atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kas cilvēkam jādara, lai Dievs viņam atklātos?
incognito
Iesūtīts: 2010.08.03 20:15:32
Ko?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.09 14:35:50
masiks [212.93.96.2]

es tikai par sevi un citiem domāju- tiem, kuriem nav saprotami visi tie softi un biosi.

nu bet ja jums abiem tā ērtāk, tad lai jau. vismaz redzu, ka veidojās savstarpējā jūtu ķīmija.

un es varu to nelasīt
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.08.09 14:38:14
Pavasara balss
Nāve nebūt nav fināls, tā nav anihilācija, tumsa, tukšums, tārpi - tas attiecas tikai uz matēriju.
nu tad par ko tāds satraukums ja kāds slepkava ir nokilojis tavus bērnus? Nu nokiloja! Kas no tā? lai iet tālāk savu ceļu. ne tev sliktāk, ne bērniem, vai ne?
/tb- tu tagad neviļus voluntāri pārdefinē jēdzienus, lai iegūtu sev kāroto rezultātu, taču vispārīgā gadījumā tu momentā iebrauc auzās/
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.08.09 14:39:23
masiks [212.93.96.2]
Tb - kļūdas. Un balstot viena sektora izpratni uz iepriekšējā - kļūdas nevis dzēšas, labojas, bet gan summējas. Taču summējas tā, ka lasītājs to parasti nenojauš.

Mana Bībeles lasīšanas pieredze liecina citu ceļu, proti, ka viens fragments labo cita fragmenta lasīšanas vai izpratnes kļūdu. Es teiktu, ka Bībeles teksts drīzāk ir salīdzināms ar programmatūras kodu programmēšanas valodā (pie kam dažādās), kas ir ar kļūdu identifikācijas un apstrādes mehānismiem, atvērtiem un slēgtiem interfeisiem utt.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.08.09 14:41:59
Mārtiņš
Pēc tā raksta nevar, kas tieši jauns ir uzveidots.

Softs. Tur vismaz tā rakstīts.

pich_
ir OK, es arī nelasu lelb korifeju savstarpējās svarīgās diskusijas par manuprāt pilnīgākiem niekiem - visādām konsekrēcijām, da mācītāju apģērbu modēm...
viņiem tas svarīgi - man nē.
Pavasara balss
# Iesūtīts: 2010.08.09 14:42:53
masiks [212.93.96.2]
Cilvēkam nav atļauts vienm otru killot, jo tādā veidā tam tiek atņemta Dieva dotā iespēja piepildīt savā dzīvē to, kam cilvēks radīts.
Cilvēks nav dzīvības devējs, un cilvēkam arī nav tiesību otram to ņemt. (Ne par tēmu, bet tas attiecas arī uz abortiem.)
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.09 14:45:57
masiks [212.93.96.2]
visādām konsekrēcijām, da mācītāju apģērbu modēm

oi, daudz ko palaid garām. tu aptuveni redzēji, cik krāšņos tērpos visi tie bīskapi vakar bija? ta kā Brazīlijas karnevālā.
diez- tas Kungs novērtē tos tērpus- jo cakaināks ar visādiem simboliem, jo labāks?
pich_
# Labojis pich_: 2010.08.09 14:47:04
Pavasara balss
Cilvēkam nav atļauts vienm otru killot

izņemot tad, ja Dievs atļauj pavēl. bet labi, ka mūsdienās tas Kungs ir pārdomājis
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.08.09 14:48:38
Mārtiņš
Nope. Bībeles texts nenorāda uz kļūdām bībeles textā.....
Jums tur nav viennozīmīgi atzīmēts - kas ir tiešais texts, kas - pārnestā nozīme, - kas tēlains salīdzinājums. pats vari interpretēt pēc patikas, un neviens cits bībeles texts tevi uz pareizo ceļu nenostādīs.
Tikai paša "veselais saprāts" - tb tava brīva voluntāra interpretācija.
milzonīgi daudzais konfesiju un ķeceru skaits (kuri visi balstās vienos un tajos pašos texots) tam par apstiprinājumu.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.08.09 14:53:44
Pavasara balss
Cilvēkam nav atļauts vienm otru killot, jo tādā veidā tam tiek atņemta Dieva dotā iespēja piepildīt savā dzīvē to, kam cilvēks radīts.

