atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Ko vēlas cilvēks? (jautājums nekristiešiem)
Ingars
Iesūtīts: 2010.07.21 10:42:09
Šīs diskusijas mērķis ir noskaidrot, pēc kā tiecas cilvēki, kuri netic bibliskajam Dievam, īpaši tie, kuri netic vispār nekam pārdabiskam. Kādai jūsuprāt būtu jākļūst pasaulei? Kā to varētu sasniegt?
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2010.07.21 10:42:19
Šīs diskusijas mērķis ir noskaidrot, pēc kā tiecas cilvēki, kuri netic bibliskajam Dievam, īpaši tie, kuri netic vispār nekam pārdabiskam. Kādai jūsuprāt būtu jākļūst pasaulei? Kā to varētu sasniegt?
a_masiks
# Iesūtīts: 2010.07.21 10:48:31
Ingars
peec labaakaas (mazaak vardarbiigas, liidzsvarotas visaadaas noziimees) pasaules, un jeedziigi nodziivota muuzha.
*Duksis
# Iesūtīts: 2010.07.21 11:03:51
Apzīmējums "jēdzīgi nodzīvots mūžs" vismaz manam mūžam nedraud. Jēdzīgi nodzīvots mūžs iespējams ir tāds, kurā nav bijis nekā lieka, kurā ir bijis tikai pats nepieciešamākais un svarīgākais.
Ingars
# Labojis Ingars: 2010.07.21 11:04:09
a_masiks

Kas tavuprāt ir jēdzīgi nodzīvots mūžs un kas tev būtu vajadzīgs, lai tu varētu sacīt - tagad man pietiek?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.07.21 11:05:40
Vai cilvēka apetītei ir robežas? Vai šajā pasaulē vispār kaut kas ir tāds, aks var dot PALIEKOŠU sātu un apmierinājumu?
a_masiks
# Iesūtīts: 2010.07.21 11:09:41
Ingars
jeegu savam muuzham pieshkjir pats. Nu, ja nepieshkjir - tad neko... arii bezjeedziiga dziive dabiskajai atlasei, tb- evolucijai ir nepiecieshama.
Var, protams meeriities ar jeegu kaa ar kraaninjiem - kuram garaaks un resnaaks... vienam visas dziives jeega buus urkjeeties pa zemi, citam - pa graamataam, veel citam - izklaideeties malibu pludmalee vai vairoties kaa trusiitim. Manupraat ir labi nedzaudz no visa... tjipa meereniibu ieveerojot. Tachu taa lielus rekordus neuzstaadiisi... kas arii vareetu buut kaada dziives jeega...
Ingars
# Iesūtīts: 2010.07.21 11:10:41
a_masiks

Vai tev ir pietiekami?
a_masiks
# Iesūtīts: 2010.07.21 11:12:02
Ingars
Vai cilvēka apetītei ir robežas?
jaa. Naave saucaas. Pagaidaam taalaak neviens nau ticis. Nu, ok - mitologjiskie teeli, tie ir... bet jamie jau arii nav nekaadi vairs cilveeki...
a_masiks
# Iesūtīts: 2010.07.21 11:13:09
Ingars
Vai tev ir pietiekami?

tas ir - vai es esmu beigts? Nee, veel ne.
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.21 11:14:55
gribu:
ar sieviņu uzaudzināt vismaz 3 bērnus (bet tas kaut kad nākotnē)
attīstīt esošo biznesu un nodibināt jaunus
apceļot pasauli
palīdzēt pamestiem zvēriņiem, un, iespējams, nākotnē izveidot savu patversmi
palīdzēt mammai un citiem ģimenes locekļiem

pagaidām nevaru iedomāties citus mērķus, bet tādu ir ļoti daudz
Ingars
# Iesūtīts: 2010.07.21 11:15:31
a_masiks

jaa. Naave saucaas. Pagaidaam taalaak neviens nau ticis. Nu, ok - mitologjiskie teeli, tie ir... bet jamie jau arii nav nekaadi vairs cilveeki...

Es šoreiz domāju iekšējās robežas, kad tava apziņa un visa tava būtība apliecina, ka nu ir gana

tas ir - vai es esmu beigts? Nee, veel ne.

