atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Dieva teiktā uztvere
pich_
Iesūtīts: 2010.10.20 15:47:14
kādā no tēmām masiks uzdeva jautājumu, kuru es nedaudz pārveidoju, un gribu noskaidrot atbildi. iekopēšu:

Dievs taču redz, ka radio (netīcīgs cilvēks) neuztver tos signālus, ko uztver TV (ticīgs cilvēks). tad kāpēc Dievs, kuram ir visas iespējas darīt savādāk, turpina sūtīt visus citus, izņemot FM signālus?
Kāpēc radio aparāts ir jāpārkonvertē uz televizoru, lai saprastu Visvarenā teikto? un kāpēc vainīgs pats radio, nevis signāla izsūtītājs?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 .
AutorsZiņas teksts
a_masiks
# Iesūtīts: 2010.10.22 11:55:36
Jošs Mulders

Nevari tu bez shiem blokiem dziivot. Tu vismaz godiigi paraadi to, ka ja tas ko Bazniica sludina buutu patiesi taisniiba, tu to nevareetu nedz nest nedz pienjemt, taapeec psihologjiski tev IR jaaveic shis triks, jaapaarlieicna sevi, ka taas viss ir BS, juudu pasakas, ticiigo iedomas etc. jo tad tu vari pats dziivot "netrauceeti".

nu, to jau Dievs varētu izlabot, ja iespringtu.
BTW - vai gadījumā tu neesi aizdomājies, ka šis augstāk redzamais texts varētu būt tavs paša personīgais bloks, kas tevi pārliecina par to, kapēc tādi masiki un Cth te mētājas, neskatoties uz viegli pieejamo, tīro un skaidro Dieva vārdu?
/tas nav uzbrauciens, vienkārši aicinājums pamainīt skatu punktu ij vērtējumu, tb - padomāt, un tā... /
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.22 11:57:23
Jošs Mulders
Atkal līdzība par 200 km/h garām ,jo mēs te uz citu piemēriem varam mācīties, uz avāriju statistikas utt. Tās sekas mēs vismaz varam redzēt un nodemonstrēt, bet reliģijas solīto elli neviens nodemonstrēt nevar.
Neder piemērs par CSDD, jo NAV demonstrējamu rezultātu.
a_masiks
# Iesūtīts: 2010.10.22 11:59:48
danar
kads tas veids..tehniski saprotamais...butu?

laps jautājums. Pēc būtības to vajadzētu pašam Dievam jautāt...
nu, bet takā viņam ar tām atbildēm nepārāk veicas...
Domāju ka idelās būtu viņa paša godības parādīšanās kaut kādas unikālas infas apmaiņa. taču tad tā vairs nebūs tieši ticība, bet zināsanas. Tas jums tur neder. Vajag tieši ticību = pārliecību bez īpaša pamatojuma.
Varētu būt kautkādas zināšanu atklāsmes vai zināšanu nodošana, no kurām viennozīmigi var izsecināt Dieva esamību bez pretrunām. Tad tā būs ticība, balstīta zināšanās. Tas laikam būs pieņemami gan man gan Cth...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.22 12:03:47
danar
Tehniski saprotamais veids - kaut vai spīdošs uzraksts uz sienas, kā Ctulhu piedāvāja.
Ctulhu domās uzdod jautājumus, un spīdošais uzraksts dod atbildes.
Protams, ka Dievs mierīgi var atbildēt uz visiem mūsu FUAQ, un vispār uz visiem jautājumiem.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.22 12:04:11
Baigais jau nu psiholoģiskais triks! Tādi pat triki ir pārliecināt sevi, ka Korāns u.c. ir pasakas utml? Drīzāk tad jau triks ir pārliecināt sevi, ka viens no tiem nezkāpēc NAV pasakas, bezmaz par pamatu ņemot "a šitas man patīk".

Kaa jau teicu... kaa gribi taa dari.

Bet nebriinies, ka nedzirdi, ja neklausies un atsakies iet tur kur Dievs ir apsoliijies buut klaatesoshss...

Man tas ir logjiski.
Es arii neeju uz Moshejaam vai Budisma templjiem un absoluuti neuztraucos savaa ikdienaa par to, ka nedzirdu vinju dievu balsi un runu...

Shkjiet ats tikai juus ateistus uztrauc, ka juus kaut ko nedzirdat, laigan apkaarteejie visi reportee visaadas interesantas lietas.

Kaa jau teicu - ateistu pasaule ir sashaurinaata liidz vinju subjektiivajam priekshstatu kopumpam par to kaadai pasaulei vajadzeetu buut.

Tad kaapeec tu briinies, ka taa nav savaadaaka, ja tu pats veido sho savu pasauli... pats izveelies taas robezhas un filtrus un blokus... pac uzbuuvee shiis sienas?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.10.22 12:04:57
Atkal līdzība par 200 km/h garām ,jo mēs te uz citu piemēriem varam mācīties, uz avāriju statistikas utt. Tās sekas mēs vismaz varam redzēt un nodemonstrēt, bet reliģijas solīto elli neviens nodemonstrēt nevar.
Neder piemērs par CSDD, jo NAV demonstrējamu rezultātu.


Varbuut nevar nodemonstreet elli, jo tu tajaa dziivo?
Jeb atkal... atkal izveelies neredzeet...

Elle un Paradiize saakaas uz Zemes
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.22 12:07:43
Protams, ka Dievs mierīgi var atbildēt uz visiem mūsu FUAQ, un vispār uz visiem jautājumiem.

Var tacu ne taa kaa tu to gribi!

Un tad kad vinjsh atbild tev nepatiikamaa formaa, tu sho atbildi noraidi un atcheko jautaajumu nevis kaa atbidleetu tev nepatiikamaa formaa, bet gan kaa neatbildeetu

Takaa reaali ir nevis tas, ka tu gribi atbildes, bet tu gribi TAADAS atbildes, kas atbilst jau tavam apriorajam priekshtatam par pasauli.


