atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Vai tici horoskopam?
pich_
Iesūtīts: 2010.05.28 11:05:29
Kad biju maziņš, laukos atradu palielu grāmatu ar horoskopiem katram cilvēkam. Biju pārsteigts, cik daudz patiesību tur ir ierakstīts- likās, ka Dvīņu sadaļa ir tiešām par mani uzrakstīta.
Tagad saprotu, kas un kā...
Bet kā ir ar kristiešiem? Kristieši lasa horoskopus un tiem tic?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
bitukas
# Iesūtīts: 2010.05.28 14:46:50
Nevar nenozīmē nedrīkst.....
Bet horoskopi, protams, ir *****isms...
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.05.28 14:46:52
es to laikam skaidrotu ar to, ka cilvēka prāts un psiholoģija balstās uz to, ka vajag kaut kam ticēt, lai kas tas arī būtu

Paaraak vienkaarshi

Un varbuut shis "vienkaarshi" arii ir atbilde... shaada vienkaarsha ticiiba horoskopiem neprasa lielu gariigo piepuuli... Neuzliek pienaakumus, nav atbildiiba...
godwit
# Iesūtīts: 2010.05.28 14:47:46
pich_
"vēl labāk... tad kā tu skaidro faktu, ka tik daudz cilvēku tic horoskopam (ja jau grēks)?"
Vai Tev tiešām liekās, ka daudzums ir patiesības mērs? Ja visi tā dara, tad tas ir labi, un es daru tā pat?
pich_
# Labojis pich_: 2010.05.28 14:49:48
godwit

skaidrības labad gribu norādīt, ka es neticu horoskopiem, astrologiem, amuletiem un dieviem
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.28 14:51:04
Ctulhu,

Beidz... kopsh kura laika ateisms uzliek kaut kaadu atbildiibu... Kaada atbildiiba ir gravitaacijai vai veejam? Tad kaada atbildiiba ir evoluucijai?

Veerojot mateeriju tu neatradiisi tur nedz pienaakumus nedz tiesiibas... nedz zheelastiibu nedz naidu, nedz miilestiibu nedz draudziibu, nedz dusmas neko... mateerija ir "auxta"! Kur nu veel kaut kaada atbildiiba?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.05.28 14:53:21
Galva Deg
bet mīļie, jūs zinājāt, ka forums graiza vārdus?
Zinājām gan. Un lielākoties mūsu pašu dēļ jau arī graiza. tiek cenzēti vārdi kuri pārsvarā tiek lietoti kā aizvainojoši epiteti.
Tāds vārds kā dvielis ārī savlaik bija cenzēts. Dvieļgalvu dēļ...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.28 15:02:47
Nekaada, bet katrai SB ir atbildiiba visu paareejo SB prieksjaa. Entangled crosslinked system.

Un tas izriet no kaadiem mateerijas iipashiibaam?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.28 15:03:32
masiks, tas vispaar ir naivi iedomaaties, ka atnjemot vaardus cilveekam, vinjsh vairs nevarees lamaaties
pich_
# Iesūtīts: 2010.05.28 15:08:25
Ctulhu
miilestiiba etc jau ir tikai sarezgiitu materijas strukturu iipasiibas

varbūt nevis īpašība, bet informācija (?)
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.28 15:14:27

Jaa - no speejas veidot struktuuras. Jo visa taa miilestiiba etc jau ir tikai sarezgiitu materijas strukturu iipasiibas.


No uudens speejas vaariities neizriet, ka uudenim vienmeer jaavaaraas

Sorry... Ctulhu, tu pieljauj klasisko is-ought logjisko kljuudu!

Tagad ej un izstudee kas taa taada ir un kaapeec shaadi argumenteet ir logjiski nepareizi!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.28 15:46:35
Mulders aizmirsa, ka biezji vien struktureetie staavoklji ir energetiski izdeviigaaki. No uudens speejas sasalt (veidot kristalu strukturas) izriet, ka pie noteiktas apstakalju ( temperatura/spiediens) kombinacijas ta ssasals.

Izdviibgaaki KAM?

Cilveeks vispaar kaareiz pretojas shim "energjeetiski visekonomiskaakajam staavoklim"

Tikai atkal... kaads TAM sakars ar moraleetiskiem uzstaadiijumiem?

Atkal tu kaut kaa deklaratiivi pazinjo, ka "energjeetiski izdeviigs staavoklis" ir ekvialents ar "moraali pareizu riiciibu" No kurienes tu shitaas saiknes rauj?

Tikpat labi es varu pazinjot, ka zilajaa spektraa fotonus emiteejoshi procesi ir moraali labaaki par sarkanajaa spektraa fotonus emiteejoshiem procesiem Toch taada pati saikne kaa tev!

Liidziigi, tikai citaa sarezgiitiibas liimenii: Stabilas buus taas SB kopas, kuraas veidosies agapes tipa mijiedarbiibu struktuuras. Stingri njemot, tas ir energetiski izdeviigaak.

