atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kas notiek Latvijā?
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2010.03.03 09:52:41
Da ne par domburšovu!

Prosto tēmiņa parunāties par politiku, ekonomiku u.c. parastām lietām. Visi mēs tak profesionāli virtuves politologi/ekonomisti!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
sica. [78.84.153.254]
# Iesūtīts: 2010.03.03 13:54:16
Ingars
un tev kā vienmeŗ ir viena sava patiesība: un citu dzirdēt negribi
a man ir ērti dzīvot rozā brillītēs un justies labi
diez vai tava ļurināšana šai forumā un draudēšana ar Dieva vārdu šai pasaule`ko mainīs. kaut kā neizskatās, ka tu REĀLI ko darītu
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.03 13:54:29
Labi, šķiet, ka šai tēmai vēl par agru
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.03 13:59:37
sica. [78.84.153.254]

un tev kā vienmeŗ ir viena sava patiesība: un citu dzirdēt negribi
a man ir ērti dzīvot rozā brillītēs un justies labi
diez vai tava ļurināšana šai forumā un draudēšana ar Dieva vārdu šai pasaule`ko mainīs. kaut kā neizskatās, ka tu REĀLI ko darītu


Es uzklausu gan un izvērtēju, bet, ja redzu, ka ir aplamības, kāpēc man būtu jāpieņem? ja tev ir ērti, lau nu paliek. Es neko nedraudu, tikai rosinu normālu diskusiju, paceļot nopietnus jautājumus, bet nenopietni cilvēki neprot pat nopietni pamatot savus pretargumentus, bet tikai nenopietni pasmieties, nenobrieduši cilvēki nespēj iedziļināties lietas būtībā, bet spēj tikai spriest virspusēji. A kā tu vari zināt, ko es reāli daru vai nedaru? Ak jā nenobriduši cilvēki arī izmet nepārbaudītus apvainojumus, vai tu pati kaut ko reāli dari, vai tikai turpini justies ērti savās rozā brillītēs?
a_masiks
# Iesūtīts: 2010.03.03 13:59:38
*Duksis
Var būt. Tāpat kā namu apsaimniekotāju [korumpētu] sistēma šodien pārvalda [dzīvojamo māju] pasauli. Nu un kas? Iesim griezt apsaimniekotājiem rīklītes?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.03 14:00:25
Ctulhu

Jaa, Ingar, VINJI tev seko!

nē vari neuztraukties, neviens man neseko, man nav paranoja, es tikai domāju reāli līdzi, tas arī viss
*Duksis
# Iesūtīts: 2010.03.03 14:02:24
"Ja šajā pasaulē būt tikumīgam būtu izdevīgi, tad veselais saprāts mūs spiestu kļūt par labiem cilvēkiem, bet savtīgums mūs pārvērstu par svētajiem. Un mēs visi kā eņģeļi dzīvotu uz laimīgas zemes, kur nav nepieciešamības pēc varoņiem. Bet īstenībā redzot, ka alkatība, naids, skaudība, lepnība, nolaidība, iekāre un nesaprātība
parasti ir daudz izdevīgākas par pazemību, šķīstību, izturību, taisnīgumu un gudrību,..." [rokraksts pēkšņi apraujas]
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.03 14:05:35
Ctulhu

Nav viss tik vienkārši, vispār es par tevi brīnos, itkā tu esi cilvēks, kas spriež loģiski un izvērtē visus faktus.

Vai jūs kāds vispār varat normāli diskutēt un pamatot savus argumentus vai tikai vienkārši pateikt - tu esi muļķis....a kāpēc? kāds pamatojums apgāž to, ko es saku? Tas pats arī par to rakstu, kura linku ieliku - uzreiz kaut kādi muļķigi argumenti, bet vot neviens nevar reāliem faktiem, reāliem pierādījumiem pierādīt pretējo, ka nenotiek globalizācija, ka nenotiek varas koncentrācija, mākslīga karu un revolūciju izraisīšana.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.03 14:08:36
Nu padomaa pats. Ok, ir taadi superpuper iluminati, kas visu kontrolee ( reaalaa politiskaa situacija gan raada, ka taadi diemzeel veel nav saorganizeejusies).

reālā politiskā situācija var tikpat labi būt meistarīgi maskēts teātris un nav tur nekāda mistika, viss balstās uz veiklu prāta darbību

jautaajums - kaapeec vinjiem bojaat pasjiem savu vidi?

Nekas netiek bojāts, tie ir līdzekļi varas pārņemšanai

Kaapeec vinji obligaati ir sliktie?

