atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kas notiek Latvijā?
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2010.03.03 09:52:41
Da ne par domburšovu!

Prosto tēmiņa parunāties par politiku, ekonomiku u.c. parastām lietām. Visi mēs tak profesionāli virtuves politologi/ekonomisti!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.03 17:24:30
Ctulhu
A kuri tie ir ?
dayvan cowboy [84.237.142.88]
# Iesūtīts: 2010.03.03 17:27:13
Svētais "A kuri tie ir ?"
http://tv.delfi.lv/video/ZLt0lrsf/
Dona Margosha
# Iesūtīts: 2010.03.03 17:35:29
ex-Kombulis [66.90.77.2]
masveidā pašrealizēsimies un Latvija zels un plauks
Sho gan es neteicu
Adonika
# Iesūtīts: 2010.03.03 17:59:01
Svētais
Tad Tev nav interešu? Ta jau vienalga par ko balsot. Kam smukāks uzvalks un labāka frizūra, tas derēs. Mans gadījums ir no JL. Intereses - sociālie jautājumi.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.03 18:00:05
Adonika
Nē nu tur jau tā lieta, ka nav, tāpēc mani interesē, kas tās tādas intereses ir , un tāpēc prasu
Adonika
# Iesūtīts: 2010.03.03 18:02:03
Svētais
Es jau atbildēju. Sūdīgi, ka nav interešu.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.03 18:13:53
Adonika
tapec es gribu uzzinat, kas tas tadas intereses ir , lai man tas ar butu
Adonika
# Iesūtīts: 2010.03.03 18:18:03
Svētais
Tas draud ar to, ka es pavilkšos par sabiedrības politiskās pasivitātes tēmu, kas ir galvenā mūsu valsts problēma (ne sabiedrību atspoguļojošie politiķi). Tā kā... labāk pie Tildes vērsties.
Katolis
# Labojis Katolis: 2010.03.03 19:37:11
Latvija 20 gadu garuma jau pieradijusi, ka nevar but patstaviga. Sagrauta lauksaimnieciba, rupnieciba utt. Darba speks brauc prom no shejienes. Pec paris gadiem droshi vien mus par paradiem nopirks, labi butu ja Krievija, vismaz krievu valoda nav jamaca.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.04 08:30:23
sica . [78.84.153.254]

Jau teicu, ka viņš nav vienīgais tamlīdzīgu rakstu autors. Vienkārši padomā par dažām lietām no loģikas viedokļa

1) Latvijas izstāšanās no PSRS - tautas gara spēks? Dziesmotā revolūcija? Muļķības, komunistiem tik atliktu paspēlēt uz Staļina ērģelēm un latviešus vienkārši noslaucītu no zemes virsas, i neviens no Rietumiem, nedz ASV mums nepalīdzētu - kurš palīdzēja Gruzijai?, kurš palīdzēja Latvijai 40tajā gadā?
2) Latvijas ekonomika tiek mērķtiecīgi grauta, nu nevar to izdarīt netīšām, dīvaini, kā politiķi tik ātri un bez kritikas pieņem katru ES direktīvu, kā akmenī iecirstu likumu
3) Tev kā katolietei vajadzētu mazlietiņ zināt savas konfesijas vēsturi, jo gan masoniem (brīvmūrniekiem), gan iluminatiem ir saistība ar katoļu baznīcu. Masoni bija brīvo mūrnieku apvienība, kuri būvēja katoļu baznīcas, bet iluminatu organizācijas tēvs ir Jezuītu ordeņa audzēknis Veishaupts. Vari iesist google.lv un tu atradīsi vairākus rakstus par šo tēmu, atradīsi arī iluminatu vēsturi, kā viņi radās, kā policija viņus iztvarstīja un aizliedza, turpat atradīsi arī viņu slepenos postulātus, kā pakļaut pasauli. Pēc iluminatu aizliegšanas nekas jau nebeidzās, jo ne tik svarīgs ir nosaukums, ne cilvēki, bet tas, kas tiek darīts, principi, kas tiek piekopti, jo vēlāk radās citas organizācijas, kuru līderiem bija tie paši mērķi un tie paši postulāti. Arī mūsdienās - kas tad ir tā Buša pieminētā "jaunā pasaules kārtība"? Ievēro, kā oligarhu kompānijas arvien vairāk koncentrē pasaules ekonomiku savās rokās. Tāpat arī "zelta miljarda" ideja nav nekāds izdomājums
liktens [213.226.141.169]
# Iesūtīts: 2010.03.04 09:03:15
Taisnība Ingaram ir - par šo "zelta miljarda" ideju un tamlīdzīgām pārēdušos multimiljardieru un viņu pakalpiņu spēlītēm ar citu cilvēku un tautu likteņiem.
Šādi ļautiņi sevi uzskata par neizmērojami pārākiem par nabagu pūli un viņu augšupceļš pār citu galvām ir izkopis viņos neizmērojamu nežēlību un vienaldzību pret citiem.
Žēl tikai, ka šādus procesus tas Kungs, tāpat kā gandrīz visu uz Zemes, ir pilnībā atstājis nabaga cilvēku ziņā, lai noraudzītos kā tie izgāžas kārtējā Bābeles torņa būvē un tam gāžoties noslīcina līdzcilvēkus asinīs.
Tāpēc izejas nav, latvji varēs priecāties, ka būs "zelta miljardam" par pakalpiņiem un uz savas ādas izbaudīt viņu "ekonomikas atveseļošanas" programmu . To jau tautieši kā reiz māk, neko citu.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.04 10:01:45
liktens [213.226.141.169]

