atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Vai visa pamats ir lūgšanas?
Anette
Iesūtīts: 2010.05.25 18:27:43
Pasaulē tā iekārtots,ka viss balstās uz lūgšanu,lūgumu...
Vai Dievs uzklausa arī manu lūgšanu,kaut neesmu kristiete?
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2010.05.31 12:59:31
Rosalie
Dievs ir tas, kas ir dzivibas autors, velns naves. Tapec, ja velnam izdevas kadu nogalet, tad tas nebija Dieva prats.
Rosalie
# Iesūtīts: 2010.05.31 13:03:44
Jaanja atkl. : man pieder elles un naaves atsleegas ...(negalvo par sinhronu citeejumu)
Svētais
# Iesūtīts: 2010.05.31 13:09:48
Atkl. 1:18 Es biju miris un, redzi, Es esmu dzīvs mūžu mūžam, un Man ir nāves un elles atslēgas.

Konteksts ir saistībā ar otro nāvi! Pār ko noteikšana ir Jezum tiesas dienā!. Tam nav sakara ar musu fizisko nāvi seit virs zemes.

Mat. 10:28 Un nebīstieties no tiem, kas miesu nokauj un dvēseli nevar nokaut; bet bīstieties vairāk no tā, kas miesu un dvēseli var nomaitāt ellē.

Rosalie
# Iesūtīts: 2010.05.31 14:28:48
redzi, miris un augshaamceelies ir tikai Vinjsh viens pagaidaam .

konteksts-slidena lieta ... taatad ticiigs patriarhs, sanjeemis SV, apskaidrots izdziest klusu savu miiljo viduu ... pagruuti velna varu un aazha kaaju situaacijaa iedabuut.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.05.31 14:34:47
nestrīdos ar tevi paliec pie savas pārliecības. Ja velns nokauj Jēzus liecibas dēļ, tad jā, no tā mēs neesam pasargāti, bet citu iemeslu dēļ, neticu, ka uz to ir Dieva griba. Vel viens iemesls, ja neizšķiram Kunga miesu un asinis. Tad labāk, lai miesa mirst, bet gars tiek izglābts, tāpēc tas cilvēkam par sodību un notiesāšanu.
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 153 , pavisam kopa bijuši: 2567