atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Par politiku un veeleeshanaam
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2010.07.19 14:07:24
It kaa jau neklaajas, bet tomeer es pacelshu sho teemu, ja saita autori uzskata par vajadziigu, esiet briivi klapeet un dzeest teemu ciet.

Mana mazliet "hackeriskaa" paardoma par jauno situaaciju uz veeleeshanaam.

Daudzas partijas startees visaadu vienotu sarakstu formaataa. Ir dzirdeets viedoklis, ak cilveekiem tas nepatiik, jo tad sanaaks ka tev jaabalso par taveejiem liidzi velkot sev netiikamus fruktus.

Es gribeetu noraadiit vienu buutisku "priekshrociibu" shaadam formaatam no muusu - veeleetaaju viedoklja.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2010.07.19 21:30:38
Paulus
Ir pareizi, ka nepiedalīties arī nav variants. Bet Tev kā ķēķa vārītājam, nav zināms, kas varētu mainīt sistēmu tā, ka attiecīgais apgabals var arī savu deputātu atsaukt? (Lai gan.. letiņš jau tāpat drīzāk vaimanās un emigrēs, nekā bezkauņam kaimiņam vietu ierādīs)
Papucs
# Iesūtīts: 2010.07.19 22:02:22
Paulus
Es negribēju NATO, negribēju ES, tā bija pēdējā reize, kad piedalījos balsošanā.
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2010.07.20 00:33:59
Gnidrologs

Kristīgā partija joprojām ir un arī nākamajās vēlēšanās būs iespēja par to balsot. KDS: http://www.kds.lv/

Kāpēc neuzkonstruēt vienīgo pareizo partiju ar pareizajām vērtībām? Patiesībā jau visas pastāvošās partijas deklarē tās pašas kristīgās vērtības - vienlīdzību, godīgumu, rūpes par vājākajiem u.t.t. Ja nu varētu savākties kopā kādi pāris desmiti tādu, kas šīm vērtībām arī sekotu savā ikdienas dzīvē un politikā. Kaut kā nesanāk... Acīmredzot, laikam jau būs jāseko Muldera ieteikumam un šo pozitīvo atlasi jāmēģina ietekmēt ar plusiņiem un mīnusiem. Kaut kas jau ir jādara. Ar norobežošanos mēs nepaliekam neitrāli, bet gan paveram ceļu tam negatīvajam, kas aizvien tālāk degradē mūsu tautu un zemi.

masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.07.20 01:29:05
lēnprātīgais
Ja nu varētu savākties kopā kādi pāris desmiti tādu, kas šīm vērtībām arī sekotu savā ikdienas dzīvē un politikā. Kaut kā nesanāk...

Un ko? KDS arī vajā šīs problēmas? Khmm... nu un kur tad ir tās jūsu slavenās kristīgās vērtības un tradīcijas? Tur pat kur citām partijām? Tb - pie pakaļas?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.20 09:24:29
Gnid, a mees viltiigi!

Redz, ja mees buutu vienaa konkreetaa vietaa, tad buutu konkreeta juridiska persona ko vazaat pa cilveektiesiibu tiesaam un aviizeem un uz ko ar pirxtu raadiit... A ja mees esa mkaa Zemes Saals... ka konkreetu graudinju nokjert nevar, bet garshu juut... tad ir cita arshana! Ietekme mums ir, bet ar suudainu ateistu mushu pletni iekaustiit nevar

p.s. ja nesaprati, es ampeleejos
Ķepa
# Iesūtīts: 2010.07.20 10:13:05
Kristīga politika, kristīgs futbols, kristīgs basketbols, kristīgs kikbokss, kristieša mašīna...
Kāpēc vajadzīgs to uzsvērt?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.20 11:17:20
Gnidrologs, ko noziimee nav juutama... reku ieksh politka.lv izskataas kaads ir paarsaaliijies kaareiz... To vai shamaa ir juutama vai nav tu jau vareetu salidizinaat, ka tevi paarseedinaatu citaa gurkju vannaa
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.07.20 11:18:30
Kjepa, nevajag... Taapee skaidrojam Gnidrologam, ka "Kristiigs" visos shais gadiijumos buutu - tas kas labs un taisniigs... taadeejaadi reaali kristiigaas veertiibas ir patiesi kaa saals izseeta pa daudzaam partijaam un idejaam un ikviens kristietis gan jau katraa sarakstaa un programmaa atradiis sev tiikamas idejas. Aciimredzot nav TIK beediigi ar kristietiibai buutiskiem jautaajumiem, lai kaut kaa speciaali sachupotos vienaa vietaa.
Ķepa
# Iesūtīts: 2010.07.20 11:31:36
Jošs Mulders Piekrītu un es vai aiz prieka lecu gaisā, ja izrādās ka cilvēks kas izbīdījis ko patiesi labu izrādās kristietis un ticu, ka tādu ir daudz... labo ir vairāk
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2010.07.20 11:52:38
masiks [159.148.73.94] nu un kur tad ir tās jūsu slavenās kristīgās vērtības un tradīcijas?

