atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Aizturēts LELB mācītājs
pich_
Iesūtīts: 2010.04.29 13:33:46
http://www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas/328883-aizdomas_par_pedofiliju_aiztureti_tris_v.. iriesi_tostarp_macitajs

Aizdomās par pedofiliju aizturēts mācītājs... Nu kā tā var? Jau tā ir ļoti daudz skandālu visā pasaulē ar katoļu priesteriem, kas izmanto mazus zēnus, tagad arī pie mums šādas lietas uzpeld...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 26 . 27 . >>
AutorsZiņas teksts
Bargā Doroteja
# Iesūtīts: 2010.04.29 14:16:40
masiks [212.93.96.2]
oki, izlaboju.
zobenbracka(Deus Vult!)
# Iesūtīts: 2010.04.29 14:17:49
na ko tur daudz no tāda atkritēja gribēt
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.29 14:18:01
Un tā arī vēl neviens no garīdzniekiem neiebrauc, kāpēc lien ārā šādas lietas - tāpēc, ka ir salkana un sausa reliģija, bet reālas un dzīvas attiecības ar Dievu tiek atstātas novārtā.
pich_
# Iesūtīts: 2010.04.29 14:19:27
Bargā Doroteja
izskataas,ka pich ir tieksme to visparinaat uz " visiem kristieshiem" - paskties kaadi tie kristieshi

tikai nevajag... nekad tā neesmu domājis! tikai norādu- ja kristiešu vidū parādās melnā aita, uzreiz tā tiek klusu nobīdīta maliņā ar domu, ka tā nav kristiešu aita.
būtu muļķīgi domāt, ka es to attiecinu uz visiem kristiešiem
vilks
# Iesūtīts: 2010.04.29 14:19:38
pich_
Dievs nekontrolē mācītāju rīcību ar kādu īpašu iejaukšanos no ārpuses tāpat kā jebkura cita cilvēka rīcību.
Dievam ar cilvēkiem nav sakars tāpat kā marionešu īpašniekam ar marionetēm.

Domāju, ka policijas rīcība šai gadījumā ir veids, kā ar Dieva palīdzību šīs ļaunās lietas tika pārtrauktas.

kam būtu jānotiek, lai mācītājam parādītu durvis? ne jau svētvīnu izlēja vai visus cepumus pats apēda...
nav nekādas jēgas to minēt.

masiks [212.93.96.2]
morālētiskā plānā, kā arī sabiedrības stāvokļa un nozīmes plānā macītājs tomēr nestāv vienā līmenī ar bezdarbnieku un naktssargu.
tam, kā jau arī sarunās ierakstīju, piekrītu gan.
pedofīlija ir briesmīgs ļaunums jebkurā gadījumā, un vēl ļaunāk, ja to dara kāds, kas māca citiem, kas ir labs.

Bargā Doroteja
# Iesūtīts: 2010.04.29 14:20:05
Ingars
tu gribi teikt, ka starp harikiem pedofiili nav iespeejami? Nunu....
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.29 14:20:25
Lēvalds kalpo Daugavpils diecēzē no 2009.gada, bet pirms tam viņš bijis jezuītu ordeņa mūks. Diskusijā portālā "ebaznica.lv"norādīts, ka Lēvalds uzņemts luterāņu baznīcā jo viņu "katoļi ir padzinuši, cik zināms, par grēkiem, kas nu nemaz nav katoļiem raksturīgi - padzīt priesteri par grēkiem".

Aceramies te arii LELB reiz bij taa saruna... par ordinaacijaam un RKB maaciitaaju "pieordineeshanu LELB" Bumerangs atnaaca atpakalj... Lai tagad taisnojas tie, kas toreiz ciitiigi aizstaaveeja ideju, ka "ordienets ir ordineets un visur deriigs"... cerams LELB dabuus maaciibu, ka nevajag ievazaat RKB "raugu" pie seviim, citaadi pashi dabuus peec tam no suudiem atmazgaaties un ilgi veel smirdees!
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.29 14:21:41
Bargā Doroteja

a kapēc uzreiz par harikiem iedomājies? Es domāju, ka tas nav atkarīgs no konfesijām. Vienkārši tas ir signāls, ka kaut kas ta nav kārtībā
pich_
# Iesūtīts: 2010.04.29 14:22:09
konkrēts jautājums- pēc jūsu domām, šis mācītājs nonāks paradīzē vai ellē?
Bargā Doroteja
# Labojis Bargā Doroteja: 2010.04.29 14:22:38
pich_
aaa, tu gribeeji, lai kristieshi visi metas aizstavet, ka shitais pedofils ir gan mums paraugs un skolotajs? Diivaini, ljoti diivaini!
Manuprat, ja kads skolotaajs shadi buutu izriikojies, citi skolotaji, vecaaki un beerni no vinja arii noverstos...jeb varbutu ne?
konkrēts jautājums- pēc jūsu domām, šis mācītājs nonāks paradīzē vai ellē?
Shii ir Dieva kompetence un parastam mirstiigam tur nav ko pratuljot. Pagaidam pietiks, ja vinsh nonaks cietumaa.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.29 14:23:07
pich_

