atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Vai tici horoskopam?
pich_
Iesūtīts: 2010.05.28 11:05:29
Kad biju maziņš, laukos atradu palielu grāmatu ar horoskopiem katram cilvēkam. Biju pārsteigts, cik daudz patiesību tur ir ierakstīts- likās, ka Dvīņu sadaļa ir tiešām par mani uzrakstīta.
Tagad saprotu, kas un kā...
Bet kā ir ar kristiešiem? Kristieši lasa horoskopus un tiem tic?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
sicilia
# Iesūtīts: 2010.05.29 09:40:34
Džonijs
Cilvēki pavelkas uz daudzām figņām, kas pareģo nākotni arī uz šo....... vieglāk pieķerties pie apšaubāmiem salmiņiem
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.05.29 09:42:52
sicilia Nu jā...lai pavilktos ir vajadzīga ēsma...reāla ēdama ēsma...kā makšķerēšanā-zivs uz plika āķa nemetas
sicilia
# Iesūtīts: 2010.05.29 09:47:19
Džonijs
vai, ja cilvēkam kaut kas sašņorējas dzīvē ne tā, viņam nevajag esmu. kāds pasaka, man palīdzēja astrologs, un usjo.... cilvēks ar galiem astroloģijā
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.05.29 10:23:48
sicilia kāds pasaka, man palīdzēja astrologs, un usjo.


Bet tā jau ir ēsma
Anette
# Iesūtīts: 2010.05.29 12:24:05
Šis tas jau sakarīgs ir arī horoskopos.Domāju,tie dažādo zīmju raksturojumi.Dažreiz gan ir jautājums-kad tad tas cilvēciņš rodas?-piedzimstot vai kad tiek ieņemts?.....
Es parasti horoskopus izlasu nedēļu vēlāk,pāršķirstot avīzes vai žurnālus..... Ar smaidu vajag uztvert
Anette
# Iesūtīts: 2010.05.29 12:27:57
sicilia
lasot horoskopu man bij jābūt perfektai sakaņai ar vīru.... Plecu pie pleca nodzīvojām tikai sešus gadus.... Tici nu vēl
Astroloģija ir savādāk,bet tas pamatā ir darbs ar sevi.Un tas ir smags darbs.Kurš gan ir gatavs sevi pilnībā izlobīt kā sīpolu? Reti kurais,vai ne? Sīpols tak raudāt liek.....
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.29 12:42:12
Anette... lai straadaatu ar sevi astrologjija nav vajadziiga!

Bet piekriitu, lai piespiestu sevi tiem murgiem ticeet, tur tieshaam vajag ljoti ar sevi darboties... nezinu... galvu spiest skruuvspiilees... tishaam, ne kursh katrs uz to parakstiitos!

Astrologjijaa NEKAA nav... ja nu vieniigi tas, ka mosh cilvis iemaacaas kur Marss debesiis atrodas Bet taa jau ir astronomija!

