atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem lūgt Dievam pēc laimesta loterijā?
VaiduVaira
Iesūtīts: 2010.07.02 16:29:46
Vai drīkst lūgt un vai ir jēga to darīt. Jeb te pilnībā darbojas varbūtības likums?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.07 18:05:09
pich_
Es neesmu nekad to studējusi un mēģinājusi, lai varētu padalīties. Tik atceros vienu kaut kad dzirdētu liecību, kad kāds pārdeva savu dvēselei apmaiņā pret veiksmi. Un pēc tam kļuva par ļoti bagātu cilvēku. Bet tai visā viņš esot arī zinājis dienu kad viņam parāds jāatdod tb jāmirst un neilgi pirms tam kļuva par kristieti.
Tai dāmai augstāk bija savs garīgais vadītājs - gars, kas atklājās Merilinas Monro veidolā. Viņai bija jāstudē un jāpraktizē attiecīgā mācība un paralēli tika nodrošināta veiksmīga karjera Holivudā. Kad viņu aizveda pie garīgās skolotājas, kas runāja vīrieša balsī, viņa nobijās un atteicās no visa.
Cik dzirdēts, aiz vairuma politiski un finansiāli nozīmīgām figūrām ir savs garīgais vadītājs, kas konsultē utml.
pich_
# Labojis pich_: 2010.07.07 18:25:56
Adonika
Tik atceros vienu kaut kad dzirdētu liecību, kad kāds pārdeva savu dvēselei apmaiņā pret veiksmi.
atkal nekā konkrēta

gars, kas atklājās Merilinas Monro veidolā
paldies- pamatīga smieklu deva šodienai
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.07 18:33:07
atkal nekā konkrēta
ja Tev vajag instrukciju kā pārdot savu dvēseli sātanam tad ne jau kristīgajā forumā pēc tā taujāt

paldies- pamatīga smieklu deva šodienai
Tai linkā iekš video jamā ne tikai stāsta, bet arī uztaisīts vizuāli.
pich_
# Labojis pich_: 2010.07.07 18:38:50
Adonika

man nevajag instrukciju. es jautāju- kā tas ir iespējams? kā izpaužās dvēseles pārdošana?
un ja tu par šo lietu neko daudz nezini, tad kā vari apgalvot, ka kaut kas tāds vispār ir iespējams?
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.07 18:42:33
pich_
ja tu par šo lietu neko daudz nezini, tad kā vari apgalvot, ka kaut kas tāds vispār ir iespējams?
Mani neinteresē tas tik ļoti lai es to studētu. Apmēram priekšstats ir. Un man nav iemesla neticēt cilvēkiem, kuriem ir tāda pieredze. Atkārtošos - ja Tevi interesē sātanisms utml. tad ne šeit vieta par to jautāt. Ja Tev tas liekas kaut kas absolūti neticams, tad kur problēma - dzīvo savā pārliecībā laimīgs.
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.07 18:48:52
Adonika

vispār jau par velnu ieminējies tu- es par to pat neiedomājos

izskatās, ka tu uzticies jebkuram cilvēkam, kurš izstāsta "jebkādu" savu pieredzi. negribu neko apgalvot, bet laipni iesaku uzmanīties- iespējams, tevi ir ļoti viegli piemuļķot.

kas attiecās uz kundzīti, kas vinnējusi miljonus- tādas lietas notiek. un tā ir tīrākā sakritība. nevajag piesaukt ne dievus, ne velnus. labāk paskatieties uz tiem 99% cilvēku, kas nevinnē loterijās, neskatoties uz to, ka tiek pielūgts Dievs, dievi vai pārdotas dvēseles velnam
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.07 22:13:32
izskatās, ka tu uzticies jebkuram cilvēkam, kurš izstāsta "jebkādu" savu pieredzi.
Tev nepareizi izskatās. Ir jābūt iemeslam, kāpēc konkrēto cilvēku uzskatīt par meli. man tāds nav gadījies. Ja es zinu ka tāda pieredze ir iespējama, tad man nav iemesla domāt ka kāds to minot melo.

