atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem lūgt Dievam pēc laimesta loterijā?
VaiduVaira
Iesūtīts: 2010.07.02 16:29:46
Vai drīkst lūgt un vai ir jēga to darīt. Jeb te pilnībā darbojas varbūtības likums?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
incognito
# Iesūtīts: 2010.07.03 13:41:05
Adonika
Lai Dievs palīdzētu, ir jāmaksā desmitā?
Papucs
# Iesūtīts: 2010.07.03 13:59:50
Adonika
Kā jau incognito pieminēja, neesmu līdz šim saņēmis nepārprotamas norādes, ka Dievs palīdzēs tikai tajā gadījumā. Bet vispār apsveru šo jautājumu, jo maksāju mazāk.
Redzi, gandrīz pusi no manas ģimenes mēneša izdevumiem sedz mans tēvs, un ir bijušas problēmas ar atskaitēm par labdarībai izlietotiem līdzekļiem.

Bez tam, Tavus komentārus vispār ir ļoti grūti saprast. Nesapratu, vai Tu gribēji teikt, ka tam cilvēkam (viņš taču laikam bija ticīgs, neskatoties uz avāriju) nevajadzēja paļauties uz Dievu? Vai arī Tu gribi teikt, ka viņš paļāvās nepareizi, vai arī pilnīgi nepamatoti, ja, gadījumā, nemaksāja desmito tiesu?
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.03 14:23:38
neesmu līdz šim saņēmis nepārprotamas norādes, ka Dievs palīdzēs tikai tajā gadījumā
Palasi Maleahijas grāmatu - pat ļoti nepārprotami teikts.


Vai arī Tu gribi teikt, ka viņš paļāvās nepareizi, vai arī pilnīgi nepamatoti, ja, gadījumā, nemaksāja desmito tiesu?

Neuzmanīga un pārgalvīga braukšana stipri saistīta ar likuma pārkāpšanu. Bet tad kad mēs pārkāpjam likumu, tad izejam no Dieva aizsardzības zonas. Līdz ar to viņa rezultāts bija likumsakarīgs.
incognito
# Iesūtīts: 2010.07.03 14:59:47
Tāds normāls `otkats`.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.03 15:27:13
incognito
tāda ļoti normāla sistēma, lai nodrošinātu draudzes funkcionēšanu
incognito
# Labojis incognito: 2010.07.03 15:35:38
Lai draudzei netrūkst mētru, diļļu un ķimeņu.
Bet vispār desmitā tiesa ir nopietna lieta. Nupat es izlasīju kā Dievs uzsūta kuņģa čūlu 10.tiesas nemaksātājiem.
Papucs
# Labojis Papucs: 2010.07.03 16:48:16
Adonika
Pārgalvība vispār nekādi nav saistīta ne ar paļaušanos, ne ar ticību Dievam, ne ar ateismu vai kā savādāk. Tā ir atsevišķa tēma, un Pavasara balss minēto kungu pārgalvība, spriežot pēc apraksta, vairāk atgādina stulbumu kā tādu nevis apzinātu likumpārkāpšanu.

Starp citu, Tavs komentārs jau atkal bija mīklains, jo, atšķirībā no Tevis teiktā par Dieva aizsardzības zonu , Jēzus Evaņģēlijā visai īpaši mīlēja cilvēkus, kuriem tā vai citādi bija sanākušas problēmas ar likumu.

Un vēl no Tevis teiktā man izklausījās, ka naudas ziedošana, piem., Paēdušai Latvijai nemaz neskaitās 10 tiesa ?

P.S. Runājot par laimestu, man nav ne mazāko šaubu, ka pēc nodokļu nomaksas vispirms atliktu 1/10 daļu atsevišķā ziedojumu kontā. Vienīgais, ka man nekādā gadījumā nav plāns to visu atdot baznīcai vai draudzei kā organizācijai.
Adonika
# Labojis Adonika: 2010.07.03 17:09:19
minēto kungu pārgalvība, spriežot pēc apraksta, vairāk atgādina stulbumu kā tādu nevis apzinātu likumpārkāpšanu
neņemos spriest pēc viena vispārīga teikuma. Es tik iebildu pret to, ka Dievs tādiem stāv vienmēr klāt.

atšķirībā no Tevis teiktā par Dieva aizsardzības zonu , Jēzus Evaņģēlijā visai īpaši mīlēja cilvēkus, kuriem tā vai citādi bija sanākušas problēmas ar likumu.
Jēzus mīlēja un mīl grēciniekus. Bet tas nekādi nenozīmē, ka viņi tika pasargāti no sava grēka sekām.

