atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Procesi visumā, par kuriem mēs nenojaušam
pich_
Iesūtīts: 2010.04.26 14:24:02
Visumā nepārtraukti notiek procesi- dzimst un mirst zvaigznes, veselas galaktikas sadurās, notiek prātam neaptveramas eksplozijas utt.

Jautājums- jūsuprāt, kāpēc Dievam ir nepieciešami visi šie procesi, kuri mūs nekādā veidā neietekmē (un nekad nav ietekmējuši, kā arī nākotnē neietekmēs)? Turklāt vairāk kā 99% cilvēku par šiem procesiem nemaz neuzzinās.

Paturiet prātā, ka pirmie šos procesus novēro zinātnieki- profesija, kurā neticīgie ir vairākumā
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 .
AutorsZiņas teksts
Atis Grīnbergs
# Iesūtīts: 2010.04.27 13:15:35
Gnidrologs
tavā garajā runā Jošam bija baigi labie vārdi - atgādina kurdeļus un ķerstakļus no bērnības fantastikas romāniem
vai vari tos izdalīt ar nelieliem paskaidrojumiem dīvaino vārdu diskusijā?
Atis Grīnbergs
# Labojis Atis Grīnbergs: 2010.04.27 13:22:24
Lai nu paliek etanols .... eu! E-tanols ir nāvīgi moderns veids, kā piliet mūli Tam ir vajadzīgs speciāls e-talons - pieliec pie aparāta, šis nopīkst un - ardievu skaidrā galva
Atis Grīnbergs
# Iesūtīts: 2010.04.27 13:23:45
Ctulhu
Bet jā - es jau to samagonu par to, ka jēgu nevar izgudrot. Pilietojumu var izgudrot atšķirīgu no oriģināli domātā, bet jēgu var vai nu atrast vai nē, bet ne izgudrot. Vot.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.27 13:25:51
Nē, es nepiesaucu nekādus faktorus, bet vajadzību vispirms zināt vai šādi faktori pastāv, pirms sākt nodarboties ar varbūtību rēķināšanu.

Nepareizi. Tavupraat tad varbuutiibu teorija ir bezjeedziiga, jo mees VISU Nezinaam? Avosj tur kaut kur seezh kaads faktors, kas chakaree mums varbuutiibu - mums tas ir jaazin - taapee nekaadas varbuutiiabs nereekjinaasim!

Tādēļ, ka varbūtību kaut kam rasties vai nerasties var sākt kalkulēt tikai tad, ka zināmi nosacījumi. Tu taču nevari neko pateikt par manu iespēju uzmest sešinieku 100 reizes pēc kārtas, ja nezini ne cik reizes es metu kauliņu, ne arī nepārbaudot kas tas par kauliņu un galdu. Moš tur magnēts paslēpts vai kauliņam uz visām šķautnēm ir sešinieks.

Tieshi otraadi... Es varu kalkuleet... Un tieshi novirzes no manaam kalkulaacijaam noraadiis, ka bez elementaara simetriska 6shkjautnjaina kaulinja gjeometriskajaam/fizikaalajaam iipashiibaam darbojas kaadi citi faktori, kurus tad arii var meegjinaat atrast!

Pie tam pat ja mēs izrādītos JHVH radītajā Bībeles visumā, tas nemainītu faktu, ka realitātes fabrika kā tāda ir relatīva un JHVH ir tikai tāds sīks subjektīvs sušķis.
Pietam shaada apgalvojuma validitaate arii ir tikai subjektiivs ljapus, kam ietekme uz visumu ir... visai tuva 0

Tur faktiski nekas nav jāatspēko. Apmēram kā man nav jāpierāda, ka esmu kamielis tikai tāpēc, ka tu tā apgalvo

Protams, bet tev ir jaaliek galdaa paarbaudaama, falsificeejama un visaadi citaadi zinaatniskai teorijai atbilstosha hipoteeze alternatiivai esoshajai, kas izskaidro shii visuma fine-tooningu!


Ar Baeziānisko šņāgu tu tāpat nevari pierādīt, ka tava subjektīvā ticība JHVH ir tuvāka patiesībai, nekā amazones indiāņa ticība Aceotociklam.
Kas intersanti striidaa par antropo principu JHVH u.c. dievus visvairaak piesauc tu... Vari pasakidrot, kaapeec juuseejie regulaari no zinaatniska striida paarlec uz teologjisku striidu? Jeb tavupraat fakts, ka Visums ir fine-tooneets ir teologjiska dogma, kas neatbilst vispaariigi empiiriski noveerojamiem faktiem?
Atis Grīnbergs
# Iesūtīts: 2010.04.27 13:34:15
Ctulhu
tās nepareizās nav nepareizas jēgas, bet nepareizi pielietojumi cilvēkam(kiem), kuri nav atraduši jēgu
Atis Grīnbergs
# Iesūtīts: 2010.04.27 13:38:54
Ctulhu
es jau teicu, ka sarežģīti
Atis Grīnbergs
# Iesūtīts: 2010.04.27 13:45:55
Ctulhu
Nu luuk, taatad nevis jeega ir dievaa, bet jeegu izdomaat ir sarezgiiti. Tas jau pareizaak.

neko netaatad !

un es nevaru tev piedāvāt citas labākas jēgas par Kristu - kad šī pati liksies gana laba, droši abrašķaisja!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.27 13:51:36

Visums NAV fine tooneets.
Vienkaarsji esosais konstantu komplekts noved pie taadu sisteemu kaa mees rasanaas. Usjo...


Shitaa buus peerle

Koka lapas NAV zaljas, prosto vinjas absorbee visa spektra gaismu iznjemot 500nm garuma elektromagneetiskos viljnjus
Atis Grīnbergs
# Iesūtīts: 2010.04.27 13:52:08
Labi, bratci kroļiki!

Man jābeidz ēdamā un muldamā pauze - dikti gara jau nu sanāca. Jāatgriežas pie virpas.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.27 13:56:13
Ctulhu, labi shutku nesaprati... randoms ar tevi!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 51 , pavisam kopa bijuši: 3027