atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Jēzus starp grēciniekiem
pich_
Iesūtīts: 2010.05.31 15:52:19
Evanģēlijos var redzēt, ka Jēzus vairāk uzturējās tieši starp grēciniekiem. Kas bija šie grēcinieki- tie, kas pārkāpuši vismaz vienu no desmit VD baušļiem?
Varbūt grēcinieki skaitījās arī visi neticīgie? Ja tā- kāpēc mūsdienās Jēzus kontaktējās tikai ar ticīgajiem, bet neticīgos neuzrunā?
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.31 18:29:35
pich_
Kas Tevi īsti interesē?
pich_
# Iesūtīts: 2010.05.31 18:42:59
Aivars

jautājumi par Bībeli un atbildes uz tiem. arī uz neērtajiem jautājumiem.

esi domājis, piemēram, par to, vai sērijveida slepkava tomēr nonāk paradīzē, ja nožēlo visus grēkus un pieņem Jēzu?
bitukas
# Labojis bitukas: 2010.05.31 18:53:13
Nožēlot grēkus nenozīmē pateikt sorry. Skaties plašāk. Pa īstam nožēlojot, tu, kļūsti CITS cilvēks. Dievs redz, kurš ir kļuvis cits. Bet par noziegumiem jāatbild tam, kas tos izdarījis. Un Kristu pieņemt nav maģisku formulu nobubināt.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.31 19:00:03
pich_
esi domājis, piemēram, par to, vai sērijveida slepkava tomēr nonāk paradīzē, ja nožēlo visus grēkus un pieņem Jēzu?
bla, bla, bla...
Esmu runājis ar sērijveida slepkavas upuru tuviniekiem. Vari būt drošs, viņiem šitāda puņķaina teoretizēšana prātā nenāk, bet ir pavisam citi jautājumi aktuāli.
Atvaino, ja sanāk parupji, bet šitā vicināšanās ar `baltu nēzdodziņu` ap reālām traģēdijām asinis uzvāra
incognito
# Iesūtīts: 2010.05.31 19:10:51
Šķiet Aivars uzskata, ka puņķaina teoretizēšana ir mācītāju profesionālais monopols.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.31 19:12:27
incognito
Tev tikai šķiet. Man ir vienalga, vai to dara mācītājs vai nemācītājs.
incognito
# Iesūtīts: 2010.05.31 19:15:27
Tad acīmredzot robežšķirtne ir, vai to dari Tu, vai kāds cits?
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.31 19:18:20
incognito
Tavas acis Tevi viļ.
incognito
# Labojis incognito: 2010.05.31 19:20:27
Aivars
Nenoliedzu, man patīk skaitīt skabargas citu acīs. Esmu okulists amatieris.
pich_
# Iesūtīts: 2010.05.31 20:20:14
bitukas
es arī nedomāju tos, kas tikai pasaka sorry

Aivars
nu? un ko tu ar to pateici? es nerunāju par citiem un viņu teorijām
Svētais
# Labojis Svētais: 2010.06.01 14:38:42
pich_
nav tā?

Tie ir dažādi skatu punkti. Jēzus nav priecīgs par noziedznieka izdarītajām neģēlībām, bet neskatoties uz to, viņš piedod katram viņu grēkus, ja tie atzist un tic par Jēzus nopelnu pie krusta viņu labā. Dieva standarts ir augsts un grēka maksa ar augsta, tapec ikviena cilveka greks ir nepilniba un parkapums DIeva prieksa , kas sdodams ar navi. Tapec Jezu nosodija muusu vieta.

tu esi galīgi apmaldījies savā meistarībā... pats visu laiku apgalvo, ka svarīgs ir nevis tas, kāds tu esi un ko tu dari, bet gan tas, ka tu pieņem Jēzu. tā ir vienīgā lieta.
un še tev- tikko par japāņiem tu visus savus apgalvojumus noskaloji podā


atkal dažadi skatu punkti. No vienas puses nav svarīgi tas, ko tu dari, līdz brīdim, kad tu pieņem Jēzu, jo izpirkuma dāvana-Jēzus upuris tiek piedāvāta bez maksas tikai ticot. Tad, kad esi patiesi atzinis Jezu, un tici vinam, tev šī ticība parāadaas labajos darbos un tu mainies Jezus lidziibaa pats kā cilveks, bet nekad tavi labie darbi nav ar tadu nozimi un pieeju, lai iegūtu labvelibu no Dieva vai glabsanu, jo Dievs to ir izdarijis bez tavu darbu lidzdalibas Jezu Kristuu, un to Vins iedeva kā daavanu.

Par likumiem: Dieva likumi darbojas neatkarigi no ta vai tu tos zini vai nezini! Tur nav pretrunu par japaniem!
Aivars
# Iesūtīts: 2010.06.01 14:43:33
pich_
Laikam to, ka nevajag kristiešus par muļķiem turēt, kam acu vāki, atškirībā no tevis vēl ir slēgti.
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 58 , pavisam kopa bijuši: 6950