atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Neziņa
Marita
Iesūtīts: 2010.03.16 14:42:01
Sveiki.
Man laikam vajag palīdzību. Pirms kāda gada man sāka rādīties kāds tēls(vnk pelēks kā pelni), modos murgojot un skaitot lūgšanas, lai šis tēls nedarā pāri manai ģimenei. Katru reizi pēc viņa parādīšanās es saslimu, ļoti bieži tieši naktīs pirms iešanas uz baznīcu parādās pēkšņas slimības, gripas, vīrusi, nieru mazspēja utt... parasti ar temperatūru 39-40. Sākumā man likās ka tās ir tikai sakritības un manu iedomu augļi, bet tā ar vien biežāk un biežāk.... jau gadu esmu nepārtraukti slimojusi... Šobrīd jau ir tā ka arī mani bērni slimo pēc šī tēla parādīšanās.... Pirms tam nekas tāds nav noticis.. vienmēr esmu bijusi dzīvespriecīga un jautra, nekad neaizsvilos, vienmēr smaidīga, bet tagad sāku pamanīt, ka ātri palieku nervoza, ik pa laikam kādam uzbļauju... man ir kauns par to ar kādu runāt... Visu laiku lūdzu, lai tas beidzas... tiko man liekas ka tas viss ir aiz muguras tā atkal viņš parādās... Ko man iesākt... ?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
Papucs
# Labojis Papucs: 2010.03.16 22:12:28
Marita
Starp citu, priesteri man palīdzēja, bet tikai garīgā ziņā, nekādā mērā neskarot fizisko.

Un arī mani bērni mazāk slimo, kopš es neslimoju, lai gan sieva slimo vairāk. Grūti kaut ko saprast.
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2010.03.19 18:15:50
Ctulhu 3. Nekaadi ljaunie gari un tamliidziigi neeksistee. Taas ir pasakas.

Ļauni gari neeksistē - bet ļauni cilvēki ar ļauniem gariem gan
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2010.03.20 00:27:03
Aiko_Saule

Kā Tu to tik droši zini, ka ļaunie gari neeksistē?
mašara
# Iesūtīts: 2010.03.20 12:23:58
Aivars
Masiks vispār te ir īgņa, bet ar dvēseli, tā teikt advocatus diaboli , attiecībā uz kuru šķiet tam Kungam ir savs nodoms.

interesanti gan.... un peec kaa tas taa tiek spriests? :/
Papucs
# Labojis Papucs: 2010.03.20 19:14:16
mašara
Īsti nesapratu, ko Aivars pateica, bet sliecos tam piekrist
Osija [81.198.241.37]
# Iesūtīts: 2010.03.25 10:56:05
Marita! Neklausies tumsoņu pļāpāšanā,bet izdari to,kas jādara.Sameklē pareizticīgo mācītāju,sagatavo savu grēku sarakstu izliekot tos visus uz papīra ,VISUS nevienu neizlaižot,un izsūdzi tos visus,lai kāds kauns un asaras nebūtu jāpārdzīvo.Dēmons tevi liks mierā tanī pat brīdī,bet tālākais tavās pašas rokās.Paša piedzīvots,jo neviens lut. vai kat. mācītājs Tev palīdzēt nevar.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.25 11:09:19
Marita

Ļoti svarīgs jautājums - vai tev vai kādam no tuviniekiem bijusi saistība ar okultismu? Zīlēšana, buršanās, garu izsaukšana, aizraušanās ar horoskopiem un tamlīdzīgi?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.25 11:11:05
Osija [81.198.241.37]

Kāda starpība, kāds mācītājs? Vienīgais, kam ir nozīme - personīgas attiecības ar Dievu, praktizējoša ticība. Kādas konfesijas mācītājs - tam nav absolūti nekādas nozīmes
sicA. [78.84.154.224]
# Iesūtīts: 2010.03.25 11:13:24
vispār pareiza grēksūdze ar grēknožēlu un sv. komūnija ir ļooooti labs palīgs šādos gadījumos. grēksūdze ar grēknožēlu, kā Osija saka, caur asarām, caur ņemagu ir šausmīgs svarīga.....

Osija [81.198.241.37]
katoļiem nav mācītāju, bet priesteri. tāpat kā ir kārtīga grēksūdze un sv. komūnija.... vo
armilo [lelb]
# Iesūtīts: 2010.03.25 12:06:03
Osija, "neviens lut. vai kat. mācītājs Tev palīdzēt nevar."
Te Tu kļūdies draugs. Kā jau sica minēja grēksūdzes sakraments ir arī pie katoļiem, un ir arī pie luterāņiem. To es Tev saku, kā privāto grēksūdzi praktizējošs luterānis. Luterāņu pluss ir tas, ka cilvēkam netiek uzspiests ne viens sakraments ar varu, gluži kā Debesu Tēvs ar varu nevelk savā valstībā ne vienu. Līdz patiesai grēksūdzei ir jāizaug. Un tas ir vienīgi Svētā Gara darbs, kas kristietī uzaudzina patiesu grēka atziņu, un dziļu vēlmi izsūdzēt savus grēkus. Šis sakraments tiešām ir brinišķīgs, jo tajā Dievs nomazgā visu dvēseles netīrību, visus grēkus, un samazina pašu vēlmi grēkot līdz minimumam.
Tapēc, Marita, tiešām silti iesaku Tev uzmeklēt savu mācītāju, visu izstāstīt, un ar Dieva žēlastību darīt galu demoniskajām vajāšanām.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 110 , pavisam kopa bijuši: 32982