Jo mērķis ir parazitēt uz citu rēķina, nesankcionēti kontrolēt cilvēku dzīves
sica . [78.84.153.254]
# Iesūtīts: 2010.03.03 14:11:01
Nu ja Ingars ko darītu vi;ņam nebūtu laika te ļurināt. Vai šī ļurināašana ir darīšana?

Jā es esmu nenopietna, jo mani uzjautrina teksti par iluminātiem un masonien, un izskatās ne mani vienu
Ko es daru - a es neko nedaru. cilvēkam rozā brillēs nekas nav jādara, jo viņš jūtas labi savās rozā brillēs rozā šosezon ir modē. dažādās nokrāsās. Ups bet to laikam ar masonu kalpi izdomājuši kā visu
Dona Margosha
# Iesūtīts: 2010.03.03 14:36:33
Hmmm, manuprat Latvijas tautai vislabaak der teiciens " Sliiceju glaabshana ir pashu sliiceeju rokaas".
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.03 16:03:12
Ctulhu

Nu bet taa tak ir jaabuut, ka izgliitotie/gudrie kontrolee visus paareejos.

Ar kādām tiesībām? Un kas teica, ka tie ir visgudrākie nevis bezkaunīgākie?

Jeb ka neizgliitotie pasji sevi kontrolee?

Normāli ir tad, ja tiek ievērotas cilvēku tiesības uz brīvību un personiskās dzīves neaizskaramību.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.03.03 16:09:02
Ingars
Ar kādām tiesībām?
Jo viņi zin labāk. Kas labāk pārzin, tam lielākas tiesības. Kā autovadītājiem, un daudz kur citur, kategorijas.

Normāli ir tad, ja tiek ievērotas cilvēku tiesības uz brīvību un personiskās dzīves neaizskaramību.
Patiesībā, tādas tiesības vienmēr būs ierobežotas, jo citādi būs haoss. Jautājums ir tikai, kā tās ierobežot peč iespējas tā, lai vairākums būtu laimīgāki.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.03 16:09:31
Redzi, ja tie bezkauniigie nebuus gudri, vinji neko kontroleet nemaacees.

Kontroleet nebuut nenozimiee buut gudram! Arii atamans ar lielu vaali var taa neko kontroleet leerumu gudru cipargalvas!
Ingars
# Labojis Ingars: 2010.03.03 16:14:02
sica . [78.84.153.254]

Nu ja Ingars ko darītu vi;ņam nebūtu laika te ļurināt. Vai šī ļurināašana ir darīšana?

Kaut kāds bērnudārzs, cik var atkārtot, ka es neko nepostulēju, tikai rosinu padomāt par dažādu notikumu gaitu, bet bērnudārzā grūti par nopietnām lietām runāt, jo nav sajēgas par lietu kopsakarību, ja cilvēks pat nespēj pamatot savus argumentus. Nu labi muļķības par to, a kāpēc, kādi tev pierādījumi?
Hmm, jocīgi, tu laikam man visu laiku blakus stāvi, ka tik droši zini, ka es neko reālu nedaru. Bet daži cilvēki tā arī nesāk redzēt tālāk par savu degungalu
ex-Kombulis [66.90.77.2]
# Iesūtīts: 2010.03.03 16:53:12
Izskatās, ka Ingars ko saprot no lietām. Jāpiebilst, ka masoniem nav reliģijas kā tādas. Un mūsu Vaira bija rozenkreiceros, kas ir tā teikt masonu "apakškomiteja".
Par Latviju - tiešām, kā Donačhka saka, glābsim sevi, masveidā pašrealizēsimies un Latvija zels un plauks
sica . [78.84.153.254]
# Iesūtīts: 2010.03.03 17:03:12
Ingars
es esmu b;ērnudārzs? es atsaucos uz dīvaini kas sevi dēvē par kardinālu Agri un dažādos portālos drukā dīvainus rakstiņus? Par viņu infa arī ezotēriskos portālos.... brrrrr
Un ko tu tādu dari, lai glābtu pasauli no ļaunajiem masoniem?
Adonika
# Iesūtīts: 2010.03.03 17:07:49
Balso par to kas lobē intereses. Man tai ziņā ir skaidrība.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.03 17:15:45
Adonika
par ko jābalso ?
Adonika
# Iesūtīts: 2010.03.03 17:18:23
Svētais
Tev jau savas intereses, man savas. Līdz ar to katrs piemeklē pēc savām.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.03 17:24:10
Adonika
Jā, bet par ko balsot? Nezinu par interesēm neko
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 123 , pavisam kopa bijuši: 33986