atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kains
luterāne bitch
Iesūtīts: 2010.04.20 15:25:55
sk. zemāk, te nebūs vietas izvērsties. piedodiet, ja gadījies saliet kādas muļķības
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
pich_
# Labojis pich_: 2010.04.22 15:29:26
luterāne bitch
Kur Tu izraki, ka Kains palika ļauns?

"Bet Kainu un viņa upuri Dievs neuzlūkoja. Tad Kains iededzās bardzībā, un viņa vaigs raudzījās nikni"


starp citu, Svētais , pievērs uzmanību šīm rindiņām:
"... Dievs neuzlūkoja. Tad Kains iededzās bardzībā..."
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.22 15:33:50
pich_
Jā, bet iedegās tāpēc, ka viņa sirds bija ļauna.

1. Jāņa 3:12 ne kā Kains, kas bija no ļaunā un nokāva savu brāli, bet kādēļ viņš to nokāva? Tāpēc ka viņa darbi bija ļauni un viņa brāļa darbi taisni.

Kaut kas ir apslēpts mūsu acīm, jo Dievs bija acīmredzot devis kaut kādas norādes, un , ja Kains tās neizpildīja, tad darbi bija nodēvēti par ļauniem. Varbūt ir vēl kāds cits aspekts par kuru mēs nezinām.
pich_
# Labojis pich_: 2010.04.22 15:38:17
Svētais
Tāpēc ka viņa darbi bija ļauni un viņa brāļa darbi taisni

respektīvi:
zemkopība- slikti
lopkopība- labi?

kur ir uzskaitīti Kaina sliktie darbi pirms iešanas pie Ābela? tā arī neesi norādījis uz to, kas liecinātu, ka Kains bija ļauns cilvēks. pagaidām viss liecina par to, ka viņš tāds kļuva tikai pēc tam , kad Dievs noraidīja upuri
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.22 15:39:42
pich_
To ar saku, ka tas mums netiek atklāts Bībelē, bet ir netieša norāde, ka Dievs bija devis paraugu vai pateicis, bet Kains neizpildīja. Tāpēc darbi nosaukti par ļauniem, un Kains no ļaunā!
pich_
# Labojis pich_: 2010.04.22 15:42:11
Svētais

ok- sāksim no otra gala. par Ābelu mums praktiski nav nekāda informācija- kas liek apgalvot, ka viņa darbi bija taisni? ko tieši viņš izdarīja?

Dievs bija devis paraugu vai pateicis, bet Kains neizpildīja.
bik nesapratu- ko Dievs pateica un Kains neizpildīja?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.22 15:45:25
pich_
Tieši tāda pati atbilde tikai reversā. Ābels acīmredzot kaut ko izdarīja, ko Dievs bija licis, un tāpēc izpelnījās Dieva atzinību.

P.S. Viens skaidrojums saka, ka Dievs pagatavodams drēbes ādamam un ievai, nokāva lopu un pagatavoja drebes, noradidams, ka sads upuris vinam ir pienemams, ka bezvainigs un ar asins izliesanu. Man gan personiski nav atklasmes par to.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.22 15:45:53
bik nesapratu- ko Dievs pateica un Kains neizpildīja?

Tieši to mes ar nezinam, jo tas it ka netieši jāizsecina.
pich_
# Labojis pich_: 2010.04.22 15:49:28
Svētais

kā var Bībeli uzskatīt par autoritāti, ja to var interpretēt dažādos veidos, kam seko netieši subjektīvi secinājumi?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.22 15:49:57
Cits skaidrojums norāda, ka Dievs bija jau devis upurēšanas iestādījumus. Jo vēlāk kaut kur parādās konkrēti upuri, kas bija doti gan no lauka ( desmitais), gan no lopiem, vēl pirms hronoloģiski viņi bija doti ar bauslības palīdzību. Bet arī šajā jautājumā man nav atklāsmes, bet tikai citu komentātoru teiktais.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.22 15:51:18
pich_
Bībele ir atklāsmes grāmata. Ir kaut kādas lietas, kas ir skaidri norādītas, lai tu varētu pie tā pieturēties. Taču visu tu nekad nezināsi un nekad nevaŗēis izpētīt, jo daudzām lietām tik vai tā būs par īsu. Taču tas , kas ir dots ir pietiekoši, lia glābtos caur Jēzu un dzīvotu Dievam patīkamu dzīvesveidu.
pich_
# Iesūtīts: 2010.04.22 15:57:28
Svētais

