atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Velna apsēsts kristietis?
VaiduVaira
Iesūtīts: 2010.08.08 22:05:33
Vai var būt kristietis, kurš ir arī ļauno garu apsēsts? Vai arī kristietis vienkārši piedzīvo uzbrukumus no ārpuses?
Otrs jautājums - vai būtu nepieciešama dzimtas sakņu dziedināšana un pie kā griezties pēc palīdzības. Mūsu ģimenē abas vecāsmammas nodarbojās ar zīlēšanu un arī pūšļošanu. Visu laiku esmu dzīvojusi pārleicībā, ka kristībās esmu kļuvusi jauns radījums Kristū, tāpat arī mani bērni. Ka kristību brīdī arī visi mošķi no manis un no manas pagātnes tika padzīti. Kā ir ko?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Šerpais Ancis
# Iesūtīts: 2010.08.09 14:14:24
VaiduVaira
Vai Tu dzīvo civillaulībā vai vienkārši nekādi oficiāli nedefinētās attiecībās?
(Jautājums par to, vai RKB arī civillaulībā dzīvojošie nedrīkst saņemt Sv.V.)
godwit
# Iesūtīts: 2010.08.09 14:41:33
Aivars
"Klau, nenodarbojies ar ģimenes postīšanu! Pietiek jau, ka daži priesteri ar to nodarbojas"

Nemaz ir nebiju to domājis. Ceru, ka VaiduVaira uztvēra ironiju, atšķirībā no Tevis.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.09 15:33:20
godwit
Ja dzīvē negadītos šāda veida skumji stāsti, vabūt, būtu savādāk. Bet pagaidām atliek vien saķert galvu par šo nejēdzību Baznīcā.
indriķis (labs)
# Labojis indriķis (labs): 2010.08.09 16:01:14
Jā, vēl viens skumjais stāsts par tradīcijas prioritātēm pāri par Svētajiem Rakstiem, liedzot ticīgajiem Sakramentu.
VaiduVaira
# Iesūtīts: 2010.08.09 18:08:35
Šerpais Ancis civillaulībā (reģistrēta Dzimtsar.nod.) Jā, RKB uzskata šo laulību par nepietiekamu,lai es varētu saņemt grēksūdzē grēku piedošanu un iet pie dievgalda.
VaiduVaira
# Iesūtīts: 2010.08.09 18:10:27
godwit aha, uztvēru
Aitiņa
# Labojis Aitiņa: 2010.08.09 19:08:38
VaiduVaira
klau, ja lieta ir nopietna, būtu jauki mazliet aprunāties pirms rekolekcijām pie Tēva Rufusa. vai vari atbraukt uz Bausku?

praktiski jau tiešas apsēstības ir liels retums, pārsvarā ir nepieciešama iekšējā, emocionālā dziedināšana. un tas ir process, kurā tev pašai(var gadīties) daudz jāstrādā AR SEVI.
smalkāk var privāti, bet vislabāk atbrauc uz aizlūgšanām pie svaidītiem kalpotājiem.
Aivars
# Labojis Aivars: 2010.08.09 19:58:13
Klau, mieru, tikai mieru. Zinu te dažu stāstu ar Bauskas `eksorcistiem`. Neizteikšos. Varbūt vispirms, der klusām palūgties, paanalizēt, ne `dēmonus` meklēt?
Papucs
# Labojis Papucs: 2010.08.09 20:21:30
Trilobīte
nāc pie tēva Rufusa 10-12. septembrī
Nemusini uz ļaunu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No sirds iesaku visiem, kam dārga viņu dvēsele, nekādā veidā nesaistīties ar Rufusu!!!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.08.09 21:11:56
Vidvuds zheel, ka tu nevari sanjemt vakareedienu... tad tava draudze tev izdara jauku "laacha pakalpojumu"

Savukaart absoluuciju tu vari sanjemt arii bez vakareediena... to gan vajadzeetu tev sanjemt
Papucs
# Iesūtīts: 2010.08.09 21:14:45
Jošs Mulders
Pēc katoļiem dzīvošana kā laulībā bez baznīcas laulības ir nāvīgs grēks, absolūciju saņemt nevar (izņemot, ja pārtrauc seksuālās attiecības).
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.08.09 21:15:29
Vidvuds nefleitee... greeksuudzi tu vari sanjemt PAT pie RKB, bet varbuut dereetu tev paardomaat kaadaa konfesijaa esi, ja tieshi to, kas dziedina... tev liedz tie, kas sakaas Kristus Vaardaa sludinot, bet nepilda Kristus paveeli uzliekot par shkjeersli visaadas muljkiigas nekristiigas tradiicijas...