Un vēl no Tevis teiktā man izklausījās, ka naudas ziedošana, piem., Paēdušai Latvijai nemaz neskaitās 10 tiesa ?
ne es izdomāju definīciju desmitajai un tam kam tā ir jāmaksā. Pēc Bībeles ziedošana ir ziedošana un desmitā ir jāmaksā draudzē. Maksāt, nemaksāt - tā ir katra paša izvēle un atbildība. Es vairāk runāju par apsolījumu, kas seko tam principam - Bet atnesiet katrs savu desmito tiesu pilnā vērtībā Manā klētī tā, lai arī Manā mājā būtu barība, un pārbaudiet tad Mani šai ziņā, saka Tas Kungs Cebaots, vai Es arī neatvēršu debess logus un nelikšu svētībai pa tiem pārpilnībā nolīt pār jums!


man nekādā gadījumā nav plāns to visu atdot baznīcai vai draudzei kā organizācijai.
tas vairs nav par tēmu, bet interesanti, no kā tavā skatījumā būtu jāfinansējas baznīcai/draudzei?

Papucs
# Iesūtīts: 2010.07.03 18:20:03
Jā, nu jautājums, kas galu galā ir baznīca/draudze, kristietim laikam ir ļoti aktuāls!
Tāpēc, ņemot vērā visu Bībeli kā vienu veselu, jau labu laiku pieturos pie incognito vienā citā diskusijā ļoti perfekti noformulētās definīcijas:
baznīca ir visu to cilvēku kopums, kas nonāks/nonāk/ir nonākuši debesu valstībā.
Protams, arī jautājumos par 10. tiesām un citiem ziedojumiem.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.03 18:38:32
Papucs
uz jautājumu tā arī neatbildēji. nav taču noslēpums, ka mēs dzīvojam materiālā pasaulē, kur ēkas uzturēšana nevāji maksā un tāpat visi administratīvie izdevumi un pilna laika kalpotāju algas. Vai arī Tavs baznīcas definējums izslēdz draudzes un to kopā sanākšanu ar visu izrietošo?
Papucs
# Labojis Papucs: 2010.07.03 18:45:13
Adonika
Labu laiku jau neapmeklēju nekādu ēku, vēl vairāk, nedomāju, ka manas draudzes (kur tomēr iespējams atgriezīšos) pilna laika kalpotājs (priesteris) vispār pieder Baznīcai (sk. augstāk minēto definīciju). Šobrīd mani reālākie draudzes locekļi varētu būt no regulāri apmeklētā alus kroga (atkal jau sk. augstākminēto Baznīcas definīciju), ar kuriem tad arī kopā sanāku ar visu izrietošo .
P.S. Tavuprāt jau šī mana ~10.tiesa laikam neskaitās?
Un man, protams, nav tiesību cerēt uz laimestu loterijā?
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.03 18:55:18
nedomāju, ka manas draudzes (kur tomēr iespējams atgriezīšos) pilna laika kalpotājs (priesteris) vispār pieder Baznīcai (sk. augstāk minēto definīciju)
Tb uzskati ka jams nenonāks debesu valstībā?

Šobrīd mani reālākie draudzes locekļi varētu būt no regulāri apmeklētā alus kroga (atkal jau sk. augstākminēto Baznīcas definīciju)

Tad tāpēc Tev tā definīcija tik ļoti patīk

btw joprojām neatbildēji uz jautājumu - kur baznīcai jāņem nauda, lai apmaksātu savus izdevumus. Un es par reālām baznīcām/draudzēm runāju nevis izplūdušu ateista definējumu.
zobenbracka(Deus Vult!)
# Iesūtīts: 2010.07.03 18:57:35
atcerējos anekdoti par židiem un šo tēmu:
ar vārdu sakor Sāra ik dienas lūdzas Jahvem lai šamais palīdz Abramam uzvarēt loterijā.
Jahve beigās atbild :
-Vispirms lai ;šamais nopērk biļeti tad paskatīsimies!
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.03 18:58:00
Tavuprāt jau šī mana ~10.tiesa laikam neskaitās?
Un man, protams, nav tiesību cerēt uz laimestu loterijā?

