atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kas juus motivee dariit to, ko juus daraat?
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2010.06.17 12:39:50
Es domaaju vienkaarshi bez liekas mega filosofijas!

nauda, bauda, veelme paliidzeet... you name it...
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.06.17 12:40:08
Raujam valjaa!

p.s. un es nedomaaju atrashanos shajaa forumaa... bet in general!
Memekija
# Iesūtīts: 2010.06.17 12:56:21
Jošs Mulders
Es vnk. dzīvoju, no tam arī viss, ko daru
ex-Kombulis [67.159.45.52]
# Iesūtīts: 2010.06.17 13:02:55
Vēlme padarīt labāku pasauli, vismaz sev apkārt, tīri EGOistiska vispār dažreiz, kapēc nedzīvot Paradīzē jau uz Zeme, šajā dzīvē ?!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.17 13:11:05
Gnid, nu tach... padalies... Tak briiva teema... you pick!

Mani, piemeeram, personiigajaa darbaa ljoti motivee iespeeja izaugt un uzzinaat un iemaaciities jaunas technologjijas... kaa geimaa - kas ir aiz naakamaa levelja? Kaads ir "boss" levelja beigaas?

Biezhi piekjeru pie sevis, ka daudzkart mani motivee kaut ko dariit tas, ka peec tam tas vairs nebuus jaadara un iestaasies "miers"... taa teikt, izaru, jo neizdariits tas kriit uz nerviem...


Veel viens jautaajums - ja jums buutu nauda tik daudz, lai nebuutu jaastraadaa algots darbs, kas jusm nepatiik... ja buutu nauda pietiekoshi lai dziivotu, izklaideetos... whatever... nu visam tam, kam naudu parasti novirza...
Vai juus straadaatu kaadu darbu... ??? Ko tad juus dariitu?
Merlins
# Iesūtīts: 2010.06.17 13:12:39

Pie dzejnieka J.Rokpeļņa, kas konsultē jaunos literātus, esot atnācis jauns dzejnieks ar savu kristīgo dzeju. Rokpelnis izlasa un viņam vaicā, kas viņu iedvesmo uz dzejošanu.
"Mani iedvesmo Dievs", saka autors.
Uz to Rokpelnis atbild: "Ja Tevi iedvesmo Dievs, kāpēc tad dzejoļi tik štruntīgi?"

Tā esot bijis.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.17 13:14:52
Merlins, a pa teemu?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.17 13:15:09
Ctulhu, peec manis izklausaas...
Merlins
# Iesūtīts: 2010.06.17 13:19:09

Par tēmu es visumā piekrītu Gnidam. Cilvēks dzīvo vienlaicīgi ar dažādiem mērķiem un dažādiem motīviem. Ja izdodas koncentrēties uz vienu motīvu, tad sanāk Asīzes Francisks vai, teiksim, dons Džovanni. Bet vairumā jau tā nav.
godwit
# Iesūtīts: 2010.06.17 13:26:40
Jošs Mulders
"Kas juus motivee dariit to, ko juus daraat?"
Sirds. Ja tā var pavisam lakoniski.
Donachka
# Iesūtīts: 2010.06.17 14:48:37
Jošs Mulders
Es pagaidaam visu laiku kaut ko maacos.

ja jums buutu nauda tik daudz, lai nebuutu jaastraadaa algots darbs, kas jusm nepatiik... ja buutu nauda pietiekoshi lai dziivotu, izklaideetos... whatever... nu visam tam, kam naudu parasti novirza...
Vai juus straadaatu kaadu darbu... ??? Ko tad juus dariitu?


