atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Vai jums ir blogi?
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2010.05.21 15:38:15
Koa?

Ira?

Pastaastiet!
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2010.05.24 12:12:58
S.R.(katole)
Adonika
# Labojis Adonika: 2010.05.24 12:30:27
es nesaprotu, tas(blogs) ir tāda kā privāta mājas lapa, kurā publisko vispārējai apskatei savu dienasgrāmatu? un vēl dažādas personiskas lietas? kam tas vajadzīgs?
Diez vai tas ir vajadzīgs vajadzības pēc. Ja ir kaut kas ko gribas publiskot, tad tas ir ērtākais veids. Un kāpēc ne? Tas tak nevienam neuzliek pienākumu tādu veidot. Tev nevajag un Tu neveido.

nu nav obligāti jābūt personiskām lietām
Tak visbiežāk tur nekā personīga nav - liek iekšā interneta klejojumos atrastas interesantas lietas un tad pakomentē. Bet ir arī interesantas pārdomas par kaut ko. Man slinkums parasti vazāties un lasīt, bet man drauzdene ir lasīšanas fanāts un ik pa laikam ko interesantu pamet. Un tur tad ne tikai sižetiskais, bet arī literārais un idejiskais, ko baudīt.
Un galu galā ir lasītāji un ir rakstītāji jeb Чукча не читаель, чукча - писатель.


Man blogs ir daļa no lapas. Un veidoju tāpēc, ka gribējās svarīgāko kaut kur noformulēt, lai nav 100 un 1 reizi viens un tas pats jāraksta. + no personīgā tas, kas attiecīgam kontingentam var būt interesants un man pašai kādreiz ir pietrūcis
danar
# Iesūtīts: 2010.05.24 12:43:05
Man nav...varbut kad pensija aiziesu..bus
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.05.24 12:47:13
Adonika
es no citas paaudzes. man tas šķiet dīvaini. vienk.esmu vecmodīga.
saprotu dienasgrāmatas, tās agrāk pati rakstīju, bet TIKAI sev. tad mums bija atmiņu klades, kur katrs kaut ko varēja ierakstīt. tad jautājumu klades, kur uzdeva visādus intīmus jautājumus. bet kam man lasīt svešu cilvēku pierakstus...? sitiet mani nost, nesaprotu. labi, vēl tur populāru cilvēku memuārus, kā tur dižas aktrises līdz grīdai nodzērušās un tā... :D(labi,joks).

bet katrs drīkst darīt kā vēlās, tas gan.
nv Valentīnis
# Iesūtīts: 2010.05.24 12:48:33
danar
tie būtu memuāri drīzāk!
Adonika
# Labojis Adonika: 2010.05.24 12:51:22
et kam man lasīt svešu cilvēku pierakstus...? sitiet mani nost, nesaprotu.
tak viss vienkārši - Tevi neinteresē un Tu nelasi. Bet vispār daudzi un pat ļoti daudzi lasa kādus. Zināmā mērā tas ir līdzīgi kā ar grāmatām. Un labi pastāstiņi ir gaužām garšīgi Man piem. viens no spilgtākajiem lasītajiem.
Tie kas ir it kā personīgie blogi interesanti ar praktisko piemēru - piem. ja ieinteresē kāds dzīvesveids, tad interesanti palasīt kāda pārstāvja blogu. + tīri fīlingam.
Kā dienasgrāmata interesanta bija viena rakstītais blogs par to kā viņš ieradās Kanādā ar cerību sapelnīt naudu. Kā iedzīvojās, kā gāja ar darba meklējumiem un strādāšanu un galu galā kā aplauzās. Tādu palasot ar rodas iespaids, kā tas varētu būt, kas var būt svarīgi, ja pašam līdzīga doma bijusi. Ar tādu mērķi ar tas konkrētais veidoja.
danar
# Iesūtīts: 2010.05.24 12:58:29
nv Valentīnis
nu,ja pensionare aktiviste..tad obligati memuari nav jaraksta
moritz :)
# Iesūtīts: 2010.05.24 13:18:33
niekojos ar dienasgrāmatu draugiem.lv... regulāri to lasa apmēram 30 cilvēki.
nv Valentīnis
# Iesūtīts: 2010.05.24 13:23:21
danar
tomēr,
memuārus rakstīt būtu interesantāk!
sicA. [78.84.152.21]
# Iesūtīts: 2010.05.24 15:53:25
S.R.(katole)
es lasu viena džeka blogu (ja tas ir blogs). baig labs. viņš izsaka savas domas par notiekošo pasaulē, ir informatīvs info par dažādām dzīves jomām. viņam novākušies forši sekotāji (tiešām forši un gudri) un bieži var uzzināt labas lietas, ko ikdienas ziņu klāstā palaižu galā vai ko nesaka (piem, pirms laika bija brīdinājums nekačāt filmas no visādiem DC ++ jo poliči bija sākuši intensīvi kačātājus ķert )
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2010.05.24 16:41:57
hm.. nezinu.. manus blogus vidēji apmeklē 5 - 10 cilvēki dienā... ko viņu tur meklē, pate nezinu... ?
pēdējā laikā mazāk rakstu... bet daudz tur ir sarakstīts... varbūt domāju, ka 5 gadi un jātaisa jauns blogs....?
jancis [195.8.115.229]
# Iesūtīts: 2010.05.25 15:05:57
bija - nafig vajag...
moritz :)
# Iesūtīts: 2010.05.25 19:05:57
jancis [195.8.115.229]
nafig tad taisiiji?
jancis [195.8.115.229]
# Iesūtīts: 2010.05.26 12:57:39
moritz tāpēc, ka domāju, ka dzīvoju skaistu kristīgu dzīvi...
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 173 , pavisam kopa bijuši: 8713