kas attiecās uz kundzīti, kas vinnējusi miljonus- tādas lietas notiek.
tu daudz zini cilvēkus, kas vinnētu 4 reizes loterijā miljonus??? Es nezinu. Vēl jo vairāk, ka iespējamība vinnēt vienu reizi bija minēta kā vairāk kā 200 000 000:1 kur nu vēl četras reizes. Man nav ticības šādām nejaušībām.
pich_
# Labojis pich_: 2010.07.08 08:53:31
Adonika
Ir jābūt iemeslam, kāpēc konkrēto cilvēku uzskatīt par meli

savāda tev tā uztvere. tu tici cilvēkam, kamēr neparādās pārliecinošs iemesls viņam neuzticēties. šajā gadījumā- tu tici cilvēka liecībām, ko tu nemaz nepazīsti un ko tu nemaz nevarētu pārbaudīt. kā jau minēju- iespējams, tevi ir ļoti viegli piemuļķot, un tava naivā uzticēšanās var tevi iegāzt.

tu daudz zini cilvēkus, kas vinnētu 4 reizes loterijā miljonus?
nē- tik pat labi tas var notikt reizi miljons gados. bet tādas lietas notiek. un paši loteriju organizētāji ir ieinteresēti šo ziņu iebāzt visos iespējamos medijos, lai cilvēki kā aitas skrietu un pirktu tās biļetes. tagad saproti, kāpēc loteriju organizētājiem ir izdevīgi šie cilvēki, kas laimē miljonus?
vai tu aptuveni nojaut, cik daudz ir tādu cilvēku, kas nekad neatgūst loterijā iegrūsto naudu?

Man nav ticības šādām nejaušībām.
pareizi. nejaušības nav ticības jautājums- tās vienkārši notiek neatkarīgi no tā, vai tu tām tici, vai nē.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.07.08 08:56:26
Sāksim ar to, ka šādas loterijas ir pret Dieva gribu, tāpēc lūgt pēc veiksmes loterijā ir tas pats, kas lūgt, lai labi izdodas grēkot. Dieva prāts ir, lai katrs to naudu nopelnītu
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.08 09:18:09
Ingars

tas attiecās tikai uz naudu? vākt maximas uzlīmes drīkst?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.07.08 10:18:17
pich_

Maxima uzlīmes nav loterija
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.08 13:05:52
savāda tev tā uztvere. tu tici cilvēkam, kamēr neparādās pārliecinošs iemesls viņam neuzticēties.
Un Tu netici? Vai kad iepazīsties ar kādu cilvēku un jams min savu vārdu uzvārdu, kaut ko pasaka par savu ģimeni (teiksim ka precējies un ir cik tur bērni), nodarbošanos un dzīves vietu - Vai Tu automātiski netici viņam kamēr nav pierādījis???

nejaušības nav ticības jautājums- tās vienkārši notiek neatkarīgi no tā, vai tu tām tici, vai nē.
Protams notiek. Redz atšķirība tajā, ka Tu dzīvo savā ateistiskajā pasaulē, kas šauri ierobežota materiālajā pasaulē. Es zinu, ka garīgā pasaule ir realitāte un ka nepastāv tādas nejaušības. Protams, ņemot vērā atšķirīgo skatījumu izriet arī bezjēdzīgums runāt par to.