Lūk, par ko ir runa. Tad nu nākamais jautājums - kamēr tu dzīvosi, vai tev šķiet, ka ir iespējams pilnībā apmierināt visas tavas vēlmes un vajadzības?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.07.21 11:16:14
pich_

Un ko tad, ja lielāko daļu nevar izpildīt, bet pārējo daļu var tikai daļēji?
pich_
# Labojis pich_: 2010.07.21 11:18:39
Ingars

nemest plinti krūmos, bet mēģināt savādāk (lai gan visi uzskaitītie mērķi ir pilnībā iespējami ilgākā laika posmā)
Ingars
# Iesūtīts: 2010.07.21 11:28:37
pich_

nemest plinti krūmos, bet mēģināt savādāk

Tas ir – meklējam visādas iespējas, kā piepildīt savus mērķus. Tas ietver informācijas vākšanu, analīzi un ceļu meklēšanu

lai gan visi uzskaitītie mērķi ir pilnībā iespējami ilgākā laika posmā

Vai tiešām?
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.21 11:35:17
Ingars
Tas ir – meklējam visādas iespējas, kā piepildīt savus mērķus. Tas ietver informācijas vākšanu, analīzi un ceļu meklēšanu
precīzi

Vai tiešām?
a kas tur tāds? es taču neuzliku mērķi uzlidot kosmosā (lai gan tagad arī tas būs iespējams. pat vieglāk kā uzcelt māju).

kāpēc tev tik zema pašapziņa, ka netici, ka tas ir iespējams?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.07.21 11:38:01
pich_

a kas tur tāds? es taču neuzliku mērķi uzlidot kosmosā (lai gan tagad arī tas būs iespējams. pat vieglāk kā uzcelt māju).

kāpēc tev tik zema pašapziņa, ka netici, ka tas ir iespējams?


Laikam tu dzīvo savā iedomu pasaulītē, jo nemaz neapzinies, cik mēs un mūsu dzīves patiesībā ir trausli. Pāris nepatīkami notikumi un visi mērķi kļūst nesasniedzami
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.21 11:41:07
Ingars
Laikam tu dzīvo savā iedomu pasaulītē, jo nemaz neapzinies, cik mēs un mūsu dzīves patiesībā ir trausli. Pāris nepatīkami notikumi un visi mērķi kļūst nesasniedzami

es to ļoti labi sapratu tad, kad pirms 10 gadiem nomira mans tēvs- spēcīgs, mērķtiecīgs vīrietis.

vai tāpēc mums nevajag uzstādīt mērķus, bet nolīst stūrī un uzskatīt, ka mēs esam nulles un neko nespēsim sasniegt?
labāk nemaz nemēģināt, jo vismaz tad nevajadzēs vilties par kļūdām?
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2010.07.21 11:46:24
Tiecos saprast, "kas ir kas".
Ja pieņem, ka ir tikai materiālais un nekā pārdabiska, tad cilvēks tiecās pēc tā, lai labāk justos šai pasaulē.
Pirmais, kas jādara, tāpat ir - saprast, kas ir cilvēks un ko viņam vajag. Ar to nodarbojas psiholoģija u.c.

Vispārīgi, jebkurš cilvēks vēlas pēc iespējas vairāk kaifa, un pēc iespējas ilgākā laika posmā. Gan ticīgie, gan neticīgie.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.07.21 11:51:47
pich_

vai tāpēc mums nevajag uzstādīt mērķus, bet nolīst stūrī un uzskatīt, ka mēs esam nulles un neko nespēsim sasniegt?
labāk nemaz nemēģināt, jo vismaz tad nevajadzēs vilties par kļūdām?


Nē, ne par to ir runa. Vēlāk ielikšu vēl vienu diskusiju, kur šo domu turpināšu attīstīt, bet tagad ejam tālāk - tātad, kā noskaidrojām, mūsu mērķi var izgāzties. Jautājums, kas tā pa lielam būtu galvenie ārējie faktori, kas var mūsu mērķus izjaukt?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.07.21 11:55:51
EzītisMiglā

Tātad katram cilvēkam ir kaut kas, kas viņam sniedz labsajūtu un tas "kaut kas" ir visiem bez izņēmuma
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 197 , pavisam kopa bijuši: 5015