Citiem vaardiem, primaarais tev ir tava personiigaa metafizika, nevis pareizas atbildes... liidz ar to kaameer tu neesi gatavs mainiit un paarskatiit (pat kardinaali) pats savus uzskatus, buus leerums jautaajumu uz kuriem tev nebuus atbildes

Atbildes neesamiiba var liecinaat gan par to, ka taadas atbildes nav, gan par to, ka tu elementaari nesaproti priekshmetu par kuru uzdod jautaajumu!

Taapeec arii jautaajums par kvantu daljinju lokaaciju vai aatrumu ir absurds, ibo "does not compute", tachu EM pasaka - blin tas ir paradox, znach BS
danar
# Iesūtīts: 2010.10.22 12:10:21
a_masiks
Ka tu zinasi,ka tas ir Dievs...ja paradisies?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.22 12:11:23
Jošs Mulders
atsakies iet tur kur Dievs ir apsoliijies buut klaatesoshss...
Es esmu bijis, katoļu, luterāņu baznīcās, runājis ar mācītājiem / priestriem. Biju aizgājis uz Jauno Paaudzi (Prieka Vēsts), biju pie krišnaītiem aizgājis.

Varbuut nevar nodemonstreet elli, jo tu tajaa dziivo?
Tas tā, no budistu ideologijas?
Vajag jau nodemonstrēt ne tikai pašu elli, bet arī cēloņsakarības starp neticēšanu kristietībai un nokļūšanu ellē. Tā, kā to var nodemonstrēt CSDD ar avarējušām mašīnām, dzērušiem vadītājiem ,ātrumu u.c.

a_masiks
# Labojis a_masiks: 2010.10.22 12:15:22
danar
Pac Dievs lielās ka viņu nearko nevar sajaukt. Tātad tā būs viņa problēma.
Ja tu MAN prasi, tad tas nozīmē, ka man jāzin kāds ir Dievs, lai viņu varētu aprakstīt un nesajaukt ar Delperi, vai Koperfīldu. Pēc būtības tas ir absurds.
Valentīnis
# Labojis Valentīnis : 2010.10.22 12:24:04
fiziķi teorētiķi lieto vārdus "ab initio" - no sākumiem.
Dieva pieradīšanā lieto citus terminus laikam....
tā laikam katram kristietim jāvar pierādīt Dievs. bet man tas nekad nav sanācis. es taču drīkstu uzskatīt sevi par katoli?
es vairāk mēģinu izprast Bībeli un morāles normas.
danar
# Labojis danar: 2010.10.22 12:28:51
a_masiks
nu bet tu pats rakstiji,vina godibas paradisanaas,kaut kadas infas apmaina....pat isti nezini,kas godiba ir un kada ta infa butu..tad kapec par fuf..uzskati to,ko kristiesi tev stasta.Un ja Dievs nodod so unikalo infu caur cilvekiem...
a...jums vajag uz sienas ar zelta buriem
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.22 12:33:15
Jošs Mulders
kaameer tu neesi gatavs mainiit un paarskatiit (pat kardinaali) pats savus uzskatus

Nu a kur problēma? Es runājos ar Dievu un mainu savus uzskatus. Vai arī Dievs man parāda, kur es kā āzis spītējos. Domā, viņš to nevar?
Vai arī tu domā, ka Dievs nejēdz neko vairāk un saprotamāk izstāstīt un nodemonstrēt, kā to var cilvēki te forumā un citur?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.22 12:34:44
danar
Kristieši jau paši nezin, kas tā godība tāda, zin tikai, ka to redzot cilvēks mirst.
Krišnaītiem ir gari un plaši apraksti par Dievu, kāds viņš izskatās, ko dara un kur dzīvo utt, un tad - vai tas nozīmē, ka viņiem ir taisnība, jo informācijas vairāk?
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.22 13:02:07
danar
Ka tu zinasi,ka tas ir Dievs...ja paradisies?

es zināšu tad, ja man blakus stāvēs citi cilvēki, un redzēs tieši to pašu
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.22 14:55:27
Jošs Mulders
Es arii neeju uz Moshejaam vai Budisma templjiem un absoluuti neuztraucos savaa ikdienaa par to, ka nedzirdu vinju dievu balsi un runu...

Mulders tic arī citu dievu eksistencei? savāds jums tas monoteisms...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.22 15:46:30
Ctulhu
Citplanētietis mierīgi uzdodās par Dievu, bet īstais Dievs maliņā stāv un noskatās?
Un citplanētietim kāda note ir par Dievu uzdoties? Tad jau viņš necik attīstīts nav, un sekojoši neko daudz pastāstīt nevar.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.22 15:53:07
Ctulhu
Ja jau viņš tik zinošs, tad priekš kam mānīties? Ja grib pakļaut zemi, var to tāpat izdarīt.
Viņam būtu jābūt ētiskākam, virs lētu manipulāciju līmeņa.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.10.22 16:59:34
Ctulhu... shkjietami offtopiks, bet tomeer gribas pateikt...

Nu apmeeram kaa mees ciemos ejot izveelamies daavanas peec apciemojamo gaumes, ja gribam vinjus iepriecinaat

... es veel klaat pieliktu, bet kas nav pretrunaa ar muusu pashu moraali. Piemeeram manupraat buutu amoraali man no EM sagaidiit daavanaa galjas cirviiti, lai arii galja man garsho, tachu dziivnieku eeshana ir pretrunaa EM moraales principiem (nu es tagad iedomaatu vegjetaru EM te ziimeeju)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 8 , pavisam kopa bijuši: 35304