atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Latvijas Kristīgais Radio
meitene
Iesūtīts: 2010.03.20 23:29:22
Jūsu viedokļi par šo radiostaciju.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
AutorsZiņas teksts
Uldis
# Iesūtīts: 2012.10.15 16:38:36
Mārtiņš

Uzmanīgi ar "uzmanīgi", citādi aiziesi neceļos!

Bet, ja atklāti, tiešām nesaprotu, ko tu gribēji pateikt un kādos neceļos esmu aizgājis.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.10.15 19:35:35
eglīte
Tu to pa īstam vai pa jokam?

Ironizēju.

Uldis
Bet, ja atklāti, tiešām nesaprotu, ko tu gribēji pateikt un kādos neceļos esmu aizgājis.

Tavas apsūdzības neopagānismā. Kas tas ir - samaitāta fantāzija vai paša neopagāniskā pieredze?
dafne
# Iesūtīts: 2012.10.15 20:20:37
svētais grēcinieks
a būtu vēl viens kristīgais radio nez vai tas būtu vai nebūtu pareizi? vai vajadzīgi..

tad jau labak tv
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.15 20:58:56
dafne
Bet arī patreizējās televīzijas reizēm rāda gan kristīgas filmas, gan raidījumus (cita lieta, cik baudāmus) Ja nerēķina, ka Tālbergs jau arī daļu lkr raidījumu piedāvā videoformātā.
ASV ir viens otrs it kā kristīgs komerckanāls. Neteikšu, ka diži baudāms. Mēģinu iztēloties, kāda varētu būt Latvijas `kristīgā` televīzija. Ja nu vienīgi kā pirātiska raidstacija, kas piedāvā bezmaksas alternatīvu pilnvērtīgai informācijai Latvijas teritorijā. Bet nu kanāls, kurā bezjēgā griežas uz riņķi jeņķu pārticības gospeļa komersantu `ticīgo uzvaras balss` pārmaiņus ar ļeģājeva un jenciša `encounteriem`, nopūtu pilno `vertikāli`, un iespējams vēl kādiem dažādu konfesiju dievkalpojumu ierakstiem, kur tv operators mēģina radīt kustības iespaidu fokusējoties te uz vitrāžu, te uz predikantu, te uz garlaikotāko tipiņu dievnamā, te uz fifīgāko koristi .... nu nez vai par to es maksātu abonentmaksu
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.15 21:00:33
ak, jā... un vēl `aktuālā diskusija` tur varētu tikt retranslēta
LittleWonder
# Iesūtīts: 2012.10.16 09:16:33
Es klausos pa retam, kad ir kāds diskusiju raidījums vai kāds gramatas lsījums. To žēlabaino un es pat teiktu reizēm deprsīvo mūziku es neklausos. Reizēm pat metas nelabi. Un kāds tos komerciālos mēslus grib nosaukt par Dieva slavēšanu. Cita lieta ir svētdienas, kad tiek atskaņota patiešām slavēšanas dziesmas un himnas, ko dzied baznīcās dievkalpojumos. Ja būtu vairāk interesantu raidījumu, es labprāt pat noziedotu tos 5 latus, bet, kad es iedomājos, ka pa to naudu tiks iegādātas tādas pat gaudulīgas dziesmiņas, nerodas nekāda vēlme ziedot.
Uldis
# Iesūtīts: 2012.10.16 16:13:33
Mārtiņš

Tavas apsūdzības neopagānismā. Kas tas ir - samaitāta fantāzija vai paša neopagāniskā pieredze? - Izlasi rūpīgi! Es nevienu neapsūdzēju. Tas bija jautājums pārdomām, nevis apsūdzība. Tu gan, šķiet, mani apsūdzi.

Par neopagānismu ieminējos tāpēc, ka ir pamatotas aizdomas par dzīvnieku pielīdzināšanu cilvēkam, ka dievišķais gars ir iemitināts ( kā Dievs to darīja cilvēkam, iedvešot tam savu garu) arī dzīvniekos. Sekas tādam uzsaktam, ka mēs tādā gadījumā mēs esam slepkavas, jo nogalinām, nevis kaujam Dieva radību.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.16 16:49:16
Uldis
vai tam, kura sirds nocietināta pret brāli, vēl baiļoties par savu labo slavu, ja vistai sprandu lauzis?
1. Jāņa 3:15 Katrs, kas savu brāli ienīst, ir slepkava

Jesajas 66:3 Kas nokauj vērsi, līdzīgs tam, kas cilvēku nokauj; kas upurē jēru, līdzīgs tam, kas lauž sprandu arī sunim; kas upurē ēdamu upuri, līdzīgs tam, kas upurē arī cūkas asinis; kas vīraku kvēpina kā piemiņas upuri, līdzīgs tam, kas cildina arī elkus. Kā šie izvēlējušies paši savus ceļus un viņu dvēselei labpatīk šādas viņu pašu nelietības,


Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.10.16 17:33:44
Uldis
Izlasi rūpīgi! Es nevienu neapsūdzēju. Tas bija jautājums pārdomām, nevis apsūdzība. Tu gan, šķiet, mani apsūdzi.

Zini, pirms to rakstīt, es gana rūpīgi izlasīju. Šīs diskusijas kontekstā tās ir skaidras apsūdzības.
Uldis
# Iesūtīts: 2012.10.16 19:52:42
Mārtiņš

Nē, draugs. Tie ir retoriski jautājumi? Vairāk nekas.
Uldis
# Iesūtīts: 2012.10.16 19:54:00
Aivars

Vai par brāli ir uzskatāms tas, kas aptumšo Dieva vārdu?
Aivars
# Iesūtīts: 2012.10.16 20:25:18
Uldis
nu Tu te atkal vaicā `kas ir mans tuvākais`, laikam taisnoties gribēdams. Es vairāk par to, ka ja Tu mani biedē, ka es vai Rolands Linarda grēkus uzņemoties uz sevi, varu atbildēt, ka man savu pietiek, lai viens grēks vairāk vairs nebūtu tik izšķirošs, vēl jo vairāk, ja Kristus ir miris, lai visi taptu izglābti.
Bet ja kādu uztrauc, ka viņu varētu uzskatīt par slepkavu dēļ tā, ka šis tārpainu sēņu mērci apēdis, tad pieminētie teksti liek domāt, ka nevajadzētu pārspīlēt ar satraukumu par `pielīdzināšanu`
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.10.17 09:58:47
Uldis
Neāksties, bet labāk uzmanīgi pārlasi, ko pats esi sarakstījis. Tur nav nekādu retorisko jautājumu - bez tam pats zini, ko nozīmē jēdziens retorisks jautājums.
LittleWonder
# Iesūtīts: 2012.10.17 15:08:12
Es domāju, ka diskusija ir par Kristīgo radio.
Uldis
# Iesūtīts: 2012.10.17 17:33:00
Mārtiņš

Neāksties tu pats. Es ļoti labi zinu, ko esmu uzrakstījis. Labāk padomā par tām lietām, par kurām runāju.
Uldis
# Iesūtīts: 2012.10.17 17:33:31
LittleWonder

Diskusija ir ļoti par Kristīgo Radio.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 72 , pavisam kopa bijuši: 7925