atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Lāsts
pich_
Iesūtīts: 2010.07.13 09:25:47
Vakar vakarā draugos man pienāca vēstule no kāda sen nesatikta drauga (mēs kopā studējām fiziku LU). Vēstuli viņš bija izsūtījis visiem saviem draugiem, un tajā bija lūgums pēc naktsmājām. Tas mani nošokēja, bet ilgi nedomājot es piedāvāju savu jumtu un matraci.
Tad lūk- vakar sanāca papļāpāt, un es nebiju iedomājies, ka kādam var būt tik traka (sliktā nozīmē) dzīve:
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.13 10:15:22
S.R.(katole)

makšķeri viņam nevajag- tādā ziņā viņš var pats izkulties. vienkārši tagad tas viss ir savilcies kopā. pats teica, ka tā neesot raudājis, kā pēdējā mēneša laikā.

bet mani visvairāk pārsteidz brāļa ļaunums- izmest savu vienīgo radinieku uz ielas. kur tādi *******i rodas?
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.13 10:17:28
Jošs Mulders

es jau arī saku, ka tādu lāstu nemaz nav. viņš pats arī tam tā īsti neticot, bet pēdējā laika notikumi esot likuši aizdomāties...
sica. [78.84.131.129]
# Iesūtīts: 2010.07.13 10:18:29
pich_nu es nevaru spriest par tavu draugu un tu ar diez vai vari ielšit viņu attiecībās. iespējams brālim bija iemesls viņu izmest..... ej nu sazin nebvar katru par i d i o t u saukt, ja viņš rīkojas tā kā tev nepatīk
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.07.13 10:19:16
sica. [78.84.131.129]

nujā, es par pašu lāstu esamību/neesamību tikai.


Jošs Mulders

nemuldi nu atkal, šeit teiktais attiecas tieši uz kristiešiem:

8 bet mēli neviens cilvēks nevar savaldīt: nemitīgs ļaunums, pilns nāvējošas indes.
9 Ar viņu mēs slavējam To Kungu un Tēvu, ar viņu mēs lādam cilvēkus, pēc Dieva līdzības radītus.
10 No tās pašas mutes iziet svētība un lāsts. Tam, mani brāļi, nebūs tā notikt!
/Jēk.3/
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.13 10:22:05
sica. [78.84.131.129]

protams- neesmu bijis blakus viņu sarunām. bet jebkurā gadījumā, pat ja tas ir kaut kāds naids, vai kas- es savu brāli uz ielas neizmestu.
nerunātu vai ignorētu, bet ļautu palikt zem jumta...

lai kādas arī būtu attiecības- savam brālim IR jāizpalīdz. jo sevišķi tad, ja abu vecāku un citu radinieku vairs nav
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.13 10:22:13
-Jona-

Kaapee tu domaa, ka tu esi vieniigaa, kas driixt muldeet?

Vaardam "laasts" ir dazhaadas noziimes... saakot ar to, ko ikdienaa saprot neizlgiitoti ljautinji "Magjiska Burvestiiba, kas velkaas pakalj" un beidzot ar "Lamaam un Ljauna veeleejumiem". Un kaareiz shis "ljauna veeleejums un lamas" ir Jeekaba veestules kontexts...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.13 10:23:25
Ctulhu, nu bet taa tachu ir... tavs ateisms un neticiiba ir viens no lielaakajiem laastiem kas paar cilveeku var naakt... sirds nocietinaatiiba pret Dievu... Sava Radiitaaja noraidiijums... laasts, kas tevi muuzhiibaa noshkjir no Dziiviibas Avota... ja vien tu paliec shajaa laastaa...
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.07.13 10:24:40
Jošs Mulders

nus, neizglītotiem ļautiņiem jebkura arī šolaiku Jēzus Kristus atklāsme ir kaut kas neiedomājami maģisks, tak što ... nesteidz ar birkām :P
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.13 10:26:37
-Jona-