zinot Bībelisko baznīcas definējumu, manuprāt, Tev vairāk būtu jāsatraucas par to, kur pavadīsi mūžību, nekā par to, vai naudas atstāšana alus krogā palīdzēs vinnēt loterijā. Apbrīnojami, ka esot it kā trūkumā atrodas nauda gan krogam, gan loteriju biznesa sponsorēšanai.
Papucs
# Labojis Papucs: 2010.07.03 19:04:35
Adonika
Tas nav izplūdis ateista definējums, gan kādreiz sapratīsi.
Un baznīcas kā juridiskas organizācijas pasaulē legalizāciju nebūt neorganizēja Dievs. Viņš vienkārši tai nepretojās. Tagad sīkāk neizklāstīšu, bet tad nu lai tā reālā baznīca finansējas ne tikai no draudzes, bet arī no sava reālā saimnieka (šeit nedomāju Dievu).
Jā, un vienu brīdi uzskatīju savu priesteri par sātanistu, tagad domāju, ka viņš vienkārši ir dziļos maldos, tas tā.

P.S. Krogs kā dienišķā maize - bieži vien darbadienās neēdu ne brokastis ne pusdienas (naudas izteiksmē nekas īpaši nemainās).
P.P.S. Loteriju biznesam aiziet tikai ~5-8 Ls/mēn.
Adonika
# Labojis Adonika: 2010.07.03 19:10:41
Tas nav izplūdis ateista definējums, gan kādreiz sapratīsi.
Pietiek ar to, ka tas ir nebībelisks. Un kam gan vēl ja ne Dievam noteikt, kas ir baznīca.

vienu brīdi uzskatīju savu priesteri par sātanistu, tagad domāju, ka viņš vienkārši ir dziļos maldos, tas tā.
Nekad nepieļauj iespēju, ka maldos esi pats? Cilvēks iekš sū... līdz ausīm tā, ka vienīgā cerība vinnēt loterijā. Ir atstājis draudzes sapulces tb atdalījies no Kristus miesas, īsina laiku alus krogā un uzskata, ka visi citi ir maldos. Bilde nav iedvesmojoša.
Papucs
# Labojis Papucs: 2010.07.03 19:11:03
Adonika
Jā, un par Mūžību Tu varētu kādreiz atbraukt un mums (manai ģimenei) pastāstīt
Ja Tev rūp mana dvēsele, padod tik ziņu, vienosimies par tikšanos.

Šomēnes alus krogu neapmeklēšu, jo iegādājos alkometru, kaut gan neesmu pārliecināts, ka ietaupītā starpība atkal neaizies pusdienās.

Bilde, starp citu, visai Evaņģēliska un iedvesmojoša.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.07.04 08:50:03
VaiduVaira
Tas nav pēc Dieva prāta, jo Dievs atbild tikai uz lūgšanām, kuras ir nodrošinājis savā žēlastībā Jēzū Kristū. Loterijas princips nav Dieva princips, kas iedibināts finanšu jomā, tāpēc tas nav Biblisks princips, un ir pretrunā Dieva gribai.
pich_
# Labojis pich_: 2010.07.04 22:19:42
Papucs
Ko lai dara, tā kā pats nopelnīt nevaru, tad paļaujos uz Dieva palīdzību šajā ziņā

Negribu neko solīt, bet varbūt es tev varētu palīdzēt gūt papildus ienākumus. Drīz ar banku tiks parakstīti visi papīri, un man bizness aizies, līdz ar to būs vajadzīgi cilvēki, kas tirgo manas preces ( smaržas ).
Atceries- kaut ko nopelnīt var tikai darot, un pie tam pietiekoši aktīvi.

Atraksti man- paštukosim, vai mums varētu kaut kas sanākt.

Protams- ja plāno tikai sēdēt mājās, un Dievam lūgt klientus, tad gan labāk netērē savu un manu laiku, un nemaz neraksti...
Ķepa
# Iesūtīts: 2010.07.05 08:28:26
pich_ kas tas Tev par biznesu?tā ātri pametu acis ( http://www.salidzini.lv/search.php?q=Versace+Bright+Crystal ) citur un cenas krietni mazākas. Kā pelnīsi?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 49 , pavisam kopa bijuši: 9782