atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Vēlreiz par elli
pich_
Iesūtīts: 2010.07.14 13:17:34
Tā arī līdz šim neviens nav atbildējis, kāpēc Dievam ir nepieciešams neticīgos iemest ellē, turklāt mūžīgi mocīt.
Dieva Vārds mums māca: "...mīliet savus ienaidniekus, darait labu tiem, kas jūs ienīst,
svētījiet tos, kas jūs nolād..."

Kāpēc tas neattiecās uz pašu Dievu? Kāpēc mīlošs Dievs pieļauj mokas neticīgajām dvēselēm?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 22 . 23 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.14 14:23:22
kad cilvēks nomirst, viņš kļūst par Eņģeli? kas Bībelē par to liecina?

Nekas
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.14 14:25:42
Jošs Mulders

tad kā tu zini, ka viņš kļūst par eņģeli?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.07.14 14:30:23
Jošs Mulders
Cietuma viena no funkcijaam ir "izoleet no sabiedriibas"...
Cita funkcija ir pāraudzināt.
Un - mocīt ar uguns jūrām nav norrmāla cietuma funkcija.

pich_
# Iesūtīts: 2010.07.14 14:30:31
Jošs Mulders
Cietuma viena no funkcijaam ir "izoleet no sabiedriibas"

nav iebildumu pret izolēšanu. bet kāpēc papildus izolēšanai ir vajadzīgas mūžīgas mokas? nu kaut vai tik daudz, ka ellē ūdeni nevar padzerties un mēle izkalst
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.07.14 14:34:11
Jošs Mulders
Nejauc miilestiibu pret ienaidnieku ar nodeviibu pret tuvaako
Kur te ir kāda nodevība?

Miilestiiba pagjeer arii to, ka tu sargaa savas miilestiibas objektu no ljaunaa...
Nu tad lai dzīvojas tie neticīgie pa zemeslodi un līdzīgām vietām. Paradīzē visi būs no viņiem pasargāti.
Kāpēc jāmoka?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.07.14 14:37:27
Jošs Mulders
ar kādu mērķi Dievs radīja elli?

Kaa atbildi uz aktuaalo greeku! Vietu, sagatavotu atkritushajiem Engjeljiem... absoluuts noshkjiirums, ierobezhota operaaciju zona... ikviens, kas ar shiem deemoniem ir draugos... riskee turpat nonaakt...


Manuprāt tā ir stipri hunāniskāka vai vismaz teohumāniska elles definīcija, salīdzinot ar pirmatnējo bībeles versiju, kur elle tiek tēlota kā mežonīga vardarbības un fizisku mocību vieta, ar vienu vienīgu mērķi - atriebties un sodīt par nepaklausību zemes dzīves laikā. Tjipa - bhiesmīgs bubulis ar ko lielus un mazus biedēt.
tā kaukā...
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.14 15:00:20
Jošs Mulders
vai jautājums par mūžīgo moku nepieciešamību paliks neatbildēts?

un vēl jautājums- pēc nāves krustā Jēzus nokāpa ellē. kāpēc un ko Viņš tur darīja?
Alfrēds [85.15.232.34]
# Iesūtīts: 2010.07.14 16:11:17
Diskusijas spilgtumam, jautājums kristiešiem na zasipku. Cilvēks, kurš iznīcina tautas, nocietina citu cilveku sirdis un prātus, izvēlas favorīttautas un pretstata tās citiem, prikola pēc putinot ārā un galinot tuviniekus pābauda cita cilvēka ticību sev, mudina citus uz savu pielūgsmi un veic citas nekrietnības kas pielīdzināmas grēkam kubā. Kur tāds cilvēks nonāk - ellē vai paradīzē?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.14 16:56:38
vai jautājums par mūžīgo moku nepieciešamību paliks neatbildēts?
Nav nepiecieshamas... absoluuti nav nepiecieshamas. Taas prosto ir integraala greeka pavadone... Tu nevari nodaliit greeku no cieshanaam... abi iet roku rokaa...
Savukaart elles nepiecieshamiiba ir greeka izoleeshana... tad nu logjiski sanaak, ka tur kur ir greeks tur ir ceishanas, un kur ir muuzhiigais greeks, tur ir muuzhiigas cieshanas - saucaas Elle

un vēl jautājums- pēc nāves krustā Jēzus nokāpa ellē. kāpēc un ko Viņš tur darīja?

Tas kur nokaapa Jeezus vaards "elle" atshkjiras no taas "elles" par kuru iet runaa peec Pastaraas tiesas...

LV tulkojums shai zinjaa izdara Latvieshu Krsitietiibai laacha pakalpojumu... jo par elli sauc dajebko, kas ir peec shiis pasaules...

Bet "Hades/Sheol" ir cita elle nekaa "Gehenna" elle... Kristus nokaapa ieksh Hades, bet muuzhiigaa Elle ir "Gehenna" - origjinaals jaaskataas... un tam ir buutiska atshkjiriiba!

