atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Par Islandes vulkānu
pich_
Iesūtīts: 2010.04.20 10:26:42
Kā zināms, tad dabā nekas nenotiek bez Dieva ziņas. Kā kristieši skaidrotu šī vulkāna izviršanas nepieciešamību- ko Dievs mums grib pateikt? Viedokļi?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.23 09:08:57
Kāpēc tad Dievs nepiemeklēja Seno Grieķiju? Nekas tāds īpaši slikts Senajā Grieķijā nenotika.
incognito
# Iesūtīts: 2010.04.23 09:49:45
Man gan liekas, ka kristiešu vidū izplatītā paraža kādu dabas katastrofu gadījumos pieņemt, ka cietušie ir īpaši grēcīgi - homoseksuālisti vai pagāni, nav biblisks.

"Tanī pašā laikā atnāca ļaudis, kas Viņam stāstīja par galiliešiem, kuru asinis Pilāts bija sajaucis ar viņu upuriem.
Un Viņš tiem atbildēja un sacīja: "Vai jūs domājat, ka šie galilieši ir bijuši lielāki grēcinieki nekā visi pārējie galilieši, tāpēc ka tie to cietuši?
Es jums saku: nebūt ne, bet, ja jūs neatgriezīsities no grēkiem, tad jūs visi tāpat iesit bojā.
Jeb vai jums šķiet, ka tie astoņpadsmit, uz kuriem krita Ziloas tornis un tos nosita, bija vairāk vainīgi nekā visi pārējie Jeruzālemes iedzīvotāji?
Es jums saku: nebūt ne, bet, ja jūs neatgriezīsities no grēkiem, jūs visi ņemsit tādu pašu galu."" (Lk.13: 1-5)
Aivars
# Iesūtīts: 2010.04.23 10:32:27
incognito
Tev taisnība, ka nav bibliski. Bet kāpēc tu domā, ka tieši kristiešu vidū šī pieeja ir izplatīta? Man, savukārt, ir radies iespaidds, ka tieši nekristiešu vidē ir izplatīta pieeja šādu domāšanu attiecināt uz reliģioziem cilvēkiem.
pich_
# Iesūtīts: 2010.04.23 11:12:57
tāpēc, ka dabā nekas nenotiekot bez Dieva gribas. zemestrīces, vulkāni, lietus utt ir Dieva ierosināti.
vismaz es uzskatu, ka kristieši tā domā. ja ir versija, ka dabas procesi notiek automātiski, un, piemēram, par zemestrīci Dievs uzzina tikai pēc tam, kad tā jau ir notikusi- tad tā arī sakiet
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.04.23 11:16:26
tāpēc, ka dabā nekas nenotiekot bez Dieva gribas. zemestrīces, vulkāni, lietus utt ir Dieva ierosināti.

Muļķības!
Dabā ļoti daudz kas notiek bez Dieva gribas, bet NE BEZ Dieva ziņas! Tās nav viens un tas pats.

vismaz es uzskatu, ka kristieši tā domā.
Nepazīstu tādus Kristiešus!

ja ir versija, ka dabas procesi notiek automātiski, un, piemēram, par zemestrīci Dievs uzzina tikai pēc tam, kad tā jau ir notikusi- tad tā arī sakiet

Atkal tu putro zināšanu ar gribēšanu

Ja tu lec no jumta, es visai droši zinu, ka kaut ko salauzīsi vai nositīsies, laigan tas nenozīmē, ka es to gribu


Nevis Dieva zināšanas izraisa procesus, bet procesi izraisa Dieva zināšanu! Vienkārši Dievs spēj šajos procesos ieskatīties tālāk un dziļāk nekā tu...

