atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Aizturēts LELB mācītājs
pich_
Iesūtīts: 2010.04.29 13:33:46
http://www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas/328883-aizdomas_par_pedofiliju_aiztureti_tris_v.. iriesi_tostarp_macitajs

Aizdomās par pedofiliju aizturēts mācītājs... Nu kā tā var? Jau tā ir ļoti daudz skandālu visā pasaulē ar katoļu priesteriem, kas izmanto mazus zēnus, tagad arī pie mums šādas lietas uzpeld...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 26 . 27 . >>
AutorsZiņas teksts
Paulus
# Iesūtīts: 2010.04.29 15:13:02
Bet te atkal - LELB atzīst, ka RKB brīdinājusi, ka ar šo cilvēku "varot būt problēmas", tik nav pateiks kādas tieši problēmas: http://www.diena.lv/lat/politics/hot/bijusais-mers-macitajs-no-aizputes-pazuda-ka-aka-iekritis
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.29 15:15:34
kam būtu izdevīgi nomelnot nevainīgu mācītāju?

Jebkuram, kuram buutu izdeviigi nomelnot LELB... Jo LELB tomeer ir lieli iipashumi, ar savu sludinaashanu taa kaapj uz varzhaciim daudziem Praidiem, iipashi jemot veeraa, ka driiz atkal buus kaarteejais, nenoliegsim ka Bazniicai IR ietekme un vara shajaa sabiedriibaa, tad jebkursh, varas konkurents to labpraat mazinaatu, naak veeleesahnas...
pich_
# Labojis pich_: 2010.04.29 15:17:47
Jošs Mulders

par nepatiesu nomelnošanu draud atbildība. un nedomāju, ka policija aiztur katru cilvēku, par kuru no kaimiņu Jankas ir ienākušās baumas...

un, lai arī es esmu ar visām četrām pret praidiem, tik un tā, cik zinu, tad baznīca parasti izdara pirmo gājienu praidu nomelnošanā...
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2010.04.29 15:22:34
Te jau ir tas , par ko viena daļa LELBiešu cīnās, proti, Luterisms. Ja mēs esam Luteriska institūcija , tad lai izbēgtu no šadām un līdzīgām apgrēcībām , piem. sieviešu kalpošanas apturēšana LELBā , konsistorijas un Vanaga pieņemtie lēmumi utt.... visiem kalpotājiem , it sevišķi mācītājiem ir jāiziet caur draudzes ,,sietu,,. Kā to Luters arī mācīja. Tikai draudze var celt pa karjeras kāpnēm kādu mācītāju , nevis pēc personīgas sarunas ar Vanagu. Tas nav luterisms. Pašī esam šo kroplību ievazājuši un turpinājumi likumsakarīgi būs vēl. Mums ir jāmainās. Jāsakārto Luteriskie principi . Ja mēs tiešām mīlam Jēzu un Viņa Vārdu , Viņa evaņģēliju, viņa asinis, mums nekavējoties ir jāmaina sistēma.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.29 15:24:21
par nepatiesu nomelnošanu draud atbildība. un nedomāju, ka policija aiztur katru cilvēku, par kuru no kaimiņu Jankas ir ienākušās baumas...


Nuja... taapeec arii raksta "uz aizdomu pamata"... aizdomas nav nomelnoshana... prosto gadiijies nepareizaa laikaa nepareizaa vietaa... Juridiski viss ir korekti, un neviens nav nomelnots, bet redzi TU jau uzkjeeries uz sho aakjiiti... jo domaas jau saac piesaukt duumus un ugunjus, saac biidiit raspaljcovku it kaa vinjsh jau buutu notiesaats Tb tu nepieljauj iespeeju, ka tieshaam nekas vairaak par duumiem tur nav! Bet pasaulee un politikaa arii ar "aizdomaas turamo" pietiek, lai sagrautu karjeras, dziives un diskrediteetu cilveekus un organizaacijas!

un, lai arī es esmu ar visām četrām pret praidiem, tik un tā, cik zinu, tad baznīca parasti izdara pirmo gājienu praidu nomelnošanā...

