atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Vai tici horoskopam?
pich_
Iesūtīts: 2010.05.28 11:05:29
Kad biju maziņš, laukos atradu palielu grāmatu ar horoskopiem katram cilvēkam. Biju pārsteigts, cik daudz patiesību tur ir ierakstīts- likās, ka Dvīņu sadaļa ir tiešām par mani uzrakstīta.
Tagad saprotu, kas un kā...
Bet kā ir ar kristiešiem? Kristieši lasa horoskopus un tiem tic?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.05.28 13:01:48
Kur ir jaunpiedzimušais Jūdu ķēniņš? Jo mēs Viņa zvaigzni redzējām austrumu zemē un atnācām Viņu pielūgt. (Mat.2:2) Tā ir skaidra atsauce uz astroloģiju, kuras nozare ir arī horoskopi.

Bet ja lasa taalaak... un ieveero, ka zvaigzne nostaajas virs konkreetas maajas... tad jautaajums... kas taa par zvaigzni, kuras atrashanos var noteikt ar precizitaati 10m uz planeetas, kura rotee attieciibaa pret zvaigzneem

Kas taa par "zvaigzni" kas iet pa priekshu, un apstaajas virs maajas? Es, protams, neesmu astrologjijas experts, bet man shkjiet vinji referenceejas uz zvaigzneem, kas ir debesiis... un kuraam nepiemiit iipashiibas paarvietoties taa, ka shamo atrashanas vietu var noteikt tik preciizi

Otrs...

Redzeet Juudu Kjeeninja zvaigzni var noziimeet AstroNOMIJU... puishi peec zvaigznju staavoklja speeja noteikt preciizu laiku kad Juudu Kjeeninjam ir jaadzimst... un to, KAD vinjam jaadzimst vinji zinaaja no Daniela graamatas, kas faktiski bij vieniigaa vinjiem pieejamaa!

Daniels galu galaa bij sho gudro skolotaajs... pasha Dieva "iefiireets"... taakaa... astrologjijas te nav Ir tas, ko nekristieshi enkaadiigi nespeej savaa pasaules iesktaa iebuuveet - briinums!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.05.28 13:03:54
Trilo, napaciite, pie tevis joprojaam velakas vissadi Luxoras Apgaroto akmenju mekleetaaji?

p.s. kaada bij adrese tavam kantorim?
pich_
# Iesūtīts: 2010.05.28 13:04:02
Jošs Mulders

vai tad Dievs nesaliek zvaigznes attiecīgajā stāvoklī, kuras astoLOGI pēc tam pēta un dod aprakstus cilvēkiem?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.05.28 13:04:43
pich_ tu jucis vai?

Cik zinu par zvaigznju noziimi Dieva plaanaa - tas ir smago (aiz dzelzs) elementu razhotnes kosmosam, shob buutu no kaa Zemi un Cilveekus uzshtanceet...

Cilveekam aprakstu daudz preciizaak dod vinja slimiibas un kriminaalaa veesture
Galva Deg
# Iesūtīts: 2010.05.28 13:05:30
pich_
atbildot tieši uz uzdoto dubultjautājumu - dubults "jā". kristieši lasa un tic un pamanās pilnīgi ignorēt to, ko Dievs par toa saka. lai cik arī absurdi un *****iski tas nebūtu
Galva Deg
# Iesūtīts: 2010.05.28 13:06:48
*****s *****ija *******s *******isms
pich_
# Iesūtīts: 2010.05.28 13:06:49
Jošs Mulders

no kurienes tev tāda informācija par zvaigžņu nozīmi Dieva plānā?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.28 13:07:40
no kurienes tev tāda informācija par zvaigžņu nozīmi Dieva plānā?

Gudrs esmu!
Galva Deg
# Iesūtīts: 2010.05.28 13:08:06
wow !!! ir vārdi, kurus forums automātiski izcenzē. ir tātad tēmas kuras nemaz nav iespējams apspriest - piemēram psihisko traucējumu nosaukumi kādreiz un tagad

Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.05.28 13:08:36
pich_ aa veel zvaigznes noder navigaacijai Taakaa... arii shaads vareetu buut Dieva plaans...

A viena konkreeta zvaigzne provaido mums gaismu, siltumu un veel visaadas fignjas...
Galva Deg
# Iesūtīts: 2010.05.28 13:08:59
Jošs Mulders
arī vieglālo līdz dzelzij, vai ta ne?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.28 13:09:46
Galva Deg... nuu jaa... sorre...
Galva Deg
# Iesūtīts: 2010.05.28 13:11:49
bet mīļie, jūs zinājāt, ka forums graiza vārdus?

piemēram tēma "585. dziesma" - kā tā radusies utt.

tu mēģini atbildēt: tas ir viens no tā saucamajiem psalmi *****ici - wow, še tev astroloģiskais cenzs ar zvaigznītēm !!!

LOL
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.05.28 13:15:06
Trilo, a weblapa pazuda... es web lapas addresi gribeeju zinaat, kaut kad tev bij!

Bet ar gljotaam auraa nedriixt jokot... tas var izraisiti aizsprostojumus chakraas un tad karma izliecas
pich_
# Iesūtīts: 2010.05.28 14:19:53
kā kristieši skaidrotu fenomenu, ka tik daudz cilvēku tic horoskopiem?
godwit
# Iesūtīts: 2010.05.28 14:25:49
pich_
Tas fenomens saucās "grēks". Horoskopu gadījumā - grēks pret 1. bausli.
pich_
# Labojis pich_: 2010.05.28 14:27:46
godwit

vēl labāk... tad kā tu skaidro faktu, ka tik daudz cilvēku tic horoskopam (ja jau grēks)?

p.s.
vispār saistību ar 1. bausli kaut kā neatradu...
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.05.28 14:35:17
kā kristieši skaidrotu fenomenu, ka tik daudz cilvēku tic horoskopiem?

Cilveeks izsenis vairaak miil pasha veidotas lietas, nekaa Dieva daavaataas! Kaa arii Ticiiba Horoskopiem ljauj nonjemt pasham no sevis atbildiibas slogu par lietaam, kuras tachu notiek taa kaa zvaigznees ierakstiits - kas es taads lai ar zvaigzneem ciixteetos!



Kaa tu skaidrotu to, ka pasaulee ir tik daudz uudens, un tomeer ir ljoti daudzi cilveeki, kas staigaa netiiri?
pich_
# Iesūtīts: 2010.05.28 14:42:38
Jošs Mulders

nezinu- man apkārt neviens nestaigā netīrs...

es to laikam skaidrotu ar to, ka cilvēka prāts un psiholoģija balstās uz to, ka vajag kaut kam ticēt, lai kas tas arī būtu
godwit
# Iesūtīts: 2010.05.28 14:43:49
pich_
"vispār saistību ar 1. bausli kaut kā neatradu..."

Saistība ir tāda, ka par visām lietām, kas Tev ir eksistenciāli svarīgas šajā dzīvē ir jālūdz Dievs. Tie, kas meklē palīdzību citur, pārkāpj 1.bausli.
"27 Daniēls atbildēja ķēniņam: "Noslēpumu, ko ķēniņš grib zināt, viņam nevar atklāt ne gudrie, ne vārdotāji, ne zvaigžņu vērotāji, ne zīlnieki vai pareģi;
28 bet ir Dievs debesīs, kas atklāj noslēpumus."(Dan2.)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 54 , pavisam kopa bijuši: 11751