atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Derības šķirsts
pich_
Iesūtīts: 2010.08.05 13:27:23
Dievs aizliedza kulta priekšmetus, savukārt Derības šķirsts tieši pēc tāda arī izskatās...
Kā jūs izprotiet Derības šķirsta nozīmi?
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
dāvis [134.2.165.6]
# Iesūtīts: 2010.08.05 15:33:14
danar var sākt ar šo šķirkli:
http://en.wikipedia.org/wiki/Biblical_Hermeneutics
vilks
# Iesūtīts: 2010.08.05 15:40:05
pich_
vai Dievam bija bail, ka bez šāda šķirsta cilvēkos mazinātos ticība?
neesmu nekur lasījusi, ka Dievam būt bail.

vai vienīgā motivācija, kāpēc vispār kāds kaut ko dara, ir bailes?

Man drīzāk šķiet, ka ir tā - Dievs radīja cilvēkus attiecībām ar Viņu un Viņš zina, ka cilvēki ir radīti tieši tādi. Attiecībās otra klātbūtne ir ļoti svarīga. Tad nu Viņš deva savai tautai kādu savas klātbūtnes zīmi (Derības šķirstu un līdzejošo mākoni/uguns stabu), lai viņiem būtu vieglāk dzīvot attiecībās ar Viņu.

danar
nu vispār jau bibliskās hermeneitikas pamati atrodami visās sakarīgās Bībeles lasīšanas rokasgrāmatās un padomu grāmatiņās (skat. Bībeles draugu līga u.c.)
Es jau ar mācījos tikai diezgan šauru hermeneitikas nozari (Bībeles lasīšanu un saprašanu) Teoloģijas fakultātē, bet, ja grib nopietnāk, var studēt Humanitāro zinātņu fakultātē Latvijas universitātē.
danar
# Labojis danar: 2010.08.05 15:45:55
vilks
dāvis [134.2.165.6]
Paldies!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.08.06 09:41:02
Par hermaneetiku!

Vot tagad hotj ubei neaceros... bet shkjiet kaut kur caur Missuri Sinodes galiem vareeja iziet uz saitu kur bij sadziita vesela lekciju rinda no kaut kaada frukta, kas sho hemraneetiku maaciija... Tur kaut kaadas 10 vai vairaak 45 minuushu lekcijas (nopietnas)... kas dod ljoti labu priekshstatu par Lingvistiku un Hermaneetiku
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 34 , pavisam kopa bijuši: 4334