atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Mūžīgās ciešanas, vēlreiz
EzītisMiglā
Iesūtīts: 2010.04.13 12:52:39
Jautājums ir par to, kāpēc tiem, kas netic, ir mūžīgi jāmokās.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 20 . 21 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2010.04.13 14:40:10
pich_
Es nezinu, vai tās mokas ārsts sev pārtrauca, ja pieņem, ka ar nāvi viss nebeidzas. Varbūt, drīzāk mokas var būt mūžīgas, ja dvēselē neienāk dziedināšana caur piedošanu un cerību.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.13 14:42:49
Svētais
kāpēc domā, ka tev ir vajadzīga viņu atziņa vai viņu neziņa par to, kāds labums no mūžīgajām ciešanām?

Man ir vajadzīga kristiešu atziņa, lai labāk saprastu kristietību.

Kāpēc tu pats uztraucies? Rodas iespaids, ka tu nevari atrast atbildi, un gribi, lai jautājums tā vienkārši pats no sevis pazūd. Ja tevi tas neuztrauktu, tu varētu paņemt "B" atbildi un dzīvot mierīgi.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.13 14:43:04
EzītisMiglā
Vai neesi vēl sapratis un nojautis, ka kristiešiem viss ap Jēzu augšmacelto grozās? Nevis ap atziņām par to, kāds labums no mūžīgām mokām!

Tev nav ticības, kas mierina un stiprina, un tu uztraucies? Nepaliec smieklīgs! Ja netici Jēzum mieru tā arī nedabūsi un neatradīsi. Jo tikai viņš dod to mieru, ne kā pasaule dod, un nebūs jālauza tev galva par to, kāds labums mūžīgām ciešanām.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.04.13 14:44:07
EzītisMiglā
Es domāju, ka gara līmenī taču nav nekā nelabojama. Sākot jau ar to, ka visi ir nemirstīgi.
Tur var vēl padiskutēt par to nemirstību, bet ok... ja ticam Bībelei, tad Tu esi vismaz potenciāli nemirstīgs, ja ticēsi uz Kristu. Vai tas nozīmē, ka visu dzīvē esi salabojis?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.13 14:44:56
EzītisMiglā
Es neuztraucos, redzu, ka tu uzdod jautājumus, un gribi sagaidīt atbildes no kristiešiem, kas tic Jēzum-mūžīgajai dzīvībai, tajā pat laikā tu netici Jēzum un gribi dabūt atbildes par mūžīgām mokām -kāpēc tādas vajadzīgas. Pretruna.
Svētais
# Labojis Svētais : 2010.04.13 14:46:34
EzītisMiglā
Zini , man nav atbildes uz daudziem jautājumiem, un es nekaunos par to. Bet viena atbilde man ir , un ar šo atbildi man pietiek- Jēzus ir mūžīgā dzīvība, kas dzīvo manī, un es viņā un es dzīvošu ar viņu pēc nāves mūžīgi, tāpēc jautājums par to, kāds labums no mūžīgām ciešanām patiešām paliek neaktuāls, tad , kad tev ir Jēzus - mūžīgā dzīvība!

Lūk, kāpēc pacēlās mans jautājums, ko tu gribi dzirdēt no kristiešiem, ja netici Jēzum kā mūžīgajai dzīvībai?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.13 14:49:55
Aivars
Es nezinu, vai tās mokas ārsts sev pārtrauca, ja pieņem, ka ar nāvi viss nebeidzas. Varbūt, drīzāk mokas var būt mūžīgas, ja dvēselē neienāk dziedināšana caur piedošanu un cerību.

tad kāpēc viņš sev galu padarīja? neuzmanīgi ar pistoli spēlējās?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.13 14:51:29
Svētais
tu uzdod jautājumus, un gribi sagaidīt atbildes no kristiešiem, kas tic Jēzum-mūžīgajai dzīvībai ... tajā pat laikā tu netici Jēzum un gribi dabūt atbildes par mūžīgām mokām -kāpēc tādas vajadzīgas. Pretruna
Kur tur pretruna? Man, piem, nav jātic reinkarnācijai, lai uzdotu jautājumus par to. Man nav jātic Allaham, lai uzdotu jautājumus par musulmaņu paradīzi. Es varu uzdot visādus jautājumus par visādām mācībām.

Te ir ne pretruna, bet cits mehānisms: tu kā kristietis domā par savu mūžīgo dzīvošanu, un vienkārši negribi atbildēt uz jautājumu, kā tur citiem ar tām ciešanām. Tev tāda jautājuma nav, jo tās jau nav tavas ciešanas, tev ciešanu nebūs. tad tā arī saki, ka citu cilvēku ciešanas tev maz interesē. Vai nu arī, ka tur viss ir OK, jo sistēmas autors ir pats Dievs un ar to pietiek.


