atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Pirtslietas
S.R...
Iesūtīts: 2010.09.16 11:48:59
vai bieži apmeklējat pirti? esat profesionāla pirtnieka nopērti?
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2010.09.17 16:44:45
Vienkārši balss

Žēl. Es nemaz neesmu tik paštaisns, kā Tev liekas. Ja par paštaisnību nosauc sava viedokļa pamatošanu ar reāliem faktiem un tā aizstāvēšanu, tad tur nu gan es neko nevaru darīt, jo savu viedokli, kuru varu pamatot ar faktiem, arī aizstāvēšu un pie tā turēšos.

Cita starpā - būtu tomēr jauki kopā papirtoties un padiskutēt, kuri no maniem apgalvojumiem un dažos gadījumos paredzējumiem dažādajās foruma tēmās izrādījušies nepamatoti vai paštaisnībā balstīti. Pirts tad nu būtu īstā vieta saņemt mīlestībā balstītu fizisku pērienu!
S.R...
# Iesūtīts: 2010.09.17 16:48:02
Jānis Kalniņš
es līdz šim pirti arī tieši tāpat uzskatīju, par jauku karsēšanās, pēršanās, dzesēšanās procedūru vietu. par to ezotēriku neko nezināju, tāpēc prasu, gribu noskaidrot, uzzināt. šķiet, būšu uz kaut ko tādu iespējamsuzrāvusies . tikai vēl īsti nesaprotu, kas tas ir.
Ķepa
# Iesūtīts: 2010.09.17 16:49:44
Jānis Kalniņš Būs laikam jāaizlaiž pie Tevis pēc pēriena
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2010.09.17 16:54:50
Jānis Kalniņš
Palasi nu pats savus intervijās teiktos vārdus un paškritiski pārbaudi, cik no tiem tiešām atbilst patiesībai.

Tavi "fakti", ko tu gadiem ilgi daudzināji par NĪ komisijas vadītāju, nu itin nekādi nav apstiprinājies. Viiņš savā tiešajā darbā ir Baznīcai izdarījis demit reizes vairāk laba nekā skaļie mutes bajāri...

Sorry, bet aizrunāt Tevi nav un nebūs iespējams, to jau zinu.
Laikam jau tāpēc pie Tevis uz pirti nebraukšu, lai arī cik jauki tas būtu pats par sevi.
Atvainojos par beztēmu!
Vālodze
# Iesūtīts: 2010.09.17 16:56:13
ak vai pat kristiešu lapā par ezotēriku spriedelē....
užas... (šonedēļ jau otro reizi uz ezotērikas intresentiem uzraujos. mošs savest abus barus kopā, lai parunā pr kosmosa enerģiju iedarbību)
Ķepa
# Labojis Ķepa: 2010.09.17 17:00:24
Vienkārši balss Tavi "fakti", ko tu gadiem ilgi daudzināji par NĪ komisijas vadītāju

Patiesību jau nezin daudzi, tai skaitā, izskatās, arī Jūs. Un pirtī šīs lietas noteikti var izrunāt daudz sekmīgāk. Ja biežāk mācītāji un draudžu vadītāji ieietu kopā pirtīs un viens otru novicotu, izrunātos un brālību nespēlētu bet izdzīvotu viss noteikti būtu ok.
S.R...
# Iesūtīts: 2010.09.17 17:03:09
Vālodze
cien.putn! es nevis spriedelēju, bet gribu noskaidrot, kas tas ir un kāpēc. esmu pagaidām nesaprašanā, tādēļ vaicāju iespējams, zinošākiem.
Vālodze
# Iesūtīts: 2010.09.17 17:03:51
a kas tieši ar jums tai pirtī notika. iespējams tur ir elementārs izskaidrojums nevis kaut kāda ezotērika
S.R...
# Iesūtīts: 2010.09.17 17:05:52
Vālodze
es arī tā ceru. pagaidām vēl jāpapētī. bet varu izstāstīt privāti, ne publiski. mazliet vēlāk. laižos mājās.
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2010.09.17 17:08:32
Ķepa
Es pietiekami zinu faktus no viņa pašreizējās darbības vairāku gadu garumā, un tā ir nevainojama un Baznīcai pozitīva.

Bet par kopējo pirti - būtu jau labi, ja būtu. Tikai jūs laikam nezināt, kādā slodzē (pārslodzē) strādā tieši tie, kuriem tiek visvairāk pārmetumu. Tur laika pirtīm vairs neatliek...
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2010.09.17 17:08:57
Ķepa

Tas tiešām pareizi. Mums Piltenes iecirknī ir tādas vīru pirtis. Ventspils draudzē sākās tie vīru vakari, pamazām tiem pievienojās arī citas draudzes un mācītāji, līdz beidzot nonācām pie domas, ka tādas tikšanās labi būtu pirtī rīkot un vispār tas tiešām bija svētīgi. Tagad gan drusku esam apsīkuši, bet tas laikam vien organizatoriskā darba trūkums.
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2010.09.17 17:13:23
Vienkārši balss