Nokaapa vinjsh Hadesaa lai izvestu no turienes VD taisnos cilveekus un pasludinaatu savu triumfu Ellee...

Savaa zinjaa paradoxaali - 3 Dienas Pasaule skuma par Kristu, bet elle jau zinaaja ka Kristus ir uzvareejis!

Shai zinjaa ljoti smiekliigi izsakaas Luters (protams dzejiski tas ir nevis teologjiskio preciizi) - ka Kristus ienaak shajaa Hadesaa kaa valdnieks un ka velni tur bailees izkriit kursh pa logu kursh pa durviim! Bet ieksh "Gehenna" Kristus nav bijis un nebuus... BTW "Gehenna" ir Jeruzaalemes svalkas nosaukums, taadeejaadi... tas arii dod kaut kaadu ieskatu Elles dabaa... taa ir Pasaules "svalka"

Un kaa cilveeks neskumst par svalkaa izmestaam mantaam, taapat arii Pasaule neskumst par shiis svalkas saturu, jo tur ir atkritumi... nekam nederiigi gruzhi un meesli... peec buutiibas.

Taakaa... ja tu cilveekaa, kas sastampaa ziidaini piestaa, veel saskati kaut ko, kaadeelj vinju vareetu miileet... tad tomeer ellee vinjam ir atnjemts tas, kaadeelj vinju miil... un vinjsh tiek paraadiits visaa savaa "kraashnjumaa", taakaa... nu taa teikt... ja vari miileet demonu... ir jautaajums, vai esi cilveeks
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.14 17:00:34
Alfreeds...

Cilvēks, kurš iznīcina tautas
Kuras tautas un par ko taas tiek izniicinaatas?

, nocietina citu cilveku sirdis un prātus
Par ko?

izvēlas favorīttautas un pretstata tās citiem
... un uzliek shiim favoriittautaam taadus paarbaudiijumus un sodus, bet citaam tikmeer ljauj briivi pashaam dziivot peec saviem ieskatiem...

, prikola pēc putinot ārā un galinot tuviniekus
Kaads prikols? Un kaa tas tiek kompenseets?

pābauda cita cilvēka ticību sev
Man arii vienmeer licies jociigi, ka, piemeeram, par ierochu neesashanas atljaujas ieguushanu vajag kaut kaadas paarbaudes iziet, izzinjas, psihiatriskos atzinumus... Necieshu shaadu neuzticiibu!

, mudina citus uz savu pielūgsmi
Jaa pieluugsme gan pienaakaas tikai Dievam, nevis cilveekam!

un veic citas nekrietnības kas pielīdzināmas grēkam kubā. Kur tāds cilvēks nonāk - ellē vai paradīzē?

Kaads citas nekrietniibas? Konkreetaak?
Pat taas kuras tu tur uzskaitiiji baigi nekonkreetaas sanaaca!
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.14 17:03:06
Jošs Mulders
Tu nevari nodaliit greeku no cieshanaam... abi iet roku rokaa...

jo Dievs tā to ir iekārtojis.

ja mans grēks ir neticēt Jēzus glābšanai, tad kāpēc man būs jāmocās? tu pats saki, ka es dzīvoju kristīgi, bet tik un tā [pēc Bībeles spriežot] mana vieta ir tikt mocītam ellē. nu neiet tas kopā...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.07.14 17:05:17
Ctulhu
Mulders teisk, ka jamaas nemirstiigas.
Nu vēl tak var izlabot. Tā īsti pret paša gribu pat nesanāks, jo mocīties tāpat ir pret paša gribu. Tad izlabot būtu mazāks ļaunums.
Grūti iedomāties kādu, kuru cepina, moca, un piedāvā viņam pārtaisīties par labo, bet šis atsakās, labāk mocīties.
Tak, cik sapratu, to viņiem pat nepiedāvā, jo ir par vēlu (atkal akisioma?)
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.07.14 17:06:52
Jošs Mulders
Un kaa cilveeks neskumst par svalkaa izmestaam mantaam
Par mantām nē, taču par dzīvām būtnēm ,kas mocās?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.07.14 17:09:36
Ctulhu
... nu, pēc Muldera, dzīvnieki sāpes nejūt.
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.14 17:10:41
Jošs Mulders

cilvēki ļoti mocās ellē, un visu nožēlo. lūdzās tikt ārā no tām šausmām, bet Dievs to ignorē. kāpēc šajā brīdī Dievs vairs negrib apžēloties? tā ir viņa paša pasaule, debesis un elle, un ir zināms, ka Viņa likumi nav akmenī kalti. kur ir tas žēlsirdīgais Dievs, kad tas patiešām ir vajadzīgs?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.14 17:11:55
jo Dievs tā to ir iekārtojis.

Taa vish ir... Pati Radiishana noziimee noshkjirt iespeejamo no neiespeejamaa, pieljaujamo no nepieljaujamaa...

