atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem asinis lai nāk pār mums
Svilpaste
Iesūtīts: 2010.05.19 18:40:33
Mateja evaņģēlijs: "Tad Pilāts saka tiem: "Ko tad es lai daru ar Jēzu, kuru sauc par Kristu?" Viņi visi saka: "Sist Viņu krustā!"
Bet viņš sacīja: "Ko tad Viņš ļauna darījis?" Bet tie brēca vēl vairāk: "Sist Viņu krustā!" Bet, kad Pilāts redzēja, ka viņš nekā nevar izdarīt, bet troksnis kļuva vēl lielāks, tad viņš ņēma ūdeni un mazgāja rokas ļaužu priekšā, sacīdams: "Es esmu nevainīgs pie šī taisnā asinīm. Raugait jūs paši!" Un visi ļaudis atbildēja un sacīja: " Viņa asinis lai nāk pār mums un mūsu bērniem. " "
Kā jūs saprotat šo teikumu par asinīm? Ko tas nozīmē?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.21 12:56:20
Gnidrologs

Tas ir tikai tavs subjektīvais viedoklis, turklāt no neticīga cilvēka perspektīvas skatoties.
Galva Deg
# Iesūtīts: 2010.05.21 13:20:09
Gnidrologam subjektīvs un neticīgs viedoklis, a Ingaram objektīvs un ticīgs - *smej homērisku smieklu, sit ar roku pa celi un slauka asaras* smailijs
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.21 13:46:02
Galva Deg, nu principā visiem te ir subjektīvs viedoklis...

Un katrs pasauli redz caur savu uzskatu, preferenču un iepriekšpieņēmumu prizmu! Tāpēc jau dzīvot interesanti... Pietam vēsturi ļoti ērti "interpertēt" to nekad neviens neatkārtos, tā pakausī neelpo, ēst neprasa... tā teikt, vari pateikt, ka Nērons bij muļķi vai baigi gudrais, tas po krupnomu būs tikai viedoklis, iepretīm kādiem citiem viedokļiem... pac Nēronam balss tiesības netiks dotas tāpat!

Galva Deg
# Iesūtīts: 2010.05.21 13:57:30
Jošs Mulders
Raimonds
# Iesūtīts: 2010.05.21 14:11:53
Ingars
Paskatīsimies arī uz savu tautu - patiesībā mēs latvieši bijām pelnījuši otro pasaules karu, jo nestaigājām ar Dievu, kā ir šodien?
Neviena tauta genocīdu un holokaustu nav pelnījusi! T.sk.mūsu tauta. Vai ne drīzāk tā vaina/ atbildība ir meklējama, kas pieļāva šos režīmus, kas ļāva cilvēkam kļūt necilvēkam, kas veicināja vadoņu kultus, kas bailēs izlikās neredzam netaisnību.

Tiklab arī šodien tik viegli ir visu savu atbildību atdot šodienas laicīgajiem un garīgajiem vadoņiem. Sak, lai viņi mūsu vietā visu kārto. 2.Pasaules karš Lielā Katastrofa (kā to ebreji sauc), un vēl ilgi tā sekas, bija nekontrolētu tautas vadoņu, fīreru un tētiņu viņu lielummānijas un dievišķo pretenzijas laiks.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.25 08:57:50
Raimonds

O un kā vēl ir pelnījuši. Starp citu pēc visas taisnības ikviens cilvēks - IKVIENS, sākot ar zīdaiņiem un nedzimušiem embrijiem līdz pat sirmgalvjiem - ikviens pēc bauslības ir pelnījis tūlītēju nāvi. Netīci? Palasi bībeli, īpaši Veco Derību un tev nāks apjausma, kas notiek ar sātana pielūdzējiem, Dieva noliedzējiem, mamona (mantas) vergiem un LATVIEŠI BIJA TĀDI UN IR VĒL ŠODIEN. Un Tad Dievs arī ļāva tautām saņemt to, pēc kā tās dzenas, proti - ka Dievs viņus netraucē, sirdsapziņas neurda, ļauj kalpot sātanam un mamonam
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.25 12:27:12
Gnidrologs