A ko nomelno! Praidi tieshaam sludina amoraalu dziives modeli, un vinji ar to lepojas, prichom tur nomelnoshana? Prosto fakta konstataacija un nesamierinaashanaas ar sho faktu!
Aivars
# Iesūtīts: 2010.04.29 15:34:01
pich_
Sacīšu vēlreiz. Ja jau tu esi stājies LELB locekļu rindās, tad nav ko te tēlot neatkarīgo un pūkaino prokuroru, kas tajā visā nemaz nav iesaistīts.
raffz [87.110.101.146]
# Iesūtīts: 2010.04.29 15:36:06
"Praidi tieshaam sludina amoraalu dziives modeli"

Praidi sludina homoseksuāļu tiesības. Kas tur amorāls? Tas, ka fanātiskiem ticīgajiem radīs nepatīkamu sajūtu, ka kāds varētu sadzīvot ar savu nelaimi - patoloģisku seksuālu orientāciju? Tad jau amorāli ir šie fanātiķi. Bet ko amorālu dara homoseksuālisti, t.i., kuram vēl bez šiem amorālajiem ticīgajiem rada ciešanas?
Armor [86.63.168.2]
# Iesūtīts: 2010.04.29 15:36:55
Arprac, kads prieks, ka es nepiederu pie LELB! :O Pienemt, un vel par macitaju sadu cilveku!

KURS PAR TO ATBILDES???

Nu, ne jau Pujats!
pich_
# Iesūtīts: 2010.04.29 15:38:19
Aivars
tad nav ko te tēlot neatkarīgo un pūkaino prokuroru
tieši tā. tāpēc arī es aktīvi ceļu šāda veida ziņas gaismā, lai pēc iespējas vairāk cilvēku to redzētu un nosodītu.

visā nemaz nav iesaistīts
īsti nesapratu- kā es varu būt tajā iesaistīts? pirms tam pat nezināju tāda mācītāja eksistenci...
Aivars
# Iesūtīts: 2010.04.29 15:41:44
pich_
Tu esi LELB loceklis, značit iesaistīts! Ne mazāk, ne vairāk kā jebkurš LELB kristietis, kas arī šo ziņu šorīt saņēma, tāpat kā Tu.
Atis Grīnbergs
# Iesūtīts: 2010.04.29 15:44:33
Aivars
Tu esi LELB loceklis, značit iesaistīts! Ne mazāk, ne vairāk kā jebkurš LELB kristietis

āmen!

kā teica virsnieks Romeo un Džuljetas noslēgumā: everybody is punished!
pich_
# Iesūtīts: 2010.04.29 15:44:39
Aivars

nu? ko tu gribi, lai es tev atbildu vai pasaku?
zobenbracka(Deus Vult!)
# Iesūtīts: 2010.04.29 15:46:32
Armor [86.63.168.2]s psr ko pujātamn atbildēt,ka Lapellis šo no RKB pr.rindām izmeta?
Atis Grīnbergs
# Iesūtīts: 2010.04.29 15:47:58
zobenbracka(Deus Vult!)

esi izvēlīgāks tastatūras lietošanā - brīžiem neko nevar saprast
Aivars
# Iesūtīts: 2010.04.29 15:48:37
pich_
Es gribu tikai teikt, ka dzīvosim, redzēsim, kas tur kā ir vai nav. Bet tagad tev pieprasīt, lai savas baznīcas patrioti mazgājas no iespējamas šmuces ir pilnīgi lieki.
zobenbracka(Deus Vult!)
# Iesūtīts: 2010.04.29 15:49:55
aAtis Grīnbergsatvainojos-atakal mans netikums pirms publicēsanas nepārlasīt.tur sākums:a par ko...
Atis Grīnbergs
# Iesūtīts: 2010.04.29 15:51:19
zobenbracka(Deus Vult!)
Paulus
# Iesūtīts: 2010.04.29 15:53:09
Zobenbračka
Tev ir kāds info, kādēļ Lapelis viņu izmeta no priesteriem?
pich_
# Iesūtīts: 2010.04.29 15:53:35
Trilobīte

nu bet kur gan es esmu apgalvojis, ka tagad visi kristieši ir iesaistīti pedofīlijas lietā??? jūs vispār lasiet, ko es rakstu?
es vienkārši aicinu kristiešus nenoklusēt šo atgadījumu, bet aktīvi iesaistīties diskusijās, jo šī lieta nav pieņemama, pat ja tas ir kristiešu mācītājs
zobenbracka(Deus Vult!)
# Iesūtīts: 2010.04.29 15:54:32
Paulusnav gan.lai gan ir gods VE.Lapelli pazīt visai labi personīgi par tādiem jaut.nesmu intresējies!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 26 . 27 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 6 , pavisam kopa bijuši: 9890