atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Psiholoģiskais portrets
Svētais
Iesūtīts: 2010.04.30 13:25:11
Cik zināms, katrs cilvēks ikvienu lietu un cilvēku uztver savādāk. Raksti saka, ka tagad nevienu vairs nepazīstam pēc miesas, bet garā. Arī Jēzu. Kā jūs domājat, kāds jūs esat ikdienā attiecībās ar citiem kristiešiem? Kādi filtri nospēlē lomu jūsu uztverēs? Kādi stereotipi un aizspriedumi, jo katram no mums tādi ir. Kā jūs redzat pasauli un uztverat otru cilvēku? Pēc kādiem kritērijiem vadaties savās attiecībās?
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
sica. [78.84.145.110]
# Iesūtīts: 2010.05.04 15:44:58
Tapat ka miesigaja gimene ir visvisadi raksturi, lielaka vai mazaka harmonija


Vo vo... ja mana māsa man tomēr nebūtu rada es savu mūžu ar tādu cilvēku nerunātu a tagad kas atliek.... vairāk vai mazāk jākontaktējas. lai gan esmu pēc principa - labāk satikyt viņu reti, vismaz labākas domas par viņu
tā, kas daudz nerunā
# Iesūtīts: 2010.05.04 17:18:13
.......valoda ir tāda interesanta parādība , man šķiet > tai ir daudzas frekvences/līmeņi > reizēm pat šķiet, ka cilvēks dzīvo vairākas dzīves vienlaicīgi, un ļoti reti sastopami īpatņi, kuri ikdienas dzīvē apzināti lieto kādu no pagaidām nepierādāmajām frekvencēm . un tas tad varētu būt viens no Jēzus aicinājuma / staigājiet Garā / saprast/apzināt mēģinājumiem
Bet es gan [80.233.132.139]
# Iesūtīts: 2010.05.04 19:15:34
Bet es gan dalu cilvēkus kristiešos un nekristiešos, un pirmos mīlēt ir Kristus pavēle. Tie, kuri ir no pasaules, protams, ir daudz pievilcīgāki- bagāti, kopti, izglītoti, bieži vien arī ļoti cēlsirdīgi un dāsni.Bet draudze,kurā esmu, sastāv parsvarā no vecām tantiņam, invalīdiem u.c. dzīves pabērniem, un raksturi viņiem oi,oi! Reizēm vai kā gribas tīties uz JP vai citur, kur sludina labklājību un veselību.
Bargā Doroteja
# Iesūtīts: 2010.05.04 19:28:56
Bet es gan [80.233.132.139]
Bet es gan dalu cilvēkus kristiešos un nekristiešos, un pirmos mīlēt ir Kristus pavēle. Tie, kuri ir no pasaules, protams, ir daudz pievilcīgāki- bagāti, kopti, izglītoti, bieži vien arī ļoti cēlsirdīgi un dāsni
Nu nezinu, es nesen vel stradaaju taada vietaa, kur bija nabadziigi, nekopti, neizgliitoti + veel liela dalja plaanpratiigu un kristietis no vinjiem nebija neviens.
Bet es gan [80.233.132.139]
# Iesūtīts: 2010.05.04 19:51:09
Starp maniem kolēģiem reti kuram nav 2-3 augstākās izglītības, bet kristieša tur nav neviena, un atklāti viņi man ir teikuši, ka negrib dzirdēt evanģēliju, jo tas domāts vājiem un slimiem, nevis pašpietiekamiem
Bargā Doroteja
# Iesūtīts: 2010.05.04 19:59:08
Bet es gan [80.233.132.139]
diivaini, maniem draugiem kristieshiem gandriiz visiem ir augstaakaas izgliitiibas.
danar
# Labojis danar: 2010.05.04 20:20:54
Svētais
Ikdiena maz sanak kontakteties ar kristiesiem,vismaz ar tiem,man zinamajiem
(uz pieres jau nevienam nav rakstits"kristietis".)
Ka verteju cilveku..skatos ar acim,klausos ar ausim,saozu ar degunu...Nevienam cauri neredzu un ipasi ari nesajutu nekadas vibracijas

Talak iepazistot cilveku vairak..veroju vina attieksmi..pret cilvekiem,lietam..un vispar...(attiecas gan uz kristiesiem..gan nekristiesiem)

Galveno aizmirsu pateikt..vispirms paprasu kurai konfesijai pieder

vilks. [94.246.127.45]
# Iesūtīts: 2010.05.04 20:30:00
Hmm, maniem draugiem kristiešiem arī gandrīz visiem ir augstākās izglītības. Draudzē cilvēki ir ļoti dažādi, bet sadzīvo tīri ok.