Tā nav dzīvi noliedzoša filozofija, bet patiesība. Cilvēkam, protams, ir dabiska alerģija pret patiesību un to vienkārši negribas dzirdēt. A ko tu gribēji, lai tev runā kā ausis niez? Paskaties, pie kā tas ir novedis, ka nesaucam lietas īstajos vārdos - mums ir tehniskais progress, mums šis un mums ir tas, bet cilvēki kļūst par zvēriem - KĀPĒC? Tāpēc, ka cilvēki jau no mātes miesām ir samaitāti un ar tieksmi darīt ļaunu. Draugs - patiesība gandrīz vienmēr ir kā antireklāma, jo nevienam tā nepatīk. Ja tu gribi dzīvot ar rozā brillēm, viltus ilūzijās par sevi un pasauli, tad tiešām kristietība tev ļoti nepatiks. Bet reizēm ir nepieciešamas sāpīgas ķirurģiskas operācijas, lai izdabūtu ārā strutojošu augoni - ārsts tev dara sāpes un tāpēc mums nepatīk iet uz medicīniskajām procedūrām, jo tās ir sāpīgas, taču bez tām nevar izveseļoties
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.25 12:36:10
Ctulhu

Tas ir tikai tava prāta subjektīvs spriedums, tu neesi radījis pasauli un neesi kompetents izdarīt šādus secinājumus.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.25 12:39:06
Ingars
Mīļais draugs, pameditē par Raimonda sacīto un nesteidzies ar pārsteidzīgiem paziņojumiem! Ir labi pamanīt, ka grēks pirmkārt ir katastrofa un nelaime, kas šķir no dzīvu darošā Dieva, nevis vaina, par ko obligāti jāsaņem sods.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.25 12:57:59
Ctulhu

Viss atkarīgs no tā, kas ir mana, tava, viņa vai vēl kāda cilvēka autoritāte. Par Hitleru es spriežu no bibliskā viedokļa un tas reizēm sakrīt arī ar ateistisko humānismu, bet visbiežāk nesakrīt, tā lūk. Tā kā bībeles autors ir Dievs, domāju, ka bibliskais viedoklis būs pareizāks un precīzāks par tavējo

Gnidrologs

Nav nekāds LOL, tu vienkārši vēl neesi uztvēris visu mācību pilnībā, tāpēc arī aplams spriedums. Bet par katras mācības pareizību vai nepareizību var spriest pēc augļiem, ko tā izraisa. Tava viedokļa augļi ir redzami un bibliskās mācības augļi ir redzami un gan vieni gan otri runā paši par sevi.

Aivars

Protams - adekvāts sods par grēkiem būtu tūlītējs nosūtījums mūžīgā trimdā uz elli, bet pasaules katastrofas un nelaimes ir tikai atšķaidīts Dieva dusmu vīns. Jā, grēks ir katastrofa un nelaime, kas šķir mūs no dzīvā Dieva, bet taču visas pārējās nelaimes un katastrofas no šīs atstumtības tad nu arī izriet, vai ne tā? Kad israēls paklausīja Dievam, tad daudz pārākas un stiprākas tautas tika sasistas lupatās un nekādi diktatori nevaldīja pār viņiem
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2010.05.25 13:06:23
Ingars
Starp citu pēc visas taisnības ikviens cilvēks - IKVIENS, sākot ar zīdaiņiem un nedzimušiem embrijiem līdz pat sirmgalvjiem - ikviens pēc bauslības ir pelnījis tūlītēju nāvi. Netīci?

Neticu.

Lūk, ko par bērniem saka Jēzus (pievērs uzmanību, ka šis notikums ir pieminēts visos trīs sinoptiskajos Evaņģēlijos):

Mat. 19:14 Bet Jēzus sacīja: "Laidiet bērniņus un neliedziet tiem pie Manis nākt, jo tādiem pieder Debesu valstība."

Marka 10:14 Bet Jēzus, to redzēdams, apskaitās un tiem sacīja: "Laidiet bērniņus pie Manis, neliedziet tiem, jo tādiem pieder Dieva valstība.

Lūk. 18:16 Jēzus turpretim tos pieaicināja un sacīja: "Laidiet bērniņus pie Manis un neliedziet tiem, jo tādiem pieder Dieva valstība.

