atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Slavas un pielūgsmes pasākums 23. jūnijā
Adonika
Iesūtīts: 2010.06.03 11:08:16
Pamanīju info par imho interesantu pasākumu, kas plānojas 23. jūnijā:
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
AutorsZiņas teksts
sica. [78.84.154.129]
# Iesūtīts: 2010.06.28 09:20:44
Adonika
nu tad cienītā, vajadzēja vismaz uzzināt, ka īstos rituālus veics nevis 23.06 bet 21.06..... un to, ko cilvēki dara jāņu naktī par rituāliem tiešām nevar nosaukt : tāda māžošanās tjipa latviskā garā.
vo vakar viena tumba jumbiste man stāstīja kā viņa svinē`ja īstos Jāņus 21./06 (kad visi folkloristi svin īstos Jāņus, jo tad ir īstais rituālu laiks un saules godināšana). Vo tad man mati cēlās stāvus gaidā un lēkāšana pār ugunskuru pēc alus iedzeršanas tur toč nebija ietverta.... tā kā.....
bet protams ir jau cilvēki, kuriem okultisms reēgojās visos galos


PS - es pār ugunskuru nelēkāju, man 6tāda nebija. dzēru mojito, ēdu tiramisū un skatījos latviešu filmas (moška tas ir okultisms, ej nu sazin. vienā bija daudz tjipa latviešu tradīcijas )
Adonika
# Iesūtīts: 2010.06.28 09:50:37
nu tad cienītā, vajadzēja vismaz uzzināt, ka īstos rituālus veics nevis 23.06 bet 21.06..... un to, ko cilvēki dara jāņu naktī par rituāliem tiešām nevar nosaukt
Es gluži labi zinu, kad ir saulgrieži. Un tas būtību nemaina - jo cilvēki jau tai 23/24 svin tieši ar tādu pašu domu. Pamatā jau ir kāpēc to dara un tieši tad kad dara.

ir jau cilvēki, kuriem okultisms reēgojās visos galos
es neteicu ka Jāņu svinēšana ir okultisms. Es teicu ka okultismam nav mērķi vajadzīgi un ļoti daudzi ar to sāk joka pēc spēlējot. Un ar to pilnīgi pietiek. Tieši to pašu var attiecināt uz pagāniskajiem rituāliem.

Galu galā man ir gaužām vienaldzīgi ko un kurš svin neatkarīgi no viņa reliģiskās pārliecības /egoistiski, bet fakts/. Bet pārsteidz dažu attieksme šajā tēmā, kas būtībā bija piedāvājums laiku savādāk nevis ierosinājums pārrunāt to kā un vai Jāņi ir jāsvin. Tiešām nākas secināt, ka apsūdz sirdsapziņa - un tad ļooooti gribās atrast kādu, kurš pasaka: "nu tak neuztraucies, viss ok"
Aivars
# Iesūtīts: 2010.06.28 10:03:39
Psalmi 1:1 1 Svētīgs tas cilvēks, kas neseko bezdievīgo padomam, nedz staigā grēcinieku ceļus, nedz arī sēž paļātāju pulkā,

Galatiešiem 5:19 Bet zināmi ir miesas darbi: tie ir netiklība, nešķīstība, izlaidība,
20 elku kalpība, buršana, ienaids, strīdi, nenovīdība, dusmas, ķildas, šķelšanās, ķecerība,
21 skaudība, dzeršana, dzīrošana un tamlīdzīgas lietas

Vai nav savādi, ka Sv. Raksti atgādina, ka elku kalpība un buršana ir vienā grēku maisā bāžama ar ķildām, šķeltniecību utt.? Nez ar ko dzīrojoši grēcinieki ap ugusnkuru daudz atšķiras no paļātājiem, kas ugunskuru ar līkumu apiet?
Adonika
# Iesūtīts: 2010.06.28 10:14:58
Nez ar ko dzīrojoši grēcinieki ap ugusnkuru daudz atšķiras no paļātājiem, kas ugunskuru ar līkumu apiet?
nu ja - ja nav par ko citu piesieties, tad tagad piesies paļāšanu. galvenais ka diagnozi var piekabināt.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.06.28 10:21:28
Adonika
galvenais ka diagnozi var piekabināt
Lūk, tas tiešām ir tas galvenais! Arī tos pazudušos grēciniekus, kas nelīgo, Kristus ir nācis glābt!
Rosalie
# Iesūtīts: 2010.06.29 19:13:25
okultismam nekaadi meerkji neesot
vajadziigi-tieshaam ?

domaaju, taas kustiibas meerkju nopietniiba sameerojama ar taas antikristicismu.
Rosalie
# Iesūtīts: 2010.06.29 19:41:10
Lai buutu apvienotie misticismi.

Meerkjis iisi - paarbiidiit prioritaates asii Dievs-pasaule-liidzcilveex-es par labu "es" , radiit un stiprinaat iluuziju par "es" visvareeshanu.

ar mellu kakji pusnaktii ... abet citaadi gluzhi kaa tu gaishaa dienaa laboratorijaa
Rosalie
# Iesūtīts: 2010.06.29 19:46:11
galiigi garaam ... skaties ass polus manaa iepr. komentaa.
Rosalie
# Iesūtīts: 2010.06.29 19:56:17
agapi pilnveertiigi realizeet pagaidaam tikai vienam izdevies ... pietuvoties "praktizeeshanai" muuzha darbs.

tie, kas sevi par visvaroshiem uzskata, top par mistikjiem ... vai zinaatniekiem-fanaatikjiem
Rosalie
# Iesūtīts: 2010.06.29 20:05:37
un alfaa teevinjiem nepastaav vertikaalas attieciibas ... iipashi, ja shie nav virsotne

offtops. un off rozaale - velkos pelst.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.06.30 18:49:46
Lūk, tas tiešām ir tas galvenais! Arī tos pazudušos grēciniekus, kas nelīgo, Kristus ir nācis glābt!
Cik tādus esi noevanģelizējis?
jancis :-) [78.84.254.16]
# Iesūtīts: 2010.06.30 22:09:01
beidzot beidzu līgot
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 106 , pavisam kopa bijuši: 8458