Visstabilaakie ir Melnie Caurumi

Jaa aciimredzot materiaalisms liek cilveekam produceet ljoti nu diivainas hipoteezes... un visa filosofija un logjika var iet nervozi piipeet stuurii - jo Ctulhu ir atklaajis korelaaciju starp vielas energjeetiskajiem staavokljiem un moraali "labo"

Taa iet, kad meegjina defineet pamatjeedzienus
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.28 16:09:19

Labaaks ir tas, kas dod struktuuras, kuras satur vairaak informacijas.


Nu tas ir deklaratiivs tavs pazinjojums SHis pazinjojums nav dabas likums, fizikaa par to nobeli nedod...

Un mans pazinjojums par fotonu emisiju ir pareizs! Tieshi tik pat pamatots kaa taveejais!

Nee, taa tak ir sen zinaama lieta.

JA? Luudz man to fizikas graamatu, kuraa tas ir aprakstiits Kur ir pateikts, ka "labs" un "sarezhtjiits" ir ekvivalenti jeedzieni

Fantasts tu muusu!

Luuk te arii materiaalisma robezha... ateists nevar un nedriixt opereet ar nemateriaaliem jeedzieniem... taapeec vinjiem gribas tos reduceet uz kaut ko vinjiem paziistamu - tikai tur vinji iekriit shajaa is-ough logjiskajaa kljuudaa un... kaa tas ir pieraadiijies visur un visos laikos, ja fakti iet pretiim cilveeka uzskatiem, tad jo sliktaak faktiem
sica . [78.84.134.49]
# Iesūtīts: 2010.05.28 17:21:25
neticu, bet dažreiz uzjautrinoties palasu man kaimiņiene aizraujas ar šitamo lietu un tāpēc tas ir rēcīgs pasākums
sica . [78.84.134.49]
# Iesūtīts: 2010.05.28 17:24:40
PS - astroloģi dīvaini ļautiņi. mana bijusī šefene tagad ir sertificēta astroloģe. Pirms 2 gadiem mācoties šamā visiem darbā taisīja kartes un uzmācās. smieklīgi bija, kad viņa man skaidroja, ka mans dzīves aicinājums ir fizika un IT tehnaloģijas,no kurām nekautri atzīšos es ne nieka nesajēdzu. skaidroju, ka fizika man izraisa alerģiju, bet no IT tehnaloģijām .... es sajēdzu, kāds ir dators un es māku spamot netā ja to vispār var savilkt kopā bet viņa vienalga spītīgi man mēģināja ieskaidrot, ka es meloju, jo zvaigznes rādot :: nu jā..... tāpēc šis mani viss pamatīgi uzjautrina
Svētais
# Iesūtīts: 2010.05.28 17:45:11
es nelasu, un neticu,jo maldu maciba!
Becina
# Iesūtīts: 2010.05.28 18:51:55
Neticu horoskopiem un ja kādreiz izlasu tad uztveru to kā joku.
raffz [87.110.101.146]
# Iesūtīts: 2010.05.29 01:49:08
Gnidrologs
Principa tas nav neiespējami. Vajag pilnu ananāsa sastāvu un tad informāciju par to nodot taviem garšas receptoriem.
Donachka
# Iesūtīts: 2010.05.29 09:00:32
esmu gan pamaniijusi, ka daudziem viena alaikaa dzimushiem cilveekiem ir kadas kopiigas rakstura ieziime,s kas citaa laikaa dzimushiem nav tik izsteiktas. Kas attiecas un naakotnes horoskopiem - vsjo eto brehnja.
sicilia
# Iesūtīts: 2010.05.29 09:08:36
Donachka
esmu gan pamaniijusi, ka daudziem viena alaikaa dzimushiem cilveekiem ir kadas kopiigas rakstura ieziime,s kas citaa laikaa dzimushiem nav tik izsteiktas. Kas attiecas un naakotnes horoskopiem

jā... kādos 80 procentos tas tā ir tiešām. Es vēl pamanīju, ka man neveiudojās attiecības tieši ar vienā konkrētā laikā dzimušiem un ja sāku intresēties, kad šis dzimis - man vairs nav jautājumu, kādēļ man ir tik liela organiska pretestība. bet moška fuflo un es šo nepatiku vienkārši attaisnoju ar to, ka tas tur dzimis tai laikā un viss
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.05.29 09:36:40
Donachka Bet varbūt tas, ka esmu gan pamaniijusi, ka daudziem viena alaikaa dzimushiem cilveekiem ir kadas kopiigas rakstura ieziime,s ir tā ēsma uz ko cilvēki uzķeras...ja jau horoskops par mani pasaka tik daudz taisnību, tad jau arī nākotni var paredzēt
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 75 , pavisam kopa bijuši: 680