atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kur Dievs lika Ādamu un Ievu?
pich_
Iesūtīts: 2010.07.12 09:30:02
Ādams un Ieva smagi sagrēkojās, kas kļuva par iemeslu visas cilvēces grēkam (turklāt- iedzimtam).
Ņemot vērā nozieguma smagumu un faktu, ka Ādams un Ieva savus grēkus nenožēloja, būtu grūti iedomāties, ka viņiem atrastos vieta debesīs.
Vai tiešām Dievs savu pirmo cilvēku un viņa sievu ir patriecis ellē?
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.12 09:31:15
Šāds jautājums man radās šķirstot vecās diskusijas.

Kāds ir jūsu viedoklis un kas Rakstos par to liecina?
vilks
# Iesūtīts: 2010.07.12 09:38:46
Tā kā Dievs nevienu cilvēku nav iecēlis pestīšanas komisijā, kas noteiktu, kas ar cilvēkiem notiks pēc nāves (kā arī Bībelē ne par vienu cilvēku, izņemot Jēzu, nav skaidri rakstīts, kas ar viņu noticis), tad jebkādas prognozes ir tikai un vienīgi bezjēdzīgas spekulācijas.
Neredzu jēgu tādās iesaistīties.
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.07.12 09:42:16
vilks Tā kā Dievs nevienu cilvēku nav iecēlis pestīšanas komisijā, kas noteiktu, kas ar cilvēkiem notiks pēc nāves


Zelta vārdi, tik dzīve rāda, ka kristiešiem patīk šī nodarbe...gribās citus nosūtīt uz topku
pich_
# Labojis pich_: 2010.07.12 09:44:24
vilks

izskatās pēc sāpīgas tēmas.

varbūt kāds šo ir studējis- ja abi personāži ir tik nozīmīgi, kāpēc Dievs Bībelē par viņiem neko nepasaka par dzīvi pēc nāves? Nomira un viss...

vai tad nav tikai divi varianti, kas ar mums var notikt pēc nāves? tā kā ņēmu vērā abu šo personāžu nodarīto ļaunumu, tad es uzskatu, ka viņiem vieta ir peklē.

vai kāds ar Rakstu palīdzību var apgāzt šo versiju? ir citi varianti?
vilks
# Labojis vilks: 2010.07.12 09:50:02
pich_
Kāpēc sāpīgas? vienkārši bezjēdzīga.
(un bezjēdzīgas tēmas šai forumā mani drusku kaitina.. tā ka sāpīgs drīzāk ir fakts, ka daļai forumiešu vairāk interesē kas bezjēdzīgs nevis kas sakarīgs un interesants.)

Džonijs
tik dzīve rāda, ka kristiešiem patīk šī nodarbe...gribās citus nosūtīt uz topku
nu kristieši jau ar nav bezgrēcīgi lai gan, ja godīgi, es tādus sūtītājus uz elli vairāk esmu sastapusi literatūrā kā dzīvē. reāli dzīvē zinu varbūt kādus pāris un tie paši nevienu viennozīmīgi uz elli nesūta.

bet vēl jo vairāk - ja ir kādi kristieši, kas kļūdaini iedomājas, ka viņiem tur ir kāda teikšana, neredzu iemeslu viņiem pievienoties.
vilks
# Iesūtīts: 2010.07.12 09:51:59
pich_
ja abi personāži ir tik nozīmīgi, kāpēc Dievs Bībelē par viņiem neko nepasaka par dzīvi pēc nāves? Nomira un viss...
Mīļais draugs, Dievs, kā jau teicu, Rakstos NE PAR VIENU cilvēku nepasaka, kas ar viņu noticis pēc nāves.

Acīmredzot tā ir vienīgi Dieva kompetence.
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.12 09:52:33
vilks
daļai forumiešu vairāk interesē kas bezjēdzīgs nevis kas sakarīgs un interesants

subjektīvs vērtējums. man šī tēma šķiet ļoti interesanta (savādāk taču nebūtu to izveidojis)
vilks
# Iesūtīts: 2010.07.12 09:54:33
pich_
man šī tēma šķiet ļoti interesanta
tas jau ir tas bēdīgais
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.12 09:57:22
vilks

protams- var visas diskusijas veidot pēc dienas sarunu parauga- cik ārā skaists laiks un jāiet puķes laistīt...

man interesē šis jautājums, uz kuru atbildi nevaru atrast. tāpēc arī jautāju. nedomāju, ka tas ir pret foruma formātu
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.12 09:59:28
incognito

esmu jau to lūdzis par citiem jautājumiem, bet tā arī atbildi neesmu saņēmis
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.07.12 10:01:27
pich_ Kur Dievs lika Ādamu un Ievu?


Nu kad biju Jehovas liecinieks, tad man klārēja, ka Ādams bija pilnīgs cilvēks un viņam bija jāsaprot ko viņš dara...Tātad sanāk ka sodīja. Viņi netic ellei, tas nozīmē ka Dievs Ādamu un Ievu necels augšām mūžīgai dzīvei. Kā ir patiesībā nezinu...nēesmu Dievs, ti Dievs nav man atklājis
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.12 10:03:19
Džonijs
Viņi netic ellei, tas nozīmē ka Dievs Ādamu un Ievu necels augšām mūžīgai dzīvei

saskatīju pretrunu šajā teikumā. kur tad, pēc viņu domām, Dievs viņus lika?
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.07.12 10:04:31
pich_ Nekur...palika par zemi
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.12 10:05:19
Džonijs

pirmajiem cilvēkiem nebija dvēseles?
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.07.12 10:08:48
pich_Viņu skatījumā vispār nevienam nav nemirstīgas dvēseles. Bet tas jau ir cits temats
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.12 10:13:44

varbūt kāds, kas ir studējis teoloģiju, var atbildēt uz šo jautājumu?
vilks
# Iesūtīts: 2010.07.12 10:17:32
pich_
varbūt kāds, kas ir studējis teoloģiju, var atbildēt uz šo jautājumu?
Mīļais draugs. Ja Rakstos par šo nekas nav rakstīts, nu ko gan teoloģijas studijas cilvēkam var palīdzēt?

Esmu studējusi teoloģiju, un viena no lietām, ko šādās studijās cilvēks iemācās - ir jautājumi, uz kuriem Bībele atbild, un ir jautājumi, uz kuriem Bībele neatbild. Jebkādas atbildes uz jautājumiem, uz kuriem Bībele neatbild, ir tikai spekulācijas (kā jau Džonija minētais par Jehovas lieciniekiem).

Nē nu pagaidi, varbūt tev kāds atnāks kādu izdomājumu (sliktākajā gadījumā) vai atklāsmi (labākajā gadījumā) pastāstīt.
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.12 10:20:32
vilks

studijās par šo nediskutējāt un neviens arī nepajautāja?
Aivars
# Iesūtīts: 2010.07.12 10:20:45
pich_
Tu neuztraucies par Ādamu un Ievu. Labāk uztraucies pats par sevi, ja Tava diskusija jau ir vilkam par apgrēcību. Zini, kas maziņos apgrēcina, tam dzirnakmeņa medālis var tikt iedalīts
godwit
# Iesūtīts: 2010.07.12 10:21:18
pich_
Taisnība, ka Ādams ar Ievu bija smagi nogrēkojušies, un tos sagaidīja mūžīgs sods - jūs mirdami mirsiet. Atbildot uz jautājumu "Kur Dievs lika Ādamu un Ievu?", varu teikt, ka viņi tika pestīti, ja vien ticēja Dieva apsolījumam.
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 99 , pavisam kopa bijuši: 11992