1) a ko - tie Grēku plūdu slīkoņi bija radīti noslīkšnai? Ibo ne cilvēks radīja, ne cilvēks noslīcināja...
2) un vispār - kādā sakarā iet runa par kaut kādu savas dzīves piepildījumu un traucējumu tam? pati saki : Nāve nebūt nav fināls, tā nav anihilācija, tumsa, tukšums - tb nekas nemainās, viss turpinās, tikai daudz labāk, nekā pirms tam! tāpēc vēl reiz prasu - kādas gan tev var būt pretenzijas pret killeri? ne viņš tev ko patraucēja, ne ko sliktu izdarīja! lai tik iet tālāk, meklē sev citus objektus!
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.08.09 14:56:32
masiks [212.93.96.2]
Softs. Tur vismaz tā rakstīts.

Takš ar ko šis softs atšķiras no citiem agrāk uzveidotiem softiem. Tur minētās īpašības, cik zinu, jau labu tiek apspēlētas mākslīgā intelekta laboratorijās.

Nope. Bībeles texts nenorāda uz kļūdām bībeles textā.....

Es teicu, uz kļūdām uztverē, t.i., es saku, ka uztveres iekārta - cilvēks - ir kļūdaina, un Bībele kā softs, kas rakstīts izpildīšanai gļukainā iekārtā - cilvēkā, ir preprogrammēta to risināt. Varētu teikt, ka Bībeles lasīšana ir kā otra personas iepazīšana, ar šo otru personu sarunājoties, pie kam sākotnēji tikai daļēji saprotot, ko šī persona stāsta.
Es saprotu, ka to var interpretēt dažādi, un tas, kuru interpretācijas ceļu mēs izvēlamies, ir atkarīgs no ticības
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.08.09 14:58:17
Pavasara balss
Cilvēks nav dzīvības devējs, un cilvēkam arī nav tiesību otram to ņemt.
ne pa tēmu, bet Dievs arī ne. Esot tikai viens vai divi (TIKAI) gadījumi, kad Dievs esot kaut ko tādu darījis.
Visos pārējos gadījumos cilvēkam nācies opāties, gribi vai negribi... un bez TĀ - nu nekādi.

Tāpēc pieņemu, ka lai pārtrauktu pirmsplūdu cilvēces nelaimīgo ieciklēšanos ļaunumā, Dievs deva atkal vienu iespēju cilvēcei atdzimt, vēl vienu second chance.
Un? PĀRTRAUCA? Pasaule kļuva tīra, balta bezgrēcīga? Dievs panāca ar massu slepkavību to, ko itkā gribēja? Jeb tomēr tikai pievienoja vēl vienu nelaimi un grēku jau esošajiem?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.08.09 15:01:30
Mārtiņš
Takš ar ko šis softs atšķiras no citiem agrāk uzveidotiem softiem. Tur minētās īpašības, cik zinu, jau labu tiek apspēlētas mākslīgā intelekta laboratorijās.

nu, datorvīrusi arī kautkas līdzīgs. taču te laikam ir runa ne tikai par pamatkoda izmaiņām (mutācijām) bet arī par pašapmācību, kuras rezultāti tiek ierakstīti pamatkodā - nākošā pašreplicētā versija būs gudrāka par iepriekšējo.
gunvaldis [134.2.165.21]
# Iesūtīts: 2010.08.09 15:11:44
Mārtiņš Es teicu, uz kļūdām uztverē, t.i., es saku, ka uztveres iekārta - cilvēks - ir kļūdaina, un Bībele kā softs, kas rakstīts izpildīšanai gļukainā iekārtā - cilvēkā, ir preprogrammēta to risināt Bībele kā softs jau arī ir citu cilvju rakstīta, tā kā bez gļukiem neiztikt
ravenx
# Iesūtīts: 2010.08.09 18:39:48
masiks [212.93.96.2]
nu, datorvīrusi arī kautkas līdzīgs. taču te laikam ir runa ne tikai par pamatkoda izmaiņām (mutācijām) bet arī par pašapmācību, kuras rezultāti tiek ierakstīti pamatkodā - nākošā pašreplicētā versija būs gudrāka par iepriekšējo.
neiedzļinājos tajā ko viņi īsti izdarījuši, bet kur tad ir tā lielā starpība - vai tiek modificēts kods vai tikai dati? Kodu jau arī var uztvert par datiem, bet datus - par kodu. Fon Neimana arhitekūra and all that.