Tas, ka Kristus paredzēja Pētera nodevību izriet no tā, ka Kristus ar savu Dievišķo zināšanu redzēja gan Pētera gan visas apkārtējās pasaules kontextu "no putna lidojuma" un redzēja, to trajektoriju pa kuru Pēteris "ripo" un redzēja arī "reljefu"... tāpēc varēja to apteikt... Tas nenozīmē, ka Kristus gribēja vai izraisīja Pētera nodevību!
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.23 11:22:24
Jošs Mulders
Nevis Dieva zināšanas izraisa procesus, bet procesi izraisa Dieva zināšanu!
hmmm.... nesanāk mazliet ķecerīgi? Kā gan kautkāds process var izraisīt zināšanu tam, kuram tās ira bezgalīgi daudz?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.23 11:30:26
Aivars
Bet kāpēc tu domā, ka tieši kristiešu vidū šī pieeja ir izplatīta?
šī pieeja pamato priekštatu, ka pasaulē visam ir jēga, mērķis un nodoms. Arī zemestrīcēm, cunami, melnajam mērim un gonorejai. Ka viss labais notiek kā balva/samaksa par kaut ko, gluži tāpat kā ļaunais. ka ir kāds trancedentāls taisnīgums, kas to visu vada.
Pretējā gadījumā mums jāpieņem, ka dzīvojam gadījuma veida haosā, kuram nav nekāda sakara ar taisnīgumu. un tikai dūrei esot spēks...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.04.23 12:20:42
hmmm.... nesanāk mazliet ķecerīgi? Kā gan kautkāds process var izraisīt zināšanu tam, kuram tās ira bezgalīgi daudz?

A process ir mūžībā... to arī Dievs zin! Es tikai izsakos cilvēkiem saprotamā valodā, kuri putro cēloni ar sekām!
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.23 12:27:29
Jošs Mulders
process mūžībā laikam gan būs absolūti statisks un mūžīgi nemainīgs stāvoklis, bez izmaiņām. Grūti vulkāna izvirdumu par tādu procesu nosaukt. Nu... bet tu vari mēģināt, kapēc ne?
Aivars
# Iesūtīts: 2010.04.23 13:27:06
masiks [212.93.96.2]
Nezinu gan vai Bībelē ir kur teikts, ka šī pasaule ir taisnīga. Drīzāk redzu apsūdzības par netaisnību, un atgādinājumu, ka stāsts vēl nav galā.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.23 13:39:19
Aivars
Nope. Pasaule ir netaisnīga, ij tāpēc mums esot Dievs, kas atjauno taisnīgumu. Piepalīdzot savam elektorātam, un bargi sodot atkritējus/visādus grēciniekus. Pretējā gadījumā, piemēram, tāda parādība kristiešu dzīvēs, kā lūgšanas vai tēvreize - būtu smieklīga ākstīšanās, kumēdiņi un bezjēga.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.04.23 13:51:47
masiks [212.93.96.2]
Baidos, ka kristietis lūgšanas būtību un jēgu, kā arī pasaules vēsturi redz stipri savādāk.
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2010.04.23 14:04:26
incognito

Man gan liekas, ka kristiešu vidū izplatītā paraža kādu dabas katastrofu gadījumos pieņemt, ka cietušie ir īpaši grēcīgi - homoseksuālisti vai pagāni, nav biblisks.


Ir varianti, kur Dievs iejaucas , vai ne. Nevar tik primitīvi visu tvert: tas zaļš , tas zils un uz tā izdarīt secinājumus. Pēc 11. septembra pasaule kliedza uz Dievu , kur Viņš skatās?! Vēlāk Anglijā notika ļoti lieli aresti, kur teroristi gribēja pielietot sķidrās bumbas, šie terorakti būtu vēl dramatiskāki. Dievs kristiešus brīdināja, ka tādi terorakti notiks. Arī es rakstīju kādā portālā , ka pusgada laikā var notikt atkal terorakti. Eiropā. Viss atkarīgs no drošības dienestiem , vai viņi to ņems par pilnu ( kristiešu pravietojumus) vai ne? Ņēma šoreiz vērā un traģēdija nenotika.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.23 14:05:09
Aivars
redz, vai grib redzēt? Tas nav viens un tas pats...
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.04.23 14:18:09
pich_