Analogjiski kaa daudziem neizgliitotiem ljautinjiem pravieshi reegojas priekshaa un pakaljaa, bet Pravieshu un Apusutlju vaardi vinjiem taa... tikai textu fragmenti ar ko izpushkjot pashiem savas iedomas.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.13 10:27:08
Ctulhu, a chista jau veel nav vakars... parunaasim peec gadiem 200 ok?
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.07.13 10:29:36
Jošs Mulders

aha! tāpēc jau tukšmuldoņas no Praviešiem (Augļi plus Zīmes) ir bibliski atšķirami!
sica. [78.84.131.129]
# Iesūtīts: 2010.07.13 10:30:21
pich_
no otras puses - brālis ire PIEAUDZIS cilvēks. katram pašam sava dzīve. kāpēc jāauklējas ar kādu, kas būdams PIEAUDZIS nav to apjēdzis?
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.13 10:33:47
Es ticu lāstiem, jo manu ģimeni tas stipri papostīja. Viena no lietām, kas ar garantiju atnes lāstu ir iesaistīšanās okultismā - zīlēšana, ekstrasensi utt., utt. Ar to sākas tumsas ieleja daudziem. Tāpēc, ja cilvēkam dzīvē ir daudz negāciju, mistiskas slimības utml., tad vismaz man pirmā doma ir ka vai nu pats vai kāds radinieks burās. Manā gadījumā lāstu uzlika sieviete, ar kuru mans tēvs dzīvoja pirms satika manu māti. Viņa ļoti ārdijās par to ka tēvs viņu pameta un lādējās un būrās. Rezultātā mans tēvs īsi pēc manas piedzimšanas neveiksmīgi krītot nositās. Kādas divas dienas viņš gulēja komā un pa to laiku mans 16 gadīgais brālis iekļuva ļoti smagā avārijā, ka brīnums ka dzīvs palika. Vēl neilgi pēc tam mammai atklāja audzēju. Un tļāk aizgāja pa ķēdīti virkne negāciju.
pich_
# Labojis pich_: 2010.07.13 10:35:03
sica. [78.84.131.129]

vai tu izlasīji manu pirmo komentāru par mana drauga dzīvi?

tur jau tā lieta, ka viss bija labi, bet tika uzlauztas durvis iepriekšējā dzīves vietā un viss izlaupīts. turklāt mans draugs tika izlikts uz ielas.
turklāt tas sakrita ar problēmām darba vietā, un viņš palika bez ienākumiem.

tad brālim nav jāpalīdz?
sica. [78.84.131.129]
# Iesūtīts: 2010.07.13 10:37:01

es izlasīju arī, ka viņš pats nezislēdza durvis kaŗtīgi, ka gandrīz pazaudēja 400 ls,... nevar zināt kas bija vēl pa vidu izlasīju. hgan brālis labāk pazīst savu brāli un visu aspektu. mēs zinām vienu versiju - to ko tu mums par viņu stāsti un ko viņš tev stāsta. mēs nezinam patiesību. a patiesība ir varbūt pavisam citādāka
godwit
# Iesūtīts: 2010.07.13 10:38:48
Adonika
Tā tas ir, kā Tu saki.

pich_
Izlasi ko raksta Adonika un pastāsti to savam draugam. Jo īpaši, ka viņš grasās doties pie zīlniekiem, lai risinātu savas problēmas. Tad īstās ziepes tikai sāksies.
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.07.13 10:38:55
pich_
tad jau viss ir labi, lai cilvēks paraud. apdomā dzīvi un tās vērtības. vai tad nav forši palikt bez nekā? tas nozīmē, var sākt visu no jauna! tās ir iespējas un piedzīvojumi. labi vismaz, ka viņam nav ģimenes, ar bērniem tad grūtāk. un malacis, ka palīdzi!
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.13 10:39:35
sica. [78.84.131.129]
patiesība ir varbūt pavisam citādāka

iespējams- tādu iespēju nevar izslēgt. bet man ir iemesls ticēt tiem notikumiem, par kuriem viņš stāsta.
es arī nenoliedzu viņa vainu- izklaidība (acīmredzot) un pārāk liela uzticēšanās cilvēkiem.
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.13 10:42:06
godwit

okultismā viņš toč nav iesaistījies. un ja izdomās, ka pēdējais salmiņš ir zīlniece, tad es viņu par katru cenu atrunāšu
S.R.(katole)
# Labojis S.R.(katole): 2010.07.13 10:43:29
Ctulhu
nevis šī sieviete darbojās,(Adonikas gadījumā) bet ļaunie gari. un tie labprāt tiešām mūs visus pakļautu un nogalinātu. ja vien spētu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 127 , pavisam kopa bijuši: 36651