atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Pasaule bez Dieva
pich_
Iesūtīts: 2010.08.09 19:58:17
Lai labāk izprastu ticīgo dzīvi ar Dievu, gribu noskaidrot kristiešu domas par to, kāda tā būtu bez Dieva. Es saprotu, ka to ir grūti iztēloties, bet būtu forši, ja jūs padalītos ar savām domām un emocijām.
Kas tieši izmainītos jūsu dzīvē, attieksmē pret lietām un cilvēkiem?
Vai tu būtu savādāks cilvēks, darītu lietas savādāk? Kāpēc?
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
incognito
# Iesūtīts: 2010.08.10 08:55:13
Valstīs, kur vēl nav bijuši misionāri, kas pasaka vietējiem iedzīvotājiem, cik viņi bezcerīgi un drūmi dzīvo, viņi dzīvo tīri jautri.
No principiāli nekristīgām valstīm esmu bijis Tunisijā, tur nav nekā tāda.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.08.10 09:07:25
nemaaceeshu gan iedomaaties...
ravenx
# Iesūtīts: 2010.08.10 10:57:39
Šībrīža personīgā noskaņojuma dēļ piekritīšu Pavasara balsij.
Katrs domātu tikai par savu vai savas mazās grupiņas labumu, tāpēc tā būtu egocentriska.
Nebūtu nekāda ārēja iracionāla cerības avota, tāpēc tā būtu bezcerīga.




Vārdu sakot, tā būtu tieši tāda pati kā šodienas pasaule.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.08.10 11:07:56
Palasot dažas atbildes, bezmaz Dievs ir kā biedēklis, bailēs no kura cilvēki nedara visādas riebeklības, ko patiesībā sirds tā kāro...
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.10 11:10:10
incognito
No principiāli nekristīgām valstīm esmu bijis Tunisijā, tur nav nekā tāda

kā kristīgam cilvēkam to vajadzētu izskaidrot?
incognito
# Iesūtīts: 2010.08.10 11:20:28
pich_
Nu redz, Balss teica:
Dieva žēlastība ir kā Saule - ir teikts, ka tā šobrīd vēl spīd pār visiem - labajiem un ļaunajiem, ticīgajiem un neticīgajiem.
ravenx
# Iesūtīts: 2010.08.10 12:37:19
EzītisMiglā
Palasot dažas atbildes, bezmaz Dievs ir kā biedēklis, bailēs no kura cilvēki nedara visādas riebeklības, ko patiesībā sirds tā kāro...

Man liekas, ka "bailes" nez vai būs īstais vārds. Vai kristieši var to komentēt?

Bet riebeklības cilvēki pārsvarā (lai neizsklausītos pārāk righteous - jā, arī es) nedara bailēs no sabiedrības nosodījuma. Tipisks cilvēks, piemēram, nav gatavs zagt uz ielas novietotu velosipēdu. Tajā pašā laikā viņš ir gatavs spekulēt biržā vai piedalīties finasnu shēmās. Kāda starp šīm lietām patiesībā ir atšķirība?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.08.10 12:45:59
ravenx
Cilvēkam ir iestāstīts, ka spekulēšana biržā, u.c. ir labas lietas.
Tur grūti ieraudzīt visu bildi, ar velosipēdu ir daudz vienkāršāk.
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.10 12:54:14
kas jums ir pret spekulēšanu? manai mātei pieder veikals- nopērc produktus lētāk un pārdod dārgāk. normāla prakse, lai gūtu peļņu, samaksātu darbiniekiem algu un varētu dzīvot.
tas pats ar biržu- nopērc akcijas, kad tās ir lētas, un pārdod, kad tās ir dārgas.

nesaprotu- kur ir problēma? un kāpēc Jēzum nepatika tādi spekulanti? varbūt īstenam kristietim arī nepienākas iet uz jebkuru veikalu pēc maizes, jo aiz letes spekulants sēž?
ravenx
# Iesūtīts: 2010.08.10 13:00:28
Spekulēšana nav tas pats kas investīcijas.
"Kur ir problēma?". Tā nedod neko labu.