Ij RKB ir jaapriecaajas, ka vinjiem vispaar ir shajaa valstii dotas tiesiiabs laulaat... ibo taa nav vinju tiesiibas, bet gan Valsts Varas daavaata privileegjija...

Skumji... ljoti ljoti skumji, veelviens pieraadiijums, ka RKB ar Krstietiibu ir visai formaalas attieciibas... Ij tad vajag visaadus Rufusus un tamliidziigus kumeedinju meistarus, bet Kristu vinji aizliedz!
Aitiņa
# Labojis Aitiņa: 2010.08.09 21:15:32
AivarsPapucs
arī Mulders
suņi rej, bet karavāna iet tālāk...

es arī neizteikšos.
bet tas, ka notiek vajāšanas un aprunāšanas ir liecība, ka viss notiek.
VV ir visas tiesības klausīt labam padomam. lai pati sver un spriež un lemj.
Papucs
# Iesūtīts: 2010.08.09 21:16:20
Aitiņa
Zinu, ko runāju, esmu bijis klāt.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.08.09 21:19:08
Papucs, dazhreiz paliidz shaadu gadiijumu praktisks izklaasts un visa RKB smukaa runaashana publiskaa telpaa izpleen kaa duumi... un paraadaas taa jaukaa "sejinja" praksee... po par cilveeku dveeseleem un Kristus paveeleem, kas svariigs ir "bazniicas tradiicija"... Un shitos muuseejie ielaizh savaa namaa uz biiskapu iecelshanas pasaakumiem... skumji.
Papucs
# Labojis Papucs: 2010.08.09 21:22:05
Aitiņa
gars tur bija nepareizais ...

Jošs Mulders
Ņemot vērā, ka baznīcas redzamo daļu, kā arī attiecīgo mācības daļu (domājams) ir organizējis velns, nav brīnums, ka tik ļoti uzbrūk seksualitātei kā vistiešākajai Trīsvienīgā Dieva atklāsmei cilvēkos.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.08.09 21:25:38
Pēc katoļiem dzīvošana kā laulībā bez baznīcas laulības ir nāvīgs grēks, absolūciju saņemt nevar (izņemot, ja pārtrauc seksuālās attiecības).

Draugi Katolji...
Vai arii paareejo 9u baushlju greeki tiek prasiiti buut paartraukti pirms greeksuudzes? Tas ir, pirms sanjemt greeksuudzi, ir jaapaartrauc greekot? Vai 6aa bauslis ir vieniigais, kursh ir jaapaartrauc paarkaapt... jeb ir jaapaartrauc paarkaapt visi 10? Kaa tas tiek konstateets? CItiem vaardiem - greeku piedoshanu... un vakareedienu, kursh tiek dots uz greeku piedoshanu - var sanjemt tikai - eeee... bezgreeciigie?

Nu moins..
Aitiņa
# Labojis uzraugs: 2010.08.09 21:28:49
Jošs Mulders
vari neuzrunāt draugus katoļus , viņiem nereti šeit izteikties vienk. neatļauj(dzēš atbildes)

šajā diskusijā konkrēti tika dzēsta mana atbilde gan tev, gan papucim.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.09 21:39:27
Aitiņa
Suņi, ta suņi...
Bet nu dažiem pienāktos attapties. Ja kāds neredz, kas acu priekšā, tad, acīmredzot, no Sv. Gara stipri tālu stāvošs
Varbūt nevajag uzdot gribēto par esošo?
Aitiņa
# Labojis Aitiņa: 2010.08.09 21:41:46
masiks [212.93.96.2]
šitā gan. es tikai mazliet tur izrunājos. u.tt.(turpinājums dzēsts
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 155 , pavisam kopa bijuši: 36859