atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Cīņa ar vējdzirnavām?
NEZIŅA
Iesūtīts: 2010.02.22 07:34:22
Sveiki! Mans vīrs ir kristīgs cilvēks, kalpo baznīcā, bet ir viņam problēma- dzeršana. Tas grauj ne tikai mūsu ģimenes dzīvi, bet arī manu, kā kristietes ticību. Runāts ir daudz, arī mācītājs daudz strādājis ar viņu, bet viņš arvien "noraujas". Domāju, te bez iejaukšanās, bez speciālista neiztikt. Vai ir kāds, kas var palīdzēt, un ko domājat par šādu situāciju jūs?
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
NEZIŅA
# Iesūtīts: 2010.02.23 12:46:48
Paldies visiem, kas izteica savas domas, arī skarbās- par līdzatkarību un nespēju aiziet!
danar
# Labojis danar: 2010.02.24 11:56:40
NEZIŅAPaldies,ka uztici mums savu sapi...
Tadas gatavas receptes jau nav...tev jabut ir stiprai..stiprai ticibaa un palaviba uz Dievu.Un Dieva nodoms nav izskirt jus..to atceries uz visiem laikiem,lai ko tev kads teiktu.Dievam ir svariga tava gimene.un Dievs mil tevi un tavu viru un tavus bernus..un neparbaudis tevi vairak neka spej izturet.
Kapec daudziem skiet,ka alkohols nodara vairak sapju neka,piemeram,tenkosana,aprunasana vai citi mazak redzami greki?Ta nostadot ar alkoholismu sirgstosos bezceribnieku kategorija?
Kamer cilveks dzivo..pastav ceriba!!!
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2010.02.24 23:37:44
Sveiki! Mans vīrs ir kristīgs cilvēks, kalpo baznīcā, bet ir viņam problēma- dzeršana.
- parasti ja iedziļinās dzērāja realitātē - tad tur atklājas - daudz kas savādāks, nekā no malas izskatās, piemēram, varbūt viņam viņa realitātē dzeršana nemaz nav priekš viņa problēma - varbūt viņš to nemaz nepamana, kā problēmu. Apkārtējiem tā ir problēma - bet pašam dzērājam nav. Kautgan arī pašam dzērajam ir - ja dzērājs nonāk īstenībā - tad dzeršanas cēlonis ir - kompensēt negatīvo enerģiju, kura akumulējas viņa realitātē - varbūt dižķibiles un systēmas spiediena dēļ.
Tas grauj ne tikai mūsu ģimenes dzīvi, bet arī manu, kā kristietes ticību. Runāts ir daudz, arī mācītājs daudz strādājis ar viņu, bet viņš arvien "noraujas". Domāju, te bez iejaukšanās, bez speciālista neiztikt. Vai ir kāds, kas var palīdzēt, un ko domājat par šādu situāciju jūs?
Ja jau iet baznīcā - tad jau viņš meklē risinājumu saviem problēmu cēloņiem - jo baznīcā ir Svētais gars, kas palīdz cilvēkiem. Parasti tas nenotiek vienas dienas laikā - ir vajadzīgi gadi.
incognito
# Iesūtīts: 2010.02.25 08:20:28
Vispār tā ir sarežģīta situācija. Man ir draugs alkoholiķis un es arī īsti nezinu, kā būtu pareizi rīkoties, kad viņš aicina kopīgi iedzert.
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 123 , pavisam kopa bijuši: 175