Uzņēmējdarbība pati par sevi nav nekas slkts, bet fakti rāda, ka tās sekas bieži vien mēdz būt sabiedrībai bēdīgas morālā ziņā.

Iesaku palasīt vēsturi. Aizdevēji, tirgotāji utt. vienmēr ir piederējuši pie zemākajām sabiedrības šķiram. Tikai mūsdienām šī vērtību sistma ir apgrizusiss kājām gais.,
pich_
# Labojis pich_: 2010.08.10 13:05:27
ravenx

es saprotu, ka valsts uzplaukumam ir vajadzīga ražošana. bet, lai šos saražotots produktus vispār būtu kur likt, ir vajadzīgi tevis nīstie spekulanti jeb tirgotāji.

vai tiešām tu nekad neej uz veikalu? un ejot uz turieni tu klusībā ceri, ka pienāks diena, kad tu visu dabūsi bez maksas?
un kādu tu redzi pasauli bez spekulantiem? tiešām ierosini atgriezties pie produktu mainīšanas sistēmas?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.08.10 13:15:19
pich_
Tirdzniecība un spekulēšana nav gluži vien un tas pats. Jautājums ir par personīgi ieguldīto darbu.
Pie savas mammas vari uzzināt, cik daudz un kādu darbu viņa ar kolēģiem iegulda, lai cilvēki varētu iegādāties sev nepieciešamās preces. Savukārt tipiska spekulācijas aina drīzāk ir līdzīga vadītai azartspēlei.
ravenx
# Iesūtīts: 2010.08.10 13:17:34
LOL, es nekur neesmu teicis, ka tirgotājs = spekulants.
Cik atceros, tad tāds žargons tika lietots perestroikas laikā. Vai arī Bībele tiešām kaut kur uzstāj uz tādu vienādību?
Jēzum droši vien nepatika tirgotāji tāpēc, ka viņi tirgojās templī.
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.10 13:21:31
ravenx
Jēzum droši vien nepatika tirgotāji tāpēc, ka viņi tirgojās templī

jā- biju piemirsis, ka viņam nepatika tieši tas, ka viņi templī tirgojās. un tie laikam bija naudas mijēji.

nosauciet man "spekulants" definīciju, un to, kāpēc tas atšķirās no parasta tirgotāja. pats es šo definīciju atradu, tikai neredzu starpību strap godīgu uzņēmēju.
/zinu, ka tam vārdam ir negatīva pieskaņa, tikai nezinu- kāpēc/
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2010.08.10 13:29:34
pich_
Derīga darba rezultāts ir prece vai pakalpojums. Spekulācijā tāda nav, spekulācijas mērķis ir tikai peļņa bez personīga ieguldījuma. Dzīvē protams tik kardināla spekulācija ir reti sastopama, tamdēļ katrs pats sev var uzdot jautājumu, vai, gūstot peļņu, es izdaru arī ko derīgu.
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.10 13:35:33
Mārtiņš

neesmu redzējis nevienu spekulantu, kas sēdētu rokas klēpī salicis, un kam nauda ripotu kā pa reni. visiem ir jāiegulda darbs. tas, ka cits iegulda mazāk enerģijas, norāda uz viņa gudrību. varbūt citi viņus sauc par spekulantiem (jo tam tomēr ir negatīva nozīme) tikai tāpēc, ka viņiem pašiem skauž?
saburs [134.2.186.10]
# Iesūtīts: 2010.08.10 13:39:48
Mārtiņš piemēram, "Pastorāta" piedāvājumus es arī uzskatu par spekulāciju, prasot par nolaistām ēkām astronomiskas summas. citu izskaidrojumu neredzu, jo laikam cenā ir ierēķināta arī Dieva svētība šiem objektiem.
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 53 , pavisam kopa bijuši: 9568