Stereotipi gan droši vien ir arī man - iespējams, par to pašu izglītību, bez kuras parasti ar cilvēkiem nav tik interesanti sarunāties. Tomēr ikdienā iespējami mēģinu no stereotipiem izvairīties.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.05.04 21:37:23
danar
saozu ar degunu...



Galveno aizmirsu pateikt..vispirms paprasu kurai konfesijai pieder

danar
# Iesūtīts: 2010.05.06 15:22:36
SvētaisKas ir..nu,ja...saozu ari.
stradaju veikala,tur nak dazadi cilveki..un reizem ari vinus saozu,tas tacu ar ko pastasta par cilveku...
hi..bij man viens stereotips..kadreiz...ka kristiesi vienmer smaida..ir jauki,mili un puukaini...lidz pati kluvu par kristieti
Svētais
# Iesūtīts: 2010.05.06 16:53:27
danar
Rosalie
# Labojis Rosalie: 2010.05.06 19:37:49
da paarpratumu cik uziet kaa verbaalajaa taa neverbaalajaa komunikaacijaa ... baigi zubjektiiva muusu uztvere, bet analiize un veerteejums ta no taas izriet.

kristieshi(iistie) staro ...
Šerpais Ancis
# Labojis Šerpais Ancis: 2010.05.07 08:50:59
Cik ļoti gribētos būt par zemes sāli un gaismu kalna galā! Ne lai paši priecātos un lepotos, bet Dievu mīlot un esot Viņa liecinieki. Tak ne vienmēr izdodas. Es cenšos, cik Dievs dod žēlastību savu vājumu pieveikt, jo no sirds vēlos pieaugt Viņā.

Kristiešiem tiešām būtu jāstaro, jo viņiem ir dots tās Gaismas avots, kas nav neatgrieztajiem! Ja kristietis vairāk vai mazāk nestaro, tad kaut kas nav riktīgi ar viņa ticību, es tiešām tā domāju! (Piederu LB un galīgi neesmu "alleluičiks", ja tā drīkst izteikties ) Da kāda jēga tādai manai ticībai, ja tā ne ar ko prakstiski neatšķir no tiem, kas iet pazušanā? Un vaina jau nav ticībā kā tādā, bet manā konkrētajā izpildījumā!
Kristietim jāstaro, jau pirms viņš ver vaļā muti, bet tad vēl jo vairāk!
Rosalie
# Iesūtīts: 2010.05.07 14:38:25
Anci,
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.05.07 14:41:15
Šerpais Ancis Kristietim jāstaro, jau pirms viņš ver vaļā muti, bet tad vēl jo vairāk!

Tev tiešām staro pavērtā mute
Pavasara balss
# Labojis Pavasara balss: 2010.05.07 16:04:10
Džonijs

Nezinu, man liekas, ka man ir tada nepelnita Dieva davana, kur man nav nekadu nopelnu, ka man ir diezgan viegli starot. Tas cilvekus biezi iepriecina.
Tikai reizem, kad sadusmojos, tad visa staroshana izkuup un var pat zibenji uzshkjilties... taalu taalu man vel lidz svetuma priekshkambariem, neskatoties uz speeju labos laikos starot...
danar
# Iesūtīts: 2010.05.07 16:13:54
Pavasara balss
ja..un vel kristiesi noveco ..lenakto es ta ieveroju,ka nevar isti pateikt cik viniem gadu..vienmer izskatas jaunaki par saviem gadiem
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 153 , pavisam kopa bijuši: 16779