atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Man liekas ka ļaunie nepazīst to KAS IR
Aiko_Saule
Iesūtīts: 2010.02.17 22:53:59
un tāpēc ka nepazīst - tāpēc perās, ja godīgi. Ejiet un sludiniet - ko tad sludināt - Īstenību kāda tā ir un tad visi ieraudzīs vien to KAS IR.
Ja paklausās ....... sarunas, tad sarunu tēma ir par to - kā dabūt normālu dzīvi, jeb kuram ir pariezāka recepte - kura nes pestīšanu - gandrīz vai biļete uz debesu valstību. Un tad vēl cīnās un perās par to - kas ir labs un kas nē.
1. Kā dabūt
2. Kāda ir pareizā recepte
3. Kas labs un kas nē
Ja cilvēki zinātu - kas ir labs un kas nē - tad viņiem būtu recepte - un dabūtu to normālo dzīvi visa cilvēce.
Ja zina - tad nav brīvi.
Nav brīvi no grēka - melo Īstenībā.
Bieži - jo piespiež, iebaida, šantažē, piedraud.
To dara ļaunie gari.
Kāda tur valdība - neatceros slobēnija vai slovākijas - izdomāja apkarot narkotikas - un saņēma automātiski draudus.
Krievijā - nevar normāli biznesu griozīt - jo tur ir bandas, rekets - visādi grupējumi krimināla rekstura. Grupējumi - savācās - jo viens galvenais
piespiež savu tuvāko - un iebaida
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2010.02.17 22:57:32
Krievijā saradās vairāki šādi grupējumi - kuri saradās tik daudz, ka sāka paši sevi iznīcināt. Jēzus saka - kas var pastāvēt - ja ir disharmonijā ar sevi.
Vēl ienāca doma galvā
Kāpēc suns sakož mazu bērnu ?
Tāpēc ka suns savā realitātē izdomāja un saprata, ka viņu apdraud.
Suns vienkārši nesaparta mazo bērnu un mazais bērns nesaprata suni - dažādie plēšās jo nesaprotās. Līdzīgie neplēšas - jo saprot viens otru viņi sadarbojas. Un rada.
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2010.02.17 23:01:18
Nevis demulē un laupa !
Maris
# Labojis Maris: 2010.02.18 09:54:19
Aiko_Saule Prieks par šīm pārdomām!!! Paldies tam lielajam "ES ESMU"!!!
armilo
# Iesūtīts: 2010.02.18 10:03:32
KAS IeRi pazīst visi gari, bet ne visi gari pilda KAS IeRa pavēles.
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.02.18 10:49:01
armilo
KASIERIS ir jāklausa!!!
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2010.02.18 20:47:47
armiloKAS IeRi pazīst visi gari, bet ne visi gari pilda KAS IeRa pavēles.

Man ir aizdomas, ka nepazīst - tāpēc evanģēlijs ir jāpasludina visām tautām - ja pazītu tad nebūtu pavēle ejiet un sludiniet - nav jēgas sludināt - ja pazīst un viss tiek pildīts - sludināšanai ir jēga, ka ir tādi, kas nezina un nepazīst to KAS IR.
armilo
# Iesūtīts: 2010.02.19 01:31:41
Aiko Saule, "tāpēc evanģēlijs ir jāpasludina visām tautām"
Tad ej, un dari, kā Tev pavēl KАССИР.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.02.19 08:23:27
armilo - rispekt par asprātību. Nožēloju, ka man pašam neienāca prātā...

