atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Padomju stāsts
Aitiņa(katole)
Iesūtīts: 2010.08.24 09:31:59
vakar redzētā filma mani tomēr nošokēja.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
*Duksis
# Iesūtīts: 2010.08.24 14:49:34
Staļins arī bija garīgajā seminārā divus gadus nomācījies. Ļeņins bija teicamnieks ģimnāzijā, teicami bija ticis galā ar tādu mācību priekšmetu kā "ticības mācība" (obligāts!). Nu, prieks taču uz zemes un debesīs par tādiem rātniem zēniem!
Papucs
# Iesūtīts: 2010.08.24 14:54:03
*Duksis
Man arī skolā mācīja, ka cilvēks no mērkaķa cēlies, un es arī biju teicamnieks - tas neko neizsaka.
beztēma [95.68.39.184]
# Iesūtīts: 2010.08.24 14:54:38
*Duksis
atnāca duksis un pietaisīja visu par visiem.
9K116
# Iesūtīts: 2010.08.24 15:01:42
*Duksis
Piemēriņus varētu?
http://en.wikipedia.org/wiki/Lenin#Soviet_censorship_of_Leni.. n
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.08.24 15:12:08
Valentīnis
Hitleram arī bija pozitīvas īpašības - viņš neēda gaļu un dzīvoja celibātā!

Tagad redzi pie kā noved veģetārisms apvienojumā ar celibātu?
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2010.08.24 15:55:17
9K116 Man norādītā saite negrib vērties vaļā. ... . Kas attiecas Ļeņina rakstveida mantojumu, tad, pirmkārt jāatzīmē, pārsteidzošā kārtā ir saglabājušies viņa darbu manuskrīpti (rokraksti), izņemot darbus, ko viņš smagi slims būdams it kā ir diktējis. Otrkārt, Ļeņins savos darbos parasti ir risinājis partijai un padomju valdībai priekšāstāvošus praktiskus uzdevumus un tukšai jeb pustukšai muldēšanai nekad nav pievērsies. Praktiskais ievirzes dēļ, šajos darbos kādu metafizisku domu atblāzmas ir visai maz. Ļeņins ir bijis galvenokārt publicists un rakstījis ar mērķi nekavējoši publicēt savus darbus [partijas presē], kas tika arī darīts. Ja kas pārsteidz Ļeņina darbos, tad tā ir viņa neparasti augstā produktivitāte. Ja paskatās viņa darbu tapšanas datumus, tad jākonstatē, ka katru trešo dienu, kā agrāk mēdza teikt, top viens ģeniāls darbs. Nav brīnums, ka šis cilvēks darbā nodega kā svecīte. Laikam jau augstāki spēki viņu dīdīja pēc pilnas programmas. ... . Vai viņa darbi tika cenzēti? Grūti novilkt strīpu, kur beidzas rediģēšana un sākas cenzēšana un otrādi. Rediģēti darbi tika. ... . Atvērās man tā vietne. "Soviet censorship" tur pamatota ar kādu R. Paipsa darbu (1996), kurā apgalvots, ka daļas vēstuļu un telegrammu saturs atšķiroties no no viņa rīcībā nokļuvušajiem oriģināliem. Negribētu teikt, ka tie būtu būtiskākie un nozīmīgākie Ļenina darbi, bet vēstrurniekus u.c. liekēžus un parazītus varētu interesēt tieši tie marksisma klasiķa darbi, kas cenzēšanas (rediģēšanas) rezultātā būtu mainījuši kaut ko pēc savas būtības. ... . Nedaudz blakus tēma: pie slavenā Pikaso savulaik esot nākuši jauni, trūcīgi [un bezkaunīgi] mākslinieki un lūguši viņu parakstīt kādus savus darbus darinātus meistara stilā. Ja Pikaso tos atzina par labiem esam, tad viņš uz tiem arī uzlika savu autogrāfu. Kad Hemingvejam esot pajautājuši, kuru viņš no saviem darbiem uzskatot par labāko, viņš nešaubīdamies esot nosaucis "Rietumu frontē bez pārmaiņām", kura autors, starp citu, ir Remarks. Bet Hemingvejs varēja uzrakstīt šo darbu, jeb ko stipri līdzīgu tam, jo tas pilnībā atbilda viņs mentaliātei. ... . Atgriezīsimies pie Ļeņina. Vai Ļeņins "ir ņēmis naudu"? Ir. Bet vai kādreiz viņš šīš vai citas naudas dēļ viņš ir mainījis savus uzskatus, vai kādreiz kāds ir viņu nopircis? Nav. Tagad uzdosim jautājumu, vai kādreiz ir rediģēti jeb cenzēti Ļeņina uzskati, vai kādreiz viņš no dusmīga revolucionāra ir pārtaisīts par omulīgu mietpilsoni, oportūnistu, renegātu vai ko tamlīdzīgu? Liekas, ka nav. Žanra robežas ir strikti saglabātas.
beztēma [95.68.39.184]
# Iesūtīts: 2010.08.24 16:03:15
*Duksis
labāk iedzer zāles un ej gulēt. droši vien partijas biedrs? vecās rētas smeldz?
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2010.08.24 16:06:29
beztēma [95.68.39.184] Nekad neesmu bijis partijas biedrs. Acīmredzot biju tam par stulbu, cienītā S.R.
Papucs
# Labojis Papucs: 2010.08.24 16:13:19
*Duksis
Runā, ka cilvēks izmantojot tikai dažus savu smadzeņu procentus.
Laikam tāpēc Ļeņinam pietika tikai ar vienu smadzeņu puslodi, jo otra (kā pēc nāves esot konstatēts) viņam bijusi atrofējusies (neattīstījusies) jau kopš dzimšanas.

