atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem iz dzīves - vai tā ir kristieša cienīga rīcība?
sunny
Iesūtīts: 2010.07.08 15:16:20
Mani interesē kristiešu domas-
mēs esam jauna ģimene, manam vīram ir brālis, it kā spēcīgāks kristietis nekā mēs. Viņam ir pašvakāk ar darbu, ir pusslodzes darbs. Līdz ar to naudiņas cilvēkam ir mazāk, bet tas nenozīmē, ka viņam ir mazākas prasības pēc komfortablas un skaistas dzīves (vajag taču jaunu mob.telefonu, jaunas drēbes, mašīnu utt.), tāpēc papildus līdzekļi tiek pieprasīti no vecākiem un no mums. Tipiska situācija: mēs dodamies ciemos, vajag veikalā nopirkt ciemkukuli, kad jāiet pie kases, brālim "pēkšņi kaut kas ir aizmirsies" vai "nu man uz kartes ir pēdējie 2 lati"utt., nu ir visādas atrunas, un mums vienmēr nākas viņam izmaksāt, un tas nenozīmē, ka viņš atteiksies no "visa uz haļavu", tieši otrādi nekaunīgi paskubinās-"davai šodien nopērkam pa aliņam?"vai "cigaretītes man nopirksi?", jo "es taču esmu nabags, man naudas nav".
Kad vīram tas viss sāka apnikt, viņš sāka šādās situācijās viņam atteikt. Kronis visam ir tas, ka vienu dienu brālis saka:
. 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
sunny
# Iesūtīts: 2010.07.08 15:20:28
... es šorīt no rīta lasīju Jauno Derību, nu un tur ir rakstīts par Lācaru, kā viņš prasīja naudu no bagātnieka, un tas viņam naudu nedeva. Kad abi nomira, Lācars bija labākā statusā pie Dieva - nu jūs jau noteikti zinat šo rakstvietu....
Doma bija tāda, ka mans vīrs ir tas sliktais, ka viņš negrib viņam naudu dot viņa iegribām un izklaidēm!
Vecākiem aiz muguras tiek teikts, ka mans vīrs ir dzērājs! Lai gan viņš pats labprāt iedzer un pie tam pīpē!
Brālis nesaprot, ka mēs esam jauna ģīmene un naudu krājam remontam...
Nu ko jūs domājat? Vai tā ir kristieša cienīga uzvedība?
pich_
# Labojis pich_: 2010.07.08 15:28:43
sunny
Vai tā ir kristieša cienīga uzvedība?

tā ir ne tikai kristieša necienīga uzvedība, tā ir pamatīga necieņa pret jums.
tur derētu kāds stingrāks vārds.
un ko nozīmē- spēcīgāks kristietis?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.07.08 15:41:34
Viņš piemirsa, ka Lācars bija arī slims, un acīmredzot nevarēja pastrādāt. Lai tavs brālis uzrāda savas kaites.
Kur JD ir atbalstīts slinkums?
Ķepa
# Iesūtīts: 2010.07.08 15:44:28
sunny izrunā to vispirms aci pret aci ar savu brāli.
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.08 15:47:07
EzītisMiglā Ķepa

tas ir vīra brālis un stāstu par Lācaru lasīja pati sunny
sunny
# Iesūtīts: 2010.07.08 15:50:07
Ķepa
Es piekrītu Tev, ka nav labi aprunāt cilvēku, bet tas nav mans brālis, bet vīra brālis. Ta teikt, es esmu iegājusi jaunā ģimenē, attiecības ar šo cilvēku ģimenē ir ļoti īpašas. Viņš nekad neatzīs, ka viņam nav taisnība un tādas lietas neizdosiet izrunāt, jo viņš ir ļoti karstasinīgs, eksplodēs un būs pamatīgs tracis! Ģimene to zina un cenšas viņu nekacināt.
Spēcīgāks kristietis - tas nozīmē, ka viņš baznīcā ir kalpotājs, bet mēs tikai apmeklējam.
sunny
# Iesūtīts: 2010.07.08 15:51:38
stāstu par Lācaru teica brālis manam vīram ar nosodījumu, ka mans vīrs negrib dalīties ar naudu!
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.08 15:53:12
sunny

tava vīra brālis ir pamatīgs *******s (es atvainojos)

ko tavs vīrs par šo pats saka?
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.08 15:55:42
Ctulhu

šajā gadījumā nav obligāti kļūt par ateistu. ja paši netiek galā- var pārcelties uz dzīvi citur
sunny
# Iesūtīts: 2010.07.08 15:58:43
Man gribētos atrast rakstvietu, kur būtu kas teikts, ka nav labi šitā cilvēkus kacināt un "sēsties citiem uz kakla", nerisinot pašam savas problēmas dzīvē. Nu jābūt taču ir kaut kādai mēra izjūtai.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.07.08 16:00:35
Radniecības pakāpe nav būtiska. Vesels, strādāt spējīgs cilvēks.

