atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Velna apsēsts kristietis?
VaiduVaira
Iesūtīts: 2010.08.08 22:05:33
Vai var būt kristietis, kurš ir arī ļauno garu apsēsts? Vai arī kristietis vienkārši piedzīvo uzbrukumus no ārpuses?
Otrs jautājums - vai būtu nepieciešama dzimtas sakņu dziedināšana un pie kā griezties pēc palīdzības. Mūsu ģimenē abas vecāsmammas nodarbojās ar zīlēšanu un arī pūšļošanu. Visu laiku esmu dzīvojusi pārleicībā, ka kristībās esmu kļuvusi jauns radījums Kristū, tāpat arī mani bērni. Ka kristību brīdī arī visi mošķi no manis un no manas pagātnes tika padzīti. Kā ir ko?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Esere [90.130.169.53]
# Iesūtīts: 2010.08.09 22:55:04
Aivars
kas, kas!? sievietes vārda pirmais burts!
ai, labi, gan jau pārdzīvošu, ja negribi, nestāsti to draudzīgo brīdinājumu!
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.08.09 23:00:06
piemēram, es zinu, laikā kad Sv. Sebastiana mājā darbojās kristīgais bērnudārzs, vietējās tantas tādas tenkas palaida, ka maz neliksies, tipa bērnus sit u.tt. kas ir pilnīgas blēņas.(mans dēls tur gāja vairākus gadus) tādēļ gribu vērst tavu uzmanību uz liecinieku garīgo veselības stāvokli.
Pavasara balss
# Iesūtīts: 2010.08.10 01:05:36
Trilobīte
Nu gan te no dižgabaliem šauj! Neatpaliek no bračkas!
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.10 07:48:40
Esere [90.130.169.53]
Laikam tik un tā nenojaušu par kādu M iet runa. Man prātā ir kādi pāris gadījumi, kur psihiski slimiem cilvēkiem `ir palīdzēts` nonākt vēl dziļākā krīzē ar visām šīm ļauno garu meklēšanām, tā vietā, lai cilvēkam palīdzētu apzināt un atzīt savu neveselību, kas būtībā jau nav ne ar ko kaunpilnāka par gripu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.08.10 08:57:25
Atļauja saņemt Vakarēdienu nozīmē, ka Dievs Jēzus ir ar mieru ienākt mūsos, jo mēs esam tam gatavi caur absolūciju, ko saņemam, pateicoties patiesai savu grēku nožēlai.

Nezinu kas jums tas taads par Dievu, mans Dievs naaca pie greecinieka un izslauciija vinja maaju tiiru. Tev sanaak, ka DIevs nevar ienaakt, kaameer pats neesi to izslauciijis... vaargs jums tas Dievs... nav briinums, ka jums Mariju vajag kaa ZHeelastiibas bagaato, mums Zheelastiibas kungs ir Kristus, kas piedod cilveeku greekus.


Kāda gan vēl var būt robeža starp Absolūciju un Vakarēdienu?

Taapeec ka taas ir divas dazhaadas paveeles un divi dazhaadi sakramenti. Absoluucija ir Kristus pasludinaataas greeku piedoshanas pasludinaajums konkreetam greeciniekam un vinjsh var aiziet nomiernaats, ka vinja greeki patieshaam IR Piedoti.

Vakareediens arii ir greeku piedoshana tikai nevis caur pasludinaatu Vaardu, bet caur Kristus miesu un asiniim...

Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.08.10 08:59:56
Trilo, tu jau iisti nemaz nevareetu pieraadiit, ka Luteraanji ir hereetikji... Ibo nevereetu uzraadiit Rakstos to, kas Luteraanjiem ir nepareizi vinju teologjijaa/praksee. Savukaart uzraadiit RKB teologjiskaas nepareiziibas Rakstos buutu visai viegli

Taakaa... par to kursh ir hereetikjis veel ir jaastriidaas...