Cita lieta, ka tikko kā parādījies un internetu sācis klīst neoficiāls raksts ar pierādījumu, ka beidzot atrisnāta P vs. NP problēma. Kautkāds indietis pierādījis, ka P nav vienāds ar NP.
Lieta kas, lai arī netiešā veidā, tomēr ietekmē arī mākslīgo intelektu un uzliek tam limitus. Un ja pierādījums izrādies pareizs, tad droši vien varēs to saukt par, teiksim, pēdējo desmit gadu zinātnes lielāko sasniegumu, Bet šaubos, vai apollo ziņa par to tik drīz parādīsies.
ravenx
# Iesūtīts: 2010.08.09 18:41:42
Gnidrologs
man līdzīgi. (starp citu, četrus gadus sanāca nosēdēt blakus kolēģim - Jehovas lieciniekam. Izvairījāmies runāt par ārpusdarba tēmām. tas, ko par viņiem zinu, pārsvarā nāk no citiem avotiem)
Pavasara balss
# Iesūtīts: 2010.08.09 19:05:37
masiks [212.93.96.2]
Zinu jau, ka tu parasti sagrozi jeb vienpusīgi skaidro tādus citu izteikumus, kurus tu negribi pieņemt tā, kā tie ir domāti.
1) Ar fizisko nāvi cilvēks nebeidzas.
2) Dieva priekšā visi ir dzīvi, arī Dieva noliedzēji.
3) Kas ar viņiem notiek, nav mums zināms, taču ir zināms, ka Dievs ir tas, kas rada cilvēkus un dod un uztur dzīvību (tava opāšanās dzīvību jau nu vis nerada, tik daudz taču tev vajadzēja saprast).
4) Second chance tika dots cilvēcei un cilvēkiem, kas vēl dzims. Kas Dieva priekšā notika ar grēkos mirušajiem, mēs nezinām. Mūsu uzdevusm ir dzīvot un rādīt ceļu uz Mūžību arī citiem.
5) Protams, mēs zinām, ka visi esam dzimuši ar savu vīrusu programmā - iedzimto grēku. Taču tam pretī ir Dieva dotā iespēja no tā tikt atbrīvotam - mūžīgajā dzīvībā ar Kristus antivīrusu programmu Viņa dēļ un kopā ar Viņu.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.08.09 19:47:28
ravenx
Kodu jau arī var uztvert par datiem, bet datus - par kodu.

var arī neuztvert. Ibo ja datus uzver kā kodu, tad kods ir absolūti nemainīgs, un jebkuras izmaiņas kodā to padara par defektīvu. kā arī izmaiņas datos, kuras pārsniedz koda definētās robežas - kļūst defektīvas.
Savukārt evolucionējošs kods var galugalā tikt 100% nomainīts, un tik un tā palikt nedefektīvs.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.08.09 20:18:08
Pavasara balss
izdzēs savu jautājumu, ibo godīga atbilde netiek gaidīta.
Savukārt mani aizvaino situācija, ka itkā ir jautājums uz kuru es neesmu varējis atbildēt.
incognito
# Iesūtīts: 2010.08.09 21:15:22
Atgriežoties pie interesantā jautājuma, kas cilvēkam būtu jādara, lai Dievs viņam atklātos, tātad viena atbilde būtu - lasīt Bībeli. Bet no Muldera varēja saprast, ka Bībele jālasa īpašā noteiktā secībā, līdzīgi kā boot sequence , kad startē datoru.
Interesanti, kāda ir īstā secība?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.08.09 21:22:07
incognito, ne gluzhi seciiba... bet gan liidziiba noraadiija uz to, ka Rakstos ir lietas, kas ir viegli sagremojamas un saprotamas... un citas, gruutaak sagremojamas, kas prasa lai pirmaas tiktu izprastas...

Var jau parasti noreduceet arii uz seciibu, tas gan ir ljoti izpluudis jeedziens, jo cilveeki Biibelei pienaak ar dazhaadaam bagaazhaam... Viens naak kaa "Tabula Rasa" a cits naak ar jau piechakareetu disku un leerumu bojaatiem diska sektoriem, tas vispirms ir uzmaniigi jaaformatee, vajadziigie dati jaabuckapo... jaaviec profilaxe, remonts... tobish daudz ilgaaks laiks paiet "dekonstrueejot" ieprieksheejo bardaku, pirms var kaartiibu ieviest...

Bet viennoziimiigi Kristietiiba jaaiepaziit caur Kristu... taatad pirmie 4i Evangjeeliji ir pats saakums... kaameer tie nav pat izlasiiti, nav jeega lauzties sleegtaas durviis... it iipashi VD
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 29 , pavisam kopa bijuši: 13084