Domāju, ka ar kristīgajām vērtībām viss ir kārtībā. Problēma tā, ka lai labi pārvaldītu valsti, ar vērtību izpratni vien nepietiek. Vēl vajadzīgas dažādas ļoti specifiskas zināšanas un prasmes... Tās baznīcā neko daudz mācītas netiek... Varbūt vajadzētu, bet tad baznīca varētu pazaudēt savu galveno uzdevumu - sludināt bauslību un evaņģēliju.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.20 12:56:48
Gnid, kaut ko tu putro... mans kleims nevis exkludeeja, bet includeeja
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.20 12:58:02
``Es negribēju NATO, negribēju ES, tā bija pēdējā reize, kad piedalījos balsošanā.``
---

Taadeejaadi tie, kas gribeeja gan ES gan NATO tagad vismaz ar tevi var nereekjinaaties, tu pats sevi izsleedz no speeles.
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.07.20 14:02:49
lēnprātīgais

vai nu man acis nepareizi rāda, vai arī esi saputrojies savā pārgudrībā vēlmē redzēt kristiešus baltus un pūkainus.

Domāju, ka ar kristīgajām vērtībām viss ir kārtībā. Problēma tā, ka lai labi pārvaldītu valsti, ar vērtību izpratni vien nepietiek. Vēl vajadzīgas dažādas ļoti specifiskas zināšanas un prasmes...
laikam jau domāts par kristīgajiem politiķiem?

Patiesībā jau visas pastāvošās partijas deklarē tās pašas kristīgās vērtības - vienlīdzību, godīgumu, rūpes par vājākajiem u.t.t. Ja nu varētu savākties kopā kādi pāris desmiti tādu, kas šīm vērtībām arī sekotu savā ikdienas dzīvē un politikā. Kaut kā nesanāk...


arī te laikam taču domāts par tiem pašiem varoņiem. ..
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.20 15:17:23
masiks, tas ko leenpraatiigais runaa ir tas, ka bez skaistas un skaidras sirds politikaa jaamaak da kaut vai managementa baaze, kura neizaug dabiigi no evangjeelija lasiishanas, laigan arii taadi topici tur ir shur tur aizskarti...
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.07.20 15:26:19
Jošs Mulders
``Es negribēju NATO, negribēju ES, tā bija pēdējā reize, kad piedalījos balsošanā.``
---
Taadeejaadi tie, kas gribeeja gan ES gan NATO tagad vismaz ar tevi var nereekjinaaties, tu pats sevi izsleedz no speeles.


Ja tu nebalsoji par Šleseru, Šķēli vai citiem slaveniem un ietekmīgiem latviešu politiķiem, pats sevi izslēdzi no spēles un ar tevi pelnīti nerēķinās. Vai pareizi sapratu tavu loģiku un politisko ētiku?
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.07.20 15:32:03
Jošs Mulders
nope. viņš runāja par ko citu. un pēc tam nolēca pats no savām sliedēm, un mēģināja aizšļūkt tevis pieminētajā virzienā.
Savukārt tevis pieminētais virziens galu galā norāda to, ka kristīgā pārliecība un politika ir diezgan paralēlas un savstarpēji vienaldzīgas lietas. Tb - viena otru neietekmē stiprāk, kā mēnees gaisma dzelzsceļa sliedi.
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.07.20 15:33:28
Jošs Mulders
PS- augstāk teiktais gan attiecas uz Latviju, nevis LaboCilvēku zemi....
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.07.20 15:49:30
Vispār, pavisam vienkārši būtu ielikt katram cilvēkam "atzīmi", un tad drīkstētu mest urnā kaut vai visus sarakstus.
Šitā var balsot pēc izvēles vai nu par sarakstiem (saliekot tikai vienā sarakstā visiem atzīmes), vai arī par atsevišķiem cilvēkiem, saliekot atzīmes viņiem.
Atzīmes, t.i. ciparus no 1 līdz 10, vai no 1 līdz 5, lai vecākā paaudze arī pavisam jau saprot, māk likt katrs, kas skolā gājis.
Tā, defaulti visiem ir pa trijniekam, un vēlētājs var to atzīmi attiecīgi paaugstināt vai pazemināt.
Arī vēlētāju balss nepazūd, ja viņa mīļotā partija netika Saeimā, jo var taču balsot par vairākām partijām.

Protams, vēlētāju stulbums (t. sk. arī Ezīša) paliek, bet tomēr sistēma tak būtu labāka, vai nē?

Kas slikts tādā sistēmā? Grūtāk aprēķināt, kurš tiks Saeimā? Nekas tur grūts nava. Nu labi, balsu skaitīšana ies ilgāk.
Ķepa
# Labojis Ķepa: 2010.07.20 15:57:37
Šajā valstī manu prāt vajag cilvēku kurš tendēts uz mērķa iesniegšanu un kurš sevi jau ir parādījis šādā darbībā ilgtermiņā. Tas, ka Valstij pietrūkst līdzekļu ir mīts. Paskatieties pa tās pašas Rīgas ielām uz autiņiem, uz to daudzumu, un tukšajiem nekustamajiem īpašumiem un to cenām. Te ir jāpieņem sāpīgi lēmumi "elites" piežmiegšanai. To spēj tikai rūdīts "bandīts", ar sakariem ;-)
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.07.20 16:27:56
Maartinjsh, ja nebalso ne par ko... tad neko arii nevari ietekmeet... jeb ietekmeet vari ljooooti maz... mazaak nekaa balsojot Protams, ja gadiijumaa vispaar nav neviens kas paarstaav tavas intereses, nu tad jaa... tad tieshaam balsot balsoshanas peec var izraadiities diivaini!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 1 , pavisam kopa bijuši: 15220