Varbūt, ja viņš baznīcā kalpotājs, tad var ar viņa `priekšniecību` aprunāties?

Vēl jau var pateikt, ka jums nav naudas, un viss! Vai tad viņš makā skatīsies?
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.08 16:01:11
sunny

nedomāju, ka argumenti ar Bībeli palīdzēs- viņš vienkārši ir parazīts, kurš atradīs jebkuru pretargumentu.

kāpēc jums (tavam vīram) nav mugurkaula? ko viņš pats par to saka?
Ķepa
# Iesūtīts: 2010.07.08 16:05:46
sunny kāda starpība kas kam brālis. Ja jau tik karsts kristietis, tad uzlej ūdeni. Un pirms ko runā izrunājat ar savu vīru un pasaucat to fruktu pie sevis uzklājat galdu un pasakat visu, ko par viņu domājat. priekškam tad precējāties, ja netiekat skaidrībā ar savām ģimenes lietām. Nepaies ilgs laiks, ka šis būs iemesls izšķirties. Tāpēc nevelciet garumā kamēr vien mīlat viens otru izrunājaties un pasaucat to fruktu pie sevīm un pastāstat viņam, ka s jums uz sirds... mācīt ir viegli ;-)
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.07.08 16:07:48
sunny
Var mēģināt ar to pašu, ko viņš jums.
Prasiet no viņa to, kas viņam pieder, lai viņš jums kristīgi iedod.
Pavizina ar mašīnu, kad jums vajag, vai lai malku saskalda - spēks tas taču tāds pats resurss vien ir.
Galvenais, nenokavēt, kad viņam kas labs ir ienācies, un pasteigties ar lūgumiem.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.07.08 16:09:34
sunny
Bet vispār, ja jau viņš tur tik bieži pie jums apgrozās, jāsecina, ka jūs dzīvojat kopā, varbūt pat ar vecākiem?
Ja tā, tad tur ir problēmas sakne. Jādzīvo atsevišķi.
Papucs
# Labojis Papucs: 2010.07.08 16:15:37
sunny
Ceru, ka jūsu jaunā ģimene apmeklē citu draudzi, nevis to, kur viņš kalpotājs. Ja nē, tad ar skubu jāmaina!
Jo vairāk izvairīsieties no kontaktiem ar to cilvēku, jo labāk visiem.

Piekrītu ikvienam, kurš iesaka risināt problēmu pēc iespējas atrāk.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.07.08 16:20:17
mja.... smieklīgi. vai tad tiešām stereotips par baznīcas kalpiem apstiprināsies pat attiecībās ar radiniekiem?

Ja mani šitāds nokaitinātu - iespējams uz katru aicinājumu izmaksāt, es atbildētu ar kautko īpaši svētulīgu - tjipa - "gan jau Dievs piemetīs" vai kaut ko tamlīdzīgu.
sunny
# Iesūtīts: 2010.07.08 16:23:55
masiks [212.93.96.2]
mja.... smieklīgi. vai tad tiešām stereotips par baznīcas kalpiem apstiprināsies pat attiecībās ar radiniekiem?

Ko Tu ar šo biji domājusi?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.07.08 16:24:05
Khmm... tāds blakusefekts ... izskatās, ka kristietība neorientē uz čaklu strādāšanu.
Diezgan viegli varam Rakstos atrast, ka jābūt kā putnam gaisā, kas ne par ko nerūpējas, vai arī ka bagātie ir slikti, utt.
Bet kur ir par pienākumu strādāt? Vai par to, ka darbs ir pat ne kā pienākums, bet gan dzīves nepieciešamība un pat prieks?
Atrodam atkal par darbu kā sodu - sviedriem vaigā būs maizi pelnīt...
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.07.08 16:24:35
Papucs

Ceru, ka jūsu jaunā ģimene apmeklē citu draudzi, nevis to, kur viņš kalpotājs. Ja nē, tad ar skubu jāmaina!
Jo vairāk izvairīsieties no kontaktiem ar to cilvēku, jo labāk visiem.

Piekrītu ikvienam, kurš iesaka risināt problēmu pēc iespējas atrāk.


bet... kapēc tiem, kas jūtas cietuši - būtu jāupurējas un jāmūk? Tad jau sanāk, ka tas negantnieks viņus būs no mājām vai ierastās vides izdzīvojis. Tak loģiskāk ir kā Cth pret dzērājiem - ar celi pa pakaļu un no dzīvokļa ārā! Bez Aldara aluspakas lai atpakļ nerādās. un turpmāk lai ciemos nāk ar savu cienastu, kurš ģimenei, ne sev paredzēts. ij pofig viņa histērijas.
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 155 , pavisam kopa bijuši: 17354