atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Par.. to, par ko skaļi nerunā
Tas Pats
Iesūtīts: 2010.07.05 22:47:12
Cilvēks, kas tuvojas Dievam, tuvojas paradīzei.
Cilvēks, ka attālinās no Dieva, pakļaujas Sātana mudinājumiem un tuvojas ellei.
Cilvēks, kas apzināti ignorē Sātana mudinājumus, attālinās no tā un atkal tuvojas Dievam.
Daži saka, ka Sātans ir Dieva labā (vai kreisā) roka, kas soda grēcīgos.
Vai cilvēks tuvotos Dievam, ja nebūtu Sātana?
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
incognito
# Iesūtīts: 2010.07.07 09:42:43
EzītisMiglā
Viedoklis, kas man liekas kļūdains. Kāds izvēles brīvībai ir sakars ar duālistisku pasaules uztveri, kurā ir gan personalizēts visa labā, gan visa sliktā iemiesojums?
Vai, lai spētu izvēlēties sieru lielveikalā, ir nepieciešams, lai eksistē Izcili Garšīgais Debesu Siers un Izcili Pretīgais Elles Siers?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.07.07 09:45:22
incognito
Siers nav morāla izvēle. Bet, vispār, piemērs varbūt ka pat der. Ir personas, kurām garšo izcili pretīgais. MUms taču veikalos pārdod šņabi un cigaretes, tie tie paši sliktie sieri vien ir. Un pārdod atkal tikai tradīciju un izvēles brīvības dēļ, visu laiku piekodinot, ka šitos pirkt nav labi.
incognito
# Iesūtīts: 2010.07.07 09:49:22
EzītisMiglā
Nu jā, bet veikalā jau nav ne Izcili Labā, ne Izcili Pretīgā. Tur ir vien Holandes siers, Gorgonzola un Čedars
Aivars
# Iesūtīts: 2010.07.07 10:22:27
Gnidrologs
Latviešiem vienmēr humora izjūta bijusi ironiska un tēvzemes mīlestība pirmajā vietā. (Tas par Latvijas sieru)
Tas Pats
# Labojis Tas Pats: 2010.07.07 19:46:28
Kas cilvēkiem liek domāt, ka šīs pasaules radītājs ir Dievs?
Tas Pats
# Labojis Tas Pats: 2010.07.07 20:03:20
Ctulhu, ok. Ir viens būtisks moments, kas Tevis uzskaitītās idejas noliek uz nedaudz cita plaukta - Tavējās neatbilst tradicionālajam pieņēmumam par pasaule pastāvēšanu. Uz to pamata cilvēki neveido savu pozīciju šajā pasaulē. To grozījums vai noraidījums var ietekmēt tikai ļoti niecīgu indivīdu skaitu.
Tas Pats
# Labojis Tas Pats: 2010.07.07 20:05:57
Gnidrologs, tradīcija, inerce domāšanā.
Tas Pats
# Iesūtīts: 2010.07.07 20:19:53
Ctulhu
Es izvirzīju hipotēzi, kas ir pretrunā ar vienu no vadošajām pasaules pastāvēšanas idealoģiskajām sistēmām. Par tās zinātnisko vai mitoloģisko raksturu te neiet runa.

Es labrāt iepazītos ar izvirzītās hipotēzes argumentētu noraidījumu.
Tas Pats
# Iesūtīts: 2010.07.07 21:06:05
Gnidrologs, es varētu mēģināt to argumentēti apstiprināt!
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 155 , pavisam kopa bijuši: 9670