atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Dieva atbildes
pich_
Iesūtīts: 2010.10.18 15:31:17
Kādā tēmā uzdevu jautājumu- kāpēc Dievs neatbild uz visām lūgšanām? kāpēc nevar skaidri un gaiši pateikt "jā" vai "nē"?
arī tajos gadījumos, kad rīcībai būtu jāseko pēc ilgāka laika- kāpēc Dievs uzreiz pēc lūgšanām skaidrā latviešu valodā nepasaka vismaz "pagaidi"?

vai tā ir viņa metode, lai pārbaudītu ticību?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.19 16:36:00
Nuja. Tikpat bezjeedziiga kaa ideja par dievu.

Nea Ideja par Dievu ir ljoti pat konstruktiiva un dod jeegu un saturu vispaar dajebkam citam, par ko ir veerts runaat!


Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.19 16:37:15
bet tai naff nekaada izskaidrojosaa un tehnologiskaa potenciaala.

Ja ar izskaidrojumu saprot ljoti shauri matrieaalistisku shii jeedziena versiju, tad jaa

Prikols taads, ka "izskaidrot" un "saprast" ir termini, kas nepieder tikai materiaalistiem! Materiaalismam ideja par DIevu ir ne tikai bezjeedziiga, bet kaitiiga... tachu Materiaalisms nav arbitrs
masiks [217.199.116.136]
# Iesūtīts: 2010.10.19 16:38:13
Jošs Mulders
Nee ka ir ir paraadiibas, kuru tehnisko izpildiijumu tu nezini, un tomeer taas nekaadiigi nepaarliecina tevi par Dieva existenci.

toties es zinu viņu tehniskos ierobežojumus un materiālās dabas īpašības.

Taadeejaadi zajavas par uguniigiem uzrakstiem uz sienas ir absoluuts blefs, ibo tieshi kaa Rakstos teikt, neticiigie neticees pat tad, ja mironji augshaam celtos.

Ticiiba nerodas no fokusiem... un Ebreji ne taadus vien fokusus redzeeja SInaaja kalnaa, tas nekaadiigi netrauceeja vinjiem peec paaris dienaam krist greekaa un Dievu pasuutiit bekot ar visu vinja gludekli!


šādām zajavām, to demagoģiskās izcelsmes dēļ, es ticu vēl mazāk, kā Dievam.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.19 16:39:46
Pag, tad ko juusu dievs iisti grib - sarunaaties ar mani vai lai es obligaati ticeetu, ka jams ir dievs?

Vispaar vnjsh gribeetu tevi no taviem greekiem glaabt Tikai tad pa iistam ar vinju vareesi komuniceet. Kaareiz viss shis traucee tev komuniceet ar shamo!

Un ja es vinju klasificeesju vnk kaa attiistiitu sapraatiigu buutni, tad fsjo - sarunaaties ar mani jamam vairs negribas?

Komunikaaciju protokolu nosaka Dievs nevis tu Taadeejaadi, ja gribi iepaziit Dievu ej pie vinja vinja predefineetaa formaa, jebkursh cits zajava tiek kvalificeeta, kaa tava neveeleeshanaas komuniceet.
masiks [217.199.116.136]
# Iesūtīts: 2010.10.19 16:45:31
Jošs Mulders
Taapeec Dievs komunicee absoluuti parastaa veidaa... caur cilveekiem, rakstiitiem textiem... un kam dots, tie arii saprot un ierauga to ko Dievs komunicee, kas netic, tiem tas ir tikai kaarteejais texts kura tehniskais ipzildiijums ir kaa divi pirxti apchuraat - vechi ar labu zaaliiti sacereeja jaukas pasakas

kā jau iepriekš norādīju - tas ir kļūdains pieņēmums, jo tehniski izslēdz komunikāciju iespēju kā tādu. Toties paver plašas iespējas cilvēkam fantazēt par viņam vienpersonīgi izdevīgiem komunikāciju gadījumiem. Pie kam brīvi fantazēt.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.19 16:49:34
kā jau iepriekš norādīju - tas ir kļūdains pieņēmums, jo tehniski izslēdz komunikāciju iespēju kā tādu. Toties paver plašas iespējas cilvēkam fantazēt par viņam vienpersonīgi izdevīgiem komunikāciju gadījumiem. Pie kam brīvi fantazēt.

