutinbas atfdot utt...
masiks [217.199.116.136]
# Iesūtīts: 2010.10.25 17:49:43
Valentīnis
nevari saņemties nocirst?
pich_
# Labojis pich_: 2010.10.25 17:50:01
Svētais

atkal paceļas jautājums par to, kas ir rakstīts burtiski, un kas nav.
un kā to nošķirt, jo atklāsmes katram cilvēkam ir atšķirīgas
Svētais
# Iesūtīts: 2010.10.25 17:50:29
pich_
bet vispar aiznemsanos Dievs uzskata par lastu. tas nenozime, ka esmu noladets, ja man ir kredits, jo esmu atpirkts no bauslibas lasta, bet tas tika ierindots lastu saraksta Dieva uzskaitijuma
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 6 , pavisam kopa bijuši: 539