Aiko_Saule
kur var iepazīties ar KАССИРa evanģēliju? laipni aicināts pasludināt!
armilo
# Iesūtīts: 2010.02.19 10:38:23
Aiko, lūdzu nebižojies, ka mēs te jokus dzenam Tavā nopietnajā tēmā. Es tikai vēlējos norādīt, ka ebreju vārdu "Jahve" tulko kā "Es Esmu", nevis "Kas Ir". Tava interpretācija nevar neizraisīt smaidu.
Maris
# Iesūtīts: 2010.02.19 10:53:52
Vārds tapa miesa. Vārds netapa vārds. Kad Marija rādīja, kas silītē guļ, tur taču neatrada Grāmatu, bet dzīvu, elpojošu Vārdu. Virtuālai videi ir viens baigi lielais mīnuss - nespēja demonstrēt Kristu, nespēja manifestēt Viņu. Tāpēc arī evaņģēliju šeit ir iespējams tikai daļēji pasludināt...
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.02.19 11:20:36
armilo
Aiko interpretē uz nebēdu ne tikai KASIRU, bet visu jevanģēliju. Un veco derību piedevām. Tā, ka tavs, īstena kristieša pienākums būtu šo ķeceri uz mieta tupināt, tādā veidā sabatu un svēto dienu godinot. Tas, tā - skaidrībai, ja kas.

Maris
reālajai videi ir tieši tas pats lielais mīnuss. roku plātīšana klātienē neko nelīdz.
Maris
# Iesūtīts: 2010.02.19 11:31:38
Kristus dzīve cilvēkā nav tikai roku plātīšana - tā ir taustāma Dieva klātbūtne. Kristus bija viscaurspīdīgākais "logs". Ja palūkojās Kristū, varēja ieraudzīt Dievu. Ticu, ka Tēvs arī šodien vēlas caur saviem bērniem spīdēt. Pateicoties Jēzum, tas ir iespējams ikvienam.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.02.19 11:38:22
Maris
tu tā pilnīgi droši apgalvo, ka es raugoties tevī redzēšu Dievu? Neesi mazliet pārāk plaši atvēzējies, gadījumā?
Maris
# Iesūtīts: 2010.02.19 11:51:09
liepa Tev ir gadijies tiesam Dieva klatbutni "sataustit"?
Jā!
masiks [212.93.96.2]
Tas vai tu manī redzēsi Dievu, ir atkarīgs tikai un vienīgi no Viņa.

Dievs vienmēr runā, tikai vai mēs ieklausāmies un vai mēs vispār esam spējīgi ieklausīties?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.02.19 12:09:28
Maris
Dievs vienmēr runā, tikai vai mēs ieklausāmies un vai mēs vispār esam spējīgi ieklausīties?
Jautājums ne pēc adreses!!! Tak pats iepriekšējā teikumā teici - tas atkarīgs tikai un vienīgi no Viņa!!!
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.02.19 16:11:59
GnidrologsBet tas ir tikai sevišķās Supratendras atsevišķā šķēlumā, Patiešām Patiesībā individuālajā realitātē.
armilo
# Iesūtīts: 2010.02.19 17:11:28
"Kad rudimentārā antropozofija iet pa sekulārās monoprofonācijas pseidoprizmu, tad kvaziestētiskais protoesksitenciālisms pārtop par sava veida ambivalentā neokantiānisma un agrīnā posthēgelisma simbiozi."

Wow, gnidrologs prot runāt mēlēs! Laikam arī pazīst KASIERI
armilo
# Iesūtīts: 2010.02.19 17:13:19
Gnidrologs, "jo jebkurš cilvēks ir tevis paša spogulis."
āmen! Ja Buda šito ir teicis, tad viņš nav bijis tālu no kristietības!
Nerunīgais
# Iesūtīts: 2010.02.19 20:06:14
Gnidrologs, vai tu bez zaales sava muzibaa netiec?

SHIA QURAN WITH TAJWEED [223.123.10.33]
# Iesūtīts: 2024.03.13 22:35:05
Online Shia Tajweed Quran course for kids & adults in USA - UK - Australia - Canada and in other western countries start free trial now.
If you are a member of the Shia Community then you must know all the hard and fast rules of the Shia Tajweed Quran.
Our center makes sure to create the students have a complete grip over Shia Tajweed Quran Online.
This Tajweed Shia Quran Online gained a lot of popularity. Due to the unique idea that was really thoughtful.


:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 171 , pavisam kopa bijuši: 953