Ja netici Jēzum mieru tā arī nedabūsi un neatradīsi. Jo tikai viņš dod to mieru
Tikai viņš dod mieru, esmu dzirdējis arī no krišnaītiem, tādā pat tonī un ar tādu pat pārliecību.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.13 14:51:39
Svētais
Lūk, kāpēc pacēlās mans jautājums, ko tu gribi dzirdēt no kristiešiem, ja netici Jēzum kā mūžīgajai dzīvībai?
ko grib dzirdēt - to arī prasa. Kāpēc tu negribi atbildēt, bet kā tāds senebrejs uz jautājumu atbildi ar jautājumu?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.13 14:53:31
Aivars
ja ticam Bībelei, tad Tu esi vismaz potenciāli nemirstīgs
No kristiešiem es sapratu, ka esmu reāli nemirstīgs, un man ir iespēja būt nemirstīgam paradīzē vai būt nemirstīgam ellē.
Ja es pēc kristiešu mācības vienkārši pēc nāves pārstātu eksistēt, tad man nebūtu jautājumu, un es šo tēmu nepaceltu.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.13 14:54:07
EzītisMiglā
Tev deva atbildi, MUlders, Aivars, SR katole, ko tas tev deva? Vai vairāk miera? Ko?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.13 14:55:46
redzu, ka tu uzdod jautājumus, un gribi sagaidīt atbildes no kristiešiem, kas tic Jēzum-mūžīgajai dzīvībai, tajā pat laikā tu netici Jēzum un gribi dabūt atbildes par mūžīgām mokām -kāpēc tādas vajadzīgas. Pretruna.

mhm.... pēc tādas pat loģikas EM nedrīkstētu neko jautāt homīšiem vai grūtniecēm... pat vispār sievietēm- ibo nekad par tādu nekļūs...
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.13 14:57:36
ko grib dzirdēt - to arī prasa. Kāpēc tu negribi atbildēt, bet kā tāds senebrejs uz jautājumu atbildi ar jautājumu?

Tāpēc, ka jautājums uzdots ar nepareizu motivāciju, un nebūs pašam sev uz to atbildes, un ja šo motivāciju cenšas atklāt ar citu pretjautājumu, tad tas nepatīk.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.13 14:58:20
Svētais
jautājums par to, kāds labums no mūžīgām ciešanām patiešām paliek neaktuāls ...
nebūs jālauza tev galva par to, kāds labums mūžīgām ciešanām...

tas nozīmē, ka kristiešiem tāds jautājums vispār nerodās.

tajā pat laikā tu netici Jēzum un gribi dabūt atbildes par mūžīgām mokām -kāpēc tādas vajadzīgas. Pretruna
Tas nozīmē, ka nekristiešiem tāds jautājums nevar rasties, jo ir pretrunīgs.

Abi kopā tie rada iespaidu, ka tu negribi to jautājumu redzēt, un atgaiņājies no tā. Vislabāk būtu, ja tāda jautājuma nemaz nebūtu, ko tu arī centies panākt.

Tomēr, tavs uztraukums un aktivitāte liecina, ka tev patiesībā tas nav vienaldzīgi.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.04.13 14:58:54
EzītisMiglā
Pieņemu, ka Sv. Raksti neapstiprina, ka esi `reāli nemirstīgs`

Efeziešiem 2:
1 Arī jūs bijāt miruši savos pārkāpumos un grēkos,
2 kuros reiz dzīvojāt, pakļauti šīs pasaules varas nesējam, gaisa valsts valdniekam, garam, kas vēl tagad darbojas nepaklausības bērnos.
3 Kopā ar tiem arī mēs visi reiz dzīvojām savas miesas kārībās, ļaudamies miesas un miesas prāta iegribām, pēc savas dabas būdami Dieva dusmības bērni kā visi pārējie.
4 Bet Dievs, bagāts būdams žēlastībā, Savā lielajā mīlestībā, ar ko Viņš mūs ir mīlējis,
5 arī mūs, kas savos pārkāpumos bijām miruši, darījis dzīvus līdz ar Kristu: žēlastībā jūs esat izglābti!
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.13 14:59:16
Jā, pretruna! Bezjēgā uzdot jautājumus, ja jebkura atbilde nedos miera!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.13 15:00:56
Svētais
Tais atbildēs bija caurumi, ko uzrādīju tēmas sākumā.

Vissaprotamāk ir par šķīstīvatu, bet luterāņiem tā atbilde neder.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.13 15:00:56
EzītisMiglā
Teiksim tā, tu ej uz elli un mūžīgi mocīsies. Kāds labums no tā Dievam? Nekāds. Tu pats netici Jēzum un ar to sev paraksti spriedumu par saviem grēkiem. Vai tāda atbilde tevi stiprina un mierina? Ko?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.13 15:02:21
EzītisMiglā
Vai pietiekoši tev nav jau klāstīts tas, ka grēka alga ir nāve un ja tev nav glābēja no grēkiem, tad elle? Vai tas kāds jaunums?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.04.13 15:02:42
Svētais
Jā, pretruna! Bezjēgā uzdot jautājumus, ja jebkura atbilde nedos miera!
Lūk, tā par šķīstītavu mani visumā apmierina. Ir pieņemama.
Turklāt, mieru man visdrīzāk dos stabils pasaules uzskats, ne tikai viena atbilde uz vienu jautājumu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 20 . 21 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 97 , pavisam kopa bijuši: 36621