atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Pirtslietas
S.R...
Iesūtīts: 2010.09.16 11:48:59
vai bieži apmeklējat pirti? esat profesionāla pirtnieka nopērti?
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Pirtniece
# Iesūtīts: 2010.09.16 20:14:12
bitukas forša vai ne?
bet tu esi bijis turku pirtī ka saki pēē?
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.09.16 20:16:21
Pirtniece
teoreetiski riit peedeejo dienu vecajaa vietaa. Jaunaa ir pashaa VEF teritorijaa, aiz unibankas eekas. Bet kas tur sanaaks - tikai Dievs un citas tamliidziigas buutnes varot zinaat....
bitukas
# Labojis bitukas: 2010.09.16 20:25:07
Ir nācies, varbūt nebija pareizās ne tuvu kā filmā
Filmu vēl tagad paskatos DVD formātā - vienmēr smejos pie ich bin boļnoi
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.09.16 20:47:00
Atbildot uz jautājumu-diemžēl nē un nē
Pirtniece
# Iesūtīts: 2010.09.16 21:36:27
man gribētos lai mani kāds noper...
eu kur ir kāds sadists? nu jau mēs ar brīnumu esam divi!!!
Jānis Kalniņš
# Labojis Jānis Kalniņš: 2010.09.16 22:00:49
Nu - mēs ar draugiem ejam pirtī katru sestdienu. Kas ir pareiza pirtī iešana? vienkārši - mācies klausīties uz savu organismu, iepazīsti tā reakcijas uz karstumu, temperatūras krasām svārstībām utt. Pirtī pilnīgi izslēgtas jebkādas sacensības - te jau bija ziņas par vienu letālu gadījumu Somijā.

kas ir svarīgi, lai par kādu pirti varētu teikt - tā ir laba? 1) visādas publiskās pirtis izslēgtas no aprites, jo kā likums tās ir izklaides vietas. Pirts nav izklaide, bet gan ļoti svarīgs process veselības kopšanai. 2) Pirts celtniecībā jāievēro daži ļoti vienkārši un elementāri noteikumi, pamatā saistīti ar higiēnu. Arhitektūra nodrošina omulību. 3) Sociālais faktors. Kompānija. Pirts nu ir tā vieta, kur normāli cilvēki iet pliki. tādējādi caur miesas atkailināšanos arī dvēsele savā ziņā atkailinās. Es nekad negribētu iet kopā vienā pirtī ar kādu, no kā man būtu kaut kas slēpjams, vai arī ja kādam ir kaut kas slēpjams no manis. Uzticēšanās.

Kopš piekopju regulāru pirtošanos - nu jau kādus 4 gadus, man pazuda hroniskās iesnas, vairs nezinu, kas ir bronhīts; pirts ir ļoti laba lieta visādām vīrusu infekcijām - vienreiz iegāju pirtī pat ar temperatūru, jo biju pārliecināts, ka tā ir vīrusu infekcija; nākošajā dienā biju vesels. Un vispār tā shēma - sestdien pirts, svētdien baznīca nudien ļoti labi strādā. tikai vajag regularitāti kā vienā, tā otrā, kā arī abus darīt no sirds!
S.R...
# Iesūtīts: 2010.09.17 12:01:45
Jānis Kalniņš
vienkārši - mācies klausīties uz savu organismu, iepazīsti tā reakcijas uz karstumu, temperatūras krasām svārstībām utt.

varu lūgt mazliet sīkāk par šo?
Vālodze
# Iesūtīts: 2010.09.17 12:02:39
S.R...
kas tur sīkāk - paliek slikti jāiet laukā
Vajag saprast robežu - nu nnevar laikam cilvēks sēdēt 10 minūtes 100grādīgā baņkā un tad lekt ledusaukstā ūdenī
S.R...
# Iesūtīts: 2010.09.17 12:05:20
Vālodze
nus, man te nesen bija visai dīvains piedzīvojums ar tām t` krasām izmaiņām, tādēļ vaicāju.
Vālodze
# Iesūtīts: 2010.09.17 12:11:29
S.R...
nu letāls laikam jau nebija
nu viss ir vienkārši- vajag zināt robežu. Vēl man teikts, ka ja peč pirts ir auksti, tad jau pēršanās bija laba. nezinu man vienmēr bija drebuļi pēc pirts, bet nelikās, ka viss OK
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2010.09.17 12:32:24
Vai kāds zin kādu labu pirti ar profesionālu pirtnieku 100 km rādiusā ap Rīgu? Gribētos ļauties nopērties.
S.R...
# Iesūtīts: 2010.09.17 12:53:22
Vienkārši balss
es zinu. bet tas ir ekstrēmi.
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2010.09.17 13:12:33
S.R...
Es reizēm esmu mazdrusciņ ekstrēmiste!
S.R...
# Labojis S.R...: 2010.09.17 13:18:47
http://www.krastinupirts.lv/