Droshi vien arii tikai maaciitos un braukatu pa pasauli. Varbuut atveertu kaadu konsultaciju firminju, kas konsulteetu cilvekus par sociaaliem jautaajumiem.
sica. [78.84.132.140]
# Iesūtīts: 2010.06.17 15:03:14
es pašlaik daru ko gribu t.i. neko. mani uz to samotivēja dzīve, kuru dzīvoju tikai dēļ naudas un radji intjeresa... lai gan pe`dējos gadus tikai dēļ naudas
voooooo ja man būtu daudz naudas es ceļotu un kļūtu par slavenu modes dizaineri vo bet laikam tikai ceļotu
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.06.17 16:09:45
mani motivē darīt kaut ko.... nu piemēram tas, ka praktiski vienmēr es sevi pašapliecinu. Tas nav īsti tas pats, kas Kundaļa pašrealizācija...
Darbā es sevi apliecinu kā atjautīgu un laba tehniskā līmeņa meistaru-speciālistu. Pēdējā laikā gan mani vairs nemotivē atalgojums, un pie pirmās nopietnās izdevības metīšu šai nodarbei mieru, domājams ka iesākšu ko pavisam citu.`
Forumā... nu forumā sevi apliecinu kā masiks. Tb - ne pats dumjākais no visiem dulburiem...
tā, kas daudz nerunā
# Iesūtīts: 2010.06.17 16:39:45
he, he > interese ir salīdzinoši vismotivējošākā, kā jau te daži cienījamie ir minējuši. kā arī > paplašinātu savu interešu zonu > turpinātu izglītoties dažādos veidos. gan teorijā, gan praksē
un, ja resursi būtu pieejami neierobežoti (tā tika minēts diskusijas aprakstā) > atklāti lobētu lv likumdošanu, iestrādājot taisnīgākus, uz sabiedrību vērstus principus.
Saulespuķe
# Iesūtīts: 2010.06.17 23:41:22
Mani motivē prieks ! Gūstu aizvien lielāku prieku vienkāršā dzīvē, darot savus ikdienišķos darbus un baudot visu, ko Dievs Savā žēlastībā devis. Man vienkārši ir prieks dzīvot. Lieki teikt, ka prieka avots nāk no visa Labuma Avota!
Pieņemu, ja mana ticība būtu vēl kaut drusku lielāka un dziļāka - tad, ai, ku līksmi būtu te mist! Bet jau tā ir gana labi, salīdzinot ar iepriekšējiem drūmajiem laikiem!
Un vēl mani, protams, motivē ticība - tā ir pamatā tik daudzām lietām, ko daru, un vispār dzīves skatījumam.
Nu, ir dažas lietas, ko daru pienākuma pēc un bez liela prieka, bet kam tagad viegli!
S.R.(katole)
# Labojis S.R.(katole): 2010.06.18 08:45:01
1. izdzīvošanas instinkts.
2. garīga un fiziska bauda.
3. vēlme radīt.
4. kaifs pārdomāt - a nafig man to visu?

tā, tagad jāiet uz veco dzīvokli skatīties, vai tur uz dzīvi nav iemitinājusies kaķene ar visiem sīkajiem. esot manīti! nu lūk, kas mani motivē to darīt? dīvaina vēlme pēc kārtības.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.18 11:38:46
Tb - ne pats dumjākais no visiem dulburiem...

Sho titulu manupraat tev buus gruuti te ieguut Neceri!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.18 11:39:44
Par teemu mazliet (angliski)

http://www.youtube.com/watch?v=u6XAPnuFjJc&feature=player_e.. mbedded

p.s. apskauzhu cilveekus kas taa prot ziimeet!
Pirtniece
# Iesūtīts: 2010.06.20 02:30:02
prieks dzīvot, pienākums, vēlēšanās izplatīt labo, iepriecināt, palīdzēt, tā teikt - lai katris ir iecelts saulītē, ar visiem kopā gavilē - reiz teica Rainis
izklausās naivi sociālistiski bet varbūt tomēr arī kristīgi?
Adonika
# Iesūtīts: 2010.06.21 11:35:30
nauda, bauda, veelme paliidzeet... you name it...
Tas dažādi, bet kopumā laikam bauda - lai dzīvot varētu ar prieku.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.06.21 16:43:33
Trilo, ui kaads feins siicis Izskataas advanceets!

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 108 , pavisam kopa bijuši: 34887