šādas loterijas ir pret Dieva gribu, tāpēc lūgt pēc veiksmes loterijā ir tas pats, kas lūgt, lai labi izdodas grēkot.
Uz kā pamatojas tāda pārliecība?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.07.08 13:09:55
Adonika
Un Tu netici? Vai kad iepazīsties ar kādu cilvēku un jams min savu vārdu uzvārdu, kaut ko pasaka par savu ģimeni (teiksim ka precējies un ir cik tur bērni), nodarbošanos un dzīves vietu - Vai Tu automātiski netici viņam kamēr nav pierādījis???

ja tu iepazīsites ar kādu cilvēku un viņš pēc saca vārda un uzvārda min, ka tu esi viņam parādā 100Ls - kurā brīdī tu sāksi viņam neticēt un prasīsi pierādījumus? Un kapēc?
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.08 13:14:44
masiks [212.93.96.2]
kā var būt nepazīstams cilvēks kuram esi parādā?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.07.08 13:17:14
Adonika
Kapēc ne? Tu viņam netici?
VaiduVaira
# Iesūtīts: 2010.07.08 13:24:53
Ingars Es tā piedomāju vairāk par šo tēmu un nonācu pie slēdziena, ka tāpat kā visas savas dzīves jomas es uzticu Dieva žēlastībai, tā arī šo. Bet īpaši lūgt, lai piemēram, izkrīt mani cipari, laikam nav jēgas, jo tas nozīmētu, ka Dievs iejauktos sevis paša radītajā varbūtības likumā. Un vēl, tas laikam nebūtu īsti godīgi pret pārējiem loterijas dalībniekiem, ja Dievs ,,protežētu`` mani, lai arī esmu Viņa bērns.
Par to, ka šādas loterijas ir grēks, gan nepiekritīšu - kura baušļa pārkāpumu Tu šeit saskati? Varbūt derētu savu viedokli šādos nebūtiskos jautājumos pasniegt iesākot ar vārdiem ,,manas domas, vai es uzskatu, ka``, bet nerunāt no pozīcijām , ka Dievs grib tā vai vēl kaut kā
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.08 13:24:57
masiks [212.93.96.2]
es jau iepriekš minēju, ka jābūt iemeslam, lai kādu uzskatītu par meli. šajā gadījumā jau pirmais iemesls būtu fakts ka cilvēks nav pazīstams.
VaiduVaira
# Iesūtīts: 2010.07.08 13:31:35
Ingars Domāju, ka konkrētā situācija ar piedalīšanos loterijā pieder darbību kategorijai, par kuru Pāvils saka, ka mēs esam brīvi rīkoties pēc savas sirdsapziņas - ja vienam kristietim tas liekas grēks, tad viņam to darot, tiešām tas būs grēks, bet otrs to neuzskata par grēku un piedalalās droši. Es to šobrīd uzskatu par spēli, kurā piedalos ar iespējamību laimēt x:y
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.07.08 13:36:25
Adonika
izskatās, ka tu uzticies jebkuram cilvēkam, kurš izstāsta "jebkādu" savu pieredzi.
------------------------------------------------
Tev nepareizi izskatās. Ir jābūt iemeslam, kāpēc konkrēto cilvēku uzskatīt par meli. man tāds nav gadījies. Ja es zinu ka tāda pieredze ir iespējama, tad man nav iemesla domāt ka kāds to minot melo.
-------------------------------------------------
es jau iepriekš minēju, ka jābūt iemeslam, lai kādu uzskatītu par meli. šajā gadījumā jau pirmais iemesls būtu fakts ka cilvēks nav pazīstams .


Tad kā? Iemesls tomēr ir tas, ka cilvēks ir nepazīstams, jeb tomēr kaut kas cits? (manupār, tu sāc iemeslos putroties...)
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.08 13:39:35
Adonika

es nerunāju par gadījumiem, kad cilvēks nosauc savu vārdu, un tev jāsāk ticēt- muļķības.
es runāju par iespējamībām, kad kāds pienāk tev klāt, un saka, ka Dievs viņu ir sūtījis pie tevis, lai tev izstāstītu kādu būtisku informāciju vai vēsti. lai uzzinātu, kas par lietu, šis Dieva vēstnesis palūdz ziedojumu.
kā tu viņam neticēsi, ja pats Dievs viņu ir sūtījis pie tevis?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 76 , pavisam kopa bijuši: 2183