Savukārt par tevis minēto sodu - tūlītēju nāvi - stāv sacīts, lai netiesājam, bet visu tiesu un sodu atstājam Dieva ziņā. Jā, mēs zinām, ka grēka alga ir nāve, bet šis tavs paziņojums (absolutizēts, t.sk., pēc laika - tūlītēju) - faktiski ir tiesāšana un tiesas varas uzurpēšana. Jo tikai Dievs noteiks KAD tas notiks. Un, ja reiz Dievs mums grēciniekiem ļauj tagad un te dzīvot - tas tikai apliecina, ka tiesas un soda laiks nav pienācis (bet nāk).
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.25 13:18:00
Ctulhu

Jebkuram cilvēkam - arī tev pašam ir informācijas avots-autoritāte, uz kā bāzes tu veido savus spriedumus, kuru tu kopē. Par to, ka man nav savu domu - em, es mēdzu kļūdīties, tāpat arī tu mēdz kļūdīties, tāpēc uzskatu, ka ne vienmēr var droši paļauties uz savām domām, turklāt, pat itkā cilvēka personīgais viedoklis patiesībā ir modificēts kāds cits jau gatavs viedoklis un iespaidojas no kādas autoritātes tik un tā.

Tu savu spriedumu par biblisko mācību izdarīji iespaidojoties no kādiem citiem jau gataviem viedokļiem un tas nav vis gluži TĪRS tavs personīgais viedoklis, bet viena daļa pilnīgi viens pret vienu no kāda avota, otra daļa ir modificēts kāda cita viedoklis.

Taatad , ja kaads Ingaram autobusaa uzkaaps uz kaajas ( greeks), tad Ingars taadu cilveeku pakljautu muuzjiigai spiidzinaasanai.

Agape, adnakka....


Un šis tavs teikums ļoti uzskatāmi pierāda, ka tu neesi tomēr uztvēris kristīgo mācību un tavs spriedums ir galīgi aplams, jo pat elementāras pamatpatiesības vēl joprojām nesaproti, citiem vārdiem, piedod, ka tā saku - tev ir ļoti miglains priekšstats par to, kas tad ir vispār pateikts bībelē, tas ir - tu lasi to tekstu (ja vispār esi bībeli lasījis), bet nesaproti tā jēgu
Ingars
# Labojis vilks: 2010.05.25 14:28:32
Mārtiņš

No konteksta izrautas rakstu vietas tu citēji

1. Moz. 8:21 Kad Tas Kungs oda patīkamo smaržu, Viņš sacīja Savā sirdī: Es turpmāk vairs nenolādēšu zemi cilvēka dēļ, jo cilvēka sirds tieksmes ir ļaunas no mazām dienām, un Es arī turpmāk vairs neiznīcināšu visu dzīvo, kā Es to esmu darījis.

Tāpat arī stāv rakstīts, ka visi ir grēkojuši, visiem trūkst dievišķās godības. Cilvēks jau mātes miesās ir mantojis grēcīgo dabu un tieksmi uz ļaunu. Jebšu - ja bērniņi ir bezgrēcīgi, kāpēc tad viņi ir mirstīgi? Vai tad nāve nav tikai un vienīgi grēka sekas?

Ec. 18:4 Redzi, visas dvēseles pieder Man, kā tēva, tā arī dēla dvēsele, abas Man pieder; kura dvēsele grēko, tai jāmirst.

Bet par to, ko Jēzus teica par bērniņiem - tas nenozīmē, ka viņi ir šķīsti Dieva acīs, bet gan, ka viņi neplātās ar saviem sasniegumiem un ir pilnībā atkarīgi no Dieva, tas ir tas, ko Dievs visvairāk meklē cilvēkā. Bērni dod godu Dievam ar to, ka ir niecīgi un neslēpj to un neiedomājas no sevis sazin ko (parasti :D), pieaugušie savukārt ar savu lielīšanos laupa DIevam godu. Patiesa pazemība ir būšana totāli absolūti atkarīgam no Dieva žēlastības - tas Dievu pagodina

Savukārt par tevis minēto sodu - tūlītēju nāvi - stāv sacīts, lai netiesājam, bet visu tiesu un sodu atstājam Dieva ziņā. Jā, mēs zinām, ka grēka alga ir nāve, bet šis tavs paziņojums (absolutizēts, t.sk., pēc laika - tūlītēju) - faktiski ir tiesāšana un tiesas varas uzurpēšana. Jo tikai Dievs noteiks KAD tas notiks. Un, ja reiz Dievs mums grēciniekiem ļauj tagad un te dzīvot - tas tikai apliecina, ka tiesas un soda laiks nav pienācis (bet nāk).

