atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Grēku sūdze ! & Patiesības vēstnesis
Aiko_Saule
Iesūtīts: 2010.08.11 14:07:41
Pāršķirstīju lappusi pēc lappuses un sapratu, ka vienīgais, ko man mēģina iestāstīt ir – „Tu esi pie visa vainīgs, Tu esi grēcinieks, Tevi vajag atpestīt…”

Jāņa evanģēlijs 18 nodaļa 37 pants. ......Tāpēc Es esmu dzimis un pasaulē nācis, lai apliecinātu Īstenību. .....

Katra būtne dzīvo īstenībā savā realitātē. Dažas būtnes to apzinās - dažas nē.
Un tagad ir jautājums - kā ir Īstenībā ? Vai īstenībā - Tu esi sagrēkojusi - vai nē ?
Ja būtne nekad nav bijusi īstenībā - tad viņa savā realitātē var atrast ATKLĀTĪBU un tajā atrast ĪSTENĪBU. Būt atklātam pret sevi - nemelot sev. Vēlāk nemelot citiem - vēlāk nemelot tam KAS IR (JHVH).

Un tad kad būtne sāk noskaidrot - atklātībā sev nemelojot - Kā ir īstenībā - tad tā būtne, kura tiešām grib noskaidrot - ierauga, ka ir grēkos līdz ausīm.

Grēka alga ir nāve - ciešanas - krīzes un mokas, nelaimīga laulības dzīve, nelaimīga kopdzīve utt.

Grēko - un cieš.
Lūk - KAS IR ( JHVH) saka, kas mīl mani tie pilda baušļus.
AutorsZiņas teksts
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2010.08.11 14:08:20
Tagad vajag tikai paskatīties apkārt, vai baušļi tiek pildīti ?
Nē - tāpēc jau ari "Patiesības vēstnesī" - tiek atklāta problēmas būtība, ka būtne ir grēkojusi - vainīga un viņai vajadzīga pestīšana - no grēkiem.

Pestītājs Jēzus saka: atzīstiet īstenību - ej un negrēko vairs.

Tik vienkārši - sāc kaut vai tagad - negrēkot un viss.

1.Grēka apzināšanās - apzinos ka esmu grēkojis nu un tad vai tas ko maina - nav domas par to vai grēks traucē vai netraucē dzīvot !
2.Grēka Saprašana - saprotu ka es esmu grēkojis - jā tas ir slikti, bet tagad tas man izdevīgi - jeb netraucē dzīvot !
3.Grēka Saprašana otro reizi - saprotu ka esmu grēkojis - jā tas ir slikti un man sāk likties, ka tas tiešām varētu būt slikti - nedaudz traucē dzīvot !
4.Grēka Saprašana trešo reizi - saprotu ka esmu grēkojis - jā tas ir slikti un man patiešām sāk likties, ka tas tiešām ir slikti - daudz traucē dzīvot.
5.Grēka Saprašana ceturto reizi - saprotu ka esmu grēkojis - jā tas ir slikti un man vairs neliekas, ka tas tiešām ir slikti - bet tagad saprotu, ka tas ir slikti - Īstenībā un neciešami traucē dzīvot !
6.Grēka Atzīšana - Jā tas ir grēks
7.Grēka Nožēla - Es tiešām esmu vainīgs - kā man kompensēt grēkojot nodarīto jeb radīto ļaunumu.
8.Grēka izsūdzēšana - priesterim
9.Grēku piedošanas saņemšana, ja atzīšanās un nožēla ir īsta un patiesa.
10.Gandarīšana - Novērst nodarīto ļaunumu jeb radīt ko labu radītā ļaunuma kompensācijai.

Rezultāts = Brīvs no grēka Īstenībā !!!

Atzīstiet īstenību un īstenība darīs jūs brīvus.
p.s
Īsteni brīvus
Papucs
# Iesūtīts: 2010.08.11 19:30:09
Es zinu tikai vienu lietu.
Tā nu bija sagadījies, ka visu ateistisko mūžu man nepārtraukti borēja Tu esi vainīgs, vainīgs, vainīgs, bet tad es iepazinos ar Dievu, un Viņš mani atbrīvoja no šīs nepamatotās vainas apziņas - īstenībā ne pie kā es neesmu vainīgs!
Papucs
# Labojis Papucs: 2010.08.11 19:43:02
Gnidrologs
Ak, fāters, un viņš vēl joprojām to dara savos 70

Tu zini, es PSRS armijā ar visu ģedovščinu un pārējo pirmo reizi tā pa īstam izjutu cieņu pret sevi kā pret cilvēku - man patika PSRS armijā (neskatoties, protams, ka vienīgais, ar ko tēlaini varu salīdzināt PSRS armiju, ir cietums)
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2010.08.12 11:53:06
Papucs Tā nu bija sagadījies, ka visu ateistisko mūžu man nepārtraukti borēja Tu esi vainīgs, vainīgs, vainīgs, bet tad es iepazinos ar Dievu, un Viņš mani atbrīvoja no šīs nepamatotās vainas apziņas - īstenībā ne pie kā es neesmu vainīgs!

Tātad kāda būtne saskaņā ar savu uzskatu sistēmu Tev kā bērnam borēja - ka tu esot vainīgs. Bet tāds jau tu biji - tikai borētāja realitātē, kurā droši vien bija nepareiz uzskatu sistēma, tāda kura nebija ļoģiskā saitē ar īstenību. Protams mazam bērnam - viņa realitātē - tas var tikt atdzīts par kā īstenība, kura nemaz tāda nav. Pieaugot bēnam apziņas rāiuss aug - bieži izaug lielāks par vecāku apziņas rādiusu - un tad tiek saprasts - ka ir borēta bezpamatota - vainas apziņa. Bet tā īstenība bieži vien ir tāda - ka borētājs ir bijis maldos un ilūzijā un tomēr atklātībā paskatoties uz sevi - sanāk - ka pats arī ir grēcinieks, nepilda baušļus - tas ir nemīl Dievu pilnīgi. Un sākas itkā viss no jauna - bet Dievs saka - atzīsti īstenību - un tad tu kļūsi brīvs - šajā gadījumā no grēkiem un no vainas apziņas !!! Un šo pestīšanu - tiešām ir iespējams iegūt - ja pazīst Jēzu Kristu !!!
Papucs
# Iesūtīts: 2010.08.12 17:28:47
Aiko_Saule
atzīsti īstenību - un tad tu kļūsi brīvs - šajā gadījumā no grēkiem un no vainas apziņas !!! Un šo pestīšanu - tiešām ir iespējams iegūt - ja pazīst Jēzu Kristu !!!

Tur nu es piekrītu visā pilnībā.
incognito
# Iesūtīts: 2010.08.12 17:58:27
Vai Aiko_Saules 10.punkts - Gandarīšana - atbilst teorijai?
Papucs
# Iesūtīts: 2010.08.12 18:24:57
incognito
Katoļiem tas iekļauts.
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2010.08.16 12:41:41
Gnidrologs Nu kā tad mēs viens otram varam Īstenībā nepatikt - mēs taču visi esam Viens - KAS IR !! un KAS IR ir brīnišķīgs !

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 10 , pavisam kopa bijuši: 33576