Tas nozīmē, ka VD nav iespējams izskaidrot jau vairāk kā 3000 gadus. Kāds bija Dieva mērķis diktējot lasāmvielu, ko cilvēks nespētu savas dzīves laikā izprast?
Vai Dievam patīk, ka tiek uzdoti jautājumi, uz ko neviens nespēj atbildēt?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.22 15:59:52
pich_
Dievs uzdod ļoti vienkāršus jautājumus Ījabam, un Ījabs pēkšņi konstatē, ka viņam nav atbildes uz tiem. Tas nozīmē tikai to, ka tev nekad nebūs atbilsdes uz visiem taviem jautājumiem, jo tu neesi Dievs.
pich_
# Iesūtīts: 2010.04.22 16:04:01
Svētais
kā tu zini, ka atbildes uz taviem jautājumiem ir patiesas?

pajautā jebkuram neirologam, lai viņš izskaidro- kas ir tavas atklāsmes
luterāne bitch
# Iesūtīts: 2010.04.22 16:04:14
es vēl joprojām turos pie tā, ka Kaina upuris netika pieņemts, jo viņš no savas ražas vnk paķēra kaut ko, kas trāpījās pa rokai (upuri izvēlējās pavirši), kamēr viņa brālis upurēja labāko no sava ganāmpulka.
pich_
# Iesūtīts: 2010.04.22 16:06:59
luterāne bitch
Pēc kāda laika Kains nesa no zemes augļiem upuri Tam Kungam

kā no šī tu izsecināji, ka "viņš no savas ražas vnk paķēra kaut ko, kas trāpījās pa rokai (upuri izvēlējās pavirši)"?
Aivars
# Iesūtīts: 2010.04.22 16:08:54
Bet kur teikts, ka Dievam obligāti kāds upuris bija jāpieņem?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.22 16:09:25
pich_
Atklāsme par Jēzu - Dieva dēlu nāk no debesīm, tā nav cilvēka intelektuāls produkts vai paša izdoma. To nevar izsecināt vai kā citādi iegūt. To dod pats Dievs.


Mat. 16:17 Un Jēzus atbildēja un viņam sacīja: "Svētīgs tu esi, Sīmani, Jonas dēls, jo miesa un asinis tev to neatklāja, bet Mans Tēvs, kas ir debesīs.




pich_
# Iesūtīts: 2010.04.22 16:10:01
Aivars
ir teikts, ka viņam tas patika (arī smarža), bet laikam gan nav apgalvots, ka tas ir jādara obligāti...
pich_
# Iesūtīts: 2010.04.22 16:11:33
Svētais
Atklāsme par Jēzu - Dieva dēlu nāk no debesīm, tā nav cilvēka intelektuāls produkts vai paša izdoma

ja tā būtu, tad Bībele nebūtu vajadzīga
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.22 16:12:47
pich_
kā tu zini, ka atbildes uz taviem jautājumiem ir patiesas?

Tā ir atklāsme priekš manis, un nav atklāsme priekš tevis. No ši aspekta raugoties mums ir divas dažadas patiesības, bet mana man ir skaidra un zināma, tev tavuprāt tava. Esmu 100% pārliecināts par Jēzu Dieva dēlu, kas nomiris un augšāmcēlies par mani. Mani grēki ir piedoti un es eju uz debesīm. Tu esi meklējumos, uzdod jautājumus par Bībeli, un neesi līdz galam pārliecināts. Tā ir starpība starp mums ( atklāsmju kontekstā)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 33 , pavisam kopa bijuši: 3431