[Offline]
# Iesūtīts: 2010.04.23 11:12:57
tāpēc, ka dabā nekas nenotiekot bez Dieva gribas. zemestrīces, vulkāni, lietus utt ir Dieva ierosināti.
vismaz es uzskatu, ka kristieši tā domā. ja ir versija, ka dabas procesi notiek automātiski, un, piemēram, par zemestrīci Dievs uzzina tikai pēc tam, kad tā jau ir notikusi- tad tā arī sakiet

Nu , garām Tu spried. Cilvēks uztaisa mersi, mersis aizdegas, apgāžas , nokrīt ritenis, cilvēks izkāpj no merša , brauc. To visu ir uztaisījis cilvēks. Tevi , mani , zemeslodi ir uztaisījis Dievs.
Viss funkcionē tā kā esam pelnījuši. Bet funkcionē, ja būtu bijis lielais sprādziens tad mēs haotiski visi kaut kur lidotu , nebūtu ne ziemas , ne vasaras, salule pazustu, nebūtu cikliskumu ....
Viss notiek zem KONTROLES. Dievs ir apsolījis , ka pēc plūdiem līdz pasaules galam nerims ne sēšana ne pļaušana...viss notiek....
Te vulkāns, dienvidos vēja vētras, zemestrīces. Dievs ir pateicis , ka tas viss tikai pastiprināsies , līdz zeme sāks brukt un degt. Negaidi labākus laikus. Esi reāls. Samierinies ar šo pasauli kuru kontrolē Dievs. Globāli nekas neizmainīsies bez Viņa apsolījumiem un pravietojumiem , kas aprakstīti Bībelē. Rietumu sabiedrība ir ir diezgan sodomizējusies, ka varētu tai pielaist uguni , bet Bībele stāsta , ka pēdējās katastrofas un kataklizmas sāksies pēkšņi. Tās var redzēt caur Bībeles pravietojumiem pie cilvēku uzvedības, dabas kataklizmām. Jāsamierinās un jālūdz Dievs : Ja Viņš mūs iznīcinās , tad pēc Viņa apsolījuma mēs vēlāk dzīvosim jaunā zemē , kur ļaunums vairs nebūs un līdz ar to visas šīs kataklizmas utt...
Dievs Tevi mīl. Vai esi par to padomājis?
ex-Kombulis [208.110.80.250]
# Iesūtīts: 2010.04.23 14:21:59
man liekās drusku pretruna starp to " dievs mūs iznīcinās" , " mēs dzīvosim jaunā zemē, kur ļaunuma nebūs" , nav loģiski šādi izteikumi, kā var Dievs iznīcināt, ja tas ir Mīlestība. Iznīcnāt var tikai ļaunumu pārstāvošie = paši sev. Tātad - mums jākļūst labākiem, lai mēs netiktu iznīcināti.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.23 14:26:19
ex-Kombulis [208.110.80.250]
tavuprāt zemestrīču un cunami upuri paši sevi iznīcināja, aiz sava ļaunuma?
incognito
# Labojis incognito: 2010.04.23 15:18:20
Aivars
kāpēc tu domā, ka tieši kristiešu vidū šī pieeja ir izplatīta?

Nezinu, vai ļoti izplatīta, bet tāda pieeja tiešām kristiešu vidū ir.

http://www.wnd.com/index.php?fa=PAGE.view&pageId=28902
http://www.christianvoice.org.uk/Press/press010.html
http://www.newsru.com/religy/20apr2010/experts.html

masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.23 15:24:34
incognito
texts zem bildes reāli iespārda!

Waves off Kalutara, Sri Lanka, said to resemble name of Allah in Arabic, inset (photo: DigitalGlobe)

incognito
# Iesūtīts: 2010.04.23 15:31:14
masiks [212.93.96.2]
Jā, visi monoteisti reizēm mēdz būt dīvaini.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 130 , pavisam kopa bijuši: 1152