atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Harizmātu tēma - visiem.
Kundali
Iesūtīts: 2010.07.04 21:19:25
Kā zināms, izmantojot tradicionālās Baznīcas konzervatīvismu - 90-gadu sākumā arī Latvijā ienāca tā saucamās "plaukstiņsitēju"draudzes, jeb harizmātiskie kristieši, kā "Prieka Vēsts", "Jaunā Paaudze", katoļu apvienība "EFFATA" utml. grupējumi, kuri lielākoties ir šo grupējumu vadoņu privātais bizness.
AutorsZiņas teksts
Kundali
# Iesūtīts: 2010.07.04 21:21:10
Arī es esmu piedalījies dažos harizmātiskos grupējumos, bet vēlāk konstantēju, ka šie grupējumi nav kristietība, bet ir saistīta ar okultismu un padara tās locekļus par atkarīgiem no šajās sektās veiktajām okultajām darbībām.
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.04 21:24:00
kāds ir jautājums?
ex-Kombulis [209.119.116.24]
# Iesūtīts: 2010.07.04 21:25:20
Jautājuma nav, ir iespējas izklāstīt savu pieredzi.
Jo tāpat ir skaidrs, ka "hariki" un kristietība ir 2 dažādas lietas.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.04 21:28:13
90-gadu sākumā arī Latvijā ienāca tā saucamās "plaukstiņsitēju"draudzes, jeb harizmātiskie kristieši
eh - švakās vēstures zināšanas...
Donachka
# Iesūtīts: 2010.07.04 21:31:50
Kundali
kundljizdzineeji un kristietiiba arii ir 2 dazhaadas lietas. Nu un?
ex-Kombulis [209.119.116.24]
# Iesūtīts: 2010.07.04 23:57:48
Jā, maza piezīme par Adonikas teikto, ka transā ieiet ar meditāciju.
Transs, astrālie liedojumi, miegs un meditācija ir dažādi stāvokļi. Un transā tiešām var ievest ritmiskas skaņas, jeb specifiska mūzika, kas raksturīga "harizmātu"draudzēm, kuras izmanto arī NLP programmēšanu, Eriksona hipnozi un citas tik pat "jaukas lietiņas" naivo sekotāju zombēšanai.
incognito
# Labojis incognito: 2010.07.05 07:52:13
Vienreiz jaunībā es satiku vienu droši vien harizmātu. Es biju izgājis pastaigāties vakarā un viens jaunēklis man pavaicāja, vai es negribot parunāt par Jēzu. Tad viņš teica, ka Jēzus ir neiedomājami kruts un ka viņš Jēzus vārdā varot jebko izdarīt un lai to nodemonstrētu viņš Jēzus vārdā atbrīvojot mani no visa sliktā. Es pieklājīgi pateicu paldies un devos tālāk.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.05 08:37:16
ex-Kombulis [209.119.116.24]
Tu tak laikam nezini, kas ir transs tavai zināšanai gadījumi, kad cilvēks ieiet transā ir reti un neesmu dzirdējusi ne par vienu LV. Tiem, kas dzirdēti citur jau nu vismazāk ar mūziku bija sakars.
Bet vispār izskatās, ka harizmātiskā kustība ir ērta dažādu sazvērestības teoriju ģenerēšanai. Un īpaši tā satrauc ezotēriķus un citus okultistus, kam tradicionālā kristietības daļa visbiežāk simpatizē un ir ērta.
Donachka
# Iesūtīts: 2010.07.05 09:12:04
ex-Kombulis [209.119.116.24]
vispar jau visvairaka sazombeetais sheit izklausies tu pats. Vai tik neesi harizmaatu izluuks?
sica. [78.84.131.101]
# Iesūtīts: 2010.07.05 09:13:07
Adonika
nu nu nemaz ir ne par tiem ezotēriķiem. daudzi ezotērikai plūstoši pievienojas pēc pabūšanas harizmātiskā draudzē. sajūsmā jau vienāda. spīdošās acis arī.... varbūt es pat piekritīšu, ka harizmātio ir romantiskāki, jūsmojonāki, a bet jūsmošana par Dievu vai ezoteriku... dažreiz sajaucas
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.05 09:25:10
daudzi ezotērikai plūstoši pievienojas pēc pabūšanas harizmātiskā draudzē.
Tev ir statistika? Es laikam nezinu nevienu tāpēc ieinteresēja. Tikai pretējos - tos, kas bijuši ezotērikā vai New Age reliģijā un pēc tam kļuvuši kristieši. un tas likumsakarīgi, jo ezotērika vilina tos, kuriem interese par pārdabisko, bet tā kā tā ir viltojums ar smagām blakusparādībām, tad ar laiku nonāk līdz orģinālam kas ir kristietībā. Un tradicionālās konfesijas no harizmātiskajāma ar atšķiras ar pārdabiskā līmeni. Es pati savā laikā aizrāvos ar pārdabiskā meklējumiem ezotērikā un tml. un tieši tas mani aizrāva ārēji garlaicīgajā kristietībā, ka Dievam nav nekas neiespējams un pārdabiskais tajā ir norma.

sajūsmā jau vienāda.
nekad ar ezotēriķiem neesmu pamanījusi spīdošas acis - parasti jamie ar pārgudru filozofēšanu aizraujas un pašapmierinātību. Raksturīgi, ka viņi tic tam kam grib ticēt - tb ja kaut kas nepatīk, tad to vienkārši izslēdz. Sajūsma manīta tikai kristiešiem - un tas pamatoti, jo Dievs ir sajūsmas vērts. ja cilvēkam nav sajūsma, tad jautājums, vai Viņš vispār pazīst personīgi Dievu kā personu.
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.05 09:30:57
Adonika
Es pati savā laikā aizrāvos ar pārdabiskā meklējumiem ezotērikā

atradi arī kaut ko?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.07.05 09:40:27
incognito
vajadzēja jaunēklim pateikt:"Ak, tad visu? Nu, lūdzu - aizlevitē no šejienes līdz tam tur kokam! Jēzus vārdā tas taču būs spička, un daudz mazāks brīnums par viņa augšāmcelšanos! Bet ja nevari.... sorry, ar ķīniešu brāķa tirgoņiem neielaižos!"
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.05 09:40:48
pich_
Nē, man paveicās. Tiem, kas atrod, tas dārgi maksā tikt no turienes prom.
Mods-1
# Iesūtīts: 2010.07.05 09:50:07
Nespēju ieraudzīt nevienu iemeslu, kāpēc vispārīga ķengāšanās par dažu cilvēku pārliecību iederētos LELB forumā.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.07.05 09:54:50
Adonika
Raksturīgi, ka viņi tic tam kam grib ticēt - tb ja kaut kas nepatīk, tad to vienkārši izslēdz.

he, he, he... parādi man TO, kuram tas nebūtu raksturīgi! Man te diskusijā ar vienu JaunāsPaaudzes kadru, kurš sevi par kreacionistu pozicionē, nekādi neizdodas pierādīt, ka vilciens, braucot no Saulkrastiem uz Rīgu, 50km attālumu, braucot 50km/h veiks vienas stundas laikā.
/tb - ka gaisma kuru redzam no Andromēdas galaktikas līdz mums nāk nieka 2,3 miljardus gadu. Ar vilcienu viņam viss ir saprotams, ar 2,3 miljardiem - nepakam, jo tas grauj viņa ticību Visuma 6000 gadu vecumam. Vienkārši. Principā./
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 188 , pavisam kopa bijuši: 16244