Tas taapat kaa sienas daba peec buutiiabs ir buut cietai... un meegjinaajusm to caursist ar galvu visticamaak beigsies ar cieshanaam... Taas izriet no kaartiibas, kas ir pasaulee un radiishanaa...

Saapju primaarais uzdevums ir briidinaajums, ka esam uz nepareiza celja...

Bet saapeem ir point of no return - kad kauls saluuzt, cilveeks nomirst, iestaajas bezsamanja, shoks... you name it... un tad lai atgrieztos saakotneejaa staavoklii ir jaaiziet caur cieshanaam atkal...

ja mans grēks ir neticēt Jēzus glābšanai, tad kāpēc man būs jāmocās?
Taapeec, ka tu... by design Radiits Dieva klaatbuutnes muuzhiigai existencei nevari pastaaveet bez shiis Dieva klaatbuutnes un neciest... Zivs, kas radiita uudenim nevar bez uudens... lai kaa taa skrietu krastaa... taa tikai cietiis...

Tu nevari izveeleeties savu existenci... taa tev ir iedota taada kaada taa ir... un tu esi radiits kaa cilveeks, taatad origjinaalaa - existencei ar Dievu un Dievaa... Ja tu to noraidi un no taa beedz... tad tu pas sev nolaupi to, kas izriet no shaadas existences... un taa kaa tas ir novirze no tava normaalaa dabiigaa staavoklja - tad tu pats sev sagaadaa cieshanas... Taapat kaa ja tu paarceltos dziivot uz Meenesi... tu ciestu (paaris sekundes vai pat minuutes un tad noliktu karoti)... jo buutu iznjemts no savas dabiigaas vides...

tu pats saki, ka es dzīvoju kristīgi, bet tik un tā [pēc Bībeles spriežot] mana vieta ir tikt mocītam ellē. nu neiet tas kopā...

Pasaki, kas tieshi tev ir tik ljoti nepienjemams Kristuu? Ar ko tev shii Persona tik ljoti derdzaas? Kaapeec tu uzskati, ka vinjsh buutu slikts kandidaats situaacijaa kas liidzinaas tava drauga situaacijai vai pat sliktaak? Tobish, kas tieshi tev Kristuu nepatiik?

Es uzsveru - Kristuu - nevis Kristieshos, Bazniicaa... shoreiz pameegjini sevi aprobezhot ar sho tavupraat miitisko teelu - Jeezu Kristu - par kuru mees faktiski nezinaam neko variaak kaa to kas rakstiits Rakstos 4os evangjeelijos - Kas vinjaa ir taads, kaadeelj tu no vinja atteikto skaa no drauga, paliiga un mosh pat glaabeeja, ja tev vajadzeetu izruchiit no kaadas kjezas?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.14 17:12:24
... nu, pēc Muldera, dzīvnieki sāpes nejūt.

Bleenjas... Juut.. .Tik es taam nepieshkjiru to pashu jeegu, ko tu
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.07.14 17:13:53
Nujaa, tipa Mulderam bija kakjis, kakjis bija slims ar kko biistamu utt... Izkatu arii zaudeejis... Mulders vnk izmeta miskastee un jutaas laimiigs....

Nepareizi!

Kakjis slims... izgriezham augoni - augoni miskastee - kakji pieliekamajaa pie kreejuma poda

Savukaart ja pats kakjis kljuust par augoni, inficee citus veselus kakjus, bruuk virsuu pat sunjiem un maziem beerniem... soree... ar laapstu pa galvu un miskastee!!! Bet sakostajiem kakjiem - bruuces sadziedeejam, augonjus izgriezham un tajaa pashaa miskatstee - bet pashus kakjiishus - pieliekamajaa pie kreejuma poda
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.14 17:16:11
Ctulhu... mulkjiibas tu runaa

Piekam no kontexta izrauts arii Kriminaalkodekss var izraadiities visai diivains... ja izraksta tikai sodu apmeerus, noignoreejot nodariijumu
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.14 17:21:01
Jošs Mulders

tur jau tā lieta, ka tavi uzskaitījumi par zivīm bez ūdens vai dzīve uz mēness- tās ir īslaicīgas ciešanas, pēc kurām tu noliec karoti.
kāds ir labums mocīties mūžīgi ellē? kāpēc vajag ellē to karstumu kurināt, ka mēle paliek sausa?

Jeezu Kristu - par kuru mees faktiski nezinaam neko variaak kaa to kas rakstiits Rakstos 4os evangjeelijos
tā arī ir tā problēma. tu man noliec grāmatu, un pasaki- izlasi un notici. bet es tā nevaru tukši noticēt. man vajag pierādījumus, kurus vēl neviens nav nodrošinājis. tas ir tas pats, kas parakstīt līgumu to neizlasot, un noticēt otrai pusei, kura svēti apgalvo, ka viss būs štokos
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 22 . 23 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 130 , pavisam kopa bijuši: 4299