atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Liberaalisms
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2010.09.28 11:28:23
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
*Duksis
# Iesūtīts: 2010.09.28 13:19:26
Ctulhu

Es takš tev teicu.... . Nu, kas ir imperatiivs ? Imperatīvs ir kategoriska prasība, pavēle. Tagad izlasi vēlreiz savu murgojumu: Nu luuk, dzekiem bij imperatiivs, ka smagaaki... un tālāk pēc teksta. Ehh... Staļins vismaz bija mācījies divus gadus garīgajā seminārā un Hitlers beidzis vidusskolu... .
masiks [217.199.116.136]
# Iesūtīts: 2010.09.28 15:38:11
palasot wiki :
Laika gaitā ir nostiprinājušies divi lielākie luterisma virzieni: t.s. liberālais luterisms, kas savā mācībā un praksē, visbiežāk, līdzinās protestantismam un konfesionāls jeb ortodokss luterisms, kas par savas mācības un prakses pamatu uzskata Bībeli un apliecina ticību atbilstoši Vienprātības grāmatā apkopotajām ticības apliecībām. Vēl sastopams evaņģēliskais katolicisms, luterisma virziens, kas paturot visas ortodoksa luterisma iezīmes, uzsver luterāņu baznīcas kontinuitāti attiecībā pret seno katolisko baznīcu.

jaasaak iesmaidiit par pashu liberaalo luteraanju gaaniishanos liberaalisma virzienaa. Baisi smiekligi... vai arii nozheelojami, ibo uzraada neizpratni par liberaalismu...
Kukuu [81.198.64.213]
# Iesūtīts: 2010.09.28 16:46:59
Galvenais - ja čurāšana nevienam(!) nerada problēmas, tā tiešām nav sodāma. Jautājums jau nav par čurāšanu publiskajās vietās, bet gan par to, vai tāda lieta tiešām nevienam nerada problēmas.
*Duksis
# Iesūtīts: 2010.09.28 16:49:34
Ielas vidū liela peļķe,
Urīns nesmaržo kā neļķe... .
*Duksis
# Iesūtīts: 2010.09.28 16:59:48
Gnidrologs Es nekad neesmu aogalvojis, ka esmu inteliģents. Tomēr uz miskasti, pie kuras es mitinos, dažkārt atnes kādu interesantu lasāmvielu. Nu i vot, izglītojos. Varbūt ar laiku pat kļūšu inteliģents.
*Duksis
# Iesūtīts: 2010.09.28 17:04:41
Gnidrologs Jā, cenšos! Bet, kapēc gan tevi tas uzbudina? Problēma ir manī jeb tevī?
*Duksis
# Iesūtīts: 2010.09.28 17:09:32
Ctulhu Pankūka! Pats viņš no rīta līdz vakaram sēž šeit, cenšoties kādu(s) ievilkt sarunā, piesienas cilvēkiem, cerot dabūt kādu klerikāli, ko izpālēt, un pēc tā visa viņš vēl pats sevi dēvē par heteroseksuāli!
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.09.28 17:23:18
Te kristiešus paklausoties, izskatās, ka liberālisms ir Sātana izgudrojums. Vienā citā tēmā Mulders bija aizmurgojies līdz tam, ka liberālisms atbalsta bērnu izvarošanas un slepkavības.
Bet lūk, ko vecā labā Vikpēdija saka par liberālismu:
"Liberalism (from the Latin liberalis, "of freedom" is the belief in the importance of individual liberty and equal rights. Liberals espouse a wide array of views depending on their understanding of these principles, but most liberals support such fundamental ideas as constitutions, liberal democracy, free and fair elections, human rights, capitalism, free trade, and the separation of church and state."

Kas no tā kristiešiem nepatīk? Konstitucionālas valsts iekārtas, demokrātija, brīvas vēlēšanas, cilvēktiesības, kapitālisms, brīvā tirdzniecība vai baznīcas atdalīšana no valsts?
ravenx
# Labojis ravenx: 2010.09.28 20:38:23
Просыпаюсь с бодуна,
Денег нету ни хрена.
Отвалилась печень,
Пересохло в горле,
Похмелиться нечем,
Документы сперли,
Глаз заплыл,
Пиджак в пыли,
Под кроватью брюки.
До чего ж нас довели
Либерасты -суки!