P.S. Iedomājies, cik daudzkārt mēs abi varētu pārspēt Ļeņinu, ja mums vispār būtu smadzenes
*Duksis
# Iesūtīts: 2010.08.24 16:26:41
Papucs Varbūt būsi ko sajaucis? Runā, ka Hitleram esot bijis tikai viens sēklinieks... . Ja būtu abi bijuši, tad gan... .
Papucs
# Iesūtīts: 2010.08.24 17:03:16
*Duksis
Neesmu vis sajaucis. Tik nemācēšu svešvalodās piemeklēt atsauces.
incognito
# Iesūtīts: 2010.08.24 17:06:49
Es arī par Ļeņina vienu smadzeņu puslodi baumas esmu dzirdējis, tik tur cits iemesls tika minēts - sifiliss (laikam jau iedzimts).
Papucs
# Iesūtīts: 2010.08.24 20:33:43
Gnidrologs
notika elementāra bioloģiska determinisma rezultātā
Kā uz šo raugās evolūcija? Nebija pārāk liels risx nolaist visu civilizāciju, kā arī iepriexšējos evolūcijas sasniegumus pa burbuli?
Vai tieši otrādi - tests bija veixmīx, nākotnē mūs sagaida ne tāc vien oioioj?
Mazā
# Iesūtīts: 2010.08.25 16:31:00
Jā,arī es biju šokēta par redzēto..Briesmīgi,lai kaut kādi "`baigie veči`" izrādītu savu varenību,savu rasi vajadzēja iznīcināt veselas tautas,ja būtu noticis tā,kā bija šķiet vācieši cerējuši,mēs būtu nākamie aiz ēbrejiem..
Papucs
# Iesūtīts: 2010.08.26 11:23:56
Mazā
mēs būtu nākamie aiz ēbrejiem..
Vai, cik tu iedomīga par latviešu nozīmību!
Esmu dzirdējis, ka pie trim galvenajām tautām pasaulē sevi pieskaita e-breji, grieķi un armēņi (secība mainās atkarībā no pārstāvja).
9K116
# Iesūtīts: 2010.08.26 11:29:59
Mazā
Briesmīgi,lai kaut kādi "`baigie veči`" izrādītu savu varenību,savu rasi vajadzēja iznīcināt veselas tautas,ja būtu noticis tā,kā bija šķiet vācieši cerējuši,mēs būtu nākamie aiz ēbrejiem..
Ne gluži tā... pierādījumu par to, ka vācieši plānoja iznīcināt baltu tautas, īsti nav, un katrā ziņā mūs uzskatīja par `vērtīgākiem`, salīdzinājumā ar slāviem. Tiesa, no tā gan nekā neizriet uzskats, ka nacisti būtu pieļāvuši neatkarīgās Latvijas valsts atjaunošanu, ar ko laiku pa laikam mīl argumentēt latviešu neonacisti. Reihskomisariāts Ostlande šeit bija izveidots, un tāds viņš arī būtu palicis.

Papucs
Esmu dzirdējis, ka pie trim galvenajām tautām pasaulē sevi pieskaita e-breji, grieķi un armēņi (secība mainās atkarībā no pārstāvja).
Man ir nelabas aizdomas, ka IKVIENS nacionālists savu tautu uzskata par galveno pasaulē
S.R...
# Iesūtīts: 2010.08.26 11:39:52
Papucs
nezinu, ka tie vācieši bija domājuši cilvēci atražot pēc šiem masu slaktiņiem, bet esmu dzirdējusi, ka katram vācu zaldātam ekipējumā doti bērnu ratiņi.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.08.26 11:42:24
S.R...
esmu dzirdējusi, ka katram vācu zaldātam ekipējumā doti bērnu ratiņi.

Nav taisnība.
Arī neviens onka, kurš stāstījis kara laika atmiņas, nav pieminējis, ka vācieši staigātu ar ratiņiem.
S.R...
# Iesūtīts: 2010.08.26 11:43:18
Mārtiņš
man to krustmāte stāstīja! un viņa visu redzēja.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.26 11:47:57
iedomājos to skatu, kā izskatītos vācu kareivja uzkabe ar bērnu ratiņu komplektu

nu bet tēma jau pati par sevi drūma. Āriešu virsrases atražošanai tie dullie taču tiešām skandināvijā izmeklēja cilmes jaunkundzes, un taisīja īpašu programmu
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 98 , pavisam kopa bijuši: 3496