Ne tik pesimistiski, jo Dievs tas Kungs nav mūs aizmirsis, iesaku tev izlasīt Jāņa atklāsmes grāmatu, jo tur ir tas viss pravietots, Dievs to visu jau ir paredzējis, tikai jāsaprot simboli. Šajā atklāsmē tiek parādīta pasaules vēstures gaita dažādos simbolos, ka ļaunumam (antikristam ) ir atklāti jāparādās, lai visi redzētu, kas Lucifers ir patiesībā, ka viņš nemaz nav dievs, ka viņš nemaz nav labs. Un vienīgais glābiņš cilvēkiem ir Jēzus Kristus, kurš nāks un iznīcinās ļaunumu, jaunā pasaules kārtība, kas patiešibā ir "vecie vēži citā kulītē", nepastāvēs ilgi, zvērs, kas bībelē simbolizē tuvojošos vispasaules valdību, tiks iznīcināts, Dievs radīs mums jaunu pasauli pēc tam.

Ja kādam ir interese par to, kas notiek pasaulē, varat ieskatīties
http://antiglobalisti.lv/
armilo
# Iesūtīts: 2010.03.04 10:06:49
liktenis, daļēji tev piekrītu. Negribētos piekrist tam, ka liktenis ir ļauns un nav izejas. Es to saredzu, kā mācības stundu mamonoloģijā. Gudrie mācās no citu kļūdām, pārējie no savām. Nevajag izsamist. Vajag mācīties.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.04 10:09:13
Vēlreiz gribu uzsvērt - es neko nepostulēju un pat pieļauju, ka daļa no šīm sazvērestības teorijām ir muļķības, tomēr galvenā pamatbūtība, ņemot vērā un godprātīgi izanalizējot pasaules notikumu gaitu, tas liek par šo to padomāt, jo viennozīmīgi, šīs lietas ietekmēs katra cilvēka dzīvi
Ingars
# Labojis Ingars: 2010.03.05 08:31:45
Gnidrologs

9/11 izdarīja Bušs un holokausta nekad nav bijis. Es to nepostulēju, tomēr ieteiktu godprātīgi izanalizējot pasaules notikumu gaitu, par šo to padomāt.

Nu un kur tu šeit gribēji ironiju saskatīt? Normālā formā pasniegts viedoklis, par kuru diskutēt. A vot, ja tu teiktu "9/11 izdarīja Bušs un holokausta nekad nav bijis, tā ir absolūta patiesība" - lūk tā jau ir gatava un neapstrīdama viedokļa postulēšana, a vai es tā darīju? Nē, es pakļāvu savu viedokli kritikai un diskusijai
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 21 , pavisam kopa bijuši: 12879