(Runā, ka kādreiz šis pantiņš esot bijis par komunistiem.)
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.09.28 20:52:12
Ak jā, vēl viens Sātana izgudrojums, par ko kristieši bieži mēdz liecināt, ir postmodernisms. Muldera tik ļoti nīstais absolūtās patiesības noliegums drīzāk raksturīgs tam.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.28 21:13:53
masiks, pachuxteeshu... es paarstaavu konfesionaalo Luterismu, kas arii paarsvara ir LELB paarlieciiba, protams arii LV ir liberaalais spaarns, bet tas nav LV raksturiigais luterisma variants un nemaz neesam tik laimigi par sho spaarnu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.28 21:14:15
Devonas reksis... skaisti vaardi, praksee shie "inidiviidi" uz kuriem tas viss tiek attiecinaats ir izlase
devonas reksis
# Labojis devonas reksis: 2010.09.28 21:19:31
Jošs Mulders
Ā, piemēram Tu kā antiliberālis tiec apspiests, tev nav vēlēšanu tiesību, uz tevi neattiecas konstitūcija un tā tālāk? Vai par ko Tu runā?
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.09.29 00:50:46
Jošs Mulders
un ko tad paarstaav KLB? Luteriskos knipeleetaajus?
neielog. [90.130.172.160]
# Iesūtīts: 2010.09.29 07:50:30
Nesaprotu par ko Mulders cepjas? Liberālisma galejības taču 1:1 sasaucas ar kristīgajām vērtībām. Atdot pēdējo kreklu, arī Jezus bija vēss pret savu māti, visu savu "mīlestību" veltot svešiem cilvēkiem, bandītu pirmo paņēma sev līdzi kosmosā, aicināja mest ar akmeni, tikai, ja pats ir bez grēka, tādā veidā graujot tiesiskuma un tiesu sistēmas pamatus un priekšstatus...Manuprāt tieši Jēzus piemērs bruģē ceļu tam liberālisma modelim, kādu apraksta Mulders. Ja jēzus dzīvotu šodien, viņa filosofija no šodienas viedokļa būtu ultraliberāla. Viņš taču pats saka, ka viss ir jādara mīlot un, ja dari kaut ko mīlot, tad viss ir okei un nekur nesaka, ka prioritāri ir nez kādi "savējie".
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.09.29 07:51:23
masiks
Mulders izklausās pēc čakla Biķeru draudzes baznīcēna.
neielog. [90.130.172.160]
# Iesūtīts: 2010.09.29 08:14:44
p.s Absolūta patiesība nevar eksistēt mainīgā vidē un absolūts likums nav sinonīms "absolūta patiesība".Labi, mēs zinam, ka Jahvem ir aizspriedumi pret viendzimuma mīlu, labi, šī viņa nepatika ir absolūta. Bet vai no tā izriet, ka tā ir absolūta "patiesība"? Vai patiesība nav drusku plašāks jedziens kā tikai gaume? Absolūta ir nepatika, bet absolūta patiesība - kaut kur pa vidu (vai tādas nemaz nav
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.29 10:01:19
Ā, piemēram Tu kā antiliberālis tiec apspiests, tev nav vēlēšanu tiesību, uz tevi neattiecas konstitūcija un tā tālāk? Vai par ko Tu runā?

ES jau neesmu vieniigais cilveeks sheit... Tas ka MAN taas ir, nenoziimee, ka taas ir citiem...
Ja Liberaalisma tava izpratne ir ka tas ir "tiesiibas MAN", tad veel jo viaraak Liberaalisms ir egoistisks hedonisms... kaads tas praksee arii sevi paraada... Taa Liberaalisma deklareeto cukuru praksee kaut kaa nemana, tad kad tam vajadzeetu patiesi darboties...

Vai tevi neizbriina, ka LV ekonomikaa cieta visvairaak eiropaa... un tomeer neviens par ekonomiskiem noziegumiem nav notiesaats... savukaart kaut kaadu dziedaataaju vai profesoru mieriigi var aizvilkt uz nopratinaashanu kad vinji izsaka savu viedokli publiski... Taads ir tas Liberaalisms muusu pasaulee... ij neozh peec taa skaistaa WIkipeedijas deklaratiivaa texta, kursh shodien mieriigi karaajas uz naglinjas... tachu neviens nekautreejas sho fashisma formu nosaukt par "Liberaalismu" un ja kaads iebilst, tad nevis paraada to praksee, bet suuta uz skaistaam deklaraacijaam
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.29 10:01:46
un ko tad paarstaav KLB? Luteriskos knipeleetaajus?

konfesionaalaa spaarna pashu pashu ultra versiju
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.29 10:03:03
neielog.

Es pirmajaa minuutee noraidiitu taadu Jeezu, kas sludinaatu, ka maatei, kas savu beernu meerc ar galvu galjas spainii pienaakas tikai "administratiivs sods"...

Jeezus par shaadiem civleekiem bik stingraak izteicaas... kur tas ir Liberaalismaa?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 102 , pavisam kopa bijuši: 33126