atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem asinis lai nāk pār mums
Svilpaste
Iesūtīts: 2010.05.19 18:40:33
Mateja evaņģēlijs: "Tad Pilāts saka tiem: "Ko tad es lai daru ar Jēzu, kuru sauc par Kristu?" Viņi visi saka: "Sist Viņu krustā!"
Bet viņš sacīja: "Ko tad Viņš ļauna darījis?" Bet tie brēca vēl vairāk: "Sist Viņu krustā!" Bet, kad Pilāts redzēja, ka viņš nekā nevar izdarīt, bet troksnis kļuva vēl lielāks, tad viņš ņēma ūdeni un mazgāja rokas ļaužu priekšā, sacīdams: "Es esmu nevainīgs pie šī taisnā asinīm. Raugait jūs paši!" Un visi ļaudis atbildēja un sacīja: " Viņa asinis lai nāk pār mums un mūsu bērniem. " "
Kā jūs saprotat šo teikumu par asinīm? Ko tas nozīmē?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
AutorsZiņas teksts
Rosalie
# Iesūtīts: 2010.05.31 17:43:54
gaisma parastaa ... Raini skolaa ciest nevareeji?

neaptureeja ... palika gribot.

taa pati, kuras saujinju tumsa tomeer neapriis ... ar kuru putnelji saak cjivinaat un naktii nomaldiijushies uzelpo(sheku veel Ekziperii njem par labu ... un Asiizes Francisks un, un ...) ... kuraa meegjinaam dziivot un ceram palikt ...
zobenbracka(Deus Vult!)
# Iesūtīts: 2010.05.31 18:11:51
tas gan būtu jaut.katoļu modernistiem,bet vienalga:Baznīca gadsimtiem Lielajā Piektdienā lūdzās lai židi nonāk pie Kristus,tagad pēc 2.Vat.konc.reformām lūdazas modernisti(tradicionālisti vēl arvien pa vecam),lai paliek vien uzticīgi Vecajai derībai-kas ta pēk;šni noticis,ka tā jamaina?lai Starpreliģiju dialogu nebojātu?
Rosalie
# Iesūtīts: 2010.06.01 10:33:53
kam - izpluudis epitets, kam-buutiiba.

esi liels gana, lai tumsas kjepu ap riikli kaut reizi buutu jutis- vai ne. un bailes taas-nesaki, ka neatceries.
izpluudis epitets sanaak, seedot sausumaa un naivi domaajot, ka droshiibaa peec pasha programmas rosies ...
Rosalie
# Iesūtīts: 2010.06.01 17:19:07
esi izjutis, zini, ka polaritate pastaav-atliek izveeleeties. Vienkaarshi, bez demagogjijas un dramatisma.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 147 , pavisam kopa bijuši: 36504