atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Romas katoļu arhibīskapu iesvētīs Domā.
indriķis
Iesūtīts: 2010.07.09 15:48:11
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 .
AutorsZiņas teksts
sica. [78.84.131.129]
# Iesūtīts: 2010.07.13 11:00:47
Jafkundze
Tēma ir par Romas katoļu arhibīskapu iesvētīs Domā.

pre čom te studenti, pasniedzēja un prietsreis Cakuls.... a tā vēstule bija totāls fufelis....
Jafkundze
# Labojis Jafkundze: 2010.07.13 11:01:54
sica. [78.84.131.129]

Trilobe mani personiski nogānīja un es meklēju iemeslus, kādēļ? Normāla vēlme. Es nezinu pri čom te c? Trilobe pati sāka par viņu runāt. Kādā sakarā?
Jafkundze
# Labojis Jafkundze: 2010.07.13 11:09:06
Trilobīte
Kur es nomelnoju c? Kur es par viņu runāju pirms tu pati sāki bļaustīties par viņu? Tev tiešām ir problēmas ar loģiku! Un par XaXe es varu zvērēt uz Bībeles, ka ta ir patiesība. Ej un pati paprasi un ja viņa liegsies, es tev iedošu liecinieka vārdu, pret kuru viņa nekad nevarēs melot.
Jafkundze
# Labojis Jafkundze: 2010.07.13 11:14:40
Trilobīte

Super! Dienas anekdote nr. 1

Ja tu būtu lasījusi manu komentāru par to visu zem sadaļas Kauns... par Lēvaldu, tu redzētu, ka es viņu vakar vakarā vel aizstāvēju. Mis Mārpla atradusies.

Baznīcā ļoti daudzi ir cienījami un ļoti daudzi ilgus gadus vazā aiz deguna citus. Kamēr patiesība nāk gaismā. Kā tas ir ar Kristus Legionāru dibinātāju vai Vācijas bīskapu pedofilu. Arī šeit ir gadījums, kad persona izceļas kā garīga autoritāte, bet patiesībā vienu otru skeletiņu labi noslēpusi naktstumbačkā.
rainars
# Iesūtīts: 2010.07.13 11:16:41
Objektīva informācija ir viens, aprunāšana ir kas cits.
kas var zināt ka ir objektīvi ? Pat dziesmā padomju laikā dziedāja : netici pat tam ko acis redz.
Tālu aizgājusi baznīca ar objektīvismu.
Ko tad nozīmē Bībelē rakstītās vietas?:
.. . ne pret miesu un asinīm mums jācīnās, bet pret valdībām un varām, šīs tumsības pasaules valdniekiem un pret ļaunajiem gariem pasaules telpā.
Jēzus:..... Un, ja kāds Manus vārdus dzird un neievēro, Es to netiesāju; jo Es neesmu nācis pasauli tiesāt, bet pasauli atpestīt. ......
Ja jūs nievā Kristus Vārda dēļ, svētīgi jūs esat! Jo apskaidrošanas un Dieva Gars dus uz jums.Jo neviens no jums lai necieš, būdams slepkava vai zaglis, vai ļaundaris, vai kā tāds, kas jaucas svešās lietās.
Un, ja kāds neklausa mūsu vēstules vārdiem, to ievērojiet un nesaejieties ar to, lai tas justos apkaunots. Tikai neizturieties pret to kā pret ienaidnieku, bet pamācait to kā brāli.

Vai kāds vēl mūsdienās starp kristiešiem māk tā darīt, vai tikai pa taisno uz sārta ?
ne kādu SVĒTO dusmu atcerēsimies kādam garam gribam un cenšamies kalpot
VAI NEIZNāk tā ka morāli turam augstāk par žēlastību un morāles vārdā tad līdz ar zemi?
Kristietība Latvijā pamosties Jēzus Vārdā!
sica. [78.84.131.129]
# Iesūtīts: 2010.07.13 11:19:29
nea MV tas nevar būt. viņš raksta nesakarīgi un ar kļūdām :LD::
rainars
# Iesūtīts: 2010.07.13 11:26:52
MIers ar jums.
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.13 12:02:08
Man domāt, ka Jafkundze pats ir smagi cietis no kaut kādām intrigām vai ļaunprātībām pret viņu.
Un luterāņu forumā tā kā neklātos prasīt izbanot katoli par katoļu dzeives aizkulisēm.
vilks. [94.246.127.69]
# Iesūtīts: 2010.07.13 12:02:44
indriķis
saskaņā ar Bībeli objektīva informācijas celšana gaismā notiek vien tad, kad tu (vai tas, kam ir informācija):
1)ej pie konkrētā cilvēka un vispirms runā personīgi, aicinot pārtraukt konkrētu grēcīgu rīcību
2)ja cilvēks tevi neklausa, aizved viņu pie draudzes/konfesijas vadītāja un runājat trijatā vai pieaiciniet vēl kādu.
3)ja cilvēks arī tad neklausa un tam ir objektīvs pamats, var teikt visiem un izveikt citas represijas.

Anonīma runāšanās un mājienu došana internetā nepieder ne pie viena no šiem rīcības veidiem, līdz ar to klasificējas kā aprunāšana.
S.R.(katole)
# Labojis S.R.(katole): 2010.07.13 12:59:15
Jafkundze
labi, izlasīšu. bet es gribēju atgādināt to, kāda ir Mīlestība, nevis, kāds ir nabaga grēcīgais cilvēciņš. Taisnībai ir jāiet roku rokā ar Žēlastību. manā dzīvē laikam lielāks uzsvars ir uz to. un es nesūdzos.
he,he - kaut reizēm varu būt arī skarba.
godwit
# Iesūtīts: 2010.07.13 13:02:39
Piekrītu visiem, kas saskata rūgtumu Jafkundzes komentāros, kas cēlies no kāda pāridarījuma, taisnīga vai netaisnīga. Mēs to nezinām, un arī nevaram uzzināt, jo viss notiek anonīmos apvainījomos. Tēma ir par jaunā LRKB arhib. konsekrāciju Rīgas domā. Mēs te sarunājam par Jafkundzes nedienām lielāko daļu no diskusijas. Tādēļ, pievienojoties Aivara ieteikumam, es ierosinu:

1) Uzēst saldējumu

2) Izdzēst šo diskusiju
Merlins
# Labojis Merlins: 2010.07.13 13:31:54
Noslēgumā novēlēsim Dieva svētību un Svētā Gara vadību arhibīskapam Zbigņevam kalpošanā un visā dzīvē! Viņa vārds tulkojumā nozīmējot - dusmu izgaisinātājs. Šķiet, ka darba Latvijā viņam būs daudz. Lai izdodas!
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 76 , pavisam kopa bijuši: 36780