Un jaa uztveram ar smaidu... veel vairaak... homeeriskiem smiekliem
Donachka
# Iesūtīts: 2010.05.29 12:54:35
Džonijs
nekaa, psihologjiski testi arii daudz pasaka pr personu, bet nekaadaa zinja neespeej paredzeet naakotni.
Donachka
# Iesūtīts: 2010.05.29 12:57:22
Ctulhu
Padomaa logiski - kaa kosmosa objekti, kuri atrodas simtiem gaismas gadu attaalumaa var juutami ietekmeet cilveeku dzimsanu, veidosanos?
un kaa kosmosa objekti, kas atrodas milzu attalumaa speej ietekmeet okeana paisumus un beegumus?
Var jau buut, ka tie objekti kaut ko ietekmee, tachu visvairaak cilveeku ietekmee vinja pasha griba un raksturs, kas arii diezgan leila ameera nosaka cilveeka naakotni. Arii temperaments ir tikai izejas punkts.
Džonijonka [78.84.144.12]
# Iesūtīts: 2010.05.29 13:34:52
Donachka Es tak jau teicu...ēsma. Pasaka par cilvēku , viņa rakstura iezīmēm utt. un šis norij ar visu āķi. Testi jau nav domāti cilvēku piečakarēšanai
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.29 13:37:22
Ctulhu, kvantu enganglements... Astrologiem nav probleemas rekruteet modernaakaas zinaatnes atzinjas Tad ij zvaigzne otraa galaktikas galaa var mieriigi ietekmeet viskautko!
ex-Kombulis [67.159.45.52]
# Iesūtīts: 2010.05.29 13:44:18
Internetā ir atrodama grāmata Равиндра Кумар , Ведическая нумерология, diezgan labs materiāls, lai iepazītu sevi
birkenbaums
# Labojis birkenbaums: 2010.05.29 15:52:35
Es atceros kādu Vecgada vakara dievkalpojumu, kurā tēvs Roberts Feldmanis uzrunāja draudzi: "Cūkas, suņi, vērši, čūskas un žurkas... NĒ!!! Dieva bērni jūs esat!"


Un visiem, kas austrumu gudrajos ar astroloģijas akceptu Bībelē sasaista..... interesanti, ka viņi neatnāca taisīt Jēzum horoskopu, ..."Un, namā iegājuši, tie ieraudzīja bērnu līdz ar Mariju, Viņa māti, un tie nometās ceļos un Viņu pielūdza" .. labs piemērs, ko darīt, ja velk uz seno Babilonijas reliģiju...

un vēl pārlasiet: 5. Mozus 18: 9-13
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.29 17:44:16
Gnid mums tagad ir Rakstu experts?
Anette
# Iesūtīts: 2010.05.29 21:41:34
Jošs Mulders
Bet cilvēks grib izmēģināt visu vai gandrīz visu... A ja nu? Kurš nav kārtis licis,garus izsaucis,horoskopiem ticējis un zīlnieci meklējis? utt..... bet visam laiks....
sicilia
# Iesūtīts: 2010.05.29 22:08:44
Anette
neesmu kārtis likusi, garus izsaukusi esmu daļēji, paspēju laikus notīties no šī pasaķuma.... neticu horoskopiem. un? vai tiešām jānolec no jumta, lai saprastu, ka tā var nosisties?
Rosalie
# Iesūtīts: 2010.05.30 10:28:54
birkenbaums +++
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.05.31 01:05:38
Ctulhu
Astrologija ir slima sunja murgi.
Padomaa logiski - kaa kosmosa objekti, kuri atrodas simtiem gaismas gadu attaalumaa var juutami ietekmeet cilveeku dzimsanu, veidosanos?


Lai arī secinājumam piekrītu, pamatojums tev ir garām. Loģiski padomājot, mēs neko vairāk nevaram pateikt, vai izplatījuma objekti var vai nevar ietekmēt cilvēku. Loģiski padomājot un sekojot fizikas jaunumiem, drīzāk varētu secināt - iespējams, ka var ietekmēt.

Tas, uz ko nopietni var balstīt secinājumus, ir empīrika, ko aprakstīja jau Augustīns.
Assunta
# Iesūtīts: 2010.05.31 01:06:26
Neticu.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.05.31 01:10:08
Anette
Astroloģija ir savādāk,bet tas pamatā ir darbs ar sevi.Un tas ir smags darbs.Kurš gan ir gatavs sevi pilnībā izlobīt kā sīpolu? Reti kurais,vai ne? Sīpols tak raudāt liek.....

Grēksūdzē mēs sevi, kā saki, izlobām kā sīpolu. Un Dieva žēlastība caur Jēzu Kristu ir tas, kas mums ļauj to izturēt. Ar astroloģiju tur gan nav nekāda sakara.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 92 , pavisam kopa bijuši: 35810