Kristietiiba kaareiz ir par briivaam apzinjas buutneem, kas speej nonaakt pie patiesiibas pashas par sevi, nevis par robotiem, kurus programmee ar hard-core faktiem kaa sudraba lodeem, kuras ARII nedarbojas, ja cilveeks negrib ticeet

Taakaa komunikaciju forma sevi ir paraadiijusi >2000 gadiem kaa labu esam...

Aceries kaadreiz pats teici, ka var buut gadiijums, ka tava riiciiba buutu amoraala, ja sabiedriibas viedoklis mainiitos un izraadiitos, ka tavi uzskati par labs/ljauns atshkjiraas, tad tu dotu preferences personiigajam nevis sabiedriibas viedoklim. Taadeejaadi tu apstiprini, ka subjektiiva personiigaa metafizika tev prevalee paari dajebkam kas no aarpuses vareetu buut pretrunaa shiem taviem uzskatiem...

Taadeejaadi kaameer tu pats par sevi nenonaac sinhronaa valodaa ar Dievu tu elementaari vinju nesapratiisi un vinjsh tieshi taapeec liek tevi mieraa un runaa ar tevi visai vienkaarshos nepaplashinaatos teikumos, kurus tu saproti, pat ja neapzinies to ceeloni
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.19 16:51:39
Nu tak jau - arii par eetiku un personas attiistiibu mees ar vinju varetu parunaat caur spiidosju uzrakstu. Logika mani paarliecinaatu, kaa labi saprotams. Bet izskataas, ka jams grib pasapliecinaaties, nevis kaadu glaabt.

Nuja... tikai logjikai ar moraali ir maz sakara Logjika ir neitraala, taa tikai speej pateikt kaut ko par dazhaadu apgalvojumu savstarpeejaam attieciibaam, nevis atbildeet vai apgalvojums ir moraals vai amoraals!

Kaameer tev un Dievam nesakriit uzskati par moraali un to kas ir labs un ljauns, tikmeer juus viens otram garaam runaajat neatkariigi no izpidles formas
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.19 16:52:07
Protokols sjim svariigaaks par agapi.

Nee agape vinjam svariigaaka... tikai agapes noziimi Dievs atljkaujas patureet savu, nevis adaptee tavu
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.19 16:53:27
Pag, tad es ko - sakaraa ar to, ka komuniceeju ar Mulderu dialoga reziimaa, tagad esmu ieprogrammeets robots?

Principaa jaa... speej komuniceet tikai vienaa formaa! Kas noziimee, ka lielu infas dalju prosto neredzi un palaid garaam!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.19 16:54:59
Un ja es sitaadaa pasjaa veidaa komuniceetu ar biedru YHVH - tad kljuutu robots? Kaapeec?

Taapeec, ka atziisti tikai vienu komunikaaciju protokolu, kas noziimee, ka esi kaa akmens, kursh paarvietojas tikai tad ja tam pieliek pietiekoshi konkreetu speeku konkreetaa vietaa... nevis dziivs cilveeks kas speej redzeet lietas kopasakariibaas... paari tieshiem materiaaliem kairinaajumiem. Kas redz ne tikai lietas, bet to buutiibu un saikni
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.19 17:00:39
Ugu... un kursj mums te speej komuniceet tikai vienaa formaa - caur rakstiem un ticiigajiem? Njekijs YHVH! Taatad - robots!

Vinjsh komunicee daudz formaaas, raksti un cilveeki ir visvienkaarshaakaa forma - prieksh neiesveetiitajiem

Kaa jau teicu - nedz engjelju paraadiishanaas nedz uguniigi uzraksti tevi nepaarliecinaatu par Dievu, driizaak tu saaktu mekleet iemeslu savaa darbaa
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.19 17:01:12
Ctulhu, ar exotiskaam buutneem exotiskas komunikaaciju formas!

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.19 17:05:09
A ko vispaar noziimee ``paarliecinaat par dievu``? Taadaa veidaa es vareetu paarliecinaaties, ka komuniceeju ar buutni, kura ir gudraaka par mani un tad attieciigi njemt veeraa vinjas padomus.

Nu bet ja jau no Rakstiem sho buutni neuztver par nopietnu, tad kaapeec domaa, ka mainiisi savas domas?