pirtnieks Jānis ir speciālists savā jomā. rekomendēju.
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2010.09.17 16:30:04
Vālodze

Vēl man teikts, ka ja peč pirts ir auksti, tad jau pēršanās bija laba. nezinu man vienmēr bija drebuļi pēc pirts, bet nelikās, ka viss OK

Pilnīgas muļķības! Ja pēc pirts ir auksti un krata drebuļi, tad tas nozīmē, ka esi pārdzesējusies un tas var būt ļoti bīstami!

S.R...

Klausīties uz organismu - tas ir pats svarīgākais pirtī! Tev vienkārši jāatceras sava organisma reakciju uz dažādiem apstākļiem, karsēšanās, pēršanās un dzesēšanās režīmiem un jāpatur prātā, kādā gadījumā organisms jutās labi - tev bija labsajūta, bija nogurums, bet nebiji izmocīta. Pati galvenā labas pirts procedūras zīme - tev ir labs miegs un nākošajā dienā tu jūties kā no jauna piedzimusi. Ja nākošajā dienā ir slikti, vai, nedod Dievs, esi saslimusi, tad vienkārši jāanalizē, kas darīts, kas bija slikti, kas ķermenim nepatika. A varbūt slikta kompānija, tas arī nav mazsvarīgi!
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2010.09.17 16:31:49
Vienkārši balss

Ap Rīgu nezinu, bet mazliet tālāk - brauc pie manis, nopēršu tā, ka stenēsi aiz labsajūtas un kājas nevarēsi pavilkt
Vālodze
# Labojis Vālodze: 2010.09.17 16:32:56
Jānis Kalniņš
Nu ja. Man jau ar liekās, ka man batonus sprauda ausīs Lai gan man vienmeŗ pēc dušas arī ir auksti.... bet jūtos labi un dažreiz tas pat ir labs anidepresants
Jebkurā gadījumā es vairs uz pirti nebraucu. Mani tas nogurdināja un kāpēc darīt kaut ko kas nepatīk
S.R...
# Iesūtīts: 2010.09.17 16:35:52
Jānis Kalniņš
vai esi dzirdējis par īpatnējiem dvēseles stāvokļiem pēc karsēšanās+pēršanās strauji dzesējoties, nu piem. aukstā upē? vai ir panākami kādi īpaši efekti?
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2010.09.17 16:36:13
Jānis Kalniņš
Paldies par ielūgumu! Arī pirts padomi labi. Taču, kā tu pats teici - svarīga arī kompānija.
Neesmu es tik ekstrēma, lai man sagādātu labsajūtu pēršanās kopā ar ļoti paštaisniem cilvēkiem...
Nespētu es baudīt pirts priekus, ja manas domas grieztos ap to, ko paštaisni skaļrunātāji nodara Baznīcai sabiedrības priekšstatos, un līdz ar to Baznīcas galvenajai misijai - cilvēku uzrunāšanai un glābšanai.
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2010.09.17 16:41:47
S.R...

Zini, es pirti uztveru vairāk kā tādu miesīgu padarīšanu un tā ezotēriskā daļa man ir pilnīgi nezināma. Netiecos ne pēc kādiem efektiem šajā sfērā. Ja tur arī ir kaut kas, tad katrā ziņā tas man pagaidām ir apslēpts. Man svarīgākais ir veselības kopšana un ja tas notiek, tad esmu vienkāršs lietotājs.
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 152 , pavisam kopa bijuši: 6053