Protams ja par "Patiesiibas Meeru" tiek pienjemts deklaratiiva zajava "RKB ir taisniiba" tad tev buutu case, bet fiicha jau taada, ka shai zajavai piekritiis tikai RKB adepti... ne Dieva Vaards... kas vismaz muuzu - Lukturu pasaulee - ir noteicoshais ticiibas kanons.

RKB pienjemshana par tiiru moneetu saakas tajaa briidii, kad Raksti un DIeva Vaards tiek iemainiits pret Cilveeku Vaardiem un cilveeku izdomaatiem uzslaajnojumiem... paareejais vairs tad ir "delo tehniki"

Nu un protams visvieglaak ir "... nav ko striideeties ar hereetikjiem" attiexme, nevis pieraadiit, ka vinjiem nav taisniiba Tak pieraadiit jau neizdotos, jo tas prasa vismaz kopiigu pamatu uz kaa baazes diskuteet, taada baaze, protams RKB un Luteraanjiem iisti nav... RKB dziivo ar savaam tradiicijaam - Lukturi ar Rakstiem kaa tas staav rakstitis...
incognito
# Iesūtīts: 2010.08.10 09:08:45
Jošs Mulders
Tātad luterāņi sniedz absolūciju atklātā grēkā dzīvojošiem, kas neplāno to pārtraukt?
Papucs
# Iesūtīts: 2010.08.10 09:09:32
Jošs Mulders
Tev sanaak, ka DIevs nevar ienaakt, kaameer pats neesi to izslauciijis...
Man sanāk, ka Dievs neienāk, ja es viņu nelaižu iekšā
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.10 09:15:20
incognito
Nez vai būtu pareizi saukt juridiski nostiprinātu laulību par `atklātu grēku`, īpaši ja cilvēkam tā nav poza bet skumja apstākļu sakritība
incognito
# Labojis incognito: 2010.08.10 09:20:34
Aivars
Šajā gadījumā droši viien jā.
Bet man kā ārpusniekam būtu interesanti noskaidrot vai tiešām ir tāda atšķirība katoļu un luterāņu garīgajā praksē.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.10 09:23:07
incognito
Viena mana vecāmāte bija katole, kas apprecējās ar luterāni. Viņa to uz savas ādas tika izbaudījusi.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.08.10 09:30:49
Man sanāk, ka Dievs neienāk, ja es viņu nelaižu iekšā

Nuja... un kursh tad te nelaizh... pareizi - RKB priesteriiba Cilveeks ne tikai gribeetu bet pat censhaas naakt pie Dieva, jo redz pats apzinaas, ka vinja maaja ir demonu apseesta, bet RKB nelaidiis Kristu pie vinja... ne caur Vaardu (Absoluuciju) ne caur miesu un asiniim (Vakareediens)... taadeejaadi, kaa tu iedomaajies cilveeks var tikt tiirs, ja Evangjeeliju vinjam neviens nepasludina, tikai ar Bausliibu kauj nost veel vairaak... mosh uzreiz nomeetaa akmenjiem?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.08.10 09:34:02
incognito, ir ir... RKB joprojaam censhaas tureet Laiciigaas varas grozhus un pretenzijas... taa kaa Lauliiba ir civila padariishana tikai shiis pasaules iestaadiijums (liidziigi kaa Valsts), tad tas jau peec definiicijas ir aarpus Bazniicas kompetences... Bet... RKB nevar un negriba izmirst savus "ziedu laikus" kad vinjiem pieeereeja praktiski arii absoluuta laiciigaa vara... un Valsts bij tikai soda izpildiitaajs - bende - peec RKB pasuutiijuma.

