atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem "Patiesība par okultismu" seminārs
Solle
Iesūtīts: 2010.04.16 12:48:42
Labdien! Kristīgajā radio dzirdēju runājam par pasākumu "atver acis - patiesība par okultismu". Paskatījos viņu mājas lapā un tur norādīts, ka saistība ar Jauno Paaudzi. (Eju luterāņu baznīcā, taču mani uzrunāja tas, ka tas būšot atbrīvošanas seminārs sievietēm. Es zinu un jūtu, ka man IR vajadzīga atbrīvošana un zinu arī kas mani apgrēcina, tāpēc gribētu aiziet uz to semināru. Taču mani māc šaubas - Jaunā Paaudze daudzviet tiek saukta par sektu - bail, meklējot atbrīvošanu, iekulties vēl lielākās ziepēs. Ko jūs sakāt par tādiem semināriem - tie ir labi vai labāk uz tādu neiet? Varbūt kāds arī zin paskaidrot, kas īsti tur notiks? It kā tur jāaizpilda tāda anketa uz 9 lapām -kas ar to tālāk notiks? Lūdzu konstruktīvas atbildes, nevis klišejiskus nosodījumus.
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
kartupelis
# Iesūtīts: 2010.04.17 22:43:06
wow, tie JP video reāli šausmina!
Nedomāju, ka viss ir tik traki!
rainars
# Iesūtīts: 2010.04.18 01:04:04
Domājams ka sievietei sievietes problēmās var palīdzēt sieviete kura pati tikusi glābta un ja mācītājs vīrietis diez vai tas var būt tik objektīvi.
nezinu kāds ir inkauters JP. Izgāju to Kristus Pasaulei un teikšu ka ir tuvāk Dievam , jo tais anketās patiesi ir ieskatīšanās savās traumās kuras traucē Dieva tuvībai. Atteikšanās no nepareizībām, piedošana,atbrīvošana un piepildīšanās ar Svēto Garu.
Pāvils saka:
Tas Kungs ir Gars. Kur Tā Kunga Gars, tur ir brīvība.
Bet mēs visi, atsegtām sejām, Dieva godību redzēdami kā spogulī, topam pārvērsti Viņa paša līdzībā no spožuma uz spožumu. To dara Tā Kunga Gars.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.19 08:58:59
Par inkaunteru Jencīša draudzē - pats neesmu izgājis, bet cik esmu dzirdējis liecības - tās visas ir pārsteidzoši pozitīvas
Šerpais Ancis
# Iesūtīts: 2010.04.19 13:20:36
Solle
"Es zinu un jūtu, ka man IR vajadzīga atbrīvošana un zinu arī kas mani apgrēcina"

Nevajag nu pārsteigties un visā saskatīt ļaunos garus, īsteni apsēsto ir visai maz, vairāk ir tādu, kas saklausās visādas dumības no jaunajām kustībām, kas metas dzīt ārā to, kā nemaz nekad tur nav bijis. LELB palīdzību šai ziņā droši vari meklēt pie ieteiktā māc.Jāņa Bitāna - personīgi nezinu citu kompetentāku šai jautājumā. Uzraksti iesākumā kaut e-pastu.

Kārdinājumi ir no trīs frontēm - no velna, no pasaules un no paša, kā to Tēvi māca, ne jau nu vienmēr visa atbildība par savu grēcīgumu jānoveļ uz cilvēces nīdēju Ar grēkiem cīnās biktējoties un dzīvojot nopietnu kristīgu dzīvi ar visu no tā izejošo. Mākslīgi un uz momentu no grēka neviens neatbrīvos.
Adonika
# Iesūtīts: 2010.04.22 19:45:49
tikai ir ļauni gari manī, kas ved mani kārdināšanās un vēl neesmu spējusi tos izdzīt no sevis - tie aizvien mani sagūsta.
ja reiz spēj šeit rakstīt, tad es domāt apsēsta neesi. saistības var radīt pagātnes rētas, nenožēloti grēki utml. pamatā tas ir darbs pašam ar savi sadarbojoties ar Dievu.

JP imho izceļās ar savu īpašo noslieci uz garu izdzīšanu - spēju visā vienmēr vainot velnu un dzenāt dēmonus arī tur kur patiesībā ir pašu rakstura problēmas pie vainas.

JP ir harizmatiska draudze, kura Biibeli interpretee " kaa gars vada"
Visas draudzes, konfesijas Bībeli interpretē kā gars vada. Un visām šķiet, ka viņas vada tas Īstais Gars.
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 144 , pavisam kopa bijuši: 35567