Nu saac ar mazuminju...
masiks [217.199.116.136]
# Iesūtīts: 2010.10.19 17:17:00
Jošs Mulders
Kristietiiba kaareiz ir par briivaam apzinjas buutneem, kas speej nonaakt pie patiesiibas pashas par sevi, nevis par robotiem, kurus programmee ar hard-core faktiem kaa sudraba lodeem, kuras ARII nedarbojas, ja cilveeks negrib ticeet

nu, kristietība vispār ir par ticību. (skat ticības definīciju)

Taakaa komunikaciju forma sevi ir paraadiijusi >2000 gadiem kaa labu esam...
Labu esam kam? Tiem kuriem nemaz šī komunikācija nav vajadzīga? Tb - tiem kuri paši izfantazē šo komunikāciju.... a kad laipni palūdz komunicēt tā, kā tas tiek saprasts ar komunikāciju - tad ir čušs... kā atbilde tiek laipni piedāvāts ieslēgt savu fantāziju... (tiešā textā, vai aizplīvuroti...)

masiks [217.199.116.136]
# Iesūtīts: 2010.10.19 17:25:04
Jošs Mulders
Taadeejaadi tu apstiprini, ka subjektiiva personiigaa metafizika tev prevalee paari dajebkam kas no aarpuses vareetu buut pretrunaa shiem taviem uzskatiem...

Un? Omnipotentai būtnei tas sagādā nepārvarāmu šķērsli viennozīmīgi un nepārprotami izteikties? (īpaši uzsveru uz viennozīmīgi un nepārprotami)

masiks [217.199.116.136]
# Iesūtīts: 2010.10.19 17:25:13
Jošs Mulders

Taadeejaadi kaameer tu pats par sevi nenonaac sinhronaa valodaa ar Dievu tu elementaari vinju nesapratiisi
Tas ir - Dieva nespēju komunicēt man saprotamā veidā pārcel kā manu sapratnes problēmu? Tjipa gluži kā Adonika - ja viņa raksta aplam, tad tas nozīmē ka nevis viņa kļūdās, bet gan kļūdās mana izpratne?
Tu arī vaino savu radioaparātu, ka viņš neuztver TV vai internetu? Un kamēr radioaparāts uztevers tikai radioFM, tikmēr tas būs slikts radio un pats vainīgs ka nerāda bildes vai lelb.lv ? A moška tomēr vajag raidīt kādu radioprogrammu, lai šis radio to var uztvert, nevis izmisīgi sūtīt viņam failus pa wifi vai caur lanu? vai kā?
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2010.10.19 17:38:06
Ctulhu
ja tam visam taa ruupiigi izietu cauri un atbildes veidotu logisku muus paarliecinosju sistemu, tad vismaz EM laikam kljuutu par kristieti.
Iespējams, ļoti iespējams.
Taču dialogrežīmu mums laikam nesagaidīt.
Es domāju, ja Dievs tomēr ir, tad darbojas kaut kas līdzīgs reinkarnācijām - aizmiršanām - brīvajai izvēlei, un mēs dzīvojam tādā pasaulē, kur Dievs ir tieši tik tālu no mums, cik mēs to paši gribējām / nopelnījām utml.

Citas atbildes neredzu, jo elle un mūžīgās ciešanas ir pārāk nopietni, lai Dievs spēlētu klusos telefonus.
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2010.10.19 17:46:09
Jošs Mulders
Kristietiiba kaareiz ir par briivaam apzinjas buutneem, kas speej nonaakt pie patiesiibas pashas par sevi, nevis par robotiem, kurus programmee ar hard-core faktiem kaa sudraba lodeem
Nu ja, un tad rodās čupa ar visādām reliģijām un to reliģiju virzieniem, jo bez hard-core faktiem brīvās apziņas būtnes nonāk pie dažādām patiesībām.

Taakaa komunikaciju forma sevi ir paraadiijusi >2000 gadiem kaa labu esam...
Galīgi garām, ja vien te mums nav speciāli tik tālu Dievs attālināts.
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.10.19 18:16:28
Būtu interesanti kādreiz izprast to, ko ticīgie sauc par komunikāciju ar Dievu, kas tas īsti ir par procesu. Man tagad liekas, kādi 90% tur ir tīras iztēles un bērnībā ar vecākiem neizrunātu kompleksu. Bet var jau būt, ka atlikušajos 2% ir kas vairāk.
Papucs
# Iesūtīts: 2010.10.19 18:20:46
Ctulhu
Atlikusjie 2% - .. iekseejie dialogi, utt.
Tu nu gan iekseejos dialogus reizes 10-20 par zemu novērtēji!!!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 25 , pavisam kopa bijuši: 36382