Ja viņš nožēlos un atgriezīsies no šī grēka balstoties uz Jēzus nopelnu, tad Paradīzē kā likts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.29 14:23:28
konkrēts jautājums- pēc jūsu domām, šis mācītājs nonāks paradīzē vai ellē?

Kursh lai to zin... veel jau nav miris... bet cietumaa gan dereetu paseedeet paaris gadinjus!
zobenbracka(Deus Vult!)
# Iesūtīts: 2010.04.29 14:24:26
Jošs Muldersstarp citu pirms izmešanas no RKB bij manāms arī VB bet niku gan neatceros
pich_
# Iesūtīts: 2010.04.29 14:25:38
Bargā Doroteja

tu laikam esi mani kaut kur pārpratusi... vari nocitēt- kas tieši no manis teiktā par kristiešiem tev nav paticis???
pich_
# Iesūtīts: 2010.04.29 14:27:12
Jošs Mulders
Kursh lai to zin... veel jau nav miris

tobiš ja šodien stāvētu pie vārtiem, tad- vienvirziena kustība uz zemes centru, bet, ja cietumā visu nožēlos- debesis?
Paulus
# Iesūtīts: 2010.04.29 14:27:56
Masiks,
Pujats tiešām nebija Lēvalda "tiešais priekšnieks", jo Lēvalds kalpoja Aizputē, tātad bija pakļauts Kurzemes bīskapam Lapelim un Lapelis acīmredzot pieņēma lēmumu par Lēvalda atstādināšanu
Bargā Doroteja
# Iesūtīts: 2010.04.29 14:29:17
pich_
man neaptika shitas, kad tu uz manis saciito `nekads kristieshu paraugs un skolotajs vinsh nekad nav bijis ` `

atbildi jep- gaidīju šādu atbildi. ļoti bieži par kristiešu melnajām avīm to saka- "viņš nav īsts kristietis / viņš nav savējais" utt

Man nepatiik, ja sagroza manis saciito. Un izskatiijaas, ka lielaa priekaa tuuliit tas tiek attiecinaaats uz visiem kristieshiem, turklat taa, kaa tu iedomaajies, nevis, kaa es uzrakstiiju.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.04.29 14:30:27
pich_
Ja reiz esi kristīts un iesvētīts luterānis, ko tad tagad te izliecies, ka Tev nekāda sakara ar to visu nav?
pich_
# Iesūtīts: 2010.04.29 14:32:47
Bargā Doroteja

mācītājs nav kristiešu paraugs un skolotājs? vai Lēvalda kungs bija mācītājs vai nebija?
un es to neattiecinu uz visiem kristiešiem, tikai saku, ka bieži vien par sliktajiem kristiešiem saka, ka tie tomēr nav "savējie"
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.29 14:34:16
Bargā Doroteja
Ir Ok. Es tik tā, lai nesanāk pārāk aizrauties ar nejēdzīgi tālejošiem vispārinājumiem...

vilks
IMHO tas arī ir iemesls tam, ka mācītāji no sabiedrības puses tiek tiesāti divkārt bargi. Un tas, manuprāt, ir taisnīgi. Tieši tevis dotā iemesla dēļ. Ibo krimināllikuma priekšā, visi trīs būs vienādi.

pich_
kam būtu jānotiek, lai mācītājam parādītu durvis? ne jau svētvīnu izlēja vai visus cepumus pats apēda...

Kristiešiem ir savas fiškas, kuru dēļ atstādina mācītājus. Ne vienmēr tās sakritīs ar esošās laicīgās varas likumiem. Friču laikā, mācītājs par jūdu slēpšanu varēja dabūt lodi pakausī. Bet neviens bīskaps viņu tādēļ no amata neatstādinātu. A tajā pašā laikā, mācītājs, kurš nodos valsts varai grēksūdzes noslēpumu - nebūs kriminālnoziedznieks, taču par mācīāju diezvai paliks...

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 26 . 27 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 50 , pavisam kopa bijuši: 303