Shodien, protams, RKB rocinjas ir aprautas... bet shur tur vinji tomeer pamanaas nepildiit sev uzticeetos pienaakumus selektiivi pret tiem ticiigajiem, kas pat ir likumpaklausiigi! Skumji... bet ne paarsteidzoshi, jo Bazniica, kas noliedz Evangjeeliju... ir un paliek vecaa labaa Hagartes ietekmee... ar Iizaku sakara maz!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.08.10 09:37:39
Imo RKB sakaraa ar Vaakreedienu ir aizmirsusi vienu ljoti buutisku lietu, ko Kristus teica iestaadot...

Mat 26:27 Un Viņš ņēma biķeri, pateicās un deva to tiem, un sacīja: "Dzeriet visi no tā.
28 Jo tās ir Manas jaunās derības asinis, kas par daudziem tiek izlietas grēku piedošanai

Interesanti, ka sasaucoties ar to, ka ne visur RKB var tieshaam sanjemt Kristus asinis, logjiski arii shii greeku piedoshana netiek sanjemta... Itogo visai parasts jautaajums - a hulji tad vispaar vinjiem to sakramentu vajag, ja reaali jau tas, ko Kristus paveeleeja un Taa Iemesla Deelj kaapeec vinjsh to paveeleeja RKB bazniicaa tiek ignoreets.

Tobish... reaali sanaak, ka RKB bazniicaa tiek ljoti ciitiigi sargaats... tuksh Deriibas Shkjirsts

Ja pajautaasi RKB adeptam, vai vinjsh Vakareedienaa sanjem greeku piedoshanu... atbilde buus...??? Kaada???

Taakaa... daargie draugi, pirms kaadu saukaat par Hereetikji, pieluuko, vai pac neesi jau atmetams?
Papucs
# Iesūtīts: 2010.08.10 09:46:40
Jošs Mulders
ar Bausliibu kauj nost veel vairaak... mosh uzreiz nomeetaa akmenjiem?
Tieši par to jau es arī runāju, ka saprotot baznīcas divējādo dabu, mēs spējam sākt filtrēt, kas baznīcā ir no Dieva, un kas nav. Un vēlreiz uzsvars, ka runa ir tieši par baznīcu nevis Baznīcu (kura, protams, ir Kristus miesa).
Papucs
# Iesūtīts: 2010.08.10 10:40:18
Trilobīte
mums ir skaidri noteikts
.............
nu ja, nu ja
(manuprāt šāda attieksme pret lietām ir viens no būtiskākajiem iemesliem necienīt tādējādi izveidojušos kāda cilvēka uzskatus)
Papucs
# Labojis Papucs: 2010.08.10 10:49:34
Trilobīte
Ko lai dara, vadība jāklausa - atkal jau tas pats

Vadība šajā saulē jāklausa tikai tik tālu, cik to apstiprina Tavas personīgās attiecības ar Dievu, nevis Tavas personīgās attiecības jābalsta tajā, ko saka vadība .
Aitiņa(katole)
# Iesūtīts: 2010.08.10 12:24:21
Trilobīte
Tev kā parasti taisnība, nav jēga klāstīt savus uzskatus, vai tos censties aizstāvēt tur, kur cilvēkiem ausis ir ciet, bet mute plaši vaļā lāstu vārdiem.
es vairs tādas muļķības nedarīšu.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.08.10 12:27:05
Aitiņa(katole)
nav jēga klāstīt savus uzskatus, vai tos censties aizstāvēt tur, kur cilvēkiem ausis ir ciet, bet mute plaši vaļā lāstu vārdiem

Tas tiešām tā ir. Nav jēgas par savu ticību nedz liecināt, nedz skaidrot tās patiesības, ja otrs to vien lūko kā piekasīties un apsūdzēt.
ziņkārīgā [78.84.24.79]
# Iesūtīts: 2010.08.10 15:02:19
es te ieraudzīju dažādas diskusijas saistībā ar vakarēdienu, taču rodas arī jautājums, ko tad luterāņi domā par to, ka kristietim
(kristītam, draudzē) var būt ļauns gars?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 173 , pavisam kopa bijuši: 1015