Es arī zinu faktus - 6 citroni parādsaistības, izmisuma kārtā zem cenas pārdoti īpašumi, bisku draudzē izdandalāta naudiņa, tāds nieks vien. Tad vēl mācītājiem nepamatoti iedotas cerības - nu vismaz 2 gadiņi labi padzīvoti, tas taču arī sasniegums, ka vēsta mācītājiem nesen piesūtīts dokuments; tad vēl liela bezatbildības iestāšanās draudzēs attiecībā pret saviem mācītājiem, vispārējs ziedojumu sarukums (ak jā, sorry, tur vainīga krīze) un beigu beigās liela škelšanās un vispārēja neuzticības gaisotne iekš LELB. Protams, pie tā visa ir vainīgi tikai tādi tipiņi kā es. Mea culpa, mea maxima culpa!

Te tikai pirts var līdzēt!
Aivars
# Iesūtīts: 2010.09.17 17:47:57
Ļaudis mīļie, nu tak izšķiraties par ko gribat runāt! Lai gan nesaprotu, kāda iemesla dēļ vispār kristīgā forumā te pirtis tiek apspriestas (nē nu ok, dažs no baznīctēviem laikam gan tās dikti kritizēja savulaik), bet te jau iet tādos toņos, ka varētu šķist pirts ir vieta, kur visērtāk asinis no grīdas un sienām nomazgāt
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2010.09.17 18:09:26
Aivars, Jānis Kalniņš
Es gan asinis neredzu, tikai varenlielus, toties nepareizus apgalvojumus.
Zināma lieta, ka puspatiesības ir melīgākas nekā skaidri meli.
Lai tā tas nepaliktu, atkal jāsāk punktu pa punktam ķidāt:

1)6 citroni parādsaistības nekādā veidā nav viņa tiešā atbildība. Tas nebija ne viņa lēmums, ne realizācija, bet atbildīgo finanšu darbinieku lēmums pēc daudzām konsultācijām ar LELB draudžu finansu speciālistiem profesionāļiem.

2) Kādi zem cenas pārdoti īpašumi?! Nu jau tu, pirkstu sūkājot, fantazē!

3)Par bisku draudzi neko nezinu, taču secināt varu, ka tavi pierādījumi, iespējams, ir tik pat "patiesi" kā iepriekšējie.

4) Par cerību došanu un tālākiem dokumentiem - kas te attiecas uz viņu?

5) Pilnīgi tev piekrītu, ka blakus krīzei un mēdijiem šīs neuzticības gaisotnes veicināšanā ir vainīgi tādi tipiņi kā es (citāts)
Aivars
# Iesūtīts: 2010.09.17 18:21:01
Vienkārši balss
Eu, nu vai nevar beigt ecēties? Cilvēks piedāvāja iepērt vienu madāmu, tu gatava šo paša pirtskrāsnī sadedzināt
Ķepa
# Labojis Ķepa: 2010.09.17 18:31:09
Vienkārši balss Nemaz jau no Rīgas tik tālu nevar redzēt, kaut arī gribētos ... Ir jātiekas ar cilvēkiem, jāskaidro un jāklausās tajos. Kamēr ar administratīvām metodēm, lai arī ticībā vadīti, turpinās vadīt, šķelt LELB, tikmēr nekas labs nebūs. Tāds ir skats no malas, jo patreiz, jau gadu vairs neesmu un šķiet vairs nebūšu viens no aktīvajiem.
vilks
# Iesūtīts: 2010.09.17 18:39:52
varētu šķist pirts ir vieta, kur visērtāk asinis no grīdas un sienām nomazgāt
interesanta ideja par pirts pielietojumu

vēl jau pirtī varot arī dzemdēt. tiesa, man pašai šāda nolūka nav, bet varbūt kādam tas varētu patikt.
Vālodze
# Iesūtīts: 2010.09.17 18:52:12
Nu pirtis jau nav nekas slikts, te tik tēmas aizgāja ne t;ā


SR moška atbildes atrodi še http://www.pirtslietas.lv/web/?id=400514

onkuls skaitās viens no krutākajiem pirtniekiem, pie kura pirtsfani mēģina tikt.
(admini iedodiet, ka velk uz ezotēriku, bet lapa jau par pirtīm un daži padomi noder visiem, kas grib pērties...)
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2010.09.17 20:57:56
vilks

Tieši tā - pirtīs agrāk tā vien dzemdēja bērnus! Un pavisam vienkārša iemesla pēc: 1) tur bija silts un tā bija vienīgā vieta, kur bija siltais ūdens; 2) tur bija sterili apstākļi - kā zināms, senos laikos pirtīs nebija skursteņu, dūmi un uguns pa taisno sildīja akmeņus un tad pa durvīm izplūda ārā. Un dūmi ir visai antiseptiska viela, ja kas.
S.R...
# Iesūtīts: 2010.09.17 21:22:32
ufff...te nu gan karsti ir gājis, nāksies pirti slēgt.
<< . 1 . 2 . 3 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 44 , pavisam kopa bijuši: 4475