Centies atšķirt tiesāšanu no viedokļa izteikšanas diskusijā - es vienķarši konstatēju faktu, kas balstīts bībelē, lai precīzāk izteiktu savu domu. Pats atzini, ka grēka alga ir nāve - tātad skaidrs, ka grēcīga ir jau tēva sēkla un mātes olšūna, rezultātā grēcīgs cilvēks un tajā rakstu vietā par to, ka grēcīgai dvēselei jāmirst - tur nav nekāda kavēšanās paredzēta, bet spriedums jau ir gatavs un kas tavuprāt lai to kavētu? Tu zini, Kurš un par VIņu jau tad arī ir galvenā runa, tāpēc nevajag runāt vispārīgi, bet konkrēti - bez Jēzus tavam tekstam ir tukša skaņa, jo Dieva Vārds (ne es) to apliecina, ka bez Jēzus jau ir gatavs spriedums - elle. Bet Jēzus un tikai Jēzus dēļ pat tiem, kuri vēl Viņam netic, tiek dota iespēja līdz nāvei ieticēt. Dieva mīlestība un žēlastības pilnā pacietība nav tāpat vien, tā nav bez maksas, tam, ka DIevs neiznīcina grēcīgos embrijus kopā ar grēcīgajām mātēm un grēcīgajiem tēviem, tam ir tikai viens Kavēklis un tikai viens Iemesls - Ješua Svaidītais, Svētais Dieva Dēls, Kurš uzņēma Dieva taisnīgo sodu uz Sevis, Viņš uzņēma visu tricienu

Gnidrologs

Es jūsu mācību uztveru no tā, ko jūs darat, nevis no tā ko jūs sprediķojat. And it`s not pretty.

Un ko tad tu domāji kas ir baznīca? Es tev pateikšu, kas ir baznīca - tā ir lazarete, slimnīca, kur nāk dziedināties kropļi, slimi, ievainoti, grēcinieki utt. Un dziedināšanas process nenotiek uzreiz, jo smagāka slimība, jo ilgāka un nopietnāka nepieciešama dziedināšana. Un esi godīgs un spried godīgi, jo kristieši mainās, jā ir tādi, kuri atkārtoti klūp un krīt, bet, kas konsekventi turas pie bibliskās mācības tieši tā, kā tur ir rakstīts, tie mainās uz labo pusi un radikāli mainās, un redzami mainās. Bet tu paskaties uz sevi labāk - ko tu tādu labu esi izdarījis, kas būtu aks vērā ņemams?

Indeed. Un mēs labi zinām, ko izraisa akla sekošana autoritātēm.

Ir labas autoritātes un ir sliktas autoritātes. Kurai cilvēks pieķeras, tāds viņš arī paliek. Ir daudzi kristieši, kuriem ir dalīta dvēsele, taču agri vai vēlu viņiem nākas vai nu nosvērties Dieva virzienā un pārtraukt paralēlo dzīvi, vai arī nosvērties pasaules virzienā un kļūt par atkritēju

Ugu.
Mans viedoklis = liberālisms, demokrātija, vienlīdzīgas tiesības visiem, taisnīgums, likums > viss pārējais.


Oj, oj, oj, tikai nevajag šitos tukšos postmodernisma lozungus, kas tad arī noveda sabiedrību līdz kraham. Kāds likums? Visi taisnīgie likumi ir vēl tas, kas palicis no kristīgā mantojuma, tā lūk draudziņ, neko sakarīgu ateistiskie humānisti nav izdomājuši, bet vienu daļu nokopēja no kristietības, bet pārējo piedomāja klāt, kas tā ne visai pašiem patika. Zin, ko tas liberālisms ir izdarījis - cilvēki ir kā no ķēdes norāvušies un brīvība kļuvusi par piedauzību. Brīvība, vienlīdzība un taisnīgi likumi ir arī bībelē, starp citu, tikai lūk tā nav tāda brīvība, kas ļauj vaļu nešķīstībai un to ierobežo likumi. Laicīgie likumi ir pārāk virspusēji un vienpusēji, tie neaizsniedz dvēseles dziļumus, bet regulē tikai ārējo rīcību - bet taču ārējie noziegumi vai tad nenāk no iekšējas nešķīstības?

Bībeles viedoklis = patriarhālisms, verdzība, citu tautu iznīcināšana, ja tās nepielūdz to pašu dievību, ko mēs, akla pakļāvība autoritātei, sevis nīšana, teologu arbitrāras iedomas > viss pārējais.

Kas tavuprāt ir patriarhālisms un kas tajā slikts?

Par verdzību runājot ir jābūt ļoti uzmanīgiem ar interpretāciju. Jēzus padziļināja bauslības izpratni un līdz ar to daudzi uzskati, kādi valdīja Vecās Derības laikā, Jaunās Derības kontekstā vairs nederēja. Jēzus teica skaidri - mīli savu tuvāko, kā sevi pašu, mīliet cits citu, kā Es jūs esmu mīlējis (Jēzus mūs mīlēdams atdeva Savu dzīvību), tālāk, man šķiet, komentāri lieki.

Citu reliģisko uzskatu paudēju nogalināšana - tas pats par to mīlestību, Bībelē ir aizliegts nogalināt dēļ reliģiskas pārliecības. Kas attiecas uz specifiskām pavēlēm Vecajā Derībā, tā ir cita tēma. Jaunajā Derībā mums ir skaidrs aizliegums uzvesties tā, kā to, piemēram, korāns liek darīt musulmaņiem

Akla pakļāvība autoritātei - em un tu neesi akli pakļāvies autoritātei? ESI, taču visu izšķir tas - kas ir šī autoritāte

Sevis nīšana - tā nav sevis nīšana, bet sava grēcīguma nīšana. Ja tu neienīsti grēku, tad drīz sāksi to mīlēt un grēks vienmēr kaitēs tev un taviem tuvākajiem - rezultātā tu gribot negribot sāksi kādam darīt pāri

teologu arbitrāras iedomas - nesaprotu tādus svešvārdus

viss pārējais. - kas viss pārējais? runā konkrēti
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2010.05.25 14:48:07
Ingars
Attiecībā par manis minētajām rakstvietām par bērniem - pavisam vienkārši, to saka pats Dievs. Jebkuri skaidrojumi, kāpēc Viņš tā dara, ir tikai mūsu - pavisam skaidri zināms, ka grēcīgu cilvēku - skaidrojumi, ar kuriem mēs varam pietuvoties Dieva viedoklim, bet nevaram to nodublēt. Es teiktu, ka bērni ir nevis niecīgi u.tml. - ne, cik nu es viņus redzu, viņi ir gluži pretēji, pavisam ne niecīgi un pavisam ne pieticīgi, pat otrādi. Bet ir viena iezīme, ar ko bērni (kamēr tos nav samaitājusi skarba pasaule ar savu nežēlību, kas diemžēl nereti notiek ļoti agrā vecumā) atšķiras no pieaugušajiem - viņi praktiski tic žēlastībai un piedošanai. Man šķiet, ka tur slēpjas Jēzus teiktā "atrisinājums", proti, ka bērniņiem pieder Debesu valstība (interesanti, ka visos trīs variantos tiek lietota pamazināmā forma; tiesa, neesmu skatījies, kā šī vieta ir atspoguļota citās valodās).

Rezumējot, mums nevajadzētu aizrauties ar secinājumiem un dažādiem slēdzieniem, kad un kāds tieši sods pienākas, jo par to visu, kas jāzin - tas būs un nāk. Bet par embriju sodīšanu labāk vispār klusēt.

Redzi, tu nerunā tikai faktus no Bībeles. Tu pieliec tiem savu izpratni. Tieši tā ir ar embrijiem, ar konstatējumu par to, ka visiem pienākas tūlītējs nāvessods. Bet dzīvē mēs pieredzam ko citu - Dievs mums ļauj dzīvot, Dievs dod mums glābēju un aizstāvi, lai mēs nemirtu un nesaņemtu mūžīgo sodu. Ja ņemam līdzību ar pasaulīgām tiesām, arī to spriedumus mēdz neizpildīt nekavējoties - tamdēļ arī saku, ka tu pie faktiem pieliec savu interpretāciju.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.25 14:52:36
Mārtiņš

Bet es taču nenoņemos ar sodīšanu, vienkārši lieku priekšā to, kas rakstīts bībelē. Un nebija nekādi skaidrojumi - te tev ir konkrētas rakstu vietas

1. Moz. 8:21 Kad Tas Kungs oda patīkamo smaržu, Viņš sacīja Savā sirdī: Es turpmāk vairs nenolādēšu zemi cilvēka dēļ, jo cilvēka sirds tieksmes ir ļaunas no mazām dienām, un Es arī turpmāk vairs neiznīcināšu visu dzīvo, kā Es to esmu darījis.

Ec. 18:4 Redzi, visas dvēseles pieder Man, kā tēva, tā arī dēla dvēsele, abas Man pieder; kura dvēsele grēko, tai jāmirst.

Lūk un šajā kontekstā, kad bībele skaidro bībeli, mēs saprotam, ka Jēzus nedomāja, ka bērni ir bezgrēcīgi, bet tu jau tieši arī biji tas, kurš skaidro Rakstus ar savu cilvēcīgo viedokli. Kur tavuprāt nonāktu zīdaiņi un embriji, ja ne Jēzus Kristus upuris? Lai tava cilvēcīgā domāšana tevi neviļ, labāk ņem vērā to, kas rakstīts bībelē, nevis to, kā tev liekas
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.25 14:55:39
Ingars
Ingar, lūdzu, ieklausies, ko Tev saka, nevis interpretē uzreiz!
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.05.25 15:06:27
Ingars

Tavos citātos nav nekas teikts par laiku, kad notiks tiesa un balstoties uz kuru no cilvēka dvēseles secīgiem stāvokļiem tā tiks tiesāta.
Ja par pamatu Dieva gribas izpratnei ņem Dieva reakciju uz cilvēka grēcīgumu, tad mums (un atkal - dēļ tā paša grēcīguma!) paveras diezgan baisa aina. Savukārt, ja mēs spētu uzlūkot, ko Dievs ir gribējis, tad redzētu žēlastību no paša iesākuma. (Jēzus kaut kur teica apmēram tā - no sākuma tā nebija, jūsu ļauno siržu dēļ tas bauslis dots.)

Bet vispār es negribu oponēt tev tādā ziņā, it kā mēs būtu baigi labiņie, ka domas par atgriešanos no grēkiem varētu atcelt uz vēlāku laiku - nebūt nē. Tāpat arī man nav ilūziju par to, ka tie paši bērniņi, kuriem, kā Jēzus saka, pieder Debesis, samaitāsies. Tomēr mums der padomāt, vai mūsu sludināšana nepazaudē Evaņģēliju - prieka vēsti par Dieva žēlastību!
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.25 15:08:11
Ctulhu
Nesanāk viss, un par to jau ir runāts.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.05.25 15:09:44
Ctulhu
Piekrītu, ka Ingars ir godīgs kristietis. Citādi nez vai par šiem jautājumiem viņš runātu.

Bet tu šajos jautājumos - par mācības pieņemšanu un praktizēšanu - gan labāk paklusētu. Tev nav šīs pieredzes.
Alfrēds [81.198.138.50]
# Iesūtīts: 2010.05.25 16:40:52
Ingars pa kristietību sit spēcīgāk nekā kāds no ateistiem to būtu spējīgs izdarīt. Bet ja nopietni, viņa domu gājiens daudz neatšķirās no tā, kas darās fundamentālo musulmaņu galvās. Bīstams cilvēks, ar